Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rivotril tapasztalatok fórum

Rivotril tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. aug. 24. 21:33

sziasztok! nekem több év xanax után tegnap cseréltek 0.5-ös rivóra. napi 3szor 0.5-re

de, eddig csak reggel meg este vettem be. és felet...

a xanax már nem használt semmit, kegyetlen elvonásim lehetett vagy fene tudja mi...kéthetes őrületes feszkó után most tegnap este a rivo után megnyugodtam végre...

nem kéne rászoknom:-(((((((((((

344. homokóra (válaszként erre: 340. - Miss Angel)
2011. aug. 15. 11:33
Ha az lenne, kár lenne...a modora valahogy nem arról árulkodik:) De léteznek még kifogásolható pszichodokik..ezeket kerüljétek!:)
343. karnevál (válaszként erre: 342. - Judith.budapest)
2011. aug. 14. 21:14
Ez így szerintem is rendben van,h ha szükséges lelki bajra szedni,akkor legyen.Van is olyan gyógyszerem amit jó h szedek,de a rivotril már olyan amit nagyon nem kellene. Totál csapdának érzem,és úgy látom nem vagyok egyedül.Pocsék mellékhatásai vannak,és mindíg többet vesz be az ember,h ugyanazt a hatást elérje.Én most negyedenként csökkentem,mert a felet buktam.
2011. aug. 14. 14:12
a gyógyszert ellenzőknek.....a vérnyomásra gyógyszert szedni, nem szégyen, cukorbajra sem, de lelki bajra igen? miért? mindenkinél van genetikailag gyenge pont, amit felőröl az élet...ha testi a baj....vagy lelki, az szerintem mindegy, a lényeg, hogy ma már van koregáló gyógyszer..
2011. aug. 13. 21:19
Én is ugyanezt szerettem volna megkérdezni, de úgy látszik már későn...kár. :(
340. Miss Angel (válaszként erre: 328. - D43485a76e)
2011. aug. 13. 12:30
Megkérdezhetem,te pszichiáter vagy?
2011. aug. 12. 11:09
Ez lessz! Köszönöm! Nekem nincs kedvem ilyen dolgokat szedni amugy, sajnos belecsöppentem. Mindigis elitéltem a gyógyszereket. Igazatok van! Belül kell rendet rakni. Legjobbakat mindenkinek!
338. 1e8bb72856 (válaszként erre: 336. - Tomtomnemtom)
2011. aug. 12. 10:57
Szerintem is orvoshoz kellene menned,és szükség lenne,talán még nem késő egy jó pszichológusra vagy terapeutára.A gyógyszer csak arra jó,hogy kihozzon a krizisből,uténa tudni kellene elhagyni.Ez lenne az ideális.A hangulatjavitó segithet,de nem attól kell várni a megoldást,csodát.Csodát te tehetsz,és a környezeted.
337. seképsehang (válaszként erre: 336. - Tomtomnemtom)
2011. aug. 12. 10:54

szerintem is jobban járnál,ha dokihoz fordulnál.

A hangulatjavító 2-3 hét alatt hat,és akkor lassan a rivotrilt is el szokták hagyni. :)

Persze a legjobb az lenne,ha gyogyi nélkül megoldódna a gondod.

336. tomtomnemtom (válaszként erre: 332. - 1e8bb72856)
2011. aug. 12. 10:47
Köszi! Hát mostanában igy, hogy esténként bedobok egy 0,5öset nem kell innom, hogy tudjak aludni. Viszont ezt is el szeretném hagyni mindenképpen. Az a gond ha csökkentem akkor meg eléggé, hogy is mondjam olyan zárkozott leszek vagy nem is tudom, nincs kedvem kimozdulni semerre inkább itthon elüldögélek; és tudom, hogy ez csak roszabb lesz. Lehetséges, hogy nekem inkább valami hangulatjavito kellene és rendbejönnének ezek a dolgaim, nemtudom.. Azthiszem el kéne mennem egy orvoshoz, bár én nem nagyon bízok bennük. Sziaszok! Köszi mindent!
335. seképsehang (válaszként erre: 334. - 1e8bb72856)
2011. aug. 12. 10:33

Nem értettelek félre, minden tanácsot,ötletet szívesen veszek én is.:))

HA biztosan tudnám,hogy belátható időn belül bogyók nélkül is elmúlik a görcsös félelem,akkor megpróbálnám nélkülük! De számomra egyszerűen kibírhatatlan,amikor hetekig,hónapokig fizikai rosszulléttel kell létezni. Azt már nem is tudnám létezésnek nevezni!

334. 1e8bb72856 (válaszként erre: 333. - Seképsehang)
2011. aug. 12. 10:13
Szia,főleg tomtomnemtomnak szólt,amit irtam,neked csak a tegretolra irtam,hogy nekem mik a hasonló tapasztalataim a truxallal,félreérthető voltam talán,elnézést!Tudom,milyen a szorongásos tünet,tudom,hogy nagyon szörnyű dolog ezzel együtt élni,tudom,hogy miért ezt választottad,én is ezt választottam anno.Nem szándékom sem a mártirkodás,sem az,hogy piedesztálra emeljem magam,mint a Nagy Túlélő,vagy Leszokó,csak ha tudok segiteni másoknak ha már csak azzal is,hogy tudják,igenis van élet a gyógyik nélkül is,nem is rossz,akkor megpróbálom.
333. seképsehang (válaszként erre: 331. - 1e8bb72856)
2011. aug. 12. 09:42
Én egyáltalán nem iszom alkoholt és semmi kábítószert még csak nem is próbáltam.Nekem a szorongásos rohamaimra írták fel a tegretolt, mint hangulatstabilizálót. 2 éve szedem,eddig még nem volt semmi bajom tőle,a kezdeti bódultságot leszámítva. Szívem szerint nem szednék semmilyen bogyót,de a szorongás nagyon gyilkos dolog, teljesen lehetetlenné teszi az életemet,mert folyamatosan fennáll.
332. 1e8bb72856 (válaszként erre: 327. - Tomtomnemtom)
2011. aug. 12. 09:05
Én is hirtelen elvonásban vettem részt,de nálam kényszerből kellett,most nem térnék ki rá,miért.Kibirtam.Igen,szerintem függő vagy,főleg igy a kettő együtt,alkohol és benzo, gyilkos kábitószer.Nem fogok hazudni,hetek,mire ahogy fogalmaztál "visszaáll a rend".De ne legyél zambi,és ne akard,ne várd meg,mig izületi fájdalmaid lesznek,mig az ÉLETEDET a szerek irányitják,nagyon rövid ideje szeded,itt többen hosszú évekig szedtük,jó esélyekkel indulsz.A poklot ki kell birni,át kell vészelni,de LEHET!Még mindig jobb,mint ha mikor elutazol, nem a fogkeféd az első,amit elcsomagolsz,hanem a benzok....
331. 1e8bb72856 (válaszként erre: 330. - Seképsehang)
2011. aug. 12. 09:00
Én truxalt kaptam,de tulképp ugyanazt csinálta velem,amit a tegretol.Iszonyatosan rosszul voltam tőle,de nagyon rövid ideig kellett szednem,kibirtam.Leszoktam a gyógyszerekről és az italra rá sem tudok nézni.Nekem azt mondta az orvosom,hogy nem szabad sokáig szednem,kb két hét után mondta,hogy csak akkor vegyem be,ha nagyon nem birom,vagy ha nagyon rosszul lennék,de ha lehet,birjam ki,és hagyjam el.Kibirtam,nem kell ujabb szar.Ha megérzem az alkohol szagát,meglódul a gyomrom,és a rivotrilomat visszavittem a patikába.Nagyon szép nap volt az.
330. seképsehang (válaszként erre: 328. - D43485a76e)
2011. aug. 12. 08:18
Nekem a rivotril helyett tegretolt írtak fel. Ez a gyógyszer is "veszélyes" ? Hozzá lehet szokni?
329. tomtomnemtom (válaszként erre: 328. - D43485a76e)
2011. aug. 12. 01:14
Nagyon köszi előre is!!!! Nagyon rendes tőled!
328. d43485a76e (válaszként erre: 327. - Tomtomnemtom)
2011. aug. 12. 00:54

Ha Budapesten laknál egyből behívnálak a kórházba, ahol orvos vagyok.

Szerintem így sem reménytelen, megérdeklődöm a lehetőségeket.

Nálam a "rivotrilosok" kb. 1 hónap alatt le tudnak állni kis utókezeléssel

2011. aug. 12. 00:44

Hello!


Kábitoszeres ügybe keveredtem anno (cannabis) és az előzetes alatt 2x2mg(de2mg,du2mg) Rivotrilt adtak amit Pesten irtak fel. Lehet nem is kellett volna semmi, de konkrétan adták. Én nem is igazán tudtam mi ez a gyógyszer, meg, hogy mihez vezet stb. Nem tájékoztatott senki. Szóval 8hónapon keresztül ezt kaptam minden nap. Mikor lejárt a kiirt idő akkor egyik napról a másikra lehuzták és nem kaptam semmit. Hát meg volt a bajom, megőrültem majdnem; nem tudtam aludni, remegtem, semmihez nem volt erőm. A szívem majdnem kiszakadt, úgy kalimpált. Egy hétre rá kb kiengedtek, mert rám csak a fogyasztás állt meg. Gyakorlatilag elveszítettem önmagamat, nem nagyon tudtam beszélni sem, vagy nem volt kedvem beszélni, nemtudom. Kerültem a társaságot, szorongtam nagyon és valahogy nem működött az agyam rendesen; nem tudtam megoldani semmit. Aludni csak akkor tudtam, ha jó sokat ittam. Amugy semmit.. Gondoltam csak elmulik ez az állapot, nem tudtam, hogy ez a gyógyszer ilyen dolgokat tud művelni, ugyanis nem tájékoztatott senki. Több gyógyszert pedig nem szerettem volna szedni, mert soha életemben nem szedtem elötte sem ilyesmit. Nem tudom mennyire volt jogszerű ez a hirtelen elvonás és a viszonylag nagy adag felirása??... Ott azt csinálnak az emberrel amit akarnak, ha nem veszi be valaki a gyogyszerét akkor fogda...stb... Szóval jó sok idő telt el és már nem bírtam tovább az álmatlanságot meg azt, hogy nincs agyam, vagy zombi vagyok. Az meg nem állapot, hogy csak részegen tudok aludni... Orvos ismerősömet kérdeztem, hogy mi lehet velem és ő mondta, hogy ez a Rivotril miatt van még mindig.. Hónapok mulva sem ált helyre a rend az agyamban.. Muszály volt elkezdenem szedni, hogy legalább aludni tudjak. Nem sokat 0.5-öt este; láss csodát pikk pakk mint a bunda ugy aludtam és visszatért az életkedvem is pár nap alatt. Szerintetek mennyi idő után áll vissza a rend? Mert már probáltam és ha nem szedem megint tiszta zombi vagyok, nem tudok beszélni, vagy nincs kedvem beszélni, nem tudok rendesen aludni.. Köszönök minden segitséget!! Függő lettem vajon??

326. Olíva1980 (válaszként erre: 316. - Ea60cc00ae)
2011. aug. 10. 18:02

Igazad van!


Ismerősöm évek óta Rivotrilon és hasonló finomságokon él. Az "orvosa" pszichiátere nem is beszélget vele, csak felírja a receptet, aztán kész.

Csak nem tudom, hogy most, hogy gyereket akar, majd mi lesz vele a gyógyszerek nélkül...


Ez aztán a gyógykezelés.

2011. aug. 10. 15:55
Hova lett Robi69?!
324. 1e8bb72856 (válaszként erre: 314. - Judith.budapest)
2011. aug. 10. 15:52
Kösz Judith,jól,már teljesen tiszta vagyok,és nagyon jól vagyok.Néha vannak nehezebb napjaim,vagy pillanataim,de akkor sem veszek be semmit.Már alkoholt is tudok inni,de csak keveset, pl fröccsöt, egy két pohárral, nem is kivánok többet.Járok terápiára,majd meglátjuk,mi lesz.Elmentem egy kicsit ebből a télből a nyárba,azért nem voltam.Remélem mindenki megvan,jól van!!!
323. judith.budapest (válaszként erre: 319. - D43485a76e)
2011. aug. 3. 06:11
Leszokni, csak lassan, hónapokig, és egyet a végén , úgy értem egy szemet, hagyjon meg egy évig legalább....először napi 2 és egy fél hetekig, majd napi 2 hetekig, akár hónapokig, majd napi 1 és egy fél...., majd egy....majd egy fél.....hosszú-hosszú ideig....és menni fog....nekem is ment, csak így kell csinálni, ha rossz, visszaállni egy lépcsőfokot, csak egyet....aztán újra, nekem sosem volt rossz, de a napi egyet megtartottam....
322. judith.budapest (válaszként erre: 321. - Ea60cc00ae)
2011. aug. 3. 06:07
Sajnálom....ezért írtam, hogy áldás....mert valóban ritka, mint a fehér holló....nekem megadatott....de azóta ő is Svédországban dolgozik....engem rendbe tett....
321. ea60cc00ae (válaszként erre: 320. - Karnevál)
2011. aug. 3. 00:48

Sziasztok! Már lenyugodtam, de ha a jó doki téma előjön, kész vagyok! NINCS jó doki, még a totál tükrözésen is átmentem 3 éve. Azóta sem kapok semmit az elvileg nyombélfekélyemre. A gatyám ráfizettem a magándokikra.

A Pszichiátria meg nyilvánosan is egy állszent orvosi ágazat és, amióta létezik...1700-as évek...egy embert sem gyógyítottak meg azóta a földön!! És virágzik eme szép szakma büntetlenül.

A rokonságunk meg egy idióta orvos bagázs. Tudják, jobb, ha kerülnek! Hála az egyiknek, mert ő kezelet félre, mint belgyógyász és a díszes professzor ismerősei.

Amúgy én is mindent produkáltam" anno" még fiatalon...epilepszia tünetet is, de még nem tudták mitől. Mondták, hagyjam már abba, és ne szimuláljak! Normális az ilyen??? Rángatóztam és habzott a pofám, mint egy veszett kutyának. De ez csak egy a sok közül. Hihetetlen, hogy ez a kis rovar mire képes. Már mindent tudok róla és a benzókról is. Akár doki is lehetnék. Sajna nem megy a leszokás. Írtam voltam BP-en, de csak lehúztak lóvával és azóta se semmi. Régebben meg versenyszerüen sportoltam és horrorisztikus helyeken melóztam. MINDENT megúsztam...volt pár halálközeli élményem. Uránbánya, Olajfúrósziget, Németország... És nem a szépsége miatt mentem ilyen helyekre...erre egy kis pöcs kullancs kikészít. A neten és több orvostól azért tudom, hogy évtizedekig eltart a gyógyulás! Évtizedekig, nem évekig! Spontán lehetőség kizárva! Van BP-en egy szintén magán klinika, ahová az összes agyvíz minta bekerül...oda írtam egy mailt. De elég drága és nem tudok elmenni. A millióim elcsesztem... Egy újabb lumbálás, ha kimutatná a pozitív eredményt, akkor még mindig gyógyítható lenne. Sajnos ennek az az átka, hogy kiújulés nem lehet kiirtani ezt a vírust végleg. 2 év után én is megkaptam a teljes antibio kezelést, de már későn. Maradt a szövődmény és a rivó együttes hatása...erre még rájön a totális emésztőrendeszeri betegségem, amire szintén nem szedek semmit. Pedig rákgyanús voltam. A fotóimon nem látszik.... Valamennyit visszahíztam azóta. Az "Update Norbi" elmehet a sunyiba a nagy fogyási baromságaival. Én 2 hét alatt leadtam 19 kilót! Max 2 szer tudok nyámmogni egy nap... De van, mikor 4 napig semmit sem.

Jelenleg meg a Rivó is hiánycikk a 0,5 mg-ból. És csak most tudtam meg, hogy van 0,2 mg -os is és cseppekben is létezik. ha ezt annak idején tudom, akkor már leszoktam volna erről. Így könnyebb kiadagolni...

Bocsi, ha kiakadtam és befejezem a sírást! TUDOM...sokan vannak, akik szedik és nem kellene!


BYE!

320. karnevál (válaszként erre: 307. - Ea60cc00ae)
2011. aug. 3. 00:16
Szia!Hát nagyon felháborító,h finoman fogalmazzak.Egyszerűen nem értem,h azt a nyavalyás Lyme kórt miért nem tudják felismerni.A nővérem is megbetegedett 1 kullancs után,teljesen egyértelmű tünetei voltak,felkelni sem bírt,folyton aludt,egy idő után lebénult az arca bal oldala,nyála folyt..és nem mutatta ki a vérképe .Mondjuk őt szerencsére ezzel kezelték,nem vártak az eredményre.Nagyon sajnálom ,ami veled történt,ezzel a félrekezeléssel tönkrevágtak:((Megértem,h ki vagy borulva:(Kitartást,gyógyulást kívánok Neked! Egy sajna szintén visszaeső rivotrillal élő
2011. aug. 3. 00:13

Na! Lányok!

Barátom 3x0,5 mg Rivotrilt szed.

Le akar állni róla, pánik betegségre kapta, 2 éve szedi.

Szokjatok le vele, és itt segítsük egymást.

Én vagyok a moderátor:) - ha elfogadtok.

318. ea60cc00ae (válaszként erre: 307. - Ea60cc00ae)
2011. aug. 3. 00:03
Saját magamnak egy komment..." Bakker jól kib...asztak veled!
2011. aug. 3. 00:01
Ezt a szemét oldalt...mindent cenzúrázni kell, hogy megírjam a véleményem!
2011. aug. 3. 00:00

Na igen a JÓ orvos aki egy életre szó szerint eltolta a másik életét! Egyet se lássak, mert szétverem mindet!

13 éve Rivó-n élni állatira jó...más hozzá nem értéséből, aki egyetemre járt melegedni, nemhogy tanulni. Most ezek a szemetek, nyugodtan élnek és megússzák a börtönt. Elvileg ez gyilkossági kisérlet is lehetne! Ehelyett tétóra keresik magukat...Én meg mehetek a rákba, mert nem találok melót ebben a SHIT országban, nem találok társat, akinek így jó lehetnék...soroljam?? Előtte meg gyagyásra kerestem magam külföldön, most meg mehetek a búsba ezzel. Nekem senki ne írjon itt jó dokiról és olyan függőségről, amit nemcsak a Rivó okoz! Eddig közel 350 üveggel nyeltem be, ami kb. 15 ezer szem! És CSAK egy Lyme kórom volt, ami elvileg időben kezelhető lett volna....

Ehelyett mindenki letoj állandóan és senkitől nem kapok segítséget... KÍVÁNOM minden "emberállatnak" ugyanezt, egy életre!

Ha berágok...gáz van. Amúgy nyelem egy darabig.

De azt hiszem ez túltesz mindenen.

És az a lökött vénember, aki feltalálta a Benzó hatóanyagot, még mindig él! Nemrég láttam róla egy dok. filmet, melyben beismerte, hogy bizony nagy tévedés volt és elégg sokat hozott a konyhára neki és a gyógyszercégnek is, amelyik előszőr kidobta. Majd a következményekre nem számítottak, de azóta sem érdekli őket.


That was what I wanted to write again! Thanx!


BYE!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook