Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék menni munkaügyis tanfolyamra, de anno sem kerültem be..mit néznek ilyenkor? Kinek van esélye? fórum

Szeretnék menni munkaügyis tanfolyamra, de anno sem kerültem be..mit néznek ilyenkor? Kinek van esélye? (tudásbázis kérdés)

13. lilluska25 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2009. aug. 9. 23:35
igen sajnos
12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Lilluska25)
2009. aug. 9. 18:48
Ez mindenhol igy van akármilyen terülertől beszélünk, ha van ismerős akkor bejutsz vagy hamarabb lessz időpontod stb stb..ez eddig oké is,de mi van azokkal akiknek nincs olyan ismerettségi körük?!Azok nem jutnak be,meg haljanak meg?!:S Nem jó ez igy (és még ez enyhe kifejezés is):)
11. lilluska25 (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2009. aug. 9. 18:07
igen szttem itt is ahol én lakok ez a helyzet,mert hallottam aki ismerös által ment.
2009. aug. 9. 18:01
Ahol én lakok, ott nemsok esélye van annak akinek nincs protekciója.:O:S:@
2009. aug. 9. 17:18
hát igen az egyetlen gyengém a matek....ami ilyen Logikai szar ott nekem végem.
8. lilluska25 (válaszként erre: 6. - Borbelya)
2009. aug. 9. 17:17

nem olyan kérdések voltak hanem ezek a szar ilyen kocka ilyen kör.persze én sem vagyok egy lángész de van érettségim meg OKJm meg tudok 2 nyelvet.. nemhiszem h hülye lennék ehhez...

de vmiért nem jött össze,pedig most olyan nagyon szeretném

7. borbelya (válaszként erre: 5. - Lilluska25)
2009. aug. 9. 17:16

Nem ez alapján válogatnak, hogy kinek mikor jár le a munkanélkülije, hála égnek!

Ezt nem azért találták ki, hogy meghosszabítsd a munkanélküli viszonyodat, hanem ha nincs piacképes szakmád, akkor legyen!!

6. borbelya (válaszként erre: 4. - Lilluska25)
2009. aug. 9. 17:15
Nem csak a logikát teszteli, hanem a figyelőképességet gyorsaságot, és egy csomó mindent. Figyelemsen olvasd el a kérdéseke, és nem lesz semmi gond!
2009. aug. 9. 17:12

na meg ha eleve látták hogy már lejár a munkanélkülim igencsak beválogathattak volna, nem az én hibám hogy hónapok óta keresek és semmi..


nem pesten lakok,egy kisebb város,itt nem egyszerü.

4. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Borbelya)
2009. aug. 9. 17:11

van egy válogatás.és pl én ECDl re mentem volna de semmi köze nemvolt hozzá kellett egy hülye logiai tesztet tölteni...nemtudom mennyi lett jó vagy nem,de utána a többiekkel beszéltem és elég sokat eltaláltam..

most másra mennék de félek megint a hülye teszttöl...

2009. aug. 9. 17:11
Annak van esélye, aki a megfelelő ponthatárt eléri.
2009. aug. 9. 17:09

Hogyhogy jó volt a teszted?

Milyen tanfolyamról volt szó, írnál róla részletesebben?

2009. aug. 9. 17:07
a kérdés kb ugyanez,jó lenne mert nem dolgozok,de egyszer próbáltam kb 60emberböl 10 et vettek fel és engem nem...pedog jó volt a tesztem,nemtudom...Pénzt meg már semmit nem kapok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook