Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
397. bdf78cc352 (válaszként erre: 383. - 489e7edb4a)
2014. jún. 19. 11:52
vajon mi van veled most?
2009. okt. 12. 07:57
Bubo!!!!!Hol vagy??? Mi újság???
2009. okt. 12. 01:41
Nem lehet szerintem kiszeretni.Ha tudod azt hogy nem az igazit választottad,akkor csak kesereghetsz mást nem tudsz csinálni.És bele törődöl a döntésedbe,ami ha fájos akkor is te döntöttél így.Mondjuk ugy hogy most jelenleg a tapasztalat beszél belőlem.De tudod azt is hogy van egy elég erős kötelék ami nem hagy szakadni a másiktól és inkább a rosszat választod mint a biztos jót.Furcsa az élet az biztos.
2009. szept. 27. 09:47

Hello Mindenki!


Jól eltűntetek! Lányok valami változás?

Klárika, Kavicska jól vagytok?

Üdv!

2009. szept. 19. 21:21
Akkor talán vannak gyerekek, akikért megy tovább az élet. Aztán gondolni lehet arra, hogy valameddig boldogok voltunk,vagy annak hittük magunkat, s lehet másnak meg ki sem jutott életében ez a /vélt/ boldogság...
392. 33aa509d53 (válaszként erre: 391. - Klarika5)
2009. szept. 19. 13:45

szia!

hát igen, és mi van akkor, ha már rég nincs meg a szeretet sem...... és közben megérkezik a NAGY Ő, aki kihasznál, majd otthagy, és élhetsz tovább a boldogtalanságban.......akkor mit lehet tenni????????

2009. szept. 19. 13:39
Sziasztok! Kicsit sűrű napjaim voltak. Reménykedtem, hogy a csendesebb, koraőszi napok mindenkihez visszavezérlik az eltévelyedett exeket.Visszaolvastam: valóban, nem a formaság, a szertartás a fontos-ma elfogadott, hogy együtt élek a társammal, a papír az nem tölti be a lakat szerepét.Én is úgy gondolom, mint Bubó: először a zsigerből jövő érzések miatt horgonyzunk le az igazi mellett, de aztán jön az ész, az értelem, mert 2 embernek sokat kell egymáshoz igazodni. Fordítva lehet, hogy soha sem fog működni: megértem, hogy rendes, becsületes, aranyos, de nem érzem a gyomromban az a valamit, ha rágondolok. Ilyenkor nem biztos, hogy később jön a szerelem. Akik össze tudják hangolni ezt a két dolgot, azok boldogok. De kevés, az igazán boldog ember, mert valamelyik hiányzik.Persze az is igaz, hogy mindenkinek más igénye lehet egy párkapcsolattal szemben.Na majd visszajövök Sziasztok!:)
2009. szept. 19. 09:15

sziasztok!

Hova tűnt mindenki?

2009. szept. 11. 10:16

Kicsit hosszura sikerultem es lehet, hogy majd jon is a negetiv visszacsatlas!:-)))

De en akkor is azt mondom amit Vigyorex, hogy ezek a dolgok tortentek valamiert!

Kicsit ugy erzem azert (visszaolvastam az egesz eddig irtakat), hogy azokat amiket mi irunk nem igan veszitek "tanacsanak" csak egymas vigasztalast! Foleg Cicamican erzem!

Pedig, hidd el, mi kivalualloken tisztabban latjuk!


A legjobb szandekkel, Kavicska

2009. szept. 11. 10:12

Sziasztok, Lanyok!


Itt vagyok, csak kicsit letargikus voltam a het elejen, es ezert nem irtam ide!

De aztan ma is tegnap is mentem az iskolaba es mas dimenzioba helyeztem a legfrissebb tapasztalasaimat, amik persze szinten nem pozitivak voltak, de ez egy masik teszta!


Szoval, en csak azt tudom mondani, hogy (a mostani fejemmel) mar nem kezdenek bele egy olyan kapcsoltba aminek egyszer mar kimodtuk a veget!

velem pontosan megtorten az, hogy szakitottunk (en akartam, mar nem is tudom miert) es aztan en osszejottem egy masik fiuval. Na, en naiv ezt el is mondtam az ex-nek, mire olyan tettekre vetemedett amin magam is meglepodtem! Aztan megis csak nala kotottem ki, mert mondtam magamnak, hogy megis csak O az igazi! Ossze is hazasodtunk es aztan sajnos el is valtunk! (persze egyutt voltunk osszesen 7 evet) ami nem keves, es biztos igy kellett lennie, de azert szivesen megkimeltem volna magam a legvegetol! (a szakitas az elvalas az borzalmas volt)

Persze ma mar halas vagyok erte, mert ha nem igy tortenik akkor nem itt lennek most es nem azzal az emberel elnek hazassagban akit a vilagon a legjobban szeretek!

Szoval, szerintem is (ahogy Vigyorex is irta) mindneki csak a maga vegigjart es megtapasztalt esemenyeibol tud okosodni, "bolcsulni", hiaba van a mondas!

De az biztos, hogy sajnos mindenkiben benne van a birtoklasi vagy ami nem egyenlo a szerelemmel! (es hidd el Cicamica-aki egyebkent az egyik kedvenc babfiguram-elobb-utobb kibukik a dolog es akkor meg jobban faj az egesz). En megtanultam, hogy igen is en egy kulonleges ember vagyok es egyszeri -mint ahogy mindenki az- es igen is az egy megtiszteltetes mind a 2 fel reszerol, ha egyutt vagyunk. Igy erezze magat "nyertesnek", hogy elnyerte a kegyeimet!!!!

Ne nevessetek ki Lanyok, de ez igy van! Itt nem buszkesegrol van szo, csak egyszeruen arrol, hogy mi nok olyat tudunk amit a Ferfiak nem es az O eletuk ures lenne nelkulunk (persze ez forditva is igy van) de minket meg kell hoditani es el kell varazsolni! Ha en nem ereznem azt -minden nap-, hogy az en Ferjemenek nem en vagyok a non plusz ultra akkor en nem tudnek vele elni!

De nem vagyunk egyformak!

Ebben a temaban nem tudok megalkudni! Hiszem, hogy itt a Foldon most ez a egy eletunk van es ezt azert kaptuk, hogy boldogok legyunk!

Tudjatok nekem is nagyon nehez volt a valas es mi meg egy munkahelyen is dolgoztunk es a munkak is szorosan fuggott egymastol, de mikor O kozolte, hogy el akar valni akkor bar en belehaltam, de elfogadtam es en elkoltoztem! (pedig meg ma is ott lakhatnek) de mi ertelme, ha nem kellesz akkor miert maradnal!

Szoval, igen lehet szepiteni a dolgokat, de nekem nagyon "nyogve nyelos" mind a 2 story, Bocsi Lanyok! Nem a bantas a celom, csak azt mondom, hogy ezzel a magatok hitegetesevel elveszitek a lehetoseget es az idot magatoktol!


Amikor mar nekem kell varni es persze tudom, hogy szeret csak nem mondja, szoval ezek nalam nem jonnek be! En pont az a tipus vagyok, hogy neha azt sem hiszem el, ha azt mondjak szeretlek, nem meg azt gondolni, hogy hat tudom, hogy szeret csak O nem olyan es nem mondja!

Bocsanat, ha kicsit zavaros es csapongo vagyok, de annyi minden van a fejemben es olyan jo lenne, ezeket mind atadni es azt mondani, figyi, par honap es mashogy fogod gondolni!

Tudom azt is, hogy olcso vigasz, de nekem anyukam mindig azt mondta, Legyel turelmes, mert az ido, sok mindent megold! Na, akkor en is szkeptikus voltam, de ma mar tudom, hogy ez az egyszeru mondat mennyire igaz! Es meg is tanultam, sokkal turelmesebb vagyok mint voltam, sokkal, de ezt meg kellett tanulnom!


Aztan meg (csak rovoden) hogy igen is van tavkapcsolattal is igaz szerelem, ezt a kozvetlen csaladombol tapasztalom es immaron 7 eve tart es decemberben lesz a 2, gyerel Egy olsz fiu bp-en volt es ott megismerkedett egy lannyal, aki 2 szot tudott olaszul, pizza es ciao! Aztan talalkoztak es telefont csereltek! A fiu visszament Olaszorszagba es minden nap jott akar 10 sms is es a lany szavankent szotarazta es igy probalt valaszolni! Aztan jott mindenn honapban a fiu ez igy ment fel evig mikor kivitte bemutatta a csaladnak, karacsonykor. A lany kikoltozott masik nyaron es azota is egyutt elnek (a fiu kozos nevre vette a lakast es mindent) volt lagzi mind a 2 orszagban!

Szoval, ha szerelem van akkor nincs akadaly!


Remelem ugy veszitek a szavaimat ahogy en azt szanom, jo indulattal es tanacsilag!:-)))


Ne erjetek be Ti se kevesebbel, en azt mondom!

CSokolade

2009. szept. 11. 06:40

Hahó! Merre vagytok napok óta???

Nem elég a saját bajom, most még a bnőmét is a nyakamba kell venni, mert szegény hasonlóan járt mint én :( szegény. Vele kapcsolatban lenne egy gyors kérdésem: ők is vitázgattak (ki nem) voltak gondjaik, a barátja időt kért h átgondolja a kapcsolatukat. Pár napja lefeküdtek az exével, ami nagyon jó, heves kis együttlét volt állítólag,de.... rögtön azután észrevette a hapsin h más, rideg lett. Mondván még nem tudja újrakezdeni vele, mert eszébe jutottak az emlékek, igen ám de a rossz emlékek. Na ez miért van, engem is érdekelne? Miért az utolsó pillanat jut ilyenkor a férfi eszébe és miért nem a sok jó? Őszintén: még felszínesen gondolkozik, nem lát túl a gondokon vagy esetleg már nem szereti őt?

A bnőm nincs ugyan itt fent a hoxán, de segítsetek neki is. Köszike.


Ja és jelentkezzetek!!!

386. cicamica83 (válaszként erre: 379. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 06:50

Hali!

Értem én miről beszélsz, és azt is jól látod, hogy rosszul esik. Mindegy.

Mi konkrétan már úgy voltunk, h mindent tervezgettünk, a 4. évhez közeledve kibökte a gyerekkel kapcsolatban hogy na talán jövőre ha sikerül próbálkozhatunk. És...nála már ez a talán is nagy szó volt. Úgy nézegettünk mindenféle házat, mitha ott lapult volna a zsebünkben x millió Ft. És ha én megláttam egy meseszép házat, kedvesen rámnézett és azt mondta: lesz nekünk is.

Nem hiszem hogy nem akarta leélni az életét. Ezt ennyire konkrétan nem lehet kijelenteni. A baj csak az, h bízott bennem, h változtatok a "viselkedésemen" ami sajna akkor nem sikerült, és most persze h nem meri elhinni, h megtörtént a változás. Hisz ő maga sem "kapálta el " az egészet velem, akkor én miért tenném míg van remény, hisz az hal meg utoljára.

Vagy baj hogy ezt így gondolom?

385. cicamica83 (válaszként erre: 377. - 489e7edb4a)
2009. szept. 9. 06:42

Szia Bubó!

Nagyon jól estek a szavaid! Jó érzés látni ill. hallani, h gondolok valamit és abban mások is megerősítenek. Igaz, nem szeretném nagyon beleélni magam, mert elég rossz érzés pofára esni (de az is lehet h ennél rosszabb már nem lehet). Ami viszont lelombozott, az Vigyorex válasza... Nem tudom akkor ki látja jobban a helyzetet. Lhet igaza egy külső szemlélőnek is,de ugyanakkor én ismerem valamennyire és én hallottam azt a bizonyos hanglejtést stb. De legalább jutnánl már tovább, oda ahova szeretném. Minden beszélgetés után "elgondolom" amit mellette vagyok és sok dolgot mondogatok, nem tudom meg érzi-e valaha??? Egyáltalán segít ez? Fene tudja.

Mellesleg a te esetedben, szerintem nem kell semmi rosszra gondolni. Nem volt azzal az sms-sel semmi baj. A kis mosolygó jelek önmagukért beszélnek. Pláne ha meg is magyaráztad, mit hogy értettél. Az lett volna a furi, ha rávágod: Köszi, tudom hogy jó háziasszony vagyok:) Az kicsit beképzelt.

Remélem nem érthető félre semmi mondatom, mert korán van még, azt sem tudom mit írok:)

Szorítok neked, kívánom kerüljetek egyre közelebb egymáshoz, olyannyira hogy el se váljatok többé! Hmm, én is ezt szeretném, mi több AKAROM!!! :-)

Visszatérve a másik válaszhoz, nekem ő már korábban is említette, hogy velem nem rövid távra tervezett. Szóval nem értem, mi az hogy szerethet, meg jól nézek ki, de nem velem képzeli el az életét. Ugyan már...

"Nem az az igazi, akivel el tudod képzelni az életed, hanem Az aki nélkül nem "

Na lassan megyek melóba.

Pápá, pusza

2009. szept. 8. 11:49

De, ez minkettőtökre vonatkozott, legalábbis az első fele, mert mindkttőtöknek azt mondogatják, hogy milyen jól vagytok, milyen szépek, kedvesek, miegymás...

Aztán mégiscsak a bizonytalanság marad.

Nem véletlenül szakítja meg az egyik fél a kapcsolatot.

2009. szept. 8. 11:31

ja, a menyasszonyi cskorról annyit...hogy a barátnőm esküvőjén a csokor három részre esettt szét ,direkt, hogy több lány kaphassa el.. Én nem tudtam elkapni. Viszont egy három éves kislány igen, minden különösebb nehézség nélkül. Szóval ő vsz. hamarabb férjhez fog menni, mint én! na, de ami al egszebb az egészben, hogy időközben rájöttem és telejs tudatommal ráébredtem, hogy ez nekem nem is olyan fontos!!! Korábban az volt, és most már nem! Szóval ha nem jön össze, vagy nem úgy alakul, hogy valaha is férjhez magyek..akkor mi van???? Semmi az égvilágon! És ettől olyan szinten megkönnyebbültem, hogy csak na. Régebben úgy szerettem volna én is menyasszony lenni, ma már nem is érint meg az ilyesmi. változnak az idők, és mi magunk is. (fú, de bölcs vagyok már megint!) :-)

Pusszanat

382. 489e7edb4a (válaszként erre: 381. - Vigyorex6)
2009. szept. 8. 11:28

Köszike:-)

na, szóval ez nem is rám vonatkozott. Mert ezt nem is én írtam, vsz. azért nem értettem, hogy miért is írod ezeket. nekem ilyet nem mondott a barátom.

Amit viszont arról a bizonyos érzésről írsz, azt ismerem. Nekem is volt már olyan, de az azért volt, mert nem voltam szerelmes az ileletőbe. Észérvek alapján nem lehet párt választani. Hogy pl. aranyos, kedve,s meg figyelmes, és segít elmosogatni...ez nem lényeg

és kevés..........

még a szépség, a csinosság is az, meg még az is, hogy vkivel jó a szex...önmagában ez mind mind kevés...

ha megöl utána a hiányérzet, ha a bőröd alatt is ő van, ha a puszta látványától észvesztő érzések lesznek rajtad úrrá, az illata is megőrjít és mindig a karjában szeretnél lenni...na, az már ígéretesebb.

Ó jaj, én ezt mind érzem!!!

Tudom azt is, hogy az érzések változnak, de ha én szeretek vkit, az nálam nem múlik el....nálam ez nem tud megváltozni, lelanyhulni... bár ehhez is két fél kell, hoghy ápolni lehessen egy kapcsolatot.

Pussz

381. Vigyorex6 (válaszként erre: 380. - 489e7edb4a)
2009. szept. 8. 11:04

Félig megértetted :))))

Erre a részére gondolok-idézlek:" az esze szerint én vagyok neki jó"...-így van, nem feltétlenül, hiányzik valami érzelmi téren, hanem érthetelenül az eszed azt mondja Ő benne megvan minden, ami kell, de belül van valami megmagyarázhatalan...

Tényleg nem éreztél még ilyet?

Én igen és nagyon ramaty egy érzés!!!

Sajnos az érzelmek, a szerelem nem olyan egyszerű...

380. 489e7edb4a (válaszként erre: 379. - Vigyorex6)
2009. szept. 8. 10:56

óóóóóóóóóóóó, jaj Vigyorex, én nem értem...

Tessék elmagyarázni, hogy mire gondoltál...

mi az ,hogy azt érzi, hogy nem velem akarja leélni az életét? És mit mond az ész, ami kevés? Szóval arra gondoltál, hogy az esze szerint én vagyok neki jó, de az érzelmi oldalon hiányzik valami és ezért nem fog összejönni a dolog?

ha én szeretek valakit, akkor vele akarok lenni mindig, és vele is képzelem el az életemet. Ez olyan egyszerű, nem?

És az tűnik, ki, hogy Ő ezt nem akarja?

Óóóóó, jaj nekem, szegény fejem....

2009. szept. 8. 10:37

Jajjj Lyányok!

Először is sziasztok!

Gyakorlatilag mindketten ugyanazt a dolgot írtátok le pepitában, gondolom ezt Ti is észrevettétek. Jó lenne jóstehetségnek lenni, bár akkor nem lenne semmi izgalom az életben és vannak dolgok, amiket jó, hogy nem látunk előre.

Nem is nagyon merek már írni, mert mindig én vagyok a mumus, a negatív...

Tudom, hogy ilyenkor ez nagyon rosszul esik, több szüksége van lelkileg az embernek a pozitív megnyilvánulásokra, de ez nem gondolkodtatja el az embert. Nem tudom kinek milyen tapasztalatai vannak párkapcsolati téren...

Hülyén érzem magam azért is, mert fiatal korom ellenére "osztottam az észt" eddig és jogos a kérdés, ha eddig felmerült bennetek, hogy honnan ez a nagy élettapasztalat. Sajnos Nekem nagyon sok negatívum jutott gyerekkoromtól fogva és ugye az ember sajnos a hibákból tanul.

Visszatérve, hogy Nektek milyen kapcsolataitok voltak...Éreztétek már, hogy ez az ember, aki jelenleg a párom és szép, szeretem benne a jót, a rosszat és tulajdonképpen mindent ami Ő?...és itt jön a DE!!!!!!!!!!!!!! De úg érzem valamiért mégsem vele képzelem el az életemet, den me tudtátok megmagyarázni miért nem. Szerintem ez a két férfi pont ezt érzi. Nagyon rossz lehet nekik is, mert amit mond az ész, az itt kevés. Ezen gondolkodtatok?

Cicamica esetét külön ecsetelve.........

Én azt is éreztem már, hogy a fennt említett dolgok mind megvoltak, mégsem akartam már azt a kapcsolatot, viszont a gondolatától is írtóztam, hogy valaki mással legyen, mert még mindig za enyémnek tekintettem, bár én mnondtam le róla...ez puszta önzőség, mert végtére is nincs mit szépíteni, ez pszichológia: Mindenkinek saját maga az első!!!

Nem tudom, hogy sikerült-e lényegretörően fogalmaznom, úgy, hogy ne bántsak meg senkit. Nem ez a cél! Mit gondoltok mindarról, amit leírtam?


Köszönöm Bubó a pozitív jelzőt, amivel illettél :)

A szutyikám 5hónapos.

A pároméknak mindig németjuhászaik voltak, nafyon okos kutyák, jó természettel. A bernáthegyit csak a Beethowen filmekből ismerem :)

Ha egyszer lesz kedved, tehetnél fel róla fotókat, mert látom magadról nem akarsz még mindig :))))

Igen, hétvégén lagzi! Kikötötte am enyasszony, hogy odakell állnom a csokordobásnál, de én nem akarok férjhez menni, úgyhogy asszem nem nálam fog landolni, hacsak fejbe nem dob vele :)))))))


Puszi Mindenkinek! Életjelet várnék Kavicskától és Klárikától is :)

378. 489e7edb4a (válaszként erre: 373. - Vigyorex6)
2009. szept. 8. 09:45

Szió!!!

Cuki a kutyus, megnéztem ám a fényképeket!!! Te is klassz csajszi vagy!!! (és..ezt már korábban is mondani akartam, milyen szemtelenül fiatal....)

A kutyui sem tűnik pár évnél idősebbnek.

Hát a mi fenevadunk egy németjuhász és bernáthegyi keverék, 60 kg-os, olyna medveszerű...de tünemény, mindenki kedvence. Anyukáméknáál van, mivel ott van jó nagy kert. Most lesz négy éves. A fül születésétől kezdve kajla, szóval az egyiket folyton a feje tletjén hordja. Brúnónak hívják, de van ám több neve is, gondolom, ez Nálad is így van...

A vírust sajnos én is ismerem, de ne aggódj, könnyű a gyógyulás belőle, és nincs káros utóhatás sem, tehát ténylegesen felépül majd belőle a kutymóka.

És akkor most hétvégén lagzi??????

Bizos lesz mandula.....az a kedvencem...

Na, várnak az irataim...

Jelenetkezz feltételen! lagzis beszámolót kérek! Csokrot elkapni !!!

Pussz

377. 489e7edb4a (válaszként erre: 375. - Cicamica83)
2009. szept. 8. 08:50

Szió!!!

Szerintem szeret! (én persze a pozitív tábor tagja vagyok ,de nekem ez mindebből nyilvánvaló) Tényleg, úgy gondolom, hogy vivódik és szerete Téged. Nem hiszem, hogy ez neívság részeünkről, ezt hinni. Ha egy pasit nem érdekel valaki, akkor nemhogy nem mond ilyenekeet, hanem egyáltalán nem is foglalkozik az illetővel. vannk ők olyan önzők, hogy még a telefont sem emelik fel. Ráadásul féltékeny is (vagy birtokolni akar? ) ez is látszik. Ezért ne kockáztass meg egy félreérthető helyzetet senki mással! Látod, hogy féltékeny! A tanácsom: légy türelmes, ne kapkodj és semmit ne siettess! Várj és várj és adj neki diőt, minden rendbe jön!

Puszi!

Viszont én is kérdeznék valamit. tegnap este mi is dumcsiztunk, és egy hülye szófordulat miatt asszem megbántottam Őt. Megdícsért, azt mondta, hogy én vagyok a világ legcsodálatosabb háziasszonya. Mire én: Óhh, sajnos nem vagyok én ilyen címre érdemes. Bár mi tagadás jó ezt hallani, köszönöm. Mire ő: Ne köszönjem meg, mert ez így van. És erre én (marha) : minden nőnek ezt mondod? Egy valami taktika? (tettem utána mosolygó fejet is, meg félig meddig viccesnek szántam ln ezt,de rosszul esett neki...) Írta hogy tudhatnám, hogy nem nyálas. amit mond, az úgy is van. Mindig megmondja szemtől szembe a véleményét. És igazat mond mindig.

hmmmmmmmmmmm.....aztán persze elmagyráztam neki, hogy nézze meg a jeleket, vicces dolognak szántam az egészet...véletlenül sem akartam megbántani, soha nem is tennék ilyet....aztán megnyugodott. és írta, hogy ja, akkor félreértette az egészet. VAn egyáltalán ennek jelentősége, vagy nincs. Hiszen megbeszéltük és rendben is van minden..de bánt, hogy bántottam ezzel. Hülye vagyok? Elrontottam valamit???

Pusszancs

2009. szept. 8. 06:40

Hahó!

Merre vagytok??? Sehol senki :-(((

375. cicamica83 (válaszként erre: 372. - 489e7edb4a)
2009. szept. 7. 17:24

Szia Bubó!

Képzeld, tegnap érdekes dolgokra derült fény, szeretném pozitívumként elkönyvelni, de igazi változást ugyan még nem hozott. Én is célozgattam a drágának arra, ugyan képzelje már el milyen lehet, ha más keze simogat engem stb.stb. És.....hatalmas felcsattanás, miszerint na énhozzám más csak ne nyújon senki. :-) Érdekes. Mondott még valamit (azt most szó szerint inkább nem írnám le :)) egy kicsit átformálva a mondat úgy hangzott, hogy én csak az övé vagyok.És csak ő simogathat.Na ezt hova tegyem??? Szeret? Talán rájött h jobban szeret, mint gondolta, és ettől ijedt meg? Vagy ilyen nincs? Mert most is azt mondta nem akar örökre elveszíteni. De ha az övé vagyok (és akkor ilyen alapon ő az enyém) akkor mi a fenére vár, miért nem jön? Mint két hülye kamasz, egyik jobban kínlódik a másik nélkül,de semmi.. Roppant érdekes helyzet.

2009. szept. 7. 17:15

Hali lányok!

Gyors segítségre lenne szükségem. Nem tudom hogy tegyem fel a kérdést, hogy ne adjam a választ a szátokba, mindegy. Egy eldöntendő kérdés lesz: Nos mi van olyankor, ha a kedves, szeretett férfi közel 2 hónapig nem becéz, se puszi,se pá, majd egyszer teljesen hirtelen ugyanolyan hangnemben beszél veled (gondolok itt arra a majdnem gügyögésnek nevezhető kis gyerekes, szerelmes, sejpen beszélő hangnemre - remélem értitek pl. szeretlek úgy ejtve hogy sejetlek)és magától kimondja azt a becenevet ahogy eddig hívott ??? Ez véletlen elszólás = szeret és hiányzol neki, vagy egy megszokás = nem jelent semmit. De kérdem én, ha megszokás, akkor eddig miért nem mondta??? Csak mert nagyon figyelt arra mit mond, most meg nem tudta féken tartani érzéseit és ez csak úgy kibukott belőle??? Szerintetek??? Mielőbbi választ várok :-)

373. Vigyorex6 (válaszként erre: 366. - 489e7edb4a)
2009. szept. 7. 09:47

Sziasztok!


Válaszolva a kérdésedre Bubó: francia bulldog kutyusom van, aki a Spiky névre hallgat, a képeim közt szerepel. A Tiéd?

Spiky még nem jött rendbe, mert a péntekre ígért vakcina nem jött meg. Ma próbálunk telefonálni. Csak az oltás után indulhat meg a tényleges gyógyulás. Addig olyan helyen sétálunk ahol nincs kutya és nem enedek a közelébe más kutyit, nehogy ő is elkapja.

Asszem az egy szem fiúkánk eltűnt végleg sajnos... :((((

Írjatok ám magatokról (Mindenki), hogy mit csináltok mostanság.

Nekem most összejöttek a dolgaim, a mai nap lazább egy picit :)

Puszillak Titeket!

372. 489e7edb4a (válaszként erre: 371. - Cicamica83)
2009. szept. 6. 17:57

Szia! Én nagyon jól tudom, hogy én voltam, aki ezt ajánlotta...csak viccelődni próbáltam vele, hogy ne tűnjek szerénytelennek...és annyira boldog vagyok, hogy átformálja a gondolkodásodat és segít!!!

Amit leírtál, ahhoz anynit szeretnék hozzáfűzni, remélem, nem veszed tolakodásnak, hogy szerintem azért óvatosan ezzel a "lássonmássaliscsakazértishogy rájöjjön" dologgal....

szerintem elég lenne egy kicsit megtörtni a rutint, és ugyanezt az eredményt érhetnéd el vele, már ha tényleg ő kell Neked...

szóval, pl. ha keres, ne vedd fel..ha kibírod...mondjuk csak másnap hívd vissza, ha addog nem keresne, hogy csá, hali, mizu, nem voltam itthon, elmentem xy-ékkal ide oda...ez sztem beindítja a fantáziáját, viszont nincs alapja arra, hogy konkért dolgokra hivatkozzon, hogy Te miylen pasikkal és hol csámborogsz, mert azt látta is..így viszont gondol, amit akar...és a fantáziája még akár sokkal "félelmetesebb" dolgkra is elragadtathatja, mint a valóság......

jaj, remélem, Commodus ezt nem olvassa, mert tudom, hogy kiátkoz a véleményem miatt...

Tényleg, miért nem írsz????? Valami okosat mondhatnál nekünk....:-)

Kavicska, Klárika, és Vigyorex - rettenet sok puszi nektek!!!

bubó

2009. szept. 6. 09:56
Egyébként drága Bubó, TE voltál az a kedves fórumozó, aki a pozitív gondolkodást tanácsolta :-)Tápláljam a dolgokat a tudatalattijába. Bocs, nem emlékeztem melyikőtök volt, de már tudom!! És ha idővel (remélem minél hamarabb) bejön: millió hála és köszönet Neked!!! Persze addig is a tanácsokért :-)
2009. szept. 6. 09:47

Hali!

Bubó, annyira jól estek a szavaid!!! Köszi! Remélem tényleg elérem amit akarok, mert gőzerővel rajta vagyok az ügyön :)

A tegnapi beszélgetésünkkor a kedvessel, rájöttem valamire. És szerintem igenis ezért nem történik semmi. Miszerint elkezdett poénkodni, hogy valami kollégájának üzen a nevemben valamit-hozzátette csak viccelt (nem is ez a lényeg), erre mondom neki,nem tudom mit szólnál ha meglátnál vele,akkor is olyan vicces lenne? Hát biztos nem-mondta. Na jó mondom, ha ez kell, akkor minden este mással fogok mutatkozni, persze csak jelképesen (beszélgetés). Hátha rólam is elindul a pletyka:-) és hátha rosszul esik majd neki. Erre ő: "de te nem vagy olyan, tudom hogy nem mész sehova ismerkedni" Hűű de biztos már abban, hogy én itthon ülök és várok mint valami marha. Naná hogy nem tudja mit érez felém és mennyire érzi, ha nincs tudatában hogy igenis én is járhatok szórakozni, és én is beszélgethetek ismeretlenekkel = akkor is azt mondom látnia kell mással. És ha valóban szeret, akaratán kívül féltékeny lenne és fájna neki,mert az érzéseket nem lehet irányítani. Ugyanis én is ezt éltem át. Semmi nem történt,míg nem láttam egy csajszikával (ha barátok ha nem). Értitek igaz? Csak nem tudom az időt nem szabad sürgetni, mellesleg tök véletlenül az utamba sodródott egy fiúcska, aki kétértelmű megjegyzéseket tesz mikor beszélgetünk. Meg amit furcsállok (talán mert elszoktam az ilyentől), hogy lehet valakinek ilyen sms-t írni,hogy "édes vagy ;)" mikor 1-2 napja ismer??? Lehet ő töri meg a csendet ? :D ÁÁáá lehet hülyeség, túlbonyolítom az amúgy is bonyolult helyzetem.

2009. szept. 5. 18:05

Ja, gondolom, azért ninc itt senki, mert mindenki ezerrel süti a szilvás sütit....hihi

na, persze, Kevicska kivétel....ő éppen valószínűleg alszik..amikor majd mi alszunk, ő kengurukat is láthat!!! bruhaha - sárga írigység!!!!

Puszkó

368. 489e7edb4a (válaszként erre: 367. - Cicamica83)
2009. szept. 5. 18:02

Rendkívüli módoon tetszik a hozzáállásod a dolgokhoz! igaza volt annak a fórumozónak, én mondom akárki is volt az! lehetek érte én is büszke Rád???? Szóval, így kell ezt és fe a fejjel!!!!! és összejön mindn, amit akarsz és érzel! remélem, vannak jó könyveid, zenéid a rosszabb délutánokra! Sport, futás, bicó?? Az segít. Vagy akár egy sírás is megkönnyebbít! De mindig tudd, hogy a JÓ jön, közeledik!!!!

Addig pedig még egy kis lelki segítség Müller Pétertől. (jó, nevessetek i, de én ezeket komolyan veszem)

"A helyzet nehéz.....Mi lehet a nehézség? belül a hize elvesztése, hogy nem vagy a sorsod ura, tehetetlen lettél, semmi nem sikerül, elborítottak olyan vágyak, szenvedélyek vagy gondolatok amikkel képtelen vagy megbírkózni. Másfajta életet szeretnél éléni, de nem tudsz változtatni, mert nem működik varázshatalmad. Félelmeid, aggodalmaid erősek- nem is tudod, honnan erednek, mert forrásuk öntudatlan mélységekben van.

Az Igaz Ember a nevhézséget legyőzendő sorsfeladatnak tartja. A jó taktika pedig a következő:

1. Sohasem szabad elveszíteni a belső bizonyosságot a végső győzelemben. A folyó folyásakor a tengerre gondol, szüntelenül.

2. nem legyőzni kell az akadályt, hanem túljutni rajta. A folyó nem áll le vitatkozni az útját álló sziklával, hanem átfolyik rajta és derűsen rohan a tenger felé.

A helyzetet sem elfogadni, sem lázadó türelmetlenséggel legyőzni pedig nem lehet, csakis a VÍZ bölsc taktikájával, ami lényegében a következő: a víz szüntetelnül áramlik, és eközben midnenhez alkalmazkodik, minden keményet kikerül, átfolyik rajta, sa felöldja azt, mindeközben önmaga nem változik. A víznek nincs formája, csak lényege. Ezért mindent legyőz, így hömpölyög feltartózhatatlanul a tengerbe. Így kell a nehézséget legyőzni....

Tudd, hogy mia a fontos, magadban és az életedben, s ezt őrizd szüntelenül..a többit bármikor feladhatod! Ez a víz legyőzhetetlen stratégija. A nehézség ismétlődik, és csak szüntelen edzéssel lehet úrrá lenni rajta. Az életproblémán rendszeresen dolgozni kell! mindennap egy kicsit legyőzni. Egészen kicsit észrevételnül. A gond is idővel állt elő, csakis idővel lehet legyőzni. A kitartás a döntő, és ebbe még az is belefér, hogy néha néha viszahupnasz és úgy érzed, előről kell kezdeni mindent. nem baj. Ami bennem értékes, a nehéségek legyőzésével lett az enyém. Mindent a bajaminak köszönhetek!!!

Ennek fényében ismét sok erőt és kitartást kívánok!!!

Puszi

Bubó

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook