Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy újabb fogyizós fórum ahová nagyon sok mindenkit várok!!! fórum

Egy újabb fogyizós fórum ahová nagyon sok mindenkit várok!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
199. Tidike
2009. szept. 15. 07:54

Sziasztok!

Én egy héten tornázom 5 napot, majd 2 nap pihi követi a hétvégén. Torna után, ami kb. 6 óra már nem eszem semmit, legfeljebb ha nagyon éhes vagyok akkor egy kis salátát, hogy enyhítse az éhségérzetemet. Kíváncsi leszek az eredményre 2 hónap után.

198. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 197. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 09:45
Jobban fajt a terdem mikor RR5 comb dvd-jere tonaztam. Abba is hagytam 12 perc utan.
197. cb82b220ce (válaszként erre: 196. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 27. 09:26

Hát igen...most meg nem találok email elérhetőséget,azért ez nem semmi...

Figyi...inkább hagyd egy időre a taposást,találj ki mást,tornázz dvd-re.A taposás baromi megeröltető a térdnek...

2009. aug. 27. 09:21

Sajnalom, hogy igy kifogtad oket, engem is fel tud idegesiteni az ilyesmi.

Tegnap tornaztam, 20 perc taposas, 33 perc torna.

Ereztem, hogy megsem mulott el a terdem, de majd ezutan.

Akartam menni szaunazni, csak ebben a varosban semmi sincs, szauna sem...

2009. aug. 27. 08:26

Sziasztok!mizu csajok???Tegnap elmentünk a Tecó-ba grill csirkét venni. Sütötték. . . várnunk kellett 30 percet, addig össze-vissza járkáltunk bent, mindent megnéztünk. . . mindig vissza-vissza mentünk h el ne késsük. Időbe oda értünk de voltak előttünk 2-en. Mindkét ember 2-2 csirkét vett. Utána kértem én de közbe láttam, hogy hátúl csomagolnak. Erre közölte a pasi, hogy már nincs. . . . Nem vagyok az a tipus aki leáll veszekedni de ezen nagyon felbasztam magam. . . nem azon h nem kaptam hanem h direkt megkérdeztem mikor lesz és vártunk fél órát. Mondom mi az h már nincs hisz látom , hogy ott csomagolják hátúl. . . . Erre a hapsi. . . igen, az már ki van fizetve. . . . MOndom igen?akkor ennyi erővel én is kifizethettem volna. . . . P

Persze a csomagoláson nem volt vonalkód meg ilyesmi. . . hát persze hogy "kifizették" már. . . Mondtam neki h ne vicceljen már, azok után, hogy látta hogy ott járkálunk.

Semmi bajom nem lett volna ha tudom h azért nem kaptam már mert lekéstem, na de könyörgöm, összesen 4 darabot raktak ki. . . Ő meg mondta, hogy nem győzi sütni. . . . Mit?azt a 10 db-ot?amikor így is csak az alsóba sütött? Vicc az egész. . .

Én elhiszem, hogy az alkalmazottnak is kell de mivel 2 óra múlva járt volna le a műszakja addig megint lett volna. . . És még mosollyal az arcán mondta, hogy majd 2 óra múlva megint lesz. . . . Teljesen leesett az állam hogy ezek mit képzelnek magukról. . .

Szóval kellőképpen felbasztam magam.

MOndtam nézzük meg az Interspárba, hátha ott is van. Volt, ugyanannyiért. Azért kellet annyira mert nem volt kedvem meg időm főzni, viszont grill csirkét simán lehet enni este egy kis paradicsommal.


Szóval a vacsim az 1 pipi comb, 1 szárny és mellehusi volt 2 paradicsommal :-D 17:30-kor :-) utána már semmit sem ettem.


Továbbra sem akar megjönni, biztos a stressz miatt, ha jól leszek délután akkor ma beiktatok egy Norbit is.


Remélem ti is ügyeskedtek!Biztos vagyok benne.


Drena!Mindjárt kezdődik a suli...:-S

194. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 193. - Cb82b220ce)
2009. aug. 26. 12:32
Vizet, legalabb 2 liter naponta es kavet. Este iszok valami teat, a zold teahoz hasonlo hatasa van.
193. cb82b220ce (válaszként erre: 192. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 26. 12:23

értem én.Mindent értek de még mindig azt mondom a reggeli fontos meg az ebéd.Ha mindentől hízol továbbra is akkor tényleg vizsgáltasd ki magad,az lesz a legjobb,így legalább kiderül mi van,lehet tényleg pajzsmirigy.


Ami a kirándulást illeti,ne aggódj,én Olaszban nem hogy híztam még fogytam is,pedig 3-szor este spagetit ettem meg Raviolit...nem csoda h nem láttam kövér olaszt.Napi 5-6 órát gyalogoltam,ti se fogtok mindenhova kocsival menni városon belül mert akkor semmit sem fogtok látni...Ezen szerintem ne aggódj,annyit fogsz mozogni h nem fogsz tudni hízni.Ha mégis akkor tényleg vizsgálat kell mert az már viszont nem normális.


Amúgy inni miket szoktál?

192. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 190. - Cb82b220ce)
2009. aug. 26. 12:16

Koszi szepen a sok tanacsot. Csak a mult heten kellett ejszakazzak, lehet azert is hiztam, mivel addig rendszeres ettem, mindig ugyanabban az idopontban. Pufulettit azert szoktam enni, mert az uzletben mar sem joghurt sem gyumolcs nincs, csak akkor veszek ha mar erzem mindjart osszeesek ha nem eszek valamit.

Reggelire altalaban zabpelyhet eszek tejjel vagy joghurttal, ebedig nem is vagyok ehes tole. A pizza is csak azert volt, mert unnepeltunk (4 eves evffordulo) es nekem akkor del volt mikor ettem, koszonhetoen az ejszakai valtasnak. Nem szoktam enni. A dinnye....hat az ugy van hogy eszek 2-3 cikket, ne gondold, hgy valami nagy dinnye, kicsike 5kgos, ami 1 hetig tart. Utanna meg van, hogy ehes leszek es eszek, vagy csak eppen a kisertesnek nem tudok ellenallni. Este nem nagyon szoktam enni, ha igen akkor is inkabb gyumolcsot vagy joghurtot. Ha reggel rendesen ettem kenyeret akkor hiztam, hiaba volt teljes kiorlesu. A zabpehely eleg jo. remelem, hogy most visszall az egyesuly, ha rendsen etkezem, nem osszevissza. Az a baj, hogy 2 es fel het mulva indulunk nyaralni 2 hetre kocsival. Semmi fott kaja. Nem tudom meg, hogy fogom megoldani, remelem sikeurl. Majd eszek sok salatat, amit fozes nelkul is lehet majd kesziteni.


Csomale. Kukorica megfozve. Mamam kuldte es nincs szivem eldobni. Az a baj, hogy a parom nem eszik belole....pedig igazan megehetne helyettem:)).

2009. aug. 26. 11:20
átnéztem megint,figyelmesebben.A probléma tuti a reggeli meg az ebéd,hogy olyankor is szenvedsz,nem kell,felesleges.Mivel nem telít semmi így a tested folyamatosan raktározz!!Mi az a csomale?Erre nem jöttem még rá... Próbáld úgy ahogy ajánlottam.
190. cb82b220ce (válaszként erre: 187. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 26. 11:16

Szóval utánanéztem mit eszel.Lehet,hogy nálad a rendszertelenségbe kell keresni a hibát mert hogy éjszaka is dolgozol ha jól tudom.Szóval,ha tanácsot szeretnél.Először is amikor rendes napjaid vannak h otthon vagy,reggelizz normálisan,rendes kaját ami telít és laktat.Kis szénhidrát mindenféleképpen kell mert egyszerűen kell a szervezetnek!Az ebéded is lehetne tartalmasabb,általában gyümölcsöt eszel.Nálam működik így h reggelizem rendesen,ebédelek is és este már nem nagyon eszem.Először is hagyd a francba azokat a nyamvadék pufuleti-t!!Olyan mintha csipszet ennél de lehet rosszabb.

Mi is még,ha sütit akarsz akkor egyél reggel,ha pizza reggel vagy max du 3-ig(ami már nem szabályos de fogjuk rá) Mindent lehet enni amit te eszel csak nem mindegy mikor.

Gyorsan átfutottam hogy miket eszel,szerintem a legnagyobb probléma hogy nem reggelizel meg ebédelsz normálisan és vannak olyan napjaid amikor annyira kell a testednek a kaja hogy este pótolod.A hús meg sali ok.A dinnye se rossz de ha már ettél előtte akkor inkább hagyd,bár nem hízlal de azért ne egyél egy fél dinnyét.

Nem bántásképpen írom le ezeket a dolgokat hanem segítség képpen.

Nálam működik az h reggel és délben eszem,tudom h megettem azt ami a testemnek kell és látom az eredményét.Próbáld rendszerezni az étkezéseid.

Tudom éjszakázással nem lehet könnyű DE! ha sokat ülsz unatkozol akkor inkább ingyál sok-sok folydékot,mondjuk zöldteát is,az felfrissít,méregtelenít,vízhajtó és még zsírégető is.Persze a legnagyobb hatása akkor van ha mozogsz is.Próbálj többet tornázni,ha a térdeid nem bírják azt ami épp a DVD-n megy akkor alakíts ki magadnak saját tornát ami megy.

Hosszúra sikeredett,remélem nem baj,hogy ennyit írtam,szeretnék segíteni,mert tuti sikerülhet,nem szabad feladni.Próbálj update szerint étkezni mert van eredménye,hidd el!

189. cb82b220ce (válaszként erre: 186. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 26. 11:02
hát nem tudom,talán túlstresszeled és görcsölsz.ha mozogsz meg eszel normálisan akkor megkéne indulnia.Ha nem akkor keress fel egy orvost,vizsgáltasd ki magad,hogy mi van.Miket eszel?Meg mikor stb...
188. 337ac1489c (válaszként erre: 184. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 26. 10:59

Ez érdekes...és miket szoktál enni? És hányszor?

Sportolsz rendszeresen?

2009. aug. 26. 10:43
Amugy a merleg is igazolt 8 nap alatt +700g.
186. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 185. - Cb82b220ce)
2009. aug. 26. 10:43
Egy heten egyszer merlegelek, de azert latom ha nagy a hasam merleg nelkul is. Es erzem az arcomon, hogy duzzadt, mint ha 100 kilo lennek olyan tele erzem magam. Pedig meg csak nem is ettem tele magam. Lehet csak en erzem, mivel muntudatom van miutan eszek. Nem tudom mar mit csinaljak....
185. cb82b220ce (válaszként erre: 184. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 26. 10:40

OK,ezt értem!De miből veszed,hogy hízol?Látszik vagy minden nap ráálsz a mérlegre?Mert sok mindenen múlik ám,hogy mik a mérleg eredményeid,főleg ha minden nap mérlegelsz.


Ha nem mérlegelsz minden nap de mégis úgy érzed hízod nem csak bebeszéled akkor lehet kikéne vizsgáltatni magad.Pajzsmirigy ilyesmi...

184. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 183. - Cb82b220ce)
2009. aug. 26. 10:36
Elegge megvaltoztattam az eletmodomat, de ha mar eszek egy szelet kenyeret hizom, mellekes, hogy mikor. Allandoan kell figyeljem, hogy nem ehetk krumplit, amit imadok, rizset es tesztafeleket egyaltalan, mert ha eszek hizok. Mindegy, hogy reggel eszem-e vagy este.
183. cb82b220ce (válaszként erre: 182. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 26. 08:16
Ne add fel!!!Nem kell fogyizni egész életedben csak életmódot változtatni,próbálj update szerint étkezni,hidd el hogy menni fog.Eleinte nekem is nehéz volt de mostmár el se tudnám képzelni hogy esténként bezabáljak,melegszendvicset,pizzát egyek.Egyszerűen egy idő után átáll a gyomrod és megszokod,nem igényled ugyanazt mint most.Semmi sem tilos csak nem mindegy hogy mit mikor eszel,ennyi!Próbáld meg így!Ha csoki kell?Hát edd meg reggel!Ha normálisan reggelizel meg ebédelsz akkor a délután gyerekjáték lesz!Mert tudod,hogy mindent megettél amit szerettél volna.Ne add fel most!Vannak mélypontok de aztán annyira hozzászoksz.Én azért nem hiszek a fogyikba mert az ember feladja...Ezért ez nem is fogyükúra,egyszerűen életmódváltás!
2009. aug. 26. 08:00
En kezdem feladni, elegem van, nem akarok egesz eletemben fogyizni. Ahogy eszek valamit ami tilos, mar rogton jonnek fel a hajdarabkak! NEM igazsagos az elet!!!
2009. aug. 26. 07:58
Sziasztok!!!Csajok!Nagyon elvagytok tűnve!Remélem nem adtátok fel!!!!Én megvagyok,tartom magam a kajával,a torna nem igen sikerült de remélem összejön már végre,vasárnap óta nem mozogta.Bár minden reggel félóra gyaloglás megvan elég tempósan amikor jövök melózni.Az is több mint a semmi.Írjatok mi van veletek!
180. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 179. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 13:51
En csak angolt es nemetet tanultam a suliban, de a nemetet mar elfelejtettem.
179. cb82b220ce (válaszként erre: 178. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 24. 13:43
Én se néztem olasz sorozatokat,csak olasz tv-t amikor kicsit voltam,aztán volt szerencsém a gimibe olaszul tanulni.Igen,gyorsan beszélnek,pár fokkal gyorsabban mint a románok :-) Igen,Zalau-így már tudom :-) a magyar nevüket nem igen tudom a városoknak :-)
178. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 177. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 13:37

Beszelek romanul, sok a roman a kornyeken. Sajnos nem neztem olasz sorozatokat ugyhogy nehez megertenem ahogy beszelnek. Ha irasban kell forditani valamit, az mar konnyebb, de olyan gyorsan beszelnek...

Zilahon elek, nem tudom halottal-e rola, Szilagy megye szekhelye.

177. cb82b220ce (válaszként erre: 176. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 24. 12:57
ja te romániában élsz?akkor te beszélsz románul is?bár gondolom nem mert akkor értenéd valamennyire az olaszt!És merre élsz Romániában?én aradi voltam
176. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 175. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 12:54
Dehogy beszel. Romaniaban elek, de csak angolul beszel. Megorit mikor oalszul szol hozzam, mert semmit sem ertek belole. Programozo vagyok egy csogyarban.
175. cb82b220ce (válaszként erre: 174. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 24. 12:20
:-D Az jóóóóóóóóóóó.Legalább beszél magyarúl?Mit dolgozol?
2009. aug. 24. 12:18
Nekem az olasz jonne jol, a fonokom olasz...
173. cb82b220ce (válaszként erre: 172. - 337ac1489c)
2009. aug. 24. 11:46
:-S Nem jó.... tök jó hogy idegen nyelvet tanítassz.Azt mindig szerettem,mindegy milyen nyelvről van szó.Az angolt felkéne elevenítenem mert beszélem én meg értem de biztos vagyok benne hogy nagyon sok nyelvtani hibát ejtek.Hiába...nem használom,csak az olaszt meg a románt.
2009. aug. 24. 11:38
Angolt. De csak próbálom, mert nekik nem könnyű...egyesek értelmi színvonala amúgy is csekély...:S
171. cb82b220ce (válaszként erre: 170. - 337ac1489c)
2009. aug. 24. 11:36
:-S Hát majd csak jobb lesz!! Nem csoda h liftezik a gyomrod.És mit tanítassz?
2009. aug. 24. 11:34
Hát, mondjuk úgy, hogy mindig sikerül beleválasztanom...az előző hely is gázos volt (egy általános suli), ennél gondoltam, alapítványi, több lesz a pénz, jobbak a diákok...hát épp az ellenkezője...:S
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook