Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megfejteni a férfit... fórum

Megfejteni a férfit... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megfejteni a férfit...

25. júliusi (válaszként erre: 16. - Bandita09)
2013. okt. 1. 10:17
Ez nagyon jó:)))
24. 51536e5b45 (válaszként erre: 16. - Bandita09)
2013. okt. 1. 08:54
Ez nagyon jó és tanulságos volt, csak gratulálni tudok :-)
23. 04ff23dd29 (válaszként erre: 22. - E92cab9e45)
2012. aug. 14. 13:39

Nagyon vicces! :))

Gondolom 2 kbite. ugye?

2012. aug. 14. 13:27

Sziasztok!

Nekem van egy férfiak működéséről szoló kiskönyven pdf-ben. Akit érdekel küldjön egy mailt, és átküldöm neki :P :)

21. d41005143d (válaszként erre: 10. - Pici Lulu)
2012. márc. 17. 09:28
a ferfiak nem szeretik beismerni,hogy hibaznak.
20. 3d22c5f629 (válaszként erre: 16. - Bandita09)
2011. jún. 24. 16:53
Okos húzás volt.
19. 852308703c (válaszként erre: 14. - Jazmin1)
2008. júl. 7. 18:05
teljesen egyet ertek veled :))
18. Virág3 (válaszként erre: 16. - Bandita09)
2008. jún. 11. 11:58
Ez nagyon jó!:)
17. Adryen
2008. ápr. 13. 18:37

Sziasztok! A következőkben szeretném kérni őszinte véleményeteket és segítségeteket. 25 éves vagyok, 6 és fél éve élek kapcsolatban (ez az első komolyabb).

Egész jól megvoltunk, amíg meg nem tetszett egy másik fiú. Ő eladóként dolgozik, amikor először láttam, észrevettem, hogy ő is figyel, majd köszönt egy nagyot és elég hosszan néztük egymást.

Akkor anyuval voltam, ő még mosolygott is. Pár nap múlva azt vetttem észre magamon, hogy sokat jár a fejemben, sokat gondoltam rá.

Közben a párommal megromlott a viszony amiatt, mert nem veszi komolyan a jövőt, nem dolgozik. Nem tudom, hogy menekülés lenne-e a másik fiú. Nagy nehezen rávettem magam, hogy ismét bemenjek a boltba, de épp pakolt, tuti, hogy nem vett észre.

Nagy nehezen kinyomoztam az e-mail címét a b.nőm nevében írtam egyet, hogy tetszik vkinek. Visszaírt, érdeklődött. Aztán pár héttel később a saját nevemben írtam egy sort neki iwiw-en, hogy én lennék az... a bnőmnek válaszolt, hogy igazából nem tudja, ki vagyok.

Úgy tűnik, az én emlékezetemben jobban megmaradt:) Majd írtam még 1-et, hogy írhatna vmit, de semmi. Hétvégén rászántam magam, hogy írok egy utolsót, msn-ezzünk. Hideg zuhanyként ért, hogy kitörölte a levelemet (olvasás után), ez ma történt. Utána láttam, hogy félóránként belép. Tudjátok, iwiw-en ezeket lehet ellenőrizni.

Akkor padlón voltam pár percig, aztán gondoltam, jól leégettem magam, nem így kellett volna. Többször be kellett volna mennem, előbb-utóbb csak feltűntem volna neki, de ha nem, legalább tudnám. Ebben az egészben az a rossz, hogy nem tudom, melyik fiúhoz vonzódom leginkább. A kapcsolatomból nem akarok kilépni, de ha megtenném, ez az eladófiú lenne az, akivel el tudnám képzelni... vele viszont ugrott minden, tudom. Őt is megértem, mert nem tudja, ki vagyok, vszínű, a képeim alapján nem is tetszem neki. De azért ott motoszkál a fejemben az a nézés, amikor először láttam.

Valójában én is kétszer láttam csak, ennek több mint két hónapja. Most már feladom, a másik felem viszont úgy érzi, mindent megtenne érte. Megalázkodni viszont nem akarok.

Írtam egy utolsó levelet a bnőm nevében (hogy kár, hogy így alakult, pedig jó páros lettek volna, sajnálom, hogy beleavatkoztam), aztán egyet a sajátomban (elnézést kérek, hogy írogattam, tudom, hogy nem így kellett volna, szégyenlem magam), ezeket viszont nem küldtem el. Gondoltam arra is, hogy bemegyek a boltba egy bnőmmel (v. egyedül), legkorábban pénteken tudnék, de nem szólnék semmit, csak vennék vmit...

Ti mit tennétek? Tudom, hogy butuska kérdés, mert el kell felejtenem, de nem olyan egyszerű, viszont megalázkodni sem akarok egy 7 évvel idősebb fiú előtt.

2008. ápr. 13. 12:15

NŐ - Férfi különbség "Én igazán soha nem értettem meg, miért különböznek annyira a férfi és női szexuális szükségletek. És soha nem értettem meg azokat a Vénusszal és Marssal kapcsolatos dolgokat. Ugyanúgy nem értettem, hogy a férfiak miért gondolkodnak fejjel, a nők viszont szívvel. És a végén, soha nem értettem, hogy miért csökken a női szexuális vágy a nagy "Igen!" kimondása után.


Például: Egyik este, múlt héten, feleségemmel feküdtünk az ágyban. Már lángolt a vágy és a hormonok, amikor mondta:


- Nem tudok most, nincsen kedvem..... Csak akartam, hogy megölelj egy kicsit.


- MIII??? - mondtam - ez most mit jelentsen?


És akkor kimondta a mondatot, amelytől fél minden férj a bolygón:


- Te egyszerűen nem érted az én érzelmi igényeimet, amelyekre szükségem van mint nőnek, hogy kielégítsem a te férfi testi szükségleteidet.


A furcsa arckifejezésemre csak azt mondta:


- Hát nem tudsz szeretni egyszerűen magam miatt, és nem csak azért amit az ágyban csinálok veled? Rájöttem, hogy nem lesz semmi, elfordultam és elaludtam.


Következő nap felhívtam a főnököm és kivettem egy szabadnapot, hogy egész nap a feleségemmel legyek. Elmentünk ebédelni, aztán elvittem egy nagy bevásárlóközpontba ahol egy fél emeletnyi női ruha üzlet volt. Körbe mentem vele, amíg kiválasztott néhány drága ruhát. Nem tudta eldönteni, hogy melyiket vegye meg, így mondtam, hogy megvesszük az összeset. Cipőt is akart, amelyik illik a ruhához, mondtam hogy vegyünk mindegyik ruhához valót. Elérkeztünk az ékszerboltig, ahol vettem gyémánt fülbevalókat. Mondhatom, hogy itt már naagyooon izgatott volt. Biztos arra gondolt, hogy a csőd szélén vagyok. Arra gondoltam, hogy próbára tesz amikor kérte a tenisz csuklópántot, még ha életben nem is fogott tenisz ütőt. Biztos gondolkodásba ejtettem, amikor így válaszoltam:


- Persze, drágám.


Szerintem már közel volt a szexuális csúcshoz az óriási izgalomtól. Végre mosolyogva szólt:


- Azt hiszem, hogy ennyi lesz. Menjünk a pénztárhoz.


Alig bírtam ki, hogy ne röhögjek, amikor válaszoltam:


- Nem tudok most, nincsen kedvem.


Az arca eltorzult és teljesen elsápadt:


- MIIIII?


Akkor elmondtam:


- Csak azt akartam, hogy az öledben tartsad egy kicsit ezeket a ruhákat..... Te egyszerűen nem érted az én pénzügyi gondjaimat, amelyekkel meg kell küzdenem mint férfinak, hogy kielégítsem a vásárlási vágyadat, mint nőnek.


És amikor rám nézett úgy mintha ölni akarná, hozzátettem:


- Hát nem tudsz szeretni egyszerűen magam miatt, és nem csak azokért ruhákért amiket veszek neked?



Szóval, ma este sem lesz szex... "

2007. febr. 19. 22:58

Személy szerint én nem akarom megfejteni őket.


Hallottam egy sztorit. Ha megérti a nőt a férfi, avagy a férfit a nő, akkor elkezdi nem érdekelni többé és saját neméből mások lesznek érdekesek számára.


Nos, ha innen nézem, maradjon is így, nem akarom megfejteni a férfit, ettől izgalmas a dolog, nem? Ha már megfejtettük volna, már nem is érdekelne többé... nem?

2007. febr. 19. 22:53
Ne is próbáljátok megfejteni őket, hiszen gyárilag vannak rosszul összerakva.... :) nincsenek összefüggések a tetteikben.... (tisztelet a kivételnek).. de ezért imádjuk őket... :)
2007. febr. 12. 12:37
A pasikat megfejteni nehéz én már régóta együtt vagyok a párommal de nem nagyon tudom megérteni még most sem hogy mit mért tesz néha,vannak különös dolgai ezt álltalábban elszokta mondani hogy mért vannak,aztán miután elmesélte már nem is olyan nehéz megfejteni őt!
12. reni79
2007. febr. 12. 09:16

Szerintem egy pasit egy élet is kevés igazán megismerni.

10 évig voltam együtt az előző párommal.Ugy érzem még most sem ismerem igazán.Tud még meglepetéseket okozni!

2007. febr. 11. 01:42

Lulu, valoszinuen robbanekony termeszetu, ha begurul, fenyegetozik, mond mindent, aztan mikor lenyugszik, rajon hogy mennyire szeret. Szerintem ijeszteget. Tudod, amelyik kutya ugat, az nem harap. ;)

Talan jobb ha nem fejtjuk meg a ferfiakat, lehet kiabrandulnank beloluk egy eletre, de az is lehet, hogy onnantol kezdve mar nem lenne olyan izgalmas. Azert ha valaki jegyzetben kinalna a ferjem titkos gondolatait, hat nem mondanam, hogy nem kerem. Legy is szivesen lennek a falon, amikor a ferfi ismeroseivel tolti az idot. A tudatlansag talan neha boldogito is lehet.

2007. febr. 11. 01:18
Háát érdekesek megfejtés szempontjából is... én az én pasimat nem is értem... miért keni rám a dolgait, mikor nem is én vagyok a hibás? Ezt nem értem..és csinálja, hogy ő milyen kemény és azonnal szakítana velem.. de mikor meg átmegyek hozzá és átbeszéljük tiszta érzelmes, hogy ő biztos nem tudna nélkülem lenni meg ilyenek.. na akkor most? Csak megakar ijeszteni vagy miiii????
2007. febr. 10. 17:51
Egy nö epp olyan megfejthetetlen,talan sokkal jobban mint a ferfi.
8. Ancika (válaszként erre: 3. - 5ba9b2e282)
2007. febr. 10. 07:37
Ma reggel szívesen "megfejeltem" volna, amikor hajnalban felkeltett!
2007. febr. 10. 07:17
Szerintem ők is így vannak velünk nőkkel!
2007. febr. 10. 06:32
a pasikat megfejteni lehetetlen,esetleg elfogadni!
5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - 5ba9b2e282)
2007. febr. 10. 02:53
Erre Freud mit mondana!!!
4. cskata (válaszként erre: 3. - 5ba9b2e282)
2007. febr. 9. 23:43
:DDD húúú, de jó lenne néha..;))))
2007. febr. 9. 23:40

Azt hiszem megyek lefeküdni!


Ezt olvastam: Megfejelni a férfit......:))))

2007. febr. 9. 23:30
naa ezt az Édes írta :P
2007. febr. 4. 11:15
Rövid írás a férfiak-nők kapcsolatáról, egy csipet humorral fűszerezve.
Isten megteremtette az embert. Először a férfit. Ahogy elkészült vele nézegette, forgatgatta és csak csóválta a fejét, mert látta, hogy valami nem törkéletes, valami még kell!

Ugrás a teljes írásra: Megfejteni a férfit...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook