Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van-e itt valaki Brünn vagy környékéről? fórum

Van-e itt valaki Brünn vagy környékéről? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 12. 21:10
Hello ismet...nem beszelek se csehul se szlovakul...meg nem, de tanulgatok...az Acer-nel fogok dolgozni egy call centerben, angolul es magyarul fogok beszelni...Brunn maris nagyon tetszik nekem,remelem minden okes lessz...
2009. aug. 12. 19:29
Szia! Biztos nagyon fog tetszeni Brünn neked, egyébként beszélsz szlovákul? Igen, nekem több lehetöségem is lenne Pesten csak sajnos nem sikerült közeli iskolát intéznem a fiamnak és mivel egyedül vagyok vele igy nem tudom mi lesz. Mindenesetre még próbálok valamit intézni nagyon-nagyon gyorsan. Mit fogsz dolgozni?
2009. aug. 12. 12:58

Szia, nahat, irtam, hogy Galanta kornyekerol irok, erre te, hogy a nagybacsid Selyen lakik, en meg a hat vegeig Vaghosszufalu-n lakom, vagyis kozel nagyon Selyehez...Hetfotol kezdem a melot Brunnbe...mar nagyon varom, a parom Selyeb szuletett, a szulei is itt laknak Hosszufalu-n...

Mar elkoltoztel Budapestre? a munkad vegett koltozol oda?

8. Crystall (válaszként erre: 7. - Puszitolvaj)
2009. aug. 12. 00:53
És mikor tervezed a Brünnbe költözést? Most dolgozol? Nekem a nagybácsim Selyén lakik onnan Galánta már igazán közel van:-) Mondjuk tölünk kocsival kb másfél-két óra. A párod hova valósi?
2009. aug. 11. 20:33
...ertem...hat, elszomorodtam...gondoltam, hogy valaki ismerosre/baratra talalok itt a kornyeken...en erdelyi vagyok es juniusba koltoztem ide...es hianyolom az otthoni barataimat, ismeroseimet...:-(
6. Crystall (válaszként erre: 5. - Puszitolvaj)
2009. aug. 11. 20:07
Sziia!Én jelenleg Párkányból és ha minden igaz nemsokára Pestre költözök a fiammal:-)
2009. aug. 11. 11:54

szia...vegre, nem vagyok egyedul itt...:-)

Mar az hittem ,hogy csak en vagyok..igaz egyenlore Galanta kornyekerol irok, de hamarosan Brno-ba fogok dolgozni es elni..Te honnan?

2009. aug. 11. 11:11
Szia! Itt vagyok, bár nem közvetlen Brünn környékéröl de vonattal kb 3 órára van tölünk:-)
2009. aug. 10. 20:31

szoval senki...akkor ujra fogalmazok...van-e itt valaki felvideki?!?!?

Lassuk, hatha tobb szerencsem lessz?

2009. aug. 10. 14:40
Senki?!?!?...ez mod felett szomoru :-(
2009. aug. 10. 14:28
Van-e itt valaki Brünn vagy környékeről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook