Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » OKJ- személyi edző tanfolyam, na de melyik iskolában? fórum

OKJ- személyi edző tanfolyam, na de melyik iskolában? (beszélgetős fórum)


1 2
5. ebelin24 (válaszként erre: 4. - Ffruzsi)
2009. aug. 10. 20:55

Hogyne,persze:

Dömötör Edit:Testsúlykontroll,pulzuskontroll

illetve Arnold Schwarzenegger testépítő könyve,de annak nem tudom a címét!

Jó felkészülést :)

4. ffruzsi (válaszként erre: 2. - Ebelin24)
2009. aug. 10. 20:39

Szia Ebelin,

Én most szeretnék jelentkezni a Fitness Company őszi testépítő-fitness edző tanfolyamára. Tudnál ajánlani esetleg valami könyvet, ami hasznos lehet a felkészüléshez? Köszi szépen előre is! Üdv, Fruzsi

3. ebelin24 (válaszként erre: 1. - Paka06)
2009. aug. 10. 19:14
Látom más téren is kolleginák vagyunk :D
2. ebelin24 (válaszként erre: 1. - Paka06)
2009. aug. 10. 19:13

Szia Leendő Edzőpalánta :)

Én a Fitness Companynél végeztem az aerobic oktatóit is meg a szállodai sportanimátori tanfolyamot is és csak jót tudok a cégről mondani!

Szakmailag nagyon felkészültek a tanárok és bár sokat követelnek,de mindig megvan az eredménye!

Ha mégis valamibe bele kéne kötnöm az az volna hogy a szervezéssel volt némi probléma!

De szakmailag szerintem nincs jobb suli ilyen célra!

Nekem pl. sok Fitness Akadémiás és IWI-s csoporttársam volt,akik sajnos miután végeztek a saját sulijukban, a Fitness Companynél még egyszer el kellett végezniük a tanfolyamot,mert az amit ott kaptak semmire sem volt elég!!!!!

Kérdezz bátran :)

2009. aug. 10. 19:08

Sziasztok!!!


Szeretnék személyi vagy fitness edző suliba jelentkezni. A szándék az már tuti, csak nem tudom itt Budapesten melyik a legjobb. Hova érdemes menni???


Én a Fitness Akadémián, vagy a Fitness Companyn (azthiszem ez váci) gondolkozom, de bármilyen más javaslatot szívesen vennék.


Nektek mi a tapasztalatotok?


Köszi!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook