Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a győri dr. Jakabos Péter plasztikai sebészt? Anyajegylevételre hozzá utaltak, tapasztalatok? fórum

Ismeri valaki a győri dr. Jakabos Péter plasztikai sebészt? Anyajegylevételre hozzá utaltak, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


6. évamama (válaszként erre: 4. - Csicc)
2013. febr. 5. 15:28

Nekem is Jakabos dr. vett le egy bőrképződményt.

Nem volt vele gondom.AZÓTA már biztos túl vagy rajta. Azért most válaszolok, mert csak most lettem törzstag.

2009. aug. 11. 14:06
* bőrgyógyász szerint
2009. aug. 11. 14:06

Hátamról veszik le, lapockáim közül 2 nagyot, meg egyet azok felett, plusz egyet a nyakamról, ezek a bőrgyógyász sima veszélytelen anyajegyek, csak nagyok és csúnyák, illetve van egy festéksejtes kék naevusom a bal csipőmön, szóval összesen 5-öt kapnak le...


Nem igazán tetszett a doki stílusa, meg olyan hentes-forma volt, amúgy köszi, lehet, hogy felveszem Julis 5-tel a kapcsolatot.

3. Geag
2009. aug. 11. 11:05

Szia!

Julis5 ismeri. Bár neki mellplasztikája volt...

2009. aug. 11. 11:04
Én nem ismerem, csak kérdeznék: miért veszik le? Hol van? Milyen?
2009. aug. 11. 11:03
Ismeri valaki a győri dr. Jakabos Péter plasztikai sebészt? Anyajegylevételre hozzá utaltak, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook