Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
7784. Bringa23 (válaszként erre: 7776. - Amika0405)
2019. febr. 1. 17:16

Nagyon sajnálom Amika!


Én is csak azt tudom ajánlani, mint Tundev. Ha van rá lehetőséged nézesd meg azokat a vizsgálatokat, amiket írt.

Felfoghatatlan a prof hozzáállása.


Kitartás!

7783. Mancs75 (válaszként erre: 7779. - Amika0405)
2019. febr. 1. 17:02
Kedves Amika! Nagyon sajnálom én is! Tündev nagyon jó vizsgálatokat javasolt, ezeket biztosan érdemes elvégeztetni. Akkor jobban lehetne tudni, mi az esetleges gond és arra mit érdemes szedni...Mert így csak sötétben tapogatózik az ember lánya. Másik fórumban pl. a Q10-et ajánlották nagyon, gondolom, ez általánosan jó. Illetve érdemes terhesvitamint (is) szedni. De tényleg jó lenne ezeket a vizsgálatokat megcsináltatni, ha netán nem voltak. De pl. a D vitamin szintet nézetted? Mert ha szeded is, nem biztos, hogy annyi hasznosul, amennyi kellene. Én pl. egy ideje szintén szedek D vitamint, a minimum szint azt hiszem, 75 (a mértékegységre nem emlékszem), nekem 77, viszont azt olvastam, hogy a sikeres terhességhez 100 körüli érték kell. Szóval egy csomó mindenben nem elég, ha épp benne vagyunk a tartományban, kicsit feljebb kell tornázni azokat az értékeket.
7782. mobea (válaszként erre: 7776. - Amika0405)
2019. febr. 1. 15:39

Sajnálom!!!!


Stimut nem kezdhettek csak a 3. menstruáció után. De máshol azt mondták nekem, hogy a fagyit lehet következő ciklusban, csak a sote nem szokta ezt csinálni (mint ahogy elvileg ők azt se, hogy azt kifizethesd, hogy ne az olcsóbb verzióra használd el a TB esélyeket (aki szeretné így)


Nekünk nem maradt sajnos, ezért nem tudom, hogy ilyenkor mit szólnak, ha kéred a fagyasztottat vissza.


Ja meg mintha azt is hallottam volna, hogy a TB csak 90 naponként térít ugyanarra a személyre, lehet hogy ezért is a harmadik hónapot mondta. De ezt is csak folyosói pletykából tudom, nem hiteles forrásból :)

7781. tundev (válaszként erre: 7780. - Tundev)
2019. febr. 1. 15:39
Bocsánat, az első négyre mondtam, hogy fontos...bár mindegyik az , de ezek tényleg nagyon sokat mondanak.
7780. tundev (válaszként erre: 7776. - Amika0405)
2019. febr. 1. 15:37

Nagyon sajnálom, Amika!


Igen, ez a válasza a profnak mindenre....ja, meg az, hogy maga csak nem szerencsés.

És jól hallottad, várnod kell ugye 3 ciklust, hogy mehess megint...legyen az FET vagy friss beültetés. És FET esetén is már az előző hónap 2.napjától leállíttatja a petefészek működést, majd megjön és ha jól tudom, akkor valamilyen tapaszt fogsz kapni, ami ösztrogént termel. (Conejo tud ebben segíteni, mert neki volt FET-je)

És csodálkozom, hogy nem friss beültetést javasolt. Nekem háromra azt mondta, hogy nem fogja kiolvasztani őket, mert max 1 ébredne fel, azért meg felesleges...így frisset csinált minden alkalommal. Amikor már 6 fagyibabám volt, megint a frisset erőltette...ugye én itt álltam fel. Jaaa és semmit, de semmit, de semmit nem fog ajánlani neked. És ha hozol valami más leletet, amit ő nem kért, rá sem fog nézni....csak hogy ne lepődj meg.


Viszont ami fontos lenne:

-Trombózis panel

- Immun panel

- IR

- Pajzsmirigy

- Kariotipizálás (ez mondjuk maradhat a legvégére)

- NK ölősejt (ebben nagyon megoszlanak a vélemények, mert hogy az orvosok azt mondják, hogy a vérből vett NK minta nem egyezik meg a méhen belüli NK-val...méhen belüli mintát viszont Magyarországon nem vesznek).


Ezek eléggé drága vizsgálatok (Az első három olyan 80ezer körül van...- de azok nagyon fontosak)


Nem tudom, hogy nálatok vannak a férfi oldalról gondok, mert ha igen, akkor ott is érdemes elkezdeni a vizsgálatokat.


Még egyszer nagyon sajnálom.

7779. Amika0405
2019. febr. 1. 15:22

Egyébként én rendszeresen szedtem D,E és magneb 6ot,méhpempö kapszulát.

Szerintetek mit vegyek vagy ne vegyek? 😂😂😂😂

Ma vettem magnerot tablettát a mgb6 helyet .

7778. Amika0405 (válaszként erre: 7777. - Tivike1)
2019. febr. 1. 15:17
Igen azt mondta konkrétan,hogy nincs az a csodaszer ,itt a hormonok dolgoznak ....
7777. Tivike1 (válaszként erre: 7776. - Amika0405)
2019. febr. 1. 15:14

Sajnálom!

Mi az,hogy válasz nem szükséges?Ezt mondta??

7776. Amika0405 (válaszként erre: 7774. - Mobea)
2019. febr. 1. 14:29

Szia igen ma volt eredmény de persze már tudtuk ,hogy negatív mert két napja görcsölök tegnap véreztem is ma semmi össze vissza van.Hát a prof bal fax volt mormolt maga előtt felét nem is értettük .Ugyan tudtuk de mégis amikor kimondta olyan rosszul esett ,hogy onnan már nem is tudtam figyelni.

Rákérdeztem mégis miért nem sikerült,mit változtassak ,szedjek valami bogyókat ajánl valamit?!válasz nem szükséges itt az idő megold mindent bogyókkal nem javítók vele Háááát majdnem mondtam neki egy csúnyát.😕😕😕

Viszont ugye 7babánk volt még abból 3maradt meg fagyiba.

És a prof mondta ,hogy a harmadik ciklus napon hívjam időpontér a 20-ik ciklus napra,én úgy értettem hogy akkor várunk 3ciklust és akkor mehetünk fet re .

Valaki javítson már ki ????,férjem szerint kezdhetünk még ebbe a hónapba.

Hétfőn úgy is hívom a klinikát

7775. Ninna (válaszként erre: 7771. - M.Reny)
2019. febr. 1. 10:30

Szia!


Szerintem is nyugodtan kérdezd meg, hogy te esetedben mit javasol.


Én úgy tudom sajnos a kortól is függ, hogy ki mehet lombikra. Aki 35 év alatt van és nincs kirívó problémája, annak 5-6 inszemet végig kell csinálni, hogy a Tb-s lombikra mehessen. Ha idősebb valaki, akkor csökken az inszemek száma is. Én 33 vagyok, és 5 inszemen vagyunk túl.


Persze sok mindentől függhet, kinek mit mondanak.


De remélhetőleg nem is kell lombikra mennetek, mert hamarabb sikerül.

7774. mobea
2019. febr. 1. 08:42
Amika, nektek ma lesz eredmény, ugye?
7773. M.Reny (válaszként erre: 7772. - NoComment78)
2019. jan. 31. 21:21
Koszonom. Igazad van maximum azt mondja meg 1 proba inszemmel
7772. NoComment78 (válaszként erre: 7771. - M.Reny)
2019. jan. 31. 21:12

Szia!

Szerintem semmilyen kérdés nem hülyeség. Úgy tudom, 3-4 inszem után kezdik a lombikot. De tessék csak bátran kérdezni! Szorítok!

7771. M.Reny
2019. jan. 31. 20:07

Sziasztok😊

Hetfon megyek a profhoz delutan es szerintetek hulyeseg megkerdeznem, hogy 2 sikertelen inszem utan meg-e probalhatnek 1 lombikot? Vagy meg korai lenne errol erdeklodnom tole? 😁

7770. NoComment78 (válaszként erre: 7769. - Tivike1)
2019. jan. 31. 19:33
Köszönöm. Pócsi doktornőhöz járok. Szimpi, csak ez a várakozás idegőrlő. :-(
7769. Tivike1 (válaszként erre: 7768. - NoComment78)
2019. jan. 31. 19:22
Drukkolunk!Nekem is most volt cisztám,szerencsére most utoljára már nem volt,a cickafark teának tudom be,de engem is műtöttek már kétszer vele.Kitartás!
2019. jan. 31. 18:51

Sziasztok!

Nagyon sok orvost megjártunk már. Sokszor volt már cisztám, többször műtöttek is legutóbb erre Volina-t kaptam. Hétfőn fogok menni, 41 évesen azt hiszem ez lesz az utsó próbálkozásunk, lombik trombózis hajlam miatt még nem volt, csak inszem. Rengeteg csalódáson vagyunk már túl -mint itt olyan sokan - szóval szorítsatok légyszi, hogy ne legyen cisztám és történjen már valami. Idáig vagy ciszta volt, vagy téli leállás vagy január elején még nem dolgoztak.

7767. Tivike1 (válaszként erre: 7766. - Mancs75)
2019. jan. 31. 17:18

Folyamatosan járok az endokrinológushoz,több mint 1 éve,a TSH mindig jó volt.

Nem,külön rákérdeztem és semmit sem javasolt.

7766. Mancs75 (válaszként erre: 7765. - Tivike1)
2019. jan. 31. 15:26

Én az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban fogom megcsináltatni. Ott már voltam egy konzultáción, mintát vettek, hogy nincs-e gomba, fertőzés, mert amíg nincs kikezelve, addig nem végeznék el a vizsgálatot. Szerencsére minden rendben volt, úgyhogy amikor megjön, akkor kell bejelentkeznem. Köszi az infót, akkor nem rettegek, de azért rendesen izgulok emiatt. :-)

És a TSH-d mindig magas volt? Endokrinológus jó ötlet, nézzenek meg mindent jól!

De komolyan, az FSH-ra semmit nem tudtak mondani azon kívül, hogy újra vérvétel? Semmi tippet, ötletet nem adtak?

7765. Tivike1 (válaszként erre: 7764. - Mancs75)
2019. jan. 30. 19:36

Hova mèsz végül hycosyra?

Ne tarts tőle,pici nyomàs ès fàjdalom,amikor a folyadèkot feltöltik,nekem 2 óràval előtte algopirint javasoltak,mert erős menstruàciós görcseim szoktak lenni.10 perc volt.Biztos,ami biztos,nem mentem utána vissza dolgozni,de akár azt is lehetett volna.Nekem csak a méhemet nézte,a petevezetékek rendben voltak,azt a laparoscopiánál megcsinálták.

3,39 a TSH,az ok,mert erre felírtak gyógyszrt,de a magas fsh miatt vagyok elkeseredve...arra miért nem adnak valamit?

Jövő héten megyek vissza endokrinológushoz,hátha okosabb leszek...Mindenesetre kicsit elkeseredtem...

7764. Mancs75 (válaszként erre: 7763. - Tivike1)
2019. jan. 30. 17:15

Szia, milyen a TSH-d? Azt hiszem, talán 3-ig normál, de a lombikhoz 2 alattinak kell lenni.

Nekem pl. a múlt májusi vérvétel óta, amikor szintén normál, de a lombikhoz magas tartományban volt, fokozatosan ment lefelé, most már csak 1 egész valamennyi, ami elvileg jó a lombikhoz. Csak hát ha ez ennyire tud változni, akkor nem is tudom, milyen gyakran kéne nézetni...vagy a biztonság kedvéért gyógyszert szedni, hogy tuti ne menjen fel....

Akkor az FSH is ilyen változó érték lenne? És semmit nem mondtak, amivel lejjebb vihetnéd?

Hycosy amúgy milyen volt? Én február közepén megyek, picit tartok tőle...Szerintem előtte fél órával azért beveszek egy fájdalomcsillapítót, biztos, ami biztos. A doki is javasolta ezt.

7763. Tivike1
2019. jan. 30. 14:56

Sziasztok!

Hycosy vizsgálat pipa,szerencsére mindent rendben találtak.Andrológia pipa,itt is minden rendben.Viszont az első vérvétel FSH eredménye 21,2 IU/L,ami túl magas a lombikhoz...😢Tehát,csak annyit tehetek,hogy következő ciklus elején újra vérvétel,és meglátjuk..Valaki esetleg hasonló értékekkel?Most semmit nem lehet tenni,csak addig veszik a vért,amíg egyszer jó lesz az érték??Érdekes módon decemberben még normál értékeim voltak,azt hittem jöhet a következő lépés...

Márcsak hab a tortán,hogy a TSH,amivel sosem volt semmi bajom, hiába van a megfelelő tartományban,a lombikhoz magas,erre is gyógyszert kaptam..😢

7762. defa76f89d (válaszként erre: 7750. - Conejo)
2019. jan. 29. 21:17
Köszi a választ,készülünk rá akkor:)
7761. Conejo (válaszként erre: 7760. - Mobea)
2019. jan. 29. 19:57
Hát, még kérdéses... a meló miatt az lenne a legjobb, de lehet, hogy máshol meg nagyobb lenne a sikerre az esély... de ezt nem lehet tudni. Mindenesetre nem megyünk fizetősre, az biztos.
7760. mobea (válaszként erre: 7758. - Conejo)
2019. jan. 28. 17:18

Aaaa, sajnálom!

Pedig azt hittem, azért tűntél el egy darabig, mert már nem aktuális a kérdés, hogy sikerült...

Ti maradtok azért a sotén ugye?

7759. Amika0405 (válaszként erre: 7757. - Mobea)
2019. jan. 28. 14:43
Gondoltam ,hogy emiatt .
7758. Conejo (válaszként erre: 7752. - Mobea)
2019. jan. 28. 14:33

Hellóóó! :)

Megvolt a beülti, de sajnos nem sikerült.

Most kivizsgálásokkal foglalkozunk, megnézetünk pár dolgot, lehet, hogy lesz egy laparos műtétem, még ez kiderül. Ha megvannak at eredmények, akkor tudjuk, hogyan tovább.

Már mehettünk volna a 3-dikra, de még halasztottuk emiatt.

7757. mobea (válaszként erre: 7756. - Amika0405)
2019. jan. 28. 13:57
Az is kell, hogy emelkedjen, azért kettő. És az első után nem is mondanak semmit, az nehéz két nap.
7756. Amika0405 (válaszként erre: 7755. - Mobea)
2019. jan. 28. 12:49

Igen kibírom 🙂 bánom az előzőt is .

Szerdán első,péntek második és akkor konzultáció is lesz.Nem értem miért kell a kér vv?A hcg miatt vagy mi miatt kell kétszer.Első vv is megmutatja nem ?

7755. mobea (válaszként erre: 7754. - Mobea)
2019. jan. 28. 10:42
Amika, te azóta kibirod tesztelés nélkül? Mikor lesz a vérvétel?
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook