Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » OKJ- személyi edző tanfolyam, na de melyik iskolában? fórum

OKJ- személyi edző tanfolyam, na de melyik iskolában? (beszélgetős fórum)


1 2
35. 388b941089 (válaszként erre: 34. - Lilla737)
2016. okt. 9. 19:58
Miert eri ez meg nekik?
2016. okt. 9. 19:06
Sziasztok! ha esetleg olvassa valaki, akit érdekel...keresztfélévvel indulna Budapesten januártól aerobic edző okj a Szent István Közgazdasági szakközépiskolában, amennyiben megvan a 6 fő jelentkező. INGYENES!!!! 4 félév esti rendszerben hetente 2x délutánonként. Akit érdekel jelentkezzen és jelentkezzünk :)
2015. ápr. 23. 09:46

Sziasztok!

Látom nem annyira "friss" ez a topik, de szeretném kérdezni, hogy aki személyi edzőként végzett eltudott helyezkedni? Átlagos fizetést kap? Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 30. 10:41
sziasztok figyi nincsen valakinek kidolgozott személyi edző OKJ tételei? Segítséget előre os köszönöm:)
2014. jan. 24. 22:28

Mindenképpen kell egy kis puskàt csinàlni,még ha csak megnyugtatàsképp is :D

Mikor vizsgàzol amúgy?


Hàt,szeretnék még ilyen területen melózni,mert a hobbim is volt egyben :)

2014. jan. 24. 21:39

Naa az jól hangzik:) Biztos lesz még lehetőséged ilyen területen elhelyezkedni.

Szóval akkor nem vészes...puskák at akkor lehet izzítani :D

29. 1e75b9596c (válaszként erre: 28. - Amanda82)
2014. jan. 24. 19:03

Szia!


Én Aerobik sportedzői OKJ-s képzést végeztem egy pár éve. Nekem nagyon tetszett, sok értékes tananyaggal gazdagodtunk.

Én Debrecenben jártam suliba. Szegedről jöttek vizsgáztatni a szóbelin. A szóbeli vizsga nem volt vészes, készülni kellett rá, de meg lehetett csinálni könnyedén.

Az írásbelin lehetett puskázni :)

Nálunk volt gyakorlati vizsga is, az sem volt nehéz.


Én dolgoztam is benne majdnem egy évig,de sajna utána ott kellett hagynom Debrecent, és ahol most lakom, nincs rá igény,de nagyon hiányzik. Na,de ez már nem a kérdésedre a válasz, csak előjöttek az emlékek... :)

2014. jan. 24. 16:22

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy akinek már volt fitness-testépítő okj-ja, milyen volt? Könnyű v nehéz stb...?

Illetve, hogy írásbeliség van esély "puskázni"? Szóbelinél pedig mennyire szigorúak ?

2013. jan. 22. 13:55

Sziasztok!


Néztem a Fitness Company Testépítés és fitness sportedzői OKJ-s tanfolyamát. Számomra ez volt a leg meggyőzőbb iskola. Ha jól tudom ez Budpesten van. Veszprémben lakom, így jó lenne tudni, hogy, hogy vannak az oktatások, heti hányszor kellene pesten lenni mennyi ideig ( márcsak a szállás miatt). Tud valaki ebben segíteni? E-mailt is írtam nekik de nem válaszolnak telefont meg nem veszik fel :( :( Elég sűrgős lenne Február 6. a jelentkezési határidő. Előre is köszi ha valaki tud segíteni

2013. jan. 6. 11:51

A személyi edző tanfolyam és képzés ismeretanyaga ezen a weboldalon megrendelhető.

Minden leendő személyi edző számára ajánlott olvasmány: www.ptbook.tanczoszoltan.hu

Tánczos Zoltán - A fitnesz és személyi edzés alapjai.

2012. aug. 7. 13:38

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szerintetek az iwinél vagy a fitness companynál érdemesebb elvégezni a Fitnesz- testépítés sportedző tanfolyamot?

2011. dec. 30. 17:00

sziasztok!

érdeklődni szeretnék a fittness company képzéseiről, szerintetek manapság mennyire jók? értve ezt arra is hogy fitness szalonokban hogy tekintenek azokra akik itt végeztek el mondjuk egy pilates képzést? nekem kicsit furi hogy 3 napos a képzés... viszont árban ez a legjobb. és ezen kívül még a személyi edző tanfolyam érdekelne. az fél éves ha már elvégzett vmilyen sportedzői tanfolyamot az illető. nektek mik a tapasztalataitok? köszi előre is a válaszokat :) remélem jönni fognak

2011. aug. 1. 14:04

sziasztok!

én most érettségiztem, azaz 3 éve, és még semmilyen szakma nincs a kezemben, de ha személyi edző szeretnék lenni, aki lefogyasztja, és edzi az embereket(NEM TESTÉPÍTÉS) akkor mi kell hozzá? tudom, internet, de már akkora, hogy kifejezetten nem találom a választ erre a kérdésre. Köszönöm aki még ide téved, és segít. :)

22. gy75 (válaszként erre: 21. - Ckriszti)
2010. szept. 23. 22:14
Az IWI a hazai személyi edző képzés megalapítója. A képzésen nemzetközileg elfogadott EHFA 4-es szinű oklevelet is adnak. Már az IFAA oklevél kiadása is az IWI-nél van legalább 2 éve. Az IWI-nél az Oxygen Wellnessben van a képzés. A személyi edző megtanulja a gépek használatán túl a kinesis, trx. Xco, flexi és egyéb funkcionális trénig technikákat. Nemzetközi tapasztalatokkal bíró edzők tanítanak. De nézzétek meg a filmet a www.iwi.hu oldalon. Sztem az magáért beszél. Üdv,
2010. szept. 1. 11:42
Szisztok! Még tavaly írta valaki, hogy a szem.edző tanfolyamra jelentkezés elött érdemes elolvasni Dömötör Edit Testsúlykontroll pulzuskontroll című könyvét. Sajna eléggé hiánycikk és drága is. Ha van esetleg valaki, akinek már nincs rá szüksége, szívesen átvenném tőle! Egyébként tényleg a Fitness Akadémia a legjobb? Milyen tapasztalatokkal tudnátok segíteni? Előre is köszike! Üdv
2010. júl. 22. 14:11
sziasztok:D szegedi MIOK-ról valakinek van tapasztalata?mert oda szeretnék jelentkezni.sajnos csak testépítés-fitness-re ,mert aerobik nem indul küln,de egyben el lehet végezni,csak egy hónappal tovább tart.Konditerembe1évig jártam csak,és éve aerobikozom.Milyen tapasztalatotok van erről a szakmáról???
2009. okt. 3. 21:13
Szia Chen, köszönöm a bíztatást :)Sok sikert a vizsgádhoz! Remélem, hogy nekem is sikerül majd, bár 20 év sportmúltat azért nem hasonlítanék össze 1-2 év amatőr kondizással... Szerencsére máshonnan is csak jót hallottam a Fitness Company-ról, a tanfolyamon biztosan megadnak majd minden alapot, a többi meg úgyis csak rajtam múlik :) Üdv
18. Chen (válaszként erre: 17. - Ffruzsi)
2009. szept. 12. 17:39
Bocsánat, hogy beleszólok így ismeretlenül..., de én most fogok végezni a Fitness Company-nél úgy, hogy előtte csak 1-2 aerobic órán voltam... A továbbképzések miatt kezdtem bele, mert ugye kell egy alap sportoktatói ahhoz, hogy mást is tanulhass, de azt kell mondjam, hogy simán bele lehet jönni, ha igazán akarod és komolyan veszed! Nagyon rendesek ott a tanárok, baráti a hangulat, s segítenek bármiben, ha szükséged van rá. Szóval ne aggódj, ez az 1-2 év biztosan elég, ha nekem elég volt az 1-2 alkalom. :)) Bár azért totálisan nem vagyok analfabéta a sportokhoz, mert mindig sportoltam (lassan 20 éve), csak nem ebben a kategóriában. Szóval nagy-nagy hajrá! :)
17. ffruzsi (válaszként erre: 5. - Ebelin24)
2009. aug. 12. 09:23

Köszi, Ebelin! A tanfolyam elvégzésére van esélye annak is, aki nem sportolt versenyszerűen? Én konditerembe és aerobik órákra járok pár éve, és elsősorban az a célom, hogy a saját edzésemet tegyem tudatosabbá, hogy jobban megértsem, mi hogyan és miért történik...

Biztosan sokat kell majd tanulnom, csak nem szeretnék ennyi pénzt kiadni feleslegesen... Előre is köszi a véleményedet!

2009. aug. 11. 21:10
ebelin24!paka06-nak hírtelen távoznia kellett:))mindenesetre,nagyon köszöni_:))sajnos,még ennyi ideje sem volt,hogy ezt megírja..de,gondolom,majd fog írni:)aranyos vagy,tényleg köszi:)
15. ebelin24 (válaszként erre: 14. - Paka06)
2009. aug. 11. 20:25

Hát akkor nincs...minden esetre sok sikert hozzá,biztos vagyok benne hogy imádni fogod!!!

Ha bármi kérdésed lesz majd az anyaggal kapcsolatban vagy bármiben tudok segíteni,akkor itt megtalálsz!!! :)

14. paka06 (válaszként erre: 13. - Ebelin24)
2009. aug. 11. 20:12

az a baj hogy mindegyikről hallottam jót is, meg rosszat is... sokan szidják az iwi-t, meg a fitness companyt is. persze az akadémiát is.jó lenne ha lenne egy amiről tényleg csak jót hallani.


de tényleg nincs sok választásom,most hogy eldöntöttem hogy személyi edzőre megyek....:S:S

13. ebelin24 (válaszként erre: 12. - Paka06)
2009. aug. 11. 20:07

jaj,ne haragudj...most már én is látom...

csak az én időmben még csak érettségi kellett hozzá...Hááát,ők is keményítenek!!! :)

De én akkor sem ajánlom a Fitness Akadémiát,bár Te tudod!

12. paka06
2009. aug. 11. 20:05
megnéztem,és kell hozzá egy OKJs alapképzés....mert a szem edző az emelt szintű OKJs képzés.
11. ebelin24 (válaszként erre: 9. - Paka06)
2009. aug. 11. 20:03

szerintem nem jól értelmezted...

nézd meg a Fitness Company honlapján!

10. ebelin24 (válaszként erre: 7. - 021a029148)
2009. aug. 11. 20:01

Mindkettő képzésben az alaptantárgyak ugyanazok:


gimnasztika,edzéselmélet,anatómia-élettan,sportpedagógia,sportpszichológia,sportszervezés.

Ezen kívűl az aerobicban és az animátoriban is van gyakorlati rész.

Az aerobicosok megtanulják az alaplépések neveit, az aerobic óra felépítését,koreográfiaépítési technikákat,tiltott gyakorlatokat...stb.

Az animátorok nagyon széleskörű tudást kapnak:megtanulnak íjászkodni,aerobicozni,görkorizni,vizitréningeket,labdajátékokat,golfozni és mindenféle olyan dolgot,amivel a vendégeket egy nyaralásuk alkalmával fel lehet állítani a napozóágyból :)


A képzések mindig hétvégén voltak,felváltva elmélet és gyakorlat.

Életem két legszebb éve volt a két tanfolyam ideje :)

Rengeteg jófej emberrel összeismerkedtem,barátokat szereztem,akikkel azóta is tartom a kapcsolatot!

9. paka06 (válaszként erre: 8. - Ebelin24)
2009. aug. 11. 19:59
nekem is az tetszik..de akkor viszont eldőlt hova megyek,mert azt csak a Fitness Akadémién lehet egyből megcsinálni
8. ebelin24 (válaszként erre: 6. - Paka06)
2009. aug. 11. 19:54

valóban nem könnyű...nézd ha szeretsz emberekkel foglalkozni és mindamellett hogy a testüket edzed a lelküket is ápolni,akkor mindenképp a személyi edzőt ajánlom!

Kérdezz csak ha van már kérdés :)

7. 021a029148 (válaszként erre: 2. - Ebelin24)
2009. aug. 11. 08:43

Tudnál írni valamit erről a két képzésről? Milyen órák vannak, milyen képességek kellenek hozzá, mik a legnehezebb dolgok? Meg mindent, ami eszedbe jut.


Köszi

6. paka06 (válaszként erre: 3. - Ebelin24)
2009. aug. 10. 23:45

Szia:):)


tényleg "kolleginák" vagyunk ott is:)


jaj de bajban vagyok...eddig meg pont a fitness companyról hallottam h nem olyan jó egy testépítő edző barátomtól...meg pénzben mindenképpen drágább..


kb 1, 3 napom van hogy eldöntsem, és még azt sem tudom hogy testépítő vagy személyi edzőre akarok-e menni.....ajajajjjj, nem is tudom mit kérdezzek....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook