Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
8384. Trixy (válaszként erre: 8383. - Zsönöviev)
2019. jún. 20. 21:16
Nagyon jó választás Sipos doki😉Nála megtalálod amit a Sotén hiányolnak olyan sokan, nem futószalagon bánik majd veletek, érzelmileg, emberileg is támogat majd😊
2019. jún. 20. 20:29

Bocsánat, senkit sem akartam sokkolni, csak ez a mai egysejtes embrió visszaültetése olyan szinten háborított fel, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni. Nagyon méltatlannak érzem pláne olyan emberekkel szemben, akik erőn túl harcolnak az apróságokért. 5 napos, nagyon szép embrióknál sem biztos a siker, de így, biztos a sikertelenség. És mindezt úgy, hogy az orvos szerint minden rendben van….Én Kaális voltam 3 lombik erejéig, a 4. volt a Sotén. Azért esett rá a választás, mert tömegközlekedéssel is viszonylag hamar el tudok oda jutni. A profról olvastam pár dolgot, inkább több negatívat, de ugye az ember lánya bízik és újrakezd, hátha máshol máshogy látják. Hátha valamit ott vesznek észre. Én Dr. Sipos Miklóshoz kértem ma időpontot, róla inkább jókat olvasok mint rosszat. Az első telefonos beszélgetésünk is kellemesre sikeredett, mind hozzáállásban mind hangnemben egyaránt. Aztán úgyis csak akkor tudom meg, ha benne vagyok….Merthát ugye most is újra bízok, újra kezdem :)

A Robert Károlyról nem sokat tudok, hallottam 8-9ezres lombikokról általánosságban, de nem tudok róla érdemben nyilatkozni sajnos…

8382. tarkabarka10 (válaszként erre: 8381. - Zsönöviev)
2019. jún. 20. 18:21

Engem lesokkolt ez amit írtál... Én még nem tartok itt, irányított szex van. Első kőr.de 2 hó szünet.

Hova mész? Melyik intézetbe? Dilemmazok h.mi legyen? Nem sok pénzünk van magánba menni. Ha pl.elmegyunk a Károly Róbertba, ott is az első 5 beultetes ingyen van, vagy fizetős?

2019. jún. 20. 17:47

Sziasztok!

A SOTE sajnos ilyen, a hosszas várakozás nem kérdés.Én a 4. lombikomat csináltam végig itt, de megyek is tovább, mert a páciensekre ráhúzzák a nagy átlagban bevált dolgokat, aki ebből kiesik, az így járt. Nagy számok törvénye alapján nyílván bejön a siker is egyszer, de én nem éreztem, hogy érdemben foglalkoznának az emberrel sajnos....Aláíratják veled a beültetés költségének papírját úgy, hogy az embriológussal és az orvossal is csak utána beszélsz...Én 3 embriót kaptam vissza a 2. napon, amin- én mivel sajnos már többször jártem végig a lombikos útvesztőt- már én is láttam, hogy a háromból kettő olyan fragmentált, hogy annak esélye sincs. Na de könyörgöm!? A doki miért mondta, hogy minden rendben? Nem volt rendben, tisztán látszott, hogy nincs rendben. Azért érzem, nekik inkább a támogatások megkapása számít, mindegy, hogy jó az embrió minősége vagy sem. Neked viszont igenis számít, mert egy állami lombik ugrott az ablakon...És az a kedves pár, akivel megismerkedtünk a kezelések során? A záró jelentésen ez szerepel: 2 egysejtes embriót ültettünk vissza....Micsoda???Csináltak róla fényképet is a beültetésnél...2 "petesejtet" kaptak vissza, el sem kezdődött semmi. De sebaj, mert a fél milló forintot azért bezsebelték érte a kórház...Az ember meg bízik és reménykedik, hogy de jó lesz, amikor...Engem ez a mai történet is megerősített abban, hogy a SOTE ennyi volt. Biztos vagyok benne, hogy én csak a valóban sikeres beültetések után adnám a kvótát.

Persze vannak, akiknek sikerül és nem mindenki esik ki az álatálnosan bevált tendenciák alól.De embriót akkor ültessenek már vissza, ha az valóban életképes.Nekik mindegy, neked nem mindegy, amikor kicsúsznak szépen sorban az állami támogatásos lombikok a kezeid közül. És ehhez jön még hozzá a személytelenség, és az 1 perces konzultációkon való részvételek.Az ember bízik, hiszen kapaszkodik mindenbe és megmagyarázza magának, miért jó itt. Egy sejtes embriót beületeni???Ez nem esély...Ez csúnya átverés és az emberi méltóság sárba tiprása. Mert az orvos tudja, te laikusként nem értesz hozzá címen te inkább nem szólj és ne legyen kérdésed.

Szóval, mindenki gondolja át jó alaposan, hogy a Sotén marad-e...

8380. SUKI (válaszként erre: 8377. - Delbuk)
2019. jún. 20. 15:58
Köszönöm 😊
8379. poll (válaszként erre: 8352. - Reamee)
2019. jún. 20. 13:21
Na én is feleslegesen ültem ma 4 órát a 20. napi randi okán, a prof elnézését kért, hogy tévesen adtak időpontot, szeptemberben folyt köv. Így jártunk.
8378. tarkabarka10 (válaszként erre: 8376. - Szöszmösz87)
2019. jún. 20. 11:35
Igen. Nem akarom megszakitani a kezelést, ezért kikerem a papírokat és elmegyek máshova. Nem azért kezd bele az ember h. Utána abba maradjon... Nagyon elkeserito
8377. delbuk (válaszként erre: 8374. - SUKI)
2019. jún. 20. 09:15

Vérvétel szerintem megy végig. Mi nem magánrendelésen voltunk, feleslegesnek éreztem, de nekem is most van folyamatban a 4 vérvétel.

Viszont második konzultációra (ahová már vihetnénk az eredményt) csak szeptember közepére kaptunk időpontot.

8376. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8375. - Tarkabarka10)
2019. jún. 20. 06:59

Igen, megértelek teljesen.

Mi is egyébként nagyon sok esetben a megfelelő tájékoztatást hiányoljuk. Jók azok a kinyomtatott tájékoztatók, amiket szoktunk kapni, de amellett az ilyen betegellátást érintő technikai infókkal jobban megszórhatnák a népet. Mert mindent megért az ember csak tudjon róla időben.

8375. tarkabarka10 (válaszként erre: 8373. - Szöszmösz87)
2019. jún. 20. 06:49
Sok mindent megertek... Csak azt nem minek kezdtünk bele egy 3 hónapos kuraba? Az ember beleeli magát, h de jó végre csináljuk! Nehéz az biztos.
8374. SUKI
2019. jún. 19. 21:16

Sziasztok!

Én jövöhéten mennék az elsö vérvételre (már a héten mentem volna de miért is pont most jönne meg idöbe...)

Szerintetek leállás elött még végig tudom csinálni a 4 vérvételt? Vagy már "elküldenek" szeptemberre?

Professzor magánrendelésén voltam, azt mondta a konzultáción hogy hivatkozzak a magánrendelésre és ö is oda fog menni, nálatok is igy van/volt?

8373. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8372. - Tarkabarka10)
2019. jún. 19. 21:01

Kedves Tarkabark..


Tudom, hogy nem könnyű, de hidd el, hogy már nem ezen a kis időn múlik a dolog.


Mi '18 februárban kezdtük el a lombik előtti kivizsgálásokat, majd beleestünk a nyári leállásba, utána ősszel folytattuk a még szükséges eredmények beszerzését és a prof tesójának 3 hetes szabadsága miatt elcsúszott a hsg-m, aztán meg jött a téli leállás is és már nem indították el a kezelést. Így idén januárban kezdtük el az első lombikot. Majdnem 1 év telt el a sok holtidő miatt. Az sajnos nem sikerült, most van a 2. folyamatban. Miután már meglettek a papírok gyakorlatilag fél éven belül 2 kezelésre is jutott idő.


Borzasztó nehéz volt a várakozás, sokszor voltam én is ideges emiatt, de rá kellett jönnöm, hogy igazából ott ez a rendszer működik, muszáj vagyok elfogadni ezt. Ha a fejem tetejére állok sem lehet mit tenni.


Sok erőt, türelmet kívánok Neked, hidd el, ha túl juttok az elején, utána már jobban pörögni fog a gépezet. 😉

2019. jún. 19. 19:36
Remélem fogadnak minket. A sirogorcs kerülget...
8371. Penci2 (válaszként erre: 8369. - Tarkabarka10)
2019. jún. 19. 19:19
Mi április 2.án voltunk első konzultáción
8370. Penci2 (válaszként erre: 8369. - Tarkabarka10)
2019. jún. 19. 19:13
Pócsi doktornő azt mondta ,hogy júliusba még lesznek,és telefonáljak nyugodtan az ultrahang miatt!
8369. tarkabarka10 (válaszként erre: 8368. - Penci2)
2019. jún. 19. 19:10
Most akkor nem értem. Nem lesz leállás? Én egy ilyen hónapon már túl vagyok... De hallom 2 hónap leállás lesz. A telefonba mikor rakerdeztem, leraztak. Utána fel se vették. Nagyon szomorú vagyok, februárba kezdtünk ide járkálni, és sehol se tartok igazából.
8368. Penci2
2019. jún. 19. 19:04
Sziasztok!Mi ma voltunk 2.konzultáción!Jöv.hónapban kezdjük a stimulációt és tervezett együttlét lesz!Plusz kaptam Bromocriptin gyógyszert! 😊
2019. jún. 19. 15:35
Nagyon örülök neki! Nekem semmit nem mondtak. Viszont 3 havi hormon kúrabol egy hó lement...semmi instrukció?
8366. Rékuc
2019. jún. 19. 14:53
Nekem már màjusban is azt mondták, hogy nem tudnak 3.napi uh-ra időpontot adni, szabadsàg miatt.. èn el is engedtem ezt nyàrra, csak szeptemberben meg mindenki egyszerre lesz berendelve?
8365. tarkabarka10 (válaszként erre: 8364. - Viki78)
2019. jún. 19. 11:36

Hát ez k..va jó!

Tud valaki valamit a nyárról??

8364. Viki78
2019. jún. 18. 15:27

Hívtam a sotét uh időpontot kértem volna, mondja az Anna, h júliusba nem indítanak senkinek semmit mert konferenciák vannak, majd következő ciklusra jelentkezzek.

Nem akartam neki mindani, h augusztusba meg szabadság van akkor sem lesz semmi.

Sotén mostantól a fű se nő 😞

8363. Majcsita76 (válaszként erre: 8334. - Serendipity1980)
2019. jún. 17. 23:24

Túl vagyunk a konzultáción. Papír hegyek a kezünkben. Nekünk is azt mondta a doki Szeptemberig ráérünk az eredményeket begyűjteni.

Urbancsek!? dokihoz kerültünk

8362. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8361. - Tarkabarka10)
2019. jún. 16. 20:16
Ha nem jött meg a vérzésed és még a vérvételek előtt vagy szerintem ne hagyd abba. Idő előtt nem érdemes tesztelni.
2019. jún. 16. 16:58
Ha negatív a teszt a progit abba lehet hagyni?
8360. Zssuuu
2019. jún. 16. 09:30

Sziasztok!


Bontatlan doboz Fostimont féláron átadnék a hozzá tartozó tűkkel, fecskendőkkel. Szépséghibája: június végéig hasznàlható fel. :-(

8359. Szöszmösz87 (válaszként erre: 8358. - Tundev)
2019. jún. 14. 20:30
Köszi a gyors választ Tundev! 😊 Veled mi újság?
8358. tundev (válaszként erre: 8356. - Szöszmösz87)
2019. jún. 14. 20:16
De hülye vagyok...most látom, hogy fagyibaba 😂 az előbb ez kimaradt! Tehát akkor menjen az az estrimax!
8357. tundev (válaszként erre: 8356. - Szöszmösz87)
2019. jún. 14. 20:15

Szia!


FET volt ezek szerint? (Az estrimax miatt gondolom)


Ha igen, akkor tovább kell szedni 2x1-et.


Sok sikert!

2019. jún. 14. 19:57

Sziasztok Lányok!


Ma volt a beültetés, 2 fagyibabát kaptunk. Elfelejtettem megkérdezni a professzortól, hogy az Estrimax továbbra is 2x1 szem beültetés után is? Vagy azt már nem kell szedni? A tájékoztatón csak az utrogestanra van egyértelmű utasítás. Köszönöm szépen a segítséget előre is! 😊

8355. delbuk (válaszként erre: 8328. - Majcsita76)
2019. jún. 14. 08:30
Ne aggódj, hogy kiesik a hónap a vérvételekből, mi múlt héten voltunk első konzultáción, és a másodikra már csak szeptember 12-re kaptunk időpontot. :(
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook