Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
2019. febr. 26. 19:25

Sziasztok!

Inszeminációnk volt, negyedik napja késik. Ma vettem két tesztet is, de mind a kettő negatívat mutatott. Szerintetek korán teszteltem?

7933. TAndi86 (válaszként erre: 7932. - Laci4)
2019. febr. 26. 17:59
Laci, korábban azt írtad, hogy “miattad” lombikoztok. Milyen vizsgálataid voltak? És mivel próbálkoztak a spermakép javítására?
7932. Laci4 (válaszként erre: 7911. - Mobea)
2019. febr. 26. 17:29

Köszi szépen a leírásod!

Ahogy számolgatom, ha most csütörtökön jó lesz neki a hormon, akkor elvileg kezdődhet a stimu, és az kb. két hét, azt írtad.. vagy egy picit több..

leszívás, 2-3 múlva ha okés, beültetés.. háát az nagyon necces, hogy pont az esemény hete.. 21-24 között lenne..

Én mondogatom a páromnak, hogy elengedem én is.. (ő már mondta, hogy most kihagyja), de azt mondja, egyelőre maradjon az, hogy megyek.. ne engedjük el a megszokott helyünk.. (11 éve csináljuk..)


Sajna csütörtökök se tudok bemenni vele, bár ez talán nem annyira necces.. mondtam neki, hogy próbáljon valami infót kicsikarni a dokiból, de félek, szegénykém megszólalni se fog tudni :D


havit ez a gona befolyásolja? Megállítja, nem állítja..stb?

Elég hosszú ciklusai szoktak lenni, bár sajnos nem a legstabilabb (30-40 nap között!, átlag 35), ma van a 36- napja, elvileg holnap jönne meg neki.. tegnap előtt fájlalta a melleit.. ".. lehet meg fog jönni.." érzése volt ..

7931. Amika0405 (válaszként erre: 7928. - Szbohus)
2019. febr. 26. 17:06

Szia próbáltál már tornát,futást,palást fű teát vagy -esetleg méh pempőt?

Én ugyan így jártam és nekem is azt mondta a prof ,hogy lapar lesz belőle, rá 17napra mentem vissza és nekem eltűnt ezektől.

Azóta is a méh pempő maradt .

7930. Amika0405 (válaszként erre: 7927. - Szöszmösz87)
2019. febr. 26. 17:01

Szia nekem is volt ez lehet beágyazodás de a stimu utóhatása is okoz ilyet +has puffadást és itt ott szurkált néha .


Kitartás ,kívánom a két csíkocskát 😘😘😘

7929. Amika0405 (válaszként erre: 7926. - Mobea)
2019. febr. 26. 16:55

Hát többen írták ,hogy közel se ilyen barátságosak a Róbert kórházba se.Dehát orvos válogatja kitudja.


Áprilisba kezdek igen ha minden jól megy és nincs ciszta .

Ma pontosan megjött 26napra a második ciklus így már közeledünk.

Nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi lesz ujjabb stimu vagy visszakapjuk a fagyi babákat.

Elkezdtem egy egészséges diétát is és kezdek fogyni.


Szóval akkor lehet így is váltani.Mondjuk anno így játszottam ki én is a proffot és Árokszállási doktornőhöz mentem át magánba.De vissza kerültem 😕😕😕

7928. szbohus
2019. febr. 25. 11:18
Sziasztok, Nyíri Sándorhoz ment már valaki amikor 3.hónapra sem ürült ki a cysta? Azt mondta a prof kell egy laparoszkópos műtét :-( Volt már vkinek ilyen?
2019. febr. 25. 09:13

Sziasztok Lányok!


Információt szeretnék kérni. ET+4 napon vagyok. Kb. második napja érzek ilyen "mindjárt megjön" érzést, ami még nyílván korai, akárhogy is nézzük a dolgokat. Illetve nem is állandó jelleggel, inkább a délelőtti órákban. Aztán magától elmúlik. Tapasztalt valaki hasonlót már közületek? Válaszokat előre is köszönöm szépen! 😉

7926. mobea (válaszként erre: 7924. - Amika0405)
2019. febr. 24. 23:54

Ó, akkor ne higgyem, hogy ilyen lenne ott nekünk is?


Megszereztem Murber számát, elvileg ha elmegyek a magánjába, akkor kaphatom őt legközelebb.

A profnak kétszer nem sikerült, ha nem akar semmi ujjal előállni,akkor szerintem jobb másnál próbálkozni....


Te áprilisban mehetsz újra, ugye?

7925. Szöszmösz87 (válaszként erre: 7923. - Tivike1)
2019. febr. 24. 16:46

Szia Tivike!


Én a synlabnál csináltattam ezt a labort, de már nem emlékszem, hogy pontosan mi volt benne, de rengeteg minden, azt tudom és a választható legnagyobb csomag volt. Nagyjából ilyen 50-55 000 között volt árban.


Remélem valamennyit tudtam segíteni. 😊

7924. Amika0405 (válaszként erre: 7922. - Mobea)
2019. febr. 23. 21:35

Igen másabb ,de nem ennyire sokan írták,hogy ez nem mindenkivel van így,ez csak a műsör kedvé ér és ,hogy Pataki Zitáról van szó .

És hogy váltasz dokit ?Én úgy tudom nem lehet mert a prof dönti el ki merre megy?

7923. Tivike1
2019. febr. 23. 19:30

Helló Lànyok!

Segítsetek lègyszi,volt valaki Synlabnàl trombophilia vizsgàlaton?

Az endokrinológus beutalt,de nem jelölte be a kèrt vizsgàlatokat,csak odaírta "meddőség",mit szoktak kèrni a lombikos orvosok?

Èn gondolom a 3.panel a jó,(nőgyógyàszati esemèny)a habituàlis ab.iu.magzati elhalàs,preeclampsia,magzati ret.,hellp syndroma,első VTE oràlis antikonc.gravid,vagy hormonpótlàs

Köszönöm!

7922. mobea (válaszként erre: 7920. - Amika0405)
2019. febr. 23. 10:12

Én azt olvastam, az valami 4-5 év, mire lesz új épület. Tenyleg idén is fog már bővülni?


Mi májusban nekimegyunk Murberrel, utána intézményt váltunk, ha az se, szóval valszin a modern új dolgokat itt már nem érem meg.


Néztem most a Pataki Zita leszívását, nagyon vicces, hogy mennyivel másabb az a magánklinika. Bár én már megszerettem ezt is szinte...


Egyet ültettek amúgy csak be. De az nagyon szuper volt, jobb minőségű mint a múltkori kettő, nagyon biztunk benne.

7921. Amika0405 (válaszként erre: 7920. - Amika0405)
2019. febr. 23. 08:57

IVF lesz az új neve 😂

Ti hallottatok erről ?

7920. Amika0405 (válaszként erre: 7919. - Mobea)
2019. febr. 23. 08:55

Oooo nagyon sajnálom .

Hány db -ot kaptál vissza ?

Nehéz ez tudom én még mindig elbőgöm magam ha szoba kerül így még én se tettem túl magam rajta .Kitartás .

Úgy látszik nem indult be a baba lánc januárba 😢😢



Bővíteni fogják a klinikát idén,nagyobb teret,új gépeket, fog kapni a reprodukciós osztály és még lesznek új orvosok is .IVF lesz az utóneve .

Hatalmas támogatásról beszélt Ács Nándor igazgató.

Valamikor átköltözik a klinika egy másik szektorba amíg ezt újítják

Remélhetünk egy kis több figyelmet talán

7919. mobea (válaszként erre: 7917. - Amika0405)
2019. febr. 22. 20:42

Szia!

Köszi hogy érdeklődsz. Sajnos hivatalosan is megvan az eredmény, és nem sikerült.

Nem tudom, mit tudunk még tenni, most eléggé elkeseredtünk. 😔

7918. Amika0405
2019. febr. 22. 20:33

Én abba hagytam minden vitamin szedését,mert drasztikusan el kezdten hízni, 15kg fölösleget le kell adnom 🤔🤔🤔nem lesz egyszerű.

Szerintetek ha a harmadik ciklusnál kezdem újra szedni a vitaminokat használ valamit ??vagy akkor már fölösleges.

A vitaminok melett nem tudok egy dekát se leadni, diétás kaják és -futás mellett se😕😕

7917. Amika0405 (válaszként erre: 7900. - Mobea)
2019. febr. 22. 20:27
Szia csináltál tesztet ?
7916. M.Reny (válaszként erre: 7913. - Trixy)
2019. febr. 22. 20:16
Most ha visszamegyek hozza kb 2 het mulva akkor szolni fogok h nezze meg mert nemigen akar elmulni max csak par napra aztan kezdodik elolrol😴😴😴
7915. Solinca (válaszként erre: 7910. - Laci4)
2019. febr. 22. 18:10
Szia, írj privit nyugodtan, szívesen elmagyarázom, mikor mi van. :)
7914. Solinca (válaszként erre: 7905. - Ritimiti)
2019. febr. 22. 18:08
Szia kedved Ritimiti, amikor megjön, az a ciklus első napja, arra rá két napra kell menni, szóval ha ez szerda volt, a 3. ciklusnap péntek. Nekem legalábbis az előző dokim így magyarázta.
7913. Trixy (válaszként erre: 7912. - M.Reny)
2019. febr. 22. 15:45
😅Az kemény, hát reméljük hogy ez tényleg nem lesz probléma, bár én sem értem, ha már "ott" járt megnézhette volna hogy van-e gond.
7912. M.Reny (válaszként erre: 7907. - Trixy)
2019. febr. 22. 08:26
Igen azt meg elfelejtettem irni neked hogy mondtam neki hogy ugy gondolom hohy van egy felfazasom....csak annyit mondott ra hogy igyak sokat stb..en gondoltam vesz kenetet es max ebben a honapban kimarad az inszem de semmi ilyesmi azt mondta ez minket nem zavar abban amit csinalunk😅
7911. mobea (válaszként erre: 7910. - Laci4)
2019. febr. 21. 23:57

Szia!


Ha a vervetel nem indokolja, nincs uh. Nekem meg a stimu első vervetel után se volt.

A gonapeptyl addig marad, amíg le nem megy kellőképp a hormonszint, nem tudom hogy meddig lehet húzni, ha nem áll be, de olyat már láttam, aki kétszer ment így haza, hogy marad a gona. Nekem mind a két lombiknál 10 nap után jöhetett a stimu.


Ha azt elkezditek, akkor max két hét a leszívásig. Viszont a beültetésre is kell menned neked is! Nem tudom, mi van, ha nem tudsz menni, a papíron rajta van, hogy mindketten kellünk.


Nekem rekordlassan indultak be a tüszőim, már szó volt arról is, hogy leállítják az egészet, és igy is megvolt a 16. nap a leszivas. (Nálam gyorsan leállt, nem is akart utána beindulni...)

A beültetés a leszivas után derül ki, hány petesejt, hány embrió stb. 2-3 nappal utána lesz. És aztán két hét múlva két vervetel.


Én ultralassan adtam be a gonát, akkor nem csípett. Próbáljátok ki.

7910. Laci4
2019. febr. 21. 15:48

Sziasztok!


Mint gondolom látjátok, úgy vagyok a "csapatban", és lehet fura módon a pár férfi tagja.

A párom nagyon nem net-fórumozó, így én írok..


Amiért pedig írok, az az, hogy per pillanat majd felrobbanunk.

Olvastam vissza pár oldalt, vegyesek a vélemények az Urbancsekről (SOTÉN), hááát nekünk negatív..

Ma kb. 2 percet voltunk bent nála, úgy, hogy még kérdezni is próbáltam, de amint elmondta a két mondatát, már tárcsázott is.. na mindegy.. jöjjenek az alap infók.


Sajnos "miattam" kerültünk ebbe a helyzetbe, kevés, és harmatos is a kis fickóim száma, egyértelműen lombikoznunk kell.

Feleségemnek volt egy cisztája, ami szintén akadály lett volna,de ezt már eltávolították múlt évben.

Túl vagyunk a minták leadásán, vérvételen, átjárhatóságin..

02.10-én voltunk konzin, azóta kell szúrnia a párocskámnak, pontosabban nekem neki :D ;) a Gonapeptyl 0,1ml szurit.

Ezzel kapcsolatban szinte zéró infót kaptunk..csak egy nyomtatott lap, szinte csak ugyan az mint amit mondott.. 21-én, azaz ma reggel 8 vérvétel, 11 től konzi, ultrahang, és meglátjuk a továbbiakat..


Már akkor rossz volt, hogy semmi más infót nem kaptunk..

Fogalmunk sincs, hogy mi a további menet..

Jó, tudjuk, hogy lesz leszívás, megtermékenyítés, beültetés.. de..


Ma pl. voltunk, vérvétel megvolt, majd fél 12 kor be is jutottunk a profhoz. Ránézett a papírra, jó, akkor még egy hétig szúrja, és csütörtökön ugyan így vérvétel, majd UH. És már tárcsázta is az asszisztensét..

Én kérdeztem két dolgot.. végig se tudtam mondani az első kérdésem, konkrétan, hogy viszketni ...." nőgyógyász..." kezdte mondani..

Mondom, oké.. nem odalent viszket neki, hanem az injekció amikor beadja, igaz, elmúlik, csak hát mégis..

".. előfordul.." közben felvették a telefont..

Kérdeztem volna még, hogy ilyenkor mi van a ciklussal, meg ezt azt, de szinte ki lettünk rakva..

Még a "beigért" Ultrahangot se csinálta..


Szóval most azért írok, hogy aki esetleg szerencsésen, vagy sajnos pechesen, de már túl van egy ilyen meneten, le tudná esetleg írni röviden, vagy csak linkelni, hogy mi ilyenkor a menet?


Egyrészt mert baromi rossz a bizonytalanság, plusz homály, plusz nem mindegy, hogy mit tud az ember a munkahelyén mondani, mikor mennyi szabi, vagy akármi szükséges..


Plusz lenne egy extra melónk is márc. 21-14 napokon..

Nem tudjuk, erre mit mondhatunk.. (már ma is késő az infó, nagy szervezést igényelő rendezvény.)


- Szóval hogy is megy ez? Most szúrjuk ezt a Gonát.. (ez ha jól olvastam, a peteérést akadályozza vagy mi? Erről se mondott kutyafülét se...a nyomtatott lapon van egy mondat róla.. )

- egy hét múlva újabb vizsgálat.. mi várható? Kinél mi volt? Ha okés mi van? Ha nem okés, gondolom szúrja tovább.. 28 at íratott ki anno..


Mi mennyi idő kb? Első sorban, hogy üti-e a fenti meló napokat (pl. lehetséges addigra a leszívás? és akkor gondolom részemről a "minta" leadás?


Bármi infó jól jön, mert csak tapogatózunk a szürke ködben..

Igyekszem vissza olvasni, hátha már valaki leírta, csak épp rohanásban vagyunk.. :/


Jah, és az is negatív, de ezt már vagy itt vagy máshol olvastam, hogy semmi leletet, eredményt nem mutattak eddig, nem adtak ki semmit, sőt, el is vettek leleteket, amik náluk vannak.. (szóval ha valaki ezután visz valamit, másolja le előtte! ;) )


Köszi szépen a válaszokat!


Laci

7909. ritimiti (válaszként erre: 7908. - Trixy)
2019. febr. 21. 04:18

Koszi Trixy a valaszt! En pentekre gonroltam mivel tegnap jott meg. Az akkor a masodik v harmadik nap.

Jaja az lesz megkerdezem telefonon..

7908. Trixy (válaszként erre: 7905. - Ritimiti)
2019. febr. 20. 21:07
Szia, csütörtökön menj. Mivel hormont nêznek ezért lehet hogy nem baj ha beteg vagy de azért szerintem egy orvost kérdezz meg, vagy próbàld meg elérni a Sotét telón, de csak abban az időpontban hívd ami a papíron van különben nem veszik fel...
7907. Trixy (válaszként erre: 7906. - M.Reny)
2019. febr. 20. 21:05
Gondolom a TB felé valahogy igazolni kell papírokon hogy kinek miért csinàlnak inszemet, lombikot. Mivel nàlunk nincs gond és természetes úton jöhet a baba , ezért kell gondolom ez a fêl év hogy Ő is alàtàmassza hogy tényleg nem jön össze simàn....
7906. M.Reny (válaszként erre: 7904. - Trixy)
2019. febr. 20. 19:37

Hat igen nehez es rogos ez az ut es csak sodrodunk az arral.

Nalatok ahogy irtad h 2 eve probalkoztok nem ertem miert ragaszkodik akkor fel ev otthon probalkozashoz? 🤔 es csak utana inszem?...

7905. ritimiti
2019. febr. 20. 18:30

Sziasztok!


Keszuloben vagyok a 3. Napos hormonvervetelre.


Ma 5 korul jott meg normalisan.

Szerintetek melyik napon menjek el vervetelre?

Valamint szepen belehuztam az influenzaba. Az is mara jott ki rajtam leginkabb..:(

Influenzasan ajanlott a vervetel?

Koszi a segitsegetek elore is! :)

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook