Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
8024. Boci11 (válaszként erre: 8023. - Amika0405)
2019. márc. 14. 09:46

Nekem nem volt ilyen súlyos. Csak P2-es leletem volt korábban. A HPV egy vírus, amit a szervezet normál esetben képes lekűzdeni, ha elég erős az immunrendszer. Amit legelső alkalommal kaptam rá, az Isoprinosine, az is egy immunerősítő gyógyszer. Meg a D vitamin is, ezt egyébként most is szedem. De hogy a szervezetem miként tudott bivalyerőssé válni a lombik és a vetélés után, na ez egy rejtély.

Áprilisi vagy májusi kezdés van előirányozva :) én szívem szerint a májusra szavaznék.

Te már áprilisban kezdesz?

8023. Amika0405 (válaszként erre: 8021. - Boci11)
2019. márc. 13. 23:35

Szia hát ez remek hír,Habár nem értem hogy tűnik el de igen csodák már csak vannak.

Nekem is volt HPV de az már P4 -es ,műtét lett a vége és nem újult ki.

Mikor kezdesz?

8022. Amika0405 (válaszként erre: 8020. - Rékuc)
2019. márc. 13. 23:31

Szia a hsgt a prof fogja javasolni és a tesójához fog irányítani

ha meg akarod előtte csinálni akkor adok szívesen telefonszámot és címet.Elsőre mész egy sima konzira ami magánba van az 18-20000ft és ott beszélitek meg mikor lehet a hsg az viszont ingyenes és a bajcsi zsilinszki kórházban fogja megcsinálni ,a doktorúr nagyon szimpatikus rendes és bármit kérdezhetsz válaszol türelmesen pont a prof ellentéte 😂😂😂

8021. Boci11 (válaszként erre: 8002. - Boci11)
2019. márc. 13. 13:48

Sziasztok!

Kb. egy hete kérdezte Tarkabarka10, hogy lehet-e lombikozni HPV-vel, én írtam, hogy nekem pont így történt, és hogy épp most várom a lombik utáni cytológiai eredményem. A lombik előtt kihozzák, hogy LSIL, azaz enyhe laphámelváltozás, és HPV gyanú. Na, ma megjött az eredmény, képzeljétek, tök negatív. Úgy néz ki, hogy ismét eltűnt a HPV-m, mert nem írták, hogy találtak volna bármilyen elváltozást, kontroll vizsgálat 1 év múlva javasolt.

Szóval érdekes ez a hol előjön, hol eltűnik dolog, de mindenesetre örülök, hogy a lombik nemhogy rontotta volna, hanem konkrétan a probléma ismét eltűnt. Nem mondom, hogy értem, de örülök neki :)

8020. Rékuc (válaszként erre: 8018. - Amika0405)
2019. márc. 12. 22:24

Szia! A hsg-t is a Sotén csinálták? És hüvelyváladék tenyésztést csináltak előtte?

Én ősszel próbáltam magán úton HyCoSy-ra elmenni, de a magándoki kb. fél èv alatt nem tudott kikezelni valami uszodai baciból, így az 5. mintavétel után nem mentem többet.. 😕

8019. Amika0405 (válaszként erre: 8017. - Rékuc)
2019. márc. 12. 21:01
Ja engem meg se kérdeztek a ciklusról még a doki se a 2-ik konzin ,megnézte a leleteket és már küldőt is hsg re.
8018. Amika0405 (válaszként erre: 8017. - Rékuc)
2019. márc. 12. 20:57
Szia ha a párodnak tudod mikor lesz az andrológiai vizsgálata akkor kérhetsz és rá egy hétre már adhat is .Én is így kértem, egyszerre kértem a férjemnek időpontot és már kértem is a konzira is.Legalább egy kis időt még spórol az ember.
8017. Rékuc (válaszként erre: 8015. - Tundev)
2019. márc. 12. 16:07

Szia, köszönöm!

Sikerült Gabrielt beszereznem.

Ti hogy csináltátok az elején, lehet rögtön kérni időpontot a 2. konzultàcióra, ha úgyis tudom a ciklus végét, meg a párom vizsgálati napját, vagy elhajtanak? Csak hogy ne essen ki mondjuk egy hónap, ha megint várni kell.

8016. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8014. - Rékuc)
2019. márc. 11. 17:34
Én nem gabrielt vettem anno, mert nem kaptam. Nem tudom mekkora különbségek lehetnek közöttük. 😊
8015. tundev (válaszként erre: 8010. - Rékuc)
2019. márc. 11. 15:16

Szia!


Ha reggel 7-re odamész, akkor biztosan hamar végzel. Én volt, hogy negyed 8-ra mentem és azonnal fogadtak. Elvileg fél 8-tól vannak...elvileg. De volt olyan is, hogy odamentem fél 8-ra és fél 9-kor kerültem sorra. Lutri! De mindenképp jobb, ha tényleg nyitás előtt már ott vagy...Sok sikert!

8014. Rékuc (válaszként erre: 8012. - Szöszmösz87)
2019. márc. 11. 14:45
Szia! Köszönöm, akkor majd kimatekozom 😁 és egyébként az ovu teszt nem mindegy, hogy milyen? Gabriel van megadva a papíron..
8013. Rékuc (válaszként erre: 8011. - Defa76f89d)
2019. márc. 11. 14:42
Szia! Ok, köszönöm! Hátha nem lesznek sokan. 😊
8012. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8010. - Rékuc)
2019. márc. 11. 13:54

Szia Rékuc!


Ha a vérvétel szombaton lenne esedékes, akkor pénteken kell menni. Ha vasárnap, akkor hétfőn. Mindegyiket le kell venni, nem maradhat ki egyik sem. 😊😉

8011. defa76f89d (válaszként erre: 8010. - Rékuc)
2019. márc. 11. 13:34
Szia!Én most volt az 1.vérvételen.Érkezési sorrendben mentünk egymás után sorban.Én 8:05re értem oda,de akkor már voltak 3an előttem.Az egész amúgy gyorsan megy 1-2 perc,aztán a következő már mehet is.8:10kor kezdték el az első emberrel a vérvételt,fél 9re már én is készen voltam.8:20kor hívták soron kívül a terheléseseket,ők akkor 3an voltak,egyszerre mentek be,de ők is hamar készen lettek.Ha elsőnek sikerül odaérned,akkor negyed 9 felé készen is lehetsz:)
8010. Rékuc
2019. márc. 10. 21:08

Sziasztok!

Most készülök az 1. vérvételre, segítsetek kérlek, mikor érdemes legkorábban menni? A munkahelyemen nem tudnak az egészről, így próbálok minél kevesebbet késni.

És ha a ciklus szerint megyek majd és pl. a 21.nap átcsúszik a 23-ra, mert közben lesz egy hétvége, akkor jól értem, hogy kimarad az egyik? (Mert a 21. és 23. napon is lenne vérvétel)

Köszönöm!

8009. Trixy (válaszként erre: 8003. - M.Reny)
2019. márc. 10. 09:27
Szia Reny, írtam Neked!
8008. Tivike1
2019. márc. 8. 21:27

Most sem jutottam egyről a kettőre,nem vettek vèrt,mert ismèt lett egy cisztàm..kaptam rà gyógyszert,aztàn 18-àn meglàtjuk..

Holnap megyek Murber lombik előadàsàra,ennyi az "előrelèpès"

8007. Amika0405
2019. márc. 8. 11:17
Boldog Nőnapot csajok 🌺🌸🌼🌻🌷🌷🌷🌷🍃
8006. Amika0405 (válaszként erre: 8005. - Vvvv76)
2019. márc. 8. 11:16

Akkor az egy jó pont a kórháznak .

Én konkrétan a dokiról hallottam teljesen mást mint ahogy kinéz a felvételen .

De én magam nem ismerem .De a kórházat se a dokit .,így csak hallomásból írtam.

8005. vvvv76
2019. márc. 7. 22:22

Kedves Mobea és Amika0405!

Kicsit megvédem a Róbert kórházat, mert minden pont így van. Mi ott voltunk az első lombikunkon, szóval végig mentem rajta. A biológus Erika a “halandókat” is ugyan így kezeli. Ugyan így elmondta, hogy milyen az embrió, hogy mi történt vele, minden reggel felhívott ugyan ilyen kedvesen, és ugyan így megtudtuk nézni az embriókat a beültetés előtt. A dokim más volt, róla nem tudok nyilatkozni. Egyébként pont ezt mondtam a páromnak, hogy ha nem mentünk volna ott egy kört, azt hinném, hogy ez csak Pataki Zitának szól, ő kap ennyi kedvességet és odafigyelést. Mondjuk mi 2014-ben voltunk ott.

8004. Amika0405 (válaszként erre: 8000. - Tarkabarka10)
2019. márc. 5. 22:16

Szia .

Az orvos aki engem műtőt anno 2013 ban azóta is a nőgyógyászom de nem egy barátkozós,beszédes típus .Olyan mint a prof gyorsan beszél és nem szeret ismételni viszont engem már 2-szer műtőt .

Ha egyszer bekerülsz a klinikára azaz kapsz egy ambuláns jelentkezési lapot akkor bármilyen műtétet elintézhetsz várólista nélkül.

Csak nehéz bekerülni és egy kicsit ki kell játszani őket,de sima ügy .Én mindig ezt csináltam és soha semmi gond nem volt ,időpont nélkül simán megvizsgált.

A doki neve :Silhavy Mihály

Szerdán reggel 9-töl délig rendel az alagsorban büfétől -balra .Ha oda mész akkor fent a portával szemben be kell jelentkezned hozzá ott beveszik az adataidat kapod a kiskönyv et és utána kell lemenni az alagsorba ahol szólítanak majd .Ha megvizsgál ö elmondja ,hogy mi a teendő .

Kicsit bonyolultnak tűnik de nincs meg a privát száma .

Még úgy tudsz hozzá időpontot kérni esetleg ha hívod a recepciót ahol kapcsolják a doki számát.

Nekem rossz indulatú volt sajnos utolsó stádium így kiműtötték .

Ha bármiben segíthetek szólj nyugodtan.


Az elsö laparoszkópos műtétemet is ő intézte nekem,ő nem végez ilyet de rögtön átvett egy másik doki aki irtó jó fej .És a leleteket rögtön ott végezheted.

Remélem neked nem lesz rá szükséged műtétre.

8003. M.Reny (válaszként erre: 7999. - Trixy)
2019. márc. 5. 12:12

Akkor azert mondta tegnap nekem hogy 1 honap mulva talalkozunk es majd meglatjuk hol😂

Most mar igy ertem akkor 😅😂

8002. Boci11 (válaszként erre: 8001. - Tarkabarka10)
2019. márc. 5. 12:05

Igen, a lombik sikerült, mindkét picuri megtapadt. Aztán a 7. hétre az egyik felszívódott, a másik pedig nem fejlődött. Először üres petezsáknak látták, majd kiderült, hogy ott van, csak pici és persze nincs szívhangja. Így műtét lett a vége.

De ehhez nagy valószínűséggel semmi köze sincs a HPV-nek.

Nem rég voltam újra rákszűrésen, kb. még egy hét és meglesz az eredménye.

Anno nekem fél év Isoprinosine-tól és D vitamintól múlt el. Csak viszajött.

Amíg különösebb problémát nem okoz, addig nem foglalkoznak a HPV-vel. Elvileg ez ilyen hol elmúlik, hol visszajön történet. És azt mondják, hogy a lombikot nem befolyásolja. Remélem, hogy a lombik sem befolyásolja a HPV-t, én sem szeretném, hogy rosszabbodjon, de majd ha megjön a lelet, akkor talán erről többet tudok mondani. Én egyelőre különösebben nem foglalkozok vele, hiszen ez lényegében nem gyógyítható. A legtöbb, amit tehetünk, a sűrű kontroll rákszűrés.

8001. tarkabarka10 (válaszként erre: 7964. - Boci11)
2019. márc. 5. 09:55

Szia Boci.

Sikerült a lombik??? A hpv-ből meggyógyultál vagy hol tartasz?

Mondjatok vmi bíztatót...amugy érzem h.nem vagyok rendeben...nagyon nem...attól felek megmutetenek csonkolnak, aztán a párom visszafertoz...annak nem sok értelme van, vagy ne foglalkozzam a hpvvel?

8000. tarkabarka10 (válaszként erre: 7965. - Amika0405)
2019. márc. 5. 09:50

Szia, igen kérnék szépen segítséget.

Sajnos sztkba jártam nőgyógyászhoz, ahol lekezeltek, bunkók voltak. Nem segitik a gyogyulasom. Sajnos másodjára jött elő. Tavaly negatív volt már lelet. Új, komoly orvost szeretnek keresni. Műtétet akkor szeretnék ha minden kötél szakad..☹ sajnos nagyon megjártam....sirva mentem haza ahogy hozzam alltak...

7999. Trixy (válaszként erre: 7998. - M.Reny)
2019. márc. 5. 08:55

Igen, de azért megvárjuk Sipos doki mit javasol holnap😋

Amúgy nem tudom mi lesz , mert a Prof.jövőhéttől új rendelőben lesz 5 hàzzal arrébb a Fogarasi úton.Arra gondoltam lehet hogy teljesen àtmegy majd magànba és esetleg többet rendel, mert ugye a tesóval nem férnek el ketten egy rendelőben!? De ez csak az én gondolatom, ne terjesszétek csajok😉

7998. M.Reny (válaszként erre: 7997. - Trixy)
2019. márc. 5. 08:11

Dejoo ennek orulok vegre 😍

Nekem azt mondta hogy 4 inszem mindenkepp tehat meg 1 tuti lesz es utana meglatjuk hogyan tovabb. 😊

Jelentkezz majd hogy alakulnak a dolgok😊

7997. Trixy (válaszként erre: 7996. - M.Reny)
2019. márc. 4. 17:55

Ohh már voltál is.....basszus ne aggódj nekem is volt már kétszer, most legutóbb 3 cm , de már nincs is ott😊Neked is el fog múlni!

Most végeztem, felírta a clostit és , úgyhogy meg most irt fostimont is, jövőhéten uh....most azt mondta ha ez nem sikerül következő hónap inszemináció 🤩, lehet olvassa a fórumot😁

De azért elmegyek a másik dokihoz is ... Meglátjuk

7996. M.Reny (válaszként erre: 7988. - Trixy)
2019. márc. 4. 17:42

Szia

Lett egy cisztam ugyhogy ez a honap kimarad...

7995. Trixy (válaszként erre: 7989. - Reaaa)
2019. márc. 4. 17:10

Szia, olyan jó ezt olvasni😊 Már nagyon várom hogy oda kerüljünk😍

Szerintem mi akik ilyen helyzetben vagyunk pontosan egy olyan légköre vàgyunk ahol megnyugtatnak , biztatnak minket, és érezzük, hogy nem csak mi megyünk orvostól orvosig hanem ők is mindent megtesznek ami lehetséges nem pedig az időt húzzàk.


Remélem, hogy ha eddig is ilyen profi csapat volt a Forgàcsban nem fognak lejjebb adni😉

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook