Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Yasminelle fogamzásgátló abbahagyása fórum

Yasminelle fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)

2013. jún. 3. 08:26

Sziasztok!

1 hónapig szedtem a yasminelle tablettát, azt is bőrgyógyász javaslatára. Abbahagytam 1 hónap után, igaz, gyönyörű az arcbőröm. 12 napja nem szedem, de napok óta fáj a jobb mellem. Végeztem önvizsgálatot, nem érzek csomót. Ez a tabl. elhagyása utáni mellékhatás lehet!? Írjatok, légyszi!!!!!!!! Előre is köszönöm!

5. Sysv (válaszként erre: 3. - 3cf80f2b78)
2009. aug. 14. 11:28
Szia nekem szedése közben volt pár mellékhatása pl. fájt a fejem, hajam hullott, de az arcomat széppé tette. Bár lehet hogy neked a gyógyszertől lett és neked nem az a jó gyógyszer, de ez csak az én megállapításom.
4. Sysv
2009. aug. 14. 11:23
Én nem lettem tőle terhes szerencsére. De meddig szedted?? És utána semmi mellékhatásod nem volt tényleg? Mert szokták írni hogy pattanásos lesz nagyon a bőre az embernek ha abbahagyja.
3. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Sysv)
2009. aug. 14. 11:16

Sziasztok!!


Én egy hónapja kezdtem el szedni,és kiütések lettek rajtam!Ma voltam dokinál,azt mondta nem ettől lett!Nektek volt valami mellékhatása mialatt szedtétek??

2. nicolekeg (válaszként erre: 1. - Sysv)
2009. aug. 14. 11:06
Én terhes lettem, mialatt ezt szedtem:) Amúgy semmi mellákhatása nem volt:) Se alatta, se utána:))
1. Sysv
2009. aug. 14. 11:05

Sziasztok!


Most fogom abbahagyni a yasminellét és arra lennénk kíváncsi hogy milyen mellékhatások, tünetek jelentkeztek abbahagyásakor? 1,5 évig szedtem.


Köszönöm válaszotokat


Sysv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook