Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nehéz (?) döntés fórum

Nehéz (?) döntés (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. febr. 4. 09:30
En nem itelkezek felettük.A gyerekek biztonsagban,szeretetben maradnak a nagyszülöknel.Lehet hogy kesöbb lennenek problemak az anyagiak miatt ha nem tennek es lehet a-miatt szethullana a csalad(mert sok ilyen van),hat akkor mi a jobb?Egy ev alatt megteremtik a biztos anyagi hatteret a tovabbi elethez vagy az allando gondok az anyagiak miatt?Biztos hogy nekik epp olyan rossz,vagy meg rosszabb mint az otthon hagyott gyerekeknek,de ertük teszik.
6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - T.panti)
2007. febr. 3. 17:14
Amennyire én tudom nagyszülőknél maradnának, s csak 1x van lehetőségük hazajönni (Dubai-ról van szó).
2007. febr. 3. 17:12
Nekem nagyok a gyerekeim, de nem tudtam volna itt hagyni őket soha, még azt sem szerettem volna ha az apukájuk megy el. De mindenki maga tudja, a pénz végül is NAGY ÚR. Tudni kéne haza jönnének e közben látógatóba,ünnepekre stb., vagy csak az egy év elteltével. Mert ez is fontos lehet, és ki neveli a gyerekeket? főleg kire hagyják itt őket.
4. 4c35511f0b (válaszként erre: 3. - F772199837)
2007. febr. 3. 17:02

Igen, hasonlóan gondolom, s megleptek vele, mert (eddig azt hittem)családcentrikusak...

Bár ők meg vannak győződve arról, ez jó, hisz a gyerekekért teszik...Nem tudom, én nem tudnám elképzelni.

2007. febr. 3. 17:00

Számomra egyértelmű: maradni.

A gyerekek nélkül biztos nem mennék a helyükben sehová ilyen hosszú időre!

Ilyen terveket hamarabb kellett volna megvalósítani. A gyerekeknek szülőkre van szükségük.

Esetleg ha az apuka kimegy, azt még elfogadhatónak tartom.

2007. febr. 3. 16:59

Saját vélemény: mivel ez a kérdés a baráti körömben merült fel, gondoltam megkérdezlek Titeket. Én ott azt mondtam; nincs az a pénz, ami miatt ne lennék a gyerekeimmel (akik még nincsenek amúgy), ők azonban kimennek úgy néz ki, s ez nekem furcsa.

Mi a véleményetek?

2007. febr. 3. 16:57

Adott egy család, 2 kisgyerekkel.

Adott a lehetőség, egy év külföldi munka, rendkívül jó kereset, viszont a két (6éven aluli) gyermeket nem lehet kivinni. Ki menne, s ki maradna szülőként?

Mi a jobb: itt maradni velük, mert ez a természetes, hisz az ember a gyereke nélkül sehova nem megy, vagy nehezen bár, de úgy dönteni kimennek, s egy év alatt a szülők megteremtik a házra, autóra valót (rendkívül jól keresnének mindketten!), ezáltal az életminősége is javulna a két picinek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook