Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


4484. Conejo
2017. okt. 11. 12:57

Alakulunk, Csajok.

Bébilépésekkel.

Kis tüszőkezdemények vannak...


Persze megint őrült rohanás, még be sem mentem az ajtón, már vetkőzzek, uh, öltözzek, mehetek, köszi.


Megemelte a Menopur adagot és annyit mondott még a Prof, hogy pénteken megint menjek, "aztán megbeszéljük a továbbiakat".

Most nem tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz. Ilyet még nem mondott...


A továbbiakat vajon úgy érti, hogy mikor lesz a leszívás meg hasonlók, vagy úgy érti, hogy nem alakulok jól, ezért valami mást kell csinálni, ami több idő - pénz - idő és idő... nem tudom.


Egyet eldöntöttem sétálván a gyógyszertárba: bármi lesz is, megcsináljuk és lesz baba :D :D (ezt mindig újra és újra eldöntöm)


Kawabanya,

nekem is röntgenes volt, azért ki lehetett bírni, semmi különös. Szólj, ha van fejlemény, mikor mész, szívesen leírom, nálam mi volt, ha szeretnéd.


S35Budapest,

köszönöm az érdeklődést, én Rád vagyok nagyon kíváncsi holnap... izgiiiii

2017. okt. 11. 12:39
Conejo, van már eredmény?
4482. S35Budapest (válaszként erre: 4469. - Kawabanya)
2017. okt. 11. 12:38
Nekem is úgy volt, hogy a nődokim csinálta a laparo+ HSG-t is a korházban, ahol dolgozik.
4481. S35Budapest (válaszként erre: 4471. - Szelliaaa)
2017. okt. 11. 12:37
Szeliaaa, nagyon jó ezt hallani. Gratulálok mégegyszer:)
4480. Kawabanya
2017. okt. 11. 10:34
Az szép lesz ha oda is varni kell hónapokat
4479. LeonaL
2017. okt. 11. 10:08
Igen, mert az uh-t a tb nem támogatja, sztem azért mondhatta. Vajon az is várólistás szted?
4478. Kawabanya (válaszként erre: 4476. - LeonaL)
2017. okt. 11. 10:04
Jaa..köszi..de a prof kihangsúlyozta hogy nem ultrahang..röntgen.Erre tisztán emlékszem..erre az egyre 😁
4477. Kawabanya (válaszként erre: 4470. - Conejo)
2017. okt. 11. 10:03

😁

Köszi! Asszem felhívom az intézetet

4476. LeonaL
2017. okt. 11. 09:54
a hycosy u.az kb., mint a hsg, csak nem röntgennel végzik, hanem ultrahanggal, és nem fáj, mint a hsg, viszont csak magánban van, olyan 50e Ft körül.
4475. Kawabanya
2017. okt. 11. 09:42
Szelliaa! Nagyon nagy gratula! Ez nekem most olyan löketet adott.
4474. Kawabanya (válaszként erre: 4472. - LeonaL)
2017. okt. 11. 09:35
Mi az a hycosy? Vagy már beszéltetek róla csak nem emlékszem..jáj.
4473. Conejo (válaszként erre: 4471. - Szelliaaa)
2017. okt. 11. 09:29

Szelliaaa, szia!

Jó volt olvasni a soraidat, köszönöm.

Nagyon jó egészséget, és nagy boldogságot kívánok Nektek! <3

4472. LeonaL (válaszként erre: 4469. - Kawabanya)
2017. okt. 11. 08:53

Szeliiaa! Gratulálok a Picidhez:)!!! Jó hallani, hogy kevesebb spermaszámmal is van esély:)!!!!


Kawabanya! Én jöv.héten szerdán megyek konzira, sztem mivel megvoltak a hormonok, megvolt a férjem sperma kontrollja, így nekem is azt fogja mondani, hogy menjek HSG-re, úgyhogy akkor meg tudom írni a számot, hha addig ráér:). amúgy ti a hycosy-n nm gondolkoztatok?

4471. szelliaaa
2017. okt. 11. 08:42

Sziasztok, a múltkor leírtam a történetünket, hogy régóta szeretnénk picit. De kiderült a férjemnek nagyon kevés az esélye. 12millió spermájával volt abból 3százalék jó. Profertilt szedte 4hónapig és pont már mentünk volna lombik megbeszélésre, amikor kiderült van pici. Bár még nagyon pici volt.

De jelenleg már dobog a kis szíve.

Köszönöm a biztatást.

Nektek is sok kitartást kívánok.

4470. Conejo (válaszként erre: 4469. - Kawabanya)
2017. okt. 11. 08:40

Szia,

sajnos nem tudok ebben segíteni.

Én úgy voltam, hogy a nőgyógyászommal nem voltunk túl eredményesek babagyártás ügyben, és amikor mondta, hogy jelentkezzek be meddőségi centrumba, akkor azt is mondta, hogy kelleni fog nekik úgyis egy átjárhatósági, akkor megcsinálja ő a kórházban, ahol amúgy dolgozik (én a magánrendelésére jártam). Nekem így lett meg, a háziorvos sem kellett hozzá, a nőgyógyász intézett mindent és legalább kicsit jobban megismertem a kórházat, ahol szülni fogok.

Esetleg, ha van fogadott nőgyógyászod, akkor ez járható út lehet...


Amúgy milyen család ez? Mindenki nőgyógyász lett Proféknál? :) Tök poén!

4469. Kawabanya
2017. okt. 11. 08:25

Lányok! A Prof adott egy telószámot a tesójához az egyik kórházba HSG-re. De gondoltam majd itt megcsináltatom(nem Pestiek vagyunk) de itt javaslat nélkül nem fogják..azt meg nem kaptam. Szerintetek küldenek ilyet postán? Mondjuk megkérdem telón. 😁

Vagy valamelyikőtök volt nála esetleg ilyen vizsgálaton? Elhagytam a cetlit amire felírtam a telószámot a fene egye meg...még a kh-ra sem emlékszem

4468. Kawabanya
2017. okt. 11. 08:21

Sziasztok!

Kittikata jó utat!

LeonaL! Mi mehpempőt nyomattunk q10-el e vitaminnal és c vitaminnal folsavval pluszban.utána vitaking profi csomagot..nekem nem mondták meg mi lett az eredmény hiába kérdeztem

4467. Conejo
2017. okt. 11. 08:20

Tegnap este az a jelenet ugrott be a Tom és Jerry-ből, amikor a Jerry lelövi a Tomot egy sörétes puskával, persze Tomnak semmi baja nem lesz, ahogy az lenni szokott, de amikor iszik egy pohár vizet, akkor a hasán keresztül, kis lyukakon kifolyik minden :)

Ilyenek vagyunk mi is...


Vérvétel megvan, várjuk a 11 órát. Beszélek tüszőimhez, hogy fejlődjenek szépen. :)

4466. Conejo (válaszként erre: 4465. - KittiKata)
2017. okt. 11. 08:17
Jó kiruccanást, jól teszitek!
4465. KittiKata
2017. okt. 10. 20:00

Férjem is Fer14 szedett. Neki nagyon picit de javított.

Menopurra azt tudom írni hőhullám nekem nem volt, de a vége felé nagyon fáradt voltam elaludtam napközben, lassítani kellett a tempón.

Csütörtökön picit elmegyünk itthonról sogiékhoz. Azzal is tereljük a gondolatainkat. Ha nem jelentkeznék ez lesz az oka.

Szép álmokat nektek.

4464. KittiKata (válaszként erre: 4446. - Kawabanya)
2017. okt. 10. 17:13
ET+3 😉
4463. Conejo (válaszként erre: 4462. - S35Budapest)
2017. okt. 10. 17:11

Hát igen, az jófejség tőlük, hogy külön ezt így mondták, de az nem, hogy azt hitték, talán nem is vagy vele tisztában, vagy hogy egyáltalán felmerült náluk, hogy a doki után le kell melóznod az időd.


Nálam is azt mondták, támogatják a dolgot.

Nem akartam visszakérdezni, hogy mi mást tehetnétek? :D :D

4462. S35Budapest (válaszként erre: 4461. - Conejo)
2017. okt. 10. 17:00

Na szép is lett volna, ha semmi tünet nem lenne végig:)

Viszot mondta a főnököm, hogy a lombik törvényt átnézték a HR-esek és nem kell bepótolni a vizsgálatoknál eltöltött időt:) Mondjuk ezt eddig is tudtam:) Szóval tök jó:) legalább nem kell emiatt állandóan a csúsztatásokkal vagy a szabikkal foglalkozni.

4461. Conejo (válaszként erre: 4460. - S35Budapest)
2017. okt. 10. 16:49

Gonánál még nekem sem volt gond.

Én Menopurozok, azt hittem, hogy mekkora király csaj leszek, engem nem fog ez a sok cucc befolyásolni, beton idegeim lesznek, gond nem lesz.

Hát erre tessék...

Amúgy nem mindig. Ma dolgozom egész nap, semmi gond nem volt, igyekszem mindenkire mosolyogni ;)

Hőhullám még sosem volt, inkább fázom... de ez nem újdonság.

Kíváncsi vagyok mit mond Neked a doki majd!

4460. S35Budapest (válaszként erre: 4459. - Conejo)
2017. okt. 10. 16:44

Igen, cuki:)

Mondtad, hogy neked vannak ilyen tüneteid. Én még egyelőre semmit nem érzek. Se hőhullám, sem idegsség. A hasam picit mintha meg akarna jönni érzés, de amúgy semmi különös.

Gondolom majd a többi szurinál fog elvadulni a helyzet:)

4459. Conejo (válaszként erre: 4458. - S35Budapest)
2017. okt. 10. 16:29
hűűű.. büszke lehetsz rá
4458. S35Budapest (válaszként erre: 4455. - LeonaL)
2017. okt. 10. 16:18
Szerintem se hagyjátok abba. Csak nem szabad szerimtem sokkáig szedni. Pár hónapig simán lehet. Nálunk eleinte a lassúság volt a probléma, később a mennyiség. Amúgy a gyorsaságon javított. Ahhh mindegy, szóval rajtunk nem segített, de tény, hogy mindenkinél máshogy hat. Most heti 3X jár futni is meg vigyáz az étrendre és kicsit csökkentette a munkatempót, úgyhogy most ő is csill üzemmódba tette magát.
4457. LeonaL
2017. okt. 10. 15:57
Köszi az infókat! Hát majd akkor meglátjuk! Igen, mert ki tudja, lehet valami égi szerencse, és természetes úton is lenne esély a babára ilyen eredményekkel is, de az ki tudja mennyi idő, ha egyátalán sikerülne... mindenesetre azért izgulok, és reménykedem, h ez jobb lesz:)
4456. Conejo (válaszként erre: 4453. - LeonaL)
2017. okt. 10. 15:45

Peponen kapszulát szedett az Emberem (ez én nődokim szerint teljesen ugyanaz, mint a Fer14, csak harmadannyiba kerül - nem néztem utána, nem tudom), de nálunk tudtommal nem rontott, de nem is segített semmit.

Három hónapig napi 3-at szedett, a két vizsgálat meg takra ugyanazt adta ki.

Hogy a 3-dik vizsgálat a SOTE-n mit mutatott, pontosan nem tudjuk, de ugyanazt mondta a Prof, mint annó magánban az andrológus - csak lombikkal van esély.

Nálunk 4M a szám, szerencsére a mozgás és a forma teljesen rendben van.


Persze mehettünk volna ezen az úton is még tovább, genetikai vizsgálatok, megtudni, miért és hogyan lehet ez, de ezt már nem firtattuk, nincs annyi pénz és idő a világon, ami az egészségügyre elég lenne.


A vitaminok hatása is teljesen egyénfüggő, gondolom... Még a betegségekre felírt gyógyszerek is máshogy hatnak egyik emberre és máshogy a másikra.


Szerintem ne hagyjátok abba, bár nem csodaszer, de nem hiába találták ki ezt a bogyót.

4455. LeonaL
2017. okt. 10. 15:44
uh.. 19 millióról 6 millió az tényleg drasztikus csökkenés, ééés ez egy év alatt romlott ennyit? Elvileg a férjemnek is 6,5 millió...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook