Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A tgyás lejárata előtt mi az a leghamarabbi időpont, amikor meg lehet igényelni a gyed-et? fórum

A tgyás lejárata előtt mi az a leghamarabbi időpont, amikor meg lehet igényelni a gyed-et? (tudásbázis kérdés)

4. gven
2009. aug. 12. 13:36
Nekem azt hiszem októberben, csak az a próblémám, hogy Nyíregyházáról költöztünk fel és most haza kell utaznom papírokat aláírni a munkáltatónál és nem tudom, hogy nem-e tudnám most elintézni, mert Nyíregyháza nem itt van és így is 4 hónapos bébivel kell utaznom. Tehát most nem tudom, hogy mit és hogyan csináljak.
2009. aug. 12. 09:37
Nekem jún 30-án járt le a tgyás és június elején kaptam egy levelet az oeptől, hogy adjam be a papírokat a gyed igényléshez, így június közepén már ott volt az összes papírom.Így nem volt csúszás, júliusban megkaptam a júniusi tgyást, augusztusban pedig rendes időben a gyedet.
2009. aug. 12. 09:32

Szia!


Nekem aug 26-án jár le a tgyás, és hétfőn már megigényeltem a gyedet! Neked mikor jár le?

1. gven
2009. aug. 12. 09:20

Anyukák!


Ki tudd abban segíteni, hogy a tgyás, lejáratta előtt mi az a leghamarabb időpont amikor meg lehet igényelni a gyed-et?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook