Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy alszik a csecsemőtök éjjel?(mettől meddig egyfolytában) fórum

Hogy alszik a csecsemőtök éjjel?(mettől meddig egyfolytában) (beszélgetős fórum)


9. misz
2009. aug. 31. 00:12
Az én kisfiam 8 hetes. Nappal 2 óránként eszik. Éjjel meg 21-1 alszik. Utána általában indul a 2 órás dolog. Bár már volt egyszer, hogy 1 ó után 5-ig aludt. De szép volt.....
2009. aug. 28. 22:19
Van itt még valaki???
2009. aug. 11. 16:35
Köszönöm, ma nem húzok órát, megnézem mi történik :)
2009. aug. 11. 14:21

Mindenki máshogy hallja és csinálja!

Én azt is hallottam,hogy 4kiló alatti baba nem alhat 4órát, mert fel kel kelteni enni!

És mikor haza jöttünk a fiam is bizony aludt 5-6 órákat is.

De én a másikhoz tartom magam, hogy ha éhes SZÓL!Na ne félj üres hassal nem alszik egy baba sem.

Kelteni szerintem csak akkor kell, ha nem gyarapszik rendesen.

Egyébként 3 hónapos korára meg besürítette az evések számát, most igyekszik pótolni,eszik 1-2 óránként is, ha olyanja van. A többi fórumos baba, meg eddig evett így és most kezd hosszabban. De hát nincs 2 egyforma gyerek.

2009. aug. 11. 14:19
Éjjel soha nem keltettem a lányokat jó alvók voltak mindig,csak nappal figyeltek jobban a pocijukra nem maradt ki evés.
2009. aug. 11. 14:15
Szia!Az én lányom 5 hós.Volt hogy 5-8 órát aludt éjjel egyhuzamba.Mikor éhes úgyis jelzi:) Nappal viszont volt,hogy 2-2,5 óránként evett.
2009. aug. 11. 14:15

Szia!


Nekem ugyan már 6 éves a fiam, de én soha nem keltettem fel a gyereket ha letelt a 3-4 óra. Mindig magától kelt és jelzett. Igaz ha már 4-5 óránál tartottunk, akkor készenlétben voltam, hogy na most már bármikor kelhet enni.:)

Ne izgulj, ha éhes tuti, hogy jelez, anya kérek tejcit!:)


Sok sikert és Boldogságot!

2009. aug. 11. 14:14
én ha alszik, nem mindig keltettem fel nappal. Éjjel pedig sosem keltettem, kelt majd a babód, ha éhes! :)
2009. aug. 11. 14:11
Az enyém 2 hetes és felkeltegettem eddig 3-4 óránként éjjel is, de a védőnő mondta aludhat egyhuzamban éjjel 6 órát, kimaradhat egy etetés.Ó ha én ezt tudom!Cska eddig féltem nehogy éhen maradjon.Nálatok h van?Nappal viszont betartjátok a 3-4 óránkénti etetést ha alszik is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook