Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amici első négy hónapja fórum

Amici első négy hónapja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amici első négy hónapja

1 2
2009. aug. 14. 19:39
Köszönöm Angel:)))))
59. Angel9
2009. aug. 14. 14:15

Sziasztok.

Mindenkinek szép napot!

Olvastam a cikket amit Noémi 23 irt.

Van akinek nyálas ,van akinek ez természetes,és van aki csak szeretné, hogy ilyen levelet irhasson.Mindig lesznek irigy emberek(sajnos).

Szeretném ha mindenki leirhatná,hogy ilyen boldog az életben.Noémi 23 egy angyali kislányod van!Örülök ,hogy ilyen boldog vagy,Maradj mindig ilyen boldog a kis családoddal együtt.Mindenkinek ugysem tudsz megfelelni,ezért ne is foglalkozz az irigy leveleket irókkal.Egy ugyanilyen boldog anyuka vagyok mint, Te csak idösebb.45 éves vagyok van két angyali gyerekem,és egy férjem aki nekem a világon a legszebb és a legaranyosabb.Nagyon szeretem én is a családomat!

2009. aug. 14. 12:25
Drága Kler......köszönöm:)))
57. v.kler
2009. aug. 14. 12:22

Sziasztok!


Most tudtam visszaolvasni!

Nem bírom ki, hogy ne írjam le a véleményem!

Én már több mint 1 éve ismerem Noémit! Igaz, még személyesen nem találkoztunk, de sok szép pillanatot töltöttünk együtt! Együtt voltunk pocakosok, és két nap hijján egyszerre lettünk Anyukák! Sokat nevettünk, és sírtunk együtt!

Életünk legszebb időszaka áll mögöttünk, és előttünk! Imádom Noémi stílusát, ha még valakinek nyálasnak is tünik! A mai világban ritka az ilyen ember.

Minden elismerésem a Tied, Noémi, hogy ilyen elszántan fogyózol! Kívánom, hogy legyél minig ilyen boldog, és mosolygós!!!!


Sajnálom az olyan embereket(nem írok nevet, akinek nem inge ne vegye magára), akik ide talált, és egy teljese más irányba vitték a témát, mint airől a cikk szól! Fura, hogy az ilyen emberek nem vállalják az arcukat...Szomorú, hogy szinte élvezi, hogy másokat bánthat. Na de Noémiban emberrére talált! :-)))


Na mennem kell, pedig van pár gondolat a fejemben, de hív az én drága Tündér-Lalám!

2009. aug. 13. 12:02
Így van:)
2009. aug. 13. 11:59

Én meg azt nem szeretem, ha ismeretlenűl nekem indúlnak. Teszünk érte s ennyi.. majd lesz valahogy. A fiam jobban van, így újúltan indulok neki dolgoknak.


S AKKORIS TUDOK KEDVES LENNI:)

54. Noémi 23 (válaszként erre: 52. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 13. 11:59
Köszönöm szépen:)))))
2009. aug. 13. 11:58

Tényleg??? Na majd máskor besz és eljössz hozzánk:)))


Szabi különben nem gonosz ám..csak kicsit nagy a szája, és erőteljesne fejezi ki magát...ugye??:) De cuki csaj ám.....csak más a tűrő határunk:)

52. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 49. - 1f9774333a)
2009. aug. 13. 11:58

Véleménye mindenkinek lehet, csak az nem mindegy, hogy azt miként tálalja. A stílus maga az ember. Nem véletlenül írták azt lentebb, hogy attól nem lesz különb valaki, ha ugyanazt csinálja, sőt felturbózva, amit másoknál ugye elítél...

Na, én el is mondtam a témáról mindent, amit akartam, aki érti, az érti.

Noémi, további sok boldogságot Nektek, és sok olvadozó kilót még!

2009. aug. 13. 11:57

Én uigy érzem, Szabi csak enget akart megvédani mert már sokan bántottak hogy 100 kg voltam majdnem 24 évesen....és minket akik kicsit összekaptuk magunkat szülés után, vagy terhesség alatt, kicsit amugy is neház a lelkünknek, és rosszul esik, mikor ezt odavágják...nekem is.


De már nem bosszant mert teszek érte, és az olyan emberek akik ezt nem látják, és kiforgatják, maguk is szegényebbek valamivel.

50. 1f9774333a (válaszként erre: 48. - Noémi 23)
2009. aug. 13. 11:55

Már megszoktam, hgoy pár aktivista nekem áll, mert nemtetszik a stílus... De ezt tudod, már beszéltünk erről régebben...


Tegnap eszembe voltál, Érden jártunk

2009. aug. 13. 11:54

Az, hgoy itt én nem vagyok kedves pár emberrel,a z szerintem nem azt jelenti, hgoynemvagyok kedves ember... Kezdjük ott, hogy nem is ismersz...


Várjunk egy pillanatra. akkor ezen afórumon ezek szerint nem lehet saját véleménye az embernek, méghozzá olyat amilyet Ő akar???

2009. aug. 13. 11:53

Senki nem egyforma....nem bántsátok Szabit sem.


Ő is tudja hogy mi miért lett és szépen küzd most, hogy csinos, szép Anyuka legyen a Pici fiának.:))


ne bántsuk egymást:)


Asszem jön a Lányom foga...kicsit mintha visítana:DDD

47. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 43. - 1f9774333a)
2009. aug. 13. 11:52
Attól, hogy akkora vagy, még lehetnél te is kedvesd(ebb)! A kettő nem függ össze. Aki jól érzi magát a bőrében és szereti magát, csak az tud másokat is igazán szeretni... Nem véletlenül mondják, hogy ami belül, az kívül. Azon is érdemes lenne elgondolkodnod, hogy miért tartasz annyira sértőnek dolgokat, úgy hogy eleve nem is egy olyan hú, de gonoszkodó gondolatból indult a dolog.
46. 1f9774333a (válaszként erre: 45. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 13. 11:51
Van ez így, nem vagyunk egyformák...
45. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 43. - 1f9774333a)
2009. aug. 13. 11:50
Hát az látszik is, hogy totál más típus vagy, mint Noémi! :D
44. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 41. - 5e4054bb06)
2009. aug. 13. 11:49

Na ja, valaki nem tupíróz fel dolgokat és csinál a bolhából elefántot még nagyobb tűzet okádva vissza.

Noémi gyakorolja, megéli a szeretetet.

43. 1f9774333a (válaszként erre: 41. - 5e4054bb06)
2009. aug. 13. 11:48

én nem kértem, hgo yrajongjanak értem. Teljesen más tipus vagyok mint Noémi, de ezt tudja Ő is..


Egyébként ahhoz, hgoy mitől lettem ekkora, s végképp mekkora, ahhoz semmi közöd szerintem.

2009. aug. 13. 11:47
rajong
41. 5e4054bb06 (válaszként erre: 40. - 1f9774333a)
2009. aug. 13. 11:47
Tényleg érdekes, hogy mennyire más hozzáállásod van neked, mint Noéminek, nem csoda, hogy az olyan típusú emberek természetéért, mint Nonó, az emberek 99 százaléka rajon.
40. 1f9774333a (válaszként erre: 32. - 5e4054bb06)
2009. aug. 13. 11:42
Ne forgasd ki a szavaimat. s egy szóval nem mondtam, hgo yén nem tehetek róla...
2009. aug. 13. 11:12

Lindilim nagyon aranyos vagy...köszönöm:)


Remélem hogy mi is megtudjuk neki adni majd mindazt amit mi is kaptunk otthonról:)))


Sokan azt hiszek azért mert az ember boldog, ők semmi rossz nem éri. Dehogynem. Nekem is van keresztem, engem is vertek át, hagytak el, csaltak meg. Halt meg családtagom, legjobb barátom:(((


De a szüleim mindig azt mondták, rövid az élet bánkódni, örüljünk hogy élhetünk.


És én kiélvezem:)))

38. 84c0401bbc (válaszként erre: 35. - Noémi 23)
2009. aug. 13. 10:37

Noémi drága, gratulálok a cikkhez, a családodhoz és a mínusz 12 kilódhoz is! Én is szeretek ilyen "negédes" történetekről olvasni. Belőled ömlik a szeretet és a harmónia, a jólelkűség, és ez abban is megnyilvánul, hogy a bántó megjegyzésekre sem gonoszkodva, meg felfújva reagálsz, mint sokan mások, akik szidják a többieket, de azért ők is ugyanazt csinálják, de akkor őket mégis mi különbözeti meg tőlük?

A te sorsaidat olvasva, mindig jobb kedvem lesz. Csodálatos lehet Aminek egy ilyen mosolygós közegben felnőnie.

37. e3e5c810b9 (válaszként erre: 36. - 874eb11dfd)
2009. aug. 13. 10:16
Kedves esc! Nem érzed véletlenül, hogy nekem mikor lesz babám??:) Mindenkinek szép napot! Pápááá
36. 874eb11dfd (válaszként erre: 35. - Noémi 23)
2009. aug. 13. 10:05
jaja, én minden ilyenre ráérzek :D :D
2009. aug. 13. 09:56
Esc...drága. Róla tudni kell Ő győzött meg anno csinaljak tesztet, mert szerinte tuti terhs vagyok..és igaza lett:))) Puszi Esc....köszönöm:)))
34. 5e4054bb06 (válaszként erre: 33. - 874eb11dfd)
2009. aug. 13. 09:52
Így van!!!
2009. aug. 13. 09:48

Jaj, az emberek mindig fognak valamibe belekötni, mert egyszerűen nem viselik el, hogy mások sokkal boldogabban élnek mint ők! Az egész cikkből csak azt jegyezték meg, hogy tréning nadrág, meg nyálas :D Istenenm istenem.,.. ahelyett ,hogy inkább példát vennétek Róla ( mert lehet),próbálnátok ti is ilyen boldogak lenni, ilyen világban tök ritka, hogy egy család ennyire szeresse egymást! Sok mindenkinek szemet szúr!


És igenis, ha már ennyit beszéltek a tréning ruháról.. Szerintem igenis fontos, hogy egy nő mindig szép legyen! Még ha szülés után is, hiába tetsznünk a férjünknek szakatban is, akkor is adjunk magunkra! Nem úgy értem,hogy öltözzünk ki, mintha bálba mennénk, de tényleg, bőven elég egy sexis tréningnadrág :) Inkább mint egy agyonmosott :D Meg azért a férjnek is sokkal jobb úgy hazajönni, hogy a feleségét szépnek látja :)


Nono,szoktalak ám olvasgatni :) Olyan jó:) Mindig tök boldog leszek, attól,hogy ilyen boldogok vagytok :) Nagyon tündi a Kiscsajod :D

Puszi :)

32. 5e4054bb06 (válaszként erre: 27. - 1f9774333a)
2009. aug. 13. 09:07

Szerintem nem vádaskodott, csak kérdezett. Noéminek nagy gratuáció a sikeres fogyizásához, meg ahhoz, hogy ő beismerte, hogy nem csak az adottságai vezettek ahhoz, hogy úgy elhízott, tett érte és lám, nem maradt el a szép eredmény. De nálad biztos csak a testi adottságaid meg a körülmények vezettek oda, hogy 120 kilós lettél. :o)))

Nekem is nagyon sokat kellett tennem azért, már a terhességeim előtt is, hogy ne hízzak el, torna, kajafigyelés, de azt mondtam, hogy valamit valamiért. Úgyhogy én teljesen egyetértek Marsával, hogy sokan kifogásokat keresnek csak arra, hogy miért olyanok, amilyenek, meg persze nehezen viselik a célzásokat az érzékeny pontjukra.

2009. aug. 13. 09:07

Málna köszi, köszi köszi!!!


Azt hiszem a tréning gatyás dologgal mindneki a tréning gatyára gondolt, én arra amit te most leírtál..és nekem nem sikerült így megfogalmaznod:))) Köszönöm!!!


Dóri....puszi neked is.))) Hát ez igy van...én ilyen vagyok, ilyen végletes, nagyon nagyon tudok szereti, ezt láttam a szüleimtől, ezt viszem tovább. remélem a gyerekem is egyszer talán majd ír szépeket rólam:))) Ilyen maradok ígérem, mert ez az igazi Nonó, és nem kell hogy ezt mindenki elfogadja, vagy hogy engem mindenki szeressen.


Az nem is lenne normális ha mindenkinek tetszene amit írok, ahogy élek, ahogy érzek....


Puszi minden csodás Anyukának és Babócának:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook