Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
8714. Serendipity1980 (válaszként erre: 8712. - Adryanna)
2019. szept. 13. 15:34

Hu hát ez is elég botrányos!

Pedig tényleg mindenkin azt látom, hogy úgy kérdeznek, szólnak az asszisztenshez, mint a hímes tojáshoz, ő meg mint egy sértett dúvad ránkripakodik.

És ha valahol, hát pont az ilyen intézményben kellene szem előtt tartaniuk, hogy ne növeljék a stresszt. De itt már gyomorgörccsel jelentkezik be az ember. Normális ez?

8713. SUKI (válaszként erre: 8710. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 15:21

06206632375


Remélem tud segíteni, írj mit mondott

8712. Adryanna (válaszként erre: 8711. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 14:59

Ne hagyd annyiban! Sajnos lazán közlik ott az emberrel az asszisztensek, hogy ez van. Tesznek mindenre magasról. Én is jártam már hasonlóképp. Beültetésre mentünk, és mondták, amikor jelentkeztem, hogy oké, de nem tudják, hogy ki fogja beültetni az embriókat, mert doktor úr nincs napok óta. És nem tudnak róla semmit, de üljek le kint, majd lesz vmi. Aztán befutott a doki, de képzelheted mit éltünk át férjemmel egy órán keresztül, amíg nem érkezett meg.

Másik meg az volt, hogy nem saját dokink jelentette be hogy nem sikerült, hanem egy vadidegen, akire egy fél napot vártunk.

Amikor meg sikerült, akkor se volt a doki (amit nem is tudtunk, még jó h megkérdeztem vv után, hogy várjunk-e rá), e-mailben küldte el, hogy gratulál, terhes vagyok. (mikor már zargattam a magánrendelőt egy ideje h hát jó lenne ha vakkantanának valamit)

Úghyogy vannak dolgok itt sajnos...

8711. Serendipity1980 (válaszként erre: 8709. - Adryanna)
2019. szept. 13. 14:50
Köszi. Nekem is már megfordult a fejemben (és nem először), hogy fel fogom keresni a betegjogi képviselőt, hétfőn úgyis visszamegyek.
8710. Serendipity1980 (válaszként erre: 8708. - SUKI)
2019. szept. 13. 14:44
Azt megköszönném!
8709. Adryanna (válaszként erre: 8704. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 14:37
Azta... Ez borzasztó. Úgy sajnálom. Ott intézményen belül se tudtatok kihez fordulni? Ki szokták írni a betegjogi képviselő nevét, elérhetőségét. Mindenképp keressétek fel!!! Ne hagyjátok annyiban! Sajnos most ráadásul péntek van, ilyenkor a fű se nő, tudom. Remélem nem bukjátok az inszemet!
8708. SUKI (válaszként erre: 8704. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 14:32
Hát ez nagyon pofátlan dolog sajnálom 😞 ha gondolod esetleg a prof. számét letudom írni hogy tanácsot kérjetek tőle, ha már erre sem voltak hajlandóak
8707. Mancs75 (válaszként erre: 8706. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 14:00
Nagyon sajnálom.:( Sajnos ebben a témához nem tudok hozzászólni...
8706. Serendipity1980 (válaszként erre: 8705. - Mancs75)
2019. szept. 13. 13:44

Sajnos nem volt bent egy orvos sem, legalábbis az asszisztenső azt mondta, pedig kérdeztem is, hogy déltől vagy délutántól nem fog rendelni vki, de határozottan mondta, hogy nem.

Hihetetlennek tartom, hogy a doktornő nem tudta hétfőn, hogy nem lesz pénteken, pláne úgy hogy duplán rákérdeztem, biztos lesz-e pénteken, mert Anna korábban is mondta, hogy csüt. és pénteken nincs.

Azt se tudom, mire számítsak hétfőn?! Buktam ezt a hónapot vagy még lehet inszem?

8705. Mancs75 (válaszként erre: 8704. - Serendipity1980)
2019. szept. 13. 13:20
Basszus, ilyet meg lehet tenni?! :( Ne már!!!! Hát nem viccből adtad magadnak a hormonokat! Ez felháborító! A tüszőrepesztőt meg percre pontosan kell beadni, azzal nem lehet szórakozni hogy majd beadod két nappal később...Más orvos nincs ott?
2019. szept. 13. 12:59

Sziasztok! Akkorát csalódtam az intézményben ismételten! :( A 3. inszemünket kezdtük el, uh után clostilbegyt tablettát szedtem, mára pedig visszarendelt a dokinő, hogy csinál egy uh-t, felírja a tüszőrepesztő injektciót (amit most hétvégén kellett volna beadnom a múlt heti kalkulációja szerint) és kiszámolja, hogy jövő héten hétfőn vagy szerdán lesz az inszemináció. Azonban a dokinő a megbeszélt időpontban nem volt ott, az asszisztensnő "kedvesen" közölte, nem is lesz, konferencián van. Igazából egy kérdésemre sem tudott választ adni, hogy nem lesz-e ebből egészségügyi problémám, hogy nem kapom meg a tüszőrepesztőt időben, hogy gondolják, hogy stimulálás után félbehagyják a kezelést, stb. Mivel a dokinő nem válaszolt se neki, se nekem a hívásokra, sms-ekre, kértem, hívja fel azonnal a profot, és mondja meg most mi lesz. De persze gondolom mennyire érdekelte a dolog, azt javasolta, hétfőn menjek be, akkor már van a dokinő.

Elkeseredettek és dühösek vagyunk! A férjem szerint azonnal hagyjuk ott ezt az intézetet. Teljesen tanácstalan vagyok. :(:(:(

Bocsánat, ez kicsit hosszúra sikeredett, de muszáj volt kicsit kiadnom magamból olyan helyen, ahol tudják miről beszélek.

8703. Tivike1 (válaszként erre: 8700. - Solinca)
2019. szept. 12. 21:21

Szia

Nk ölőt nézettèl?Esetleg nem tudod,ezt immunológus tudja kiértékelni?

8702. Solinca (válaszként erre: 8701. - Tundev)
2019. szept. 12. 12:11
Igen, azt mondták, vihetem ezeket a leleteket is, és ő "megszakérti". Azon ne múljék, szúrok/szedem, amit kell. Lombikok előtt jobb lett volna megcsináltatnom, többen is irták, de mostmár meglesz a teljes spektrum, hogy mire kell felkészülni a következőnél.
8701. tundev (válaszként erre: 8699. - Solinca)
2019. szept. 12. 11:49

Szerintem az immunologus fog tudni választ adni rá, külön hematologust nem kell megkérdezned.

De ha fokozott trombozis hajlam van írva, akkor szerintem szúrni kell majd magad vérhigitoval. Na de majd a doki megmondja! :)

8700. Solinca (válaszként erre: 8697. - Mancs75)
2019. szept. 12. 11:32
Szia kedves Mancs, én állitottam össze egy laborcsomagot, amiben benne lehetnek kockázati tényezők (pajzsmirigy, trombózis, immunológia), hogy már úgy menjünk oda a dokikhoz, hogy vannak eredmények (itteni sorstársak segitettek).
8699. Solinca (válaszként erre: 8696. - Tundev)
2019. szept. 12. 11:30
Szia kedves Tündev, a synlab-os leleten van rajta, hogy fokozott trombózishajlam, melyet kivédhetek folsavkezeléssel vagy folsavban gazdag étrenddel. A másik öt genetikai vizsgálatnál nem volt eltérés. Immunológushoz megyünk jövő héten, állitólag ő ezt is meg tudja szakérteni. De ha nem, akkor külön hematológus szükséges?
8698. Mancs75 (válaszként erre: 8695. - Solinca)
2019. szept. 12. 10:31
Azért érdemes megnézetni egy vérvétellel a folsavszintedet, én szoktam ellenőriztetni.
8697. Mancs75 (válaszként erre: 8695. - Solinca)
2019. szept. 12. 10:30
Megnézem majd az én eredményeimet, nem vagyok benne biztos, nekem talán ugyanez de heterozygota verzió, illetve a Leiden enyhébb formájában is érintve vagyok. Nekem ezek miatt már a stimuláció alatt Fraxiparine-t kellett szúrnom és azt kell majd végig ha lesz terhesség. A folátra rákérdeztem a hematológusnál, azt nem kell szednem, úgyhogy én sima folsavat szedek. Ezt majd konzultáld meg szakemberrel. Hematológus küldött ezekre a genetikai vizsgálatokra, gondolom?
8696. tundev (válaszként erre: 8695. - Solinca)
2019. szept. 12. 09:26

Folsavat biztosan nem!


Vagy folát szedése (és nem folsav) vagy a vérhigito szúrása. Nem tudom ebben az esetben melyik...

8695. Solinca
2019. szept. 12. 08:59
Sziasztok, trombózis genetikánál a MTHFR C677T-re az jött ki, hogy homozygota, ott elég akkor csak fokozott folsavszedés? Tudtok erről valami közelebbit?
8694. Vera_84 (válaszként erre: 8683. - Mancs75)
2019. szept. 12. 06:57

Én is otthon maradtam volna a beültit követően.


Menni fog hidd el. Sikerülni fog. Csak pozitívan előre.😘

8693. tarkabarka10 (válaszként erre: 8688. - Tundev)
2019. szept. 12. 06:04

Huuuuu nem semmi.

Eloveszem a laborokat mégnezem volt-e ilyenem? De ez jó rémisztő.

Köszönöm!!!

8692. Mancs75 (válaszként erre: 8689. - SUKI)
2019. szept. 11. 23:38
Én nem éreztem érzelmi labilitást, csak akkor, amikor az elején ultrabéna voltam az injekciók beadásakor ill. amikor fel kellett szivni a fecskendővel az anyagot és a férjemnek zokogtam, hogy nem megy, nem értem a technikáját. :) Amikor ezen túljutottam, akkor pikk-pakk ment minden és semmilyen érzelmi hullámzást nem tapasztaltam magamnál. Igaz, nekem csak 1,5 hétig kellett magamat szúrni. Szerintem ez is totál egyénfüggő lehet, kinek a szervezete hogyan reagál.
8691. SUKI (válaszként erre: 8690. - Poll)
2019. szept. 11. 23:06

Nekem talán örülnének is ha "kiesnék" 😂 iszonyat negatív hullámok vannak ott és csak ugy áradnak a rosszindulatok is.


Sajnos nálam a munkahelyen van amikor elég szennyezett iratokkal foglalkozunk, ki tudja mik szállnak a levegőbe is.😖


Mennék is onnan meg nem is, nem tudom hogy kéne tényleg döntenem. Eszem meg a szívem is egyelőre azt mondja hogy jobb lenne azt a helyet ott hagyni, de másik szempontból tényleg nem vagyok fényesen bejelentve....

8690. poll (válaszként erre: 8689. - SUKI)
2019. szept. 11. 22:10

Hát az érzelmi labilitás... talán az elmúlt pár napban könnyebben megbántódok, és pont a minap volt, hogy a műszak elején úgy voltam, ma fusson ki merre lát, mert én tuti kiosztok mindenkit. Aztán lehet a menzesz is közrejátszott, azért próbáltam tudatosan befogni a számat :D


A táppénzre visszatérve, nekem a hugom a váltótársam, szivesen beugrik helyettem, mikor dokihoz kell menni. És az a tervem, hogy a fizikai aktivitást lecsökkentem, mivel szinte csak férfi kollegák vannak, van kit "ugráltatni", ha pakolászni kell, de azért őket nem szivesen avatnám be. Viszont kizárt, hogy hetekre otthon lehessek. Sajnos ilyen a vendéglátás.. Viszont ha összejön a baba és a helyzet úgy kívánja, akkor nyilván fel kell venniük helyettem valakit. Ez utóbbi anyagilag eléggé hátrányosan érintene, de akkor nyilván ez nem lesz szempont.

8689. SUKI
2019. szept. 11. 21:44

köszönöm a válaszaitokat 😊

Nem tudom mi lenne a jó, az a baj hogy sajnos nálam a munkahelyen elég sok stressz ér (nem fizikálisan, hanem inkább lelkileg), félek hogy esetleg ez miatt nem sikerülne a dolog.

Másrészt meg tényleg nem mindegy hogy mennyi pénzt kapunk abba az időszakba, hiába hogy tb támogatott de ígyis egy valag pénz megy el 😞 de nyilván nem elsö szempont a pénz, most az a legfontosabb számomra hogy én is anya lehessek 😊

Amikor a főnökömnek elmondtam a lombikot egyből felajánlotta a táppénzt, menjek amikor gondolom.


Érzelmileg van aki nagyon labilis volt a szurik alatt? Csak mert olvastam arról is

8688. tundev (válaszként erre: 8686. - Tarkabarka10)
2019. szept. 11. 20:30

Az AMH mutatja meg a petefészkeid "működését", azaz annak "életkorát"...ha ez alacsony, akkor kimerülőben van, ezen nem tudnak segíteni, persze vitaminokkal lehet javítani...de nálad biztosan nincs ilyen. Az időzített együttlétben én nem vagyok jártas, így nem tudom, hogy kevésnek számít-e ebben az esetben. Lombik esetén NAPI 2-3 fostimon, de valakinek 4-5...


Az AMH-t fontos tudni....soten nem nézik, ami igen nagy baj...mert ha alacsony az amh és arra tolnak még clostyt, tudtommal az még jobban kimeríti. Alacsony AMH esetén nincs inszem, sem időzített együttlét...azinnal lombik. Hisz az idő ellene dolgozik.

8687. Mancs75 (válaszként erre: 8684. - Tundev)
2019. szept. 11. 18:43
Ah, ez így eszembe sem jutott.:):):)
8686. tarkabarka10 (válaszként erre: 8685. - Tundev)
2019. szept. 11. 18:24

Szia. Irányított eksön lenne. Ez a hormon kevésnek számít? A mellem kidurran tőle. 😀 A kivizsgálási szakasz lezárult. Szerintem nézték azt is. Vajon tudnak ezen segíteni? Idegembe elfelejtettem faggatozni... 😣

Szedem a pempőt, barátcserjét...

8685. tundev (válaszként erre: 8680. - Tarkabarka10)
2019. szept. 11. 18:16

Szia!


Akkor neked inszeminácio lesz? (Gondolván a kevés hormonra, amit kapsz)

Az nem túl jó, ha nem reagálsz kellőképpen a hormonokra. :( AMH-t néztek nálad?

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook