Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Születésnapi, Névnapi köszöntők, SMS-ek fórum

Születésnapi, Névnapi köszöntők, SMS-ek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2007. jan. 15. 22:10

szülinapra:

„Ha én írhatnám sorsod könyvét, szíved, lelked vágyát, életed örömét,oly széppé írnám, mint egy tündéri álom,

a legboldogabb Te lennél ezen a világon!

Boldog születésnapot kívánok!”

2007. jan. 14. 08:37
Névnapod reggelén ezeráldás érjen, öröm és szerencse örökké kísérjen. Bú és bánat téged elkerüljön, gondolatod, vágyad, álmod teljesüljön. Boldog Névnapot!
2007. jan. 13. 21:51
"..." napja ma vagyon! Tyúkot üssenek agyon! Bor legyen az asztalon, jön a vendég, hadd igyon.
18. enikö
2007. jan. 12. 14:07

szülinapra és névnapra is érvényes:

Áldjon meg és őrizzen meg téged az Úr,

Ragyogtassa Szent órcáját rajtad,

Könyörülve könyörüljön életeden,

Békességét adja néked,Ámmen.

2007. jan. 11. 13:50

Születésnapra:

"18 éves lettél, eddig bilin ücsörögtél. Kívánom, ne is kelj fel onnan ezen a napon, nehogy a buli piája a gatyádon hagyjon nyomot!

Boldog születésnapot!"

2007. jan. 10. 11:36

A mai nap szebb, mint a más. A mai nap senki sem hibás. A mai nap öntse el szívedet a szeretet, s ez tartson ki, ameddig csak lehet! Boldog

születésnapot kívánok NEKED!

2007. jan. 10. 11:35

Szülinapodra azt kívánom legyen az életed Tündérálom!

Szíved egy tündérrózsa,mely nem hervad el soha!!!

Öröm legyen szívedben s Boldog légy az életben!!!:-)

2007. jan. 10. 11:31
Nem kívánok egyébéb átkot, egyél meg 1 hekto mákot! Minden nap csak 1-1 szemet addig élj míg meg nem eszed!:)
2007. jan. 10. 11:29

Szülinapod alkalmából kiraknak majd a kocsmából, de ne félj, hozzánk mindig jöhetsz!

Nem kapsz piát, max. csak vizet. Összehányod udvarunkat, megdugod a szomszédunkat, de nem baj, ma mindent lehet: Boldog szülinapot kívánok neked!!!!!!!!

2007. jan. 10. 11:27
Tök jópofák és szépek! Kettőt el is "loptam" ugyanis ma van Anyum szülinapja! :-)))
2007. jan. 10. 10:21

"Születésnapodon kívánok neked sok szépet,

Legyen vidám, derûs számodra az élet!

Szerencse galambja mindig feléd szálljon,

Légy boldog sokáig ezen a világon."

2007. jan. 10. 09:04

Születésnapra:

Szellő szárnyán szálló idő e szép naphoz vezetett, szívem imádságát suttogja a szeretet. Kérem a jó Istent, óvjon, védjen tégedet. Adjon neked egészséget, hosszú boldog életet! Boldog születésnapot!

2007. jan. 8. 12:38
Öröm és boldogság legyen mindig veled, arcod mososlyogjon, ne lásson könnyeket. Erő és egészség kísérjen utadon, nagyon boldog légy minden szülinapodon!
2007. jan. 8. 12:38

Ma egy nappal öregebb lettél,

A mosásban kicsit összementél!

De ne aggódj, jön még télre tavasz,

Ennyi idős is csak egy évig maradsz!

2007. jan. 8. 12:34

Születésnapra (szerelemdnek):

Születésnapodra csak azt kívánok, valósággá váljon minden álmod. Hallgass a szívedre, megsúgja neked, nem szeretek mást, egyedül csak téged! Boldog születésnapot!

2007. jan. 8. 12:30

Névnapra:

Mit írhatnék ma neked? Sok szépet és kedveset. Küldöm ezt az sms-t, hogy mosolyogj egy keveset. Többet most nem írok, csak egy mondatot: BOLDOG NÉVNAPOT!

2007. jan. 8. 12:29

Névnapra (szerelmednek):

Na most aztán megint itt van a névnapod! Hát kellett ez neked? Mára kapsz elég jókívánságot és ebben nem akarok a többiekkel versenyezni, hanem azért tartogatok neked valamit. ;) Boldog névnapot!

2007. jan. 8. 12:28

Névnapra:

Szép volt a múlt, várjon ragyogva rád még szebb jövő, még dúsabb jutalom, s ezek között, bár szerény fény gyanánt ág, szeretetem is hadd legyen ajándék. Boldog névnapot!

2007. jan. 8. 12:26

Névnapra:

Egy kicsit irigyeltelek ma, hogy mindenki csak hívogat meg köszönget. De aztán rájöttem, hogy butus vagyok. Ha már van fák napja, meg állatok napja, miért ne lehetne egy napod neked is az évben! Tudod mit? Boldog névnapot!

2007. jan. 8. 12:25

Névnapra:

Belenéztem a naptárba és mit látok?! Hát pont a te nevedet! Tudod, hogy beparáztam? Azt se tudtam milyen gombokat nyomogatok a telefonon ijedtemben. Ha tényleg téged sikerült elérnem, akkor boldog névnapot!

2007. jan. 8. 12:23

Azért nyitottam ezt a topicot, mert szinte minden embernek vannak távol élő rokonai és barátai, akiket szívesen felköszöntene név.- ill. születésnapja alkalmából, de sajnos a távolság miatt nem teheti meg.

Ezért szeretném, ha itt összegyűjtenénk pár sms-t, amivel felköszönhetjük barátainkat és rokonainkat név,- ill. születésnapjukkor. Legalább egy sms által gondolva rájuk.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook