Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barnító és feszesítő testápoló. Használhatom a kettőt egyszerre? fórum

Barnító és feszesítő testápoló. Használhatom a kettőt egyszerre? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 29. 01:42
Szia!A NIVEA önbarnítós testápoló egyszerre feszesít is ;)
2009. aug. 13. 08:53
na eddig egész érdekes dolgok születtek:) és szellemesek is:P az tény, hogy torna nélkül semmit nem ér. Viszont nekem egy intenzívebb fogyókúra mellé ajánlották, hogy közben használjam a feszesítő testápolót. Egyébként magában nem igen érdemes használni...a barnító meg azért kéne mert a napfénytől napfoltjaim lesznek. Garnier márkájút használok mindkettőből és beválik. A Barnítóval annyi van, hogy miután feltettem várni kell egy kicsit hogy ne fogja meg a ruhát.
2009. aug. 12. 19:33
Aggódni nem kell, se túl feszes, se túl barna nem leszel :-)
2009. aug. 12. 15:31
én most olyan testápolót használok ami enyhén barnítós és bőrfeszesítős is egyben. asszem Johnson-os sárga flakonos. nekem eddig bevált bár nem sokszor használtam. annyi volt a rossz hogy összefogta a ruhámat meg mindent, éppen ezért mindig csak éjszakára fürdés után, lefekvés előtt használtam:)
2009. aug. 12. 14:04

Nem tudom, hogy együtt lehet-e együtt használni a kettőt!

Nekem a barnító testápoló nem jött be. 2006 nyarán próbáltam ki, első négy-öt nap szuper volt. Barna voltam egyenletesen, de minden csoda három napig tart (azt hiszem így szokták mondani). Munka után haza mentem és lezuhanyoztam: foltokban húzogattam le magamról a barna "réteget" - nem tudom másképp megfogalmazni! Aztán abba is hagytam, folytattam a szolizást.

2009. aug. 12. 13:36
Feszesítés csak sporttal lehet, mióta futok egyáltalán nincs szükség ilyen kamu dolgokra. Ezért az kilőve, barnítos is a kukában landolt. Drága volt ahhoz a ruhám, hogy sárga foltos legyen. Inkább a testápolótól vettem búcsút.
2009. aug. 12. 13:10
Én foltos lettem a barnitó testápolótól.Foltokban kopik és nagyon csúnya volt.Feszesítőből a sárga flakonos garnier testápolót használtam.Szerintem nagyon jó.
2009. aug. 12. 13:08
Régen használtam barnító testápolót de csak basárgultam tőle, így soha többet. Inkább szolizok.
2009. aug. 12. 13:06
véleményeket szeretnék:)ti próbáltátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook