Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyókúra-erős vagyok csípőben segítsetek fórum

Fogyókúra-erős vagyok csípőben segítsetek (beszélgetős fórum)


2015. aug. 29. 22:56
Egyébként ha már mozgás, a futást, vagyis a kocogást tudom leginkább ajánlani.
2015. aug. 29. 22:53
Helyi zsírégetés nincs!!!!! A lerakódott zsír csak akkor megy le rólad, ha kevesebbet eszel, mint amennyit a szervezeted elhasznál. Csak diétával lehet fogyni! Attól, hogy valaki megmozgat egy izmot, nem fog onnan a zsír leégni, maximum az izom fog fejlődni. Hogy honnan fogysz, ha diétázol, az alkati kérdés. Kitartó diétával előbb-utóbb mindenhonnan el lehet tüntetni a felesleget. Természetesen a mozgás is fontos, de a fogyás szempontjából nincs ilyen közvetlen hatása, hogy amit mozgatsz, onnan fogysz.
2009. aug. 14. 12:30
Ugrókötelezés. Jó combra, csípőre és hasra is.
2009. aug. 14. 11:00

Az jó lenne, csak a csípőm sajnos kicsit sokat kapott amikor elvoltam nagyon hízva, és kattog meg ugrál.

Így nagyon nehéz és fály is ha csinálom.

Nincs valami maszírozás, vagy kicsi mozdulat ami segíthetne rajtam?

2009. aug. 14. 10:56
Ha nem akarsz eszközt használni akkor a lábemelgetés marad csak. Legalábbis amennyire én tudom
2009. aug. 14. 10:35
Köszi csajok de konkrét tornagyakorlat nincs rá esetleg?
2009. aug. 14. 09:05

Szia!

A leg magicet én is használtam, tényleg erősíti a combokat. Illetve tegnap voltam egy

"slide" nevű viszonylag új tornatípuson. Itt csak csúszkálni kell valami műanyag izén, kicsit uncsi, de nagyon éreztem utána a combomat.


A csípőre szerintem a legjobb a diéta. Legalábbis nekem sem a felülések, sem más tornamutatványok nem használtak rá. Remélem tudtam segíteni

2009. aug. 14. 08:42
combban sajna én is erős vagyok. Még annó drasztikus diétéba kezdtem (1 hónap alatt 17 kg le is ment), szerencsére csak pár kilo jött vissza, de a bőröm megmaradt, nem szívódott vissza, igy elég narancsbőrős lettem, meg nem elég feszes, de a leg magic nagyon sokat segített rajtam, már 2 hete használom. Szerintem neked is segítene, kiegészítve valami diétával.
2009. aug. 14. 08:31

Sziasztok tudok valami jó módszert ami leviszi a kilókat aránylag gyorsan?

Én csípőben és comban erős lány vagyok, és onnan kellene leadnom pár kilót.

Ha tudtok tá módszert (torna vagy bármi) írjátok le nekem.

Köszönöm szépen Zizi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook