Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki az "Izzasztó nadrágot"? fórum

Próbálta már valaki az "Izzasztó nadrágot"? (tudásbázis kérdés)


9. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 8. - Cicabarát21)
2010. jan. 14. 16:02
Nem tudom sajnos, csak az tudom, hogy fogyásra nem segít. Csak kényelmetlen benne a mozgás, ezáltal hátráltatja a bármilyen sportolást. Jobb izzadásra az infraszauna.
2009. dec. 17. 08:50

Valaki segítsen:(

Senki nem tudja?

2009. dec. 16. 08:18

Sziasztok!


Szeretnék rendelni ilyen nacit, sok helyen láttam, de sehol nem találtam mérettáblázatot! Nem tudoktok esetleg ebben segíteni nekem?

Illetve, hogy Pécsen hol lehet kapni?

2009. aug. 11. 14:12
Én is használtam jó pár évvel ezelött,már nemigazán emlékszek rá h mennyire is befolyásolta a fogyásomat,de tudom h naon megizzadtam 1-1 edzés alatt,és motiváló sztem h érzed h izzadsz,és nem a "semmiért" dolgozol.:)
2009. aug. 11. 14:11
akkoriban nem mértem magam cm-ben, de segített, mert a gatyáim jobban feljöttek rám:)
2009. aug. 11. 14:09

Ezek szerint centikben is mérhető volt a változás?


Köszönöm a választ!

2009. aug. 11. 14:08

szia


én használtam, és azokon a részeken mindig jobban leizzadtam. én szerettem hordani már csak azért is mert elhittem hogy az mennyit segít:)

2009. aug. 11. 14:05

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy próbálta-e már valaki a Ts-os fogyasztó "izzasztó nadrágot", amit sportolás közben kell hordani?


Egyáltalán hatásosak a sportoláskor viselt izzasztó cuccok? Szeretném kipróbálni, de ha felesleges, nem veszem meg.


Csak azért érdekelne, mert igaz, hogy sokat fogytam, de a csípőm és a combjaim még "formátlanok".

2009. aug. 11. 14:03
Próbálta már valaki az "Izzasztó nadrágot"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook