Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fogyás testkontrollal fórum

A fogyás testkontrollal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A fogyás testkontrollal

1 2 3 4
2012. ápr. 9. 13:35
Sziasztok! Én ma kezdem. A helyzet az h nem igazán vagyok azzal kibékülve h délig csak 12-ig lehet enni. Mivel reggel akartam volna tanulni de semmi energiám nem volt hozzá. Továbbá 12-kor farkaséhesen ültem le kajálni. Adok ennek az életmódót max egy hetet de ha nem lesz jó akkor abbahagyom. Nem csak azért kezdem el h lefogyjak hanem az ENERRGIA miatt is...amit nem tudom h honnan fogok kapni a reggelire kb nem eszek semmit.
2011. febr. 8. 14:21
A "testkontroll vki esetleg" forum kicsit élettelibb, gyertek át. Ha beírod a keresőbe "testkontroll" kiadja.
2011. febr. 8. 07:25

Sziasztok

Van valaki aki most kezdené a TK-t? Még soha nem fogyoztam így, így elkéne a segítség:)

101. mitválasszak (válaszként erre: 100. - Kamilló)
2011. febr. 7. 14:40
Szia Kamilló! Én is azt nézegetem, hogy melyik TK-os fórumon találok valakit:-))).Te is TK.-zol?
2011. jan. 7. 09:11

Hahó! Van itt valaki?

Hogy létezik ez,testkontrolos forum megszakad,vagy

folytatódik,csak más címen és máshol?

Kamilló

2009. márc. 1. 17:56

Nekem nagyon ellenszenves, hogy a honlapjukon "bogyokat" arulnak. Annyira ellene voltak, most meg beszalltak ok is a business-be.

Egyébként én lefogytam ezzel par éve sok-sok kilot, de aztan abbahagytam mert nehezen volt szamomra kivitelezheto idohiany miatt, és kamatostol visszajott minden egyes gramm.

98. 1.Amálka (válaszként erre: 97. - Napfenyvirag)
2008. dec. 8. 07:55

Ne haragudj, de ezt most nem értem. Én semmilyen konkrét terméket sem ajánlottam Neked, csupán néhány gyakorlati tippet írtam le.

Mire van kiírva a 45ezer Ft?

97. napfenyvirag (válaszként erre: 96. - 1.Amálka)
2008. dec. 1. 13:53
Megnéztem, amit ajánlottál és 45 ezert forint volt kiírva.
96. 1.Amálka (válaszként erre: 95. - Napfenyvirag)
2008. dec. 1. 08:30

Kedves napfenyvirag! Egyáltalán nem drága, csak nem kell olyan nagyon ragaszkodni minden egyes recept, minden egyes alkotórészéhez ami a könyvben van.

Én úgy csinálom, hogy a páromnak mindent elkészítek hagyományos módon és magamnak vagy hozzáteszek vagy (gyakrabban) kihagyok valamit és már meg is felel a testkontroll szabályainak az étel.

2 egyszerű étel példának:

LECSÓ: tökéletesen megfelel fehérje tartalmú (tehát vacsira javasolt) ételnek, bármilyen módon készíted el. Csak ne egyél hozzá rizst, nokedlit, krumplit vagy kenyeret.

PAPRIKÁS KRUMPLI:

Hagyd ki belőle a kolbászt és főzzél bele helyette valamilyen más zöldséget. Én gombával vagy cukkínivel szoktam. nagyon finom lesz és máris jó fehérje mentes (leginkább ebéd) ételnek.

Az anyagiak ennél jobban velem sen engedik betartani a szabályokat, de szép lassú fogyást így is eredményez és főleg sokkal jobb közérzetet!

Remélem tudtam jó ötletet adni!

95. napfenyvirag (válaszként erre: 94. - Éveszka)
2008. nov. 30. 18:29
Kedvesem! Ez olyan drága, hogy nem nyugdíjasoknak találták ki, pedig ha tudnád, hogy fáj a lábunk a túlsúlytól. Üdv.
2008. nov. 4. 09:57

Sziasztok!

Nekem van egy ngyon hatékony testsúlykontroll programom. Clean and Lean a neve, más néven Clean 9. Elsősorban méregtelenítő program, mellékhatásként pedig 3-5,5 kilót lehet vele fogyni 9 nap alatt. És többünk tapasztalata, hogy nem jön vissza. Ez tényleg egy nagyon jó testsúlykontroll és méregtelenítő program!!!!

93. wanda2
2008. okt. 26. 17:46

Sziasztok!


Van itt valaki?

Szeretném elkezdeni a diétát, és társakat keresek:)

2008. okt. 6. 23:07
Sziasztok! Annak idején én is fogytam 20 kg. a testkontrollal. Elolvastam a könyvet elölről hátulról, oda-vissza. Aztán abba hagytam és visszajött, na nem mind. Mostanában azt csinálom, hogy rendesen eszek, de délig gyümölcs szigorúan. Így nem lehet hízni.
2008. máj. 28. 14:58
vki segitsen 10 kilot akarok fogyni, 55re... muszáj mer addig a baba se akarodzik jönni.... mi is ez pontosan?? msn: solyomrita@hotmail.com
2008. máj. 20. 11:23

Szia! Én tegnap 6-kor vacsiztam. 3 tojásból csináltam rántottát és egy db paradicsomot felkockáztam,azt ettem hozzá.

Ma délelőtt nem gyümölcsöt hoztam mert anyu vett pizzás kiflit és pogácsát.Nem akartam megbántani,de mondtam neki,hogy többet ne vegyen.

89. binnyem (válaszként erre: 88. - 27525d0da6)
2008. máj. 20. 09:42
En itt vagyok, de bevallom, meg nem testkontrollozok! :) Tegnap is ejfelig tanultam, muszaj volt meg 6 utan ennem... penteken vizsga, es mas sem jar a fejemben, csak ez...
2008. máj. 20. 09:29
Hahó! Sehol senki?
2008. máj. 19. 13:56
Pedig jobb lenne mérni,mert így tudod,hogy mennyi volt a kiinduló súlyod. Lesz mihez viszonyítani a fogyást!
2008. máj. 19. 13:50

Én meg csirke mell salátát csinálok vacsorára.

Remélem finom lesz. Még nindíg nem mértem meg magam. Nem merem. Érzem, hogy híztam mostanában, félek tőle... :((

2008. máj. 19. 13:17
Én ebédre rántott húst hoztam burgonyapürével.De a krumpli annyira sós volt,hogy nem bírtam megenni :-) Így magában ettem a húst. Biztos hamar meg fogok éhezni. Délutánra tartalékolok egy zöldalmát. Este meg hagymás tojásrántottát akarok enni paradicsom szeletekkel!
2008. máj. 19. 11:01
Az előző hozzászólásom nem válasznak szántam a hozzászólásodra(mert nem az) csak úgy írtam.
83. binnyem (válaszként erre: 81. - 27525d0da6)
2008. máj. 19. 11:01
En este 7-ig eszem meg a vacsit. Az a gaz, hogy a tanulas miatt most nagyon sokaig ebren vagyok...
82. 9adab7be8a (válaszként erre: 81. - 27525d0da6)
2008. máj. 19. 10:59

Sziasztok!

Nekem kindíg a vacsora a legnagyobb gond.

Olyankor már nincs kedvem semmit kotyvasztani.

Érdekes módon a salátákat nagyon szeretem, ha más csinálja, ha én akkor nem esik jól!Most párolt káposztát csináltam, egy kis csirke mellet sütök ki hozzá.

2008. máj. 19. 10:40
Én még csak pénteken kezdtem. Nem ígérem,hogy lépésről lépésre be is tudom tartani. Majd összehangolom az update-tel. Délig gyümi, ebéd, aztán délután már csak 1-es kódú kaják. Pénteken fél 6-kor vacsiztam, szombaton későn,mert grilleztünk, tegnap 7-kor. Változó. De megpróbálom 6-ig legkésőbb. Neked mi lesz a stratégia?
2008. máj. 19. 10:11
Jaaa, en meg azt hittem, elirtatok :) Ez tok jo! Es Ti este mikor esztek utoljara?
2008. máj. 19. 10:09

Szia! Örülök,hogy itt vagy! Ez nem Alexandra módszere! Ez nem súlykontroll,hanem testkontroll!

A lényege:

délig csak gyümi (ha nagyon nem bírod,lehet natúr joghurt,kefir)

Aztán a nap többi részében is főként a zöldség,gyümölcs domináljon.A húst ne edd rizzsel és krumplival,helyette finom salátákat készíts.Krumplit is ehetsz,de magában,vagy salátával. Nem szabad a fehérjét és a szénhidrátot keverni.

2008. máj. 19. 09:46
Sziasztok! Csatlakozom! Bar nem olvastam Alexandra konyvet, es gozom sincs, mi az a sulykontroll, ezert inkabb a sajat Kriszti-kontrollal szeretnek fogyni. Delig gyumolcs, aztan foleg feherje, es egyebkent meg a szetvalaszos modszer dominal.
2008. máj. 19. 06:55
Szia! Velem ma lesz gond. Ugyanis nem tudtam salátát hozni a húshoz. Így burgonyapüré lett. De a gyümölcs evést tartom délig. Ha nem mindig fog menni,akkor kombinálom az update-tel.
2008. máj. 17. 21:45
ügyes vagy. Én ma kicsit bűnöztem, mert kirándultunk, de holnaptól mindent bele!!!
2008. máj. 17. 17:33

Szia! Tegnap:

Ebéd: marhasült (2kis szelet) oliva olajos görög fűszeres salátával

V: 2db grillezett virsli az előbb említett salival.

Este még későn ettem 2 db kis pogácsát.


Ma

Reggeli: nem volt,mert délben keltem fel

Ebéd: sült hal salátával

Uzsonna: 3 kisebb pogácsa

Vacsora: grillezett hús,fehér kolbász,zöldsaláta

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook