Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok! fórum

Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok!

1 2 3 4 5
146. zora22
2010. jan. 21. 21:36

Szia! ha megkérdezhetem a könyvet olvastad,vagy a filmet láttad? Honnan lehetne letölteni?

Előre is köszönöm

145. Cyntia
2010. jan. 8. 15:03
Editt hogy vagy mostanság? Hogy alakulnak a dolgaid?
144. Cyntia (válaszként erre: 142. - 89b99f816e)
2009. okt. 8. 22:30

126. hozzászólásom a segítség.

De különben a türelem a legfontosabb.

Mert ha csinálod, mindenképpen sikerül, de a mikor-t azt nem lehet behatárolni..

143. 00346cf747 (válaszként erre: 142. - 89b99f816e)
2009. okt. 7. 20:30
Szia. Gondold azt, hogy tele van a bukszád. Aztán menj, és költsd el :)
2009. okt. 7. 20:21
Elkezdtem én is olvasni a Titkot, meg a film is megvan, és világos, miről is van szó, de mégsem tudom, hogy hogyan lehetne gyakorlatba ültetni, hogy tényleg hasson vmit..Valaki tudna tanáccsal szolgálni, akár priviben is?
141. eddit (válaszként erre: 137. - Cyntia)
2009. szept. 22. 09:50
:DDDD
140. eddit (válaszként erre: 136. - Cyntia)
2009. szept. 22. 09:49
Persze.
139. eddit (válaszként erre: 138. - Lendvai mihály)
2009. szept. 22. 09:49
Földrajzi okokból elég nehézkes lenne :)))
138. lendvai mihály (válaszként erre: 133. - Eddit)
2009. szept. 21. 21:03
Ha gondolod, nagyon szívesen leülök veled beszélgetni tényekről. Nos, kész vagy rá? Nincs semmi titok, semmi ördöngösség, egyszerűen csak tények. Várom a találkozót.
137. Cyntia (válaszként erre: 136. - Cyntia)
2009. szept. 21. 20:23

Hja bocs: most nézem ki vagy..

Remélem inkább a jó oldalon állsz még mindig..

136. Cyntia (válaszként erre: 133. - Eddit)
2009. szept. 21. 20:22

Nem kell benne "hinned": sőt.

Neked van alami jó az életedben?

S ha még ebben sem hiszel.. hát..

Istenben hiszel?

135. Cyntia (válaszként erre: 134. - 6190a5cfb4)
2009. szept. 21. 20:20
Az nagyoooon!! Nekem mindenképpen!
2009. szept. 21. 18:29

Hmmmmm..........van benne sok igazság...szerintem.

De a vizualizálás akkor is segít......szerintem.

Többiek???? :)

133. eddit
2009. szept. 21. 11:54

[link]


:SSSSSSSS

132. lendvai mihály (válaszként erre: 123. - Eddit)
2009. szept. 12. 21:31

Nem arról szólt, nem a vitaminokban való hitről szólt, nekem volt a legképtelenebb az egész, hogy ilyen egyszerű lehet, de megtaláltam a biológiai magyarázatot az egészre, hát persze, hogy ennek így kellett bejönnie, nem lehetett máshogy , hiszen a szervezet azt kapta meg, ami kellett neki, így lehetetlen volt, hogy ne jöjjön rendbe. Így visszagondolva egy érdekes dolgot figyelek meg . "de az első gondolatom az volt, hogy ezt nem, ezt nem engedem meg, mindegy, hogy mit kell megtenni, megteszem, de a lányom nem hagyom. Ez volt a mozgató rugó. " fejből írtam most, és azt hiszem hónapokkal később is pontosan írom le. A lényeg, a gondolat ereje. ha tudod, mit akarsz, és a muszáj ekkora nagy úr, nincs választási lehetőséged, győznöd kell, győzni fogsz, mert az utadba keverednek azok a lehetőségek, amik segítenek megoldani akármilyen dolgot is, amit meg akarsz oldani. Én sem tudom, hogyan írjam le. Egyet tudtam, rendbe akarom hozni, és meg is tettem, és meglett a tudományos magyarázata az egésznek. egyszerűen kerestem valamit, ami megoldja, és addig bóklásztam, amíg (igaz, ott volt a szemem előtt), meg nem értettem. Hú tudtok követni? Ez nem véletlen. Nem hit, hanem gondolat ereje. Addig mentem, amíg, mert negatív leleteket akartam meg is lettek, a cél, és ez egy jó példa. remélem Ti nem így tapasztaljátok meg a gondolat erejét. Nem csak a gondolat erejével jött rendbe, hanem olyan nem is tudom hogyan írjam le. Jött egy olyan inkább úgy tudom hasonlítani valamihez, hogy sugallat. olyan csendes. Egy "gyenge ötlet", olyan jött, és már ment is, én meg csak úgy nem is tudom, hogy írjam le. Amikor a belgyógyásznál voltunk Apuval, nem tudom miért, csak úgy illedelmességből megkérdeztem, hogy van a barátnőd? Azt hittem, már nem is él. esküszöm. de valahogy mégis megkérdeztem, és nem tudom, miért.


Majd majdnem nem mentem el találkozni azzal a valakivel, aki cefet jól van ebből. Olyan sok butasággal találkozik az ember, és olyan sokan sokszor a szerencsétleneket kihasználják, tisztelet a kivételnek, és szerencsére ők vannak többen, de már nagyon szkeptikus voltam. de egyet tudtam, a lányom nem hagyom, és ez az az erő, mi elvitt valahogy oda, amivel megoldódott a dolog. Olyan butaságnak tűnik, de nem adtam fel. Tudtatok követni?


De nem csak negatív lelteket akartam hanem meg is akartam érteni, hogy mit csináltunk meg. Nekem a negatív lelet kevés volt. Eldöntöttem, hogy ezt a nyavaját egy életre el akarom felejteni, a lányom is el akarja, és el is tudja, hiszen megértette, mit csináltunk meg, mit miért úgy, ahogy, és hogyan lehet ezt egy életre elfelejteni. Ehhez nem kell semmi mást elolvasni, csak antioxidánsok-szabadgyökök, és érthetővé válik a dolog.valami oknál fogva a szabadgyökök az égbe mentek, azt nyomtuk vissza, megvan mivel,és mivel lement a szabadgyök szint, lehetetlen volt, hogy ne jöjjön rendbe. No, ez az utolsó mondat nektek milliókat ér , én már tudom. Írogassatok csak, olvaslak Benneteket. Kata

131. Cyntia (válaszként erre: 130. - Eddit)
2009. szept. 8. 15:13
Egyre jobban fogod: gyakorlás kérdése.
130. eddit (válaszként erre: 129. - Cyntia)
2009. szept. 8. 15:06
Csinálom , csak néha elbizonytalanodom hogy vajon jól csinálom-e?... :P
129. Cyntia (válaszként erre: 128. - Eddit)
2009. szept. 8. 15:05

1,5 éve kezdtem el. Az első "dolog" nálam úgy fél év után érkezett.

De ez mindenkinél változó.

De egy biztos: jön!!! Csak csináld!

128. eddit (válaszként erre: 127. - Cyntia)
2009. szept. 8. 14:58
És mennyi időn belül tapasztaltál változást? Amúgy írok neked egy privit is!
127. Cyntia (válaszként erre: 126. - Eddit)
2009. szept. 8. 14:49

Ha ismered a filmet, akkor tudod, hogy most sem a jó úton jársz, mert a pénzzel való viszonyodon kell változtatnod. Azt, hogy most "kutya nehéz" azt ki kell törölnöd a fejedből. Helyére azt kell beültetned, hogy jó viszonyban vagy a pénzzel, a pénz jó, szép. Majd ébredés előtt és után (de természetesen napközben is) vizualizáld, amit el szeretnél érni: érezd, hogy a tied, ha pld egy házat szeretnél: akkor abban lásd magad. Ha pénzt: akkor a bankszámlakivonatodra írj egy összeget, amit szeretnél. Vagy készíts egy bankjegyet: és tedd az ágyadhoz, hogy reggel és este az első dolog legyen, amit látsz.

Én ezeken mind túlvagyok. És így sikerül.

Csinál, éld át, mintha már a tiéd lenne: megéri!

126. eddit (válaszként erre: 125. - Cyntia)
2009. szept. 8. 13:39
Hát nálam is az anyagiakat kellene rendberakni, mert kutya nehéz most....de még nem igazán tapasztaltam változást....elmeséled privátban esetleg,hogy te hogy csináltad?
125. Cyntia
2009. szept. 8. 13:33

Velem a Titok szintjén folytatódott a vonzás: a pénzvonzás.. Csak ámulok.

Most igyekszem a kapcsolatomra is koncentrálni: hátha ezt is helyrebillenti :D..


Nálad Eddit valami eredmény? Csinálod? Hogyan csinálod?

124. Cyntia (válaszként erre: 120. - Lendvai mihály)
2009. szept. 8. 13:31
Szép.. Köszi, hogy leírtad és fogadd elismerésemet.
123. eddit
2009. szept. 8. 12:54
Nagyon szép cikk volt....ez is a hitről szól, de azért itt konkrét vitaminokban való hitről van szó, nem pedig a bensőd, a lelki elkötelezettségedről csupán...vagy tévedek?O_O
122. Cyntia (válaszként erre: 121. - Eddit)
2009. szept. 8. 12:40

Én is mindjárt olvasom..

Izgalmasan várom :D!

121. eddit (válaszként erre: 120. - Lendvai mihály)
2009. szept. 8. 12:37
Tényleg nem értek semmit... :P Na, ezek után kíváncsi leszek az oldalra:)
120. lendvai mihály (válaszként erre: 114. - Cyntia)
2009. szept. 8. 12:26

Üdvözöllek Beneteket.


A toplistán látom, hogy ez a fórum megjelent. Mivel akkor, mikor annak idején feljöttem a netre kutakodni, bután léptem ide be, a Férjem nevét írtam be, azt hittem, ha az ő nevén van a net, úgy kell beírni. Nos, én nem ő vagyok, mindég is a feleség vagyok, bármilyen hozzászólásom is volt. Érdemes az összes hozzászólásomat elolvasni, itt nem sok van, az értelmetlen vitát nem a hoxán kellett csinálnom, de itt is belebotlottam egy-két "aranyosba". Örülök, hogy lett egy ilyen fórum, és boldogan olvasgatlak Beneteket. De, hogy mennyire működik a gondolat ereje, azt én tudom.


Azt tudtam, mit nem akarok, és azt is, hogy mit igen. Nos, ez az az erő, amely elvezetett engem ahhoz, hogy megtaláltam,és (igaz nagyon nehezen, ) megértettem, hogy mi miért lett úgy, ahogy lett. Addig mentem, amíg!!!!!!!!!!!!!!!Nos, a gondolat ereje nagyobb, mint azt valaha is elképzelni tudtam volna. nem alkudtam meg, győzni akartam, és győztem.


Olvassátok el.


[link]


Még tavaly, mikor felkeveredtem a netre, akkor valaki, egy Beáta elküldte nekem ezt a filmet. Nem értettem, a lány meg közben formatált, így elszállt. De az idén, jó 3-4 hete NAJU-tól újra megkaptam, és most értettem meg, hogy az lett, amit akartam, mert a cél elvezet a megoldás fele. Figyelni kell a belső hangot.


sok mindent fogtok ott olvasni, de tavaly jan 17-én megjöttem Németből, (ez kimaradt belőle, hiszen pénz kellett, és itt kellett hagynom csapot, papot)pár napra rá lett egy belső érzés. nem tudom megmagyarázni mi ez , de olyan, mintha csak úgy eszembe jutott valami, és ennek hatására, csak egy ötlet, felhívtam egy Belgyógyász Főorvosnőt, és kérdeztem Tőle, össze tudna e hozni a barátnőjével. Ezt most itt nem értitek, de ha elolvassátok a betett linket, összeáll a kép. Ha ezt megtudtam oldani, bármire képes vagyok. És Ti is. Üdv: Kata


Elnézést, hogy kicsit hosszúra sikerült. Bocsánat.

119. eddit (válaszként erre: 118. - Cyntia)
2009. aug. 31. 09:05
Írtam neked privit.
118. Cyntia (válaszként erre: 117. - Eddit)
2009. aug. 30. 21:05
Örülök! Ha bármiben segíthetek, szólj csak nyugodtan.
117. eddit (válaszként erre: 116. - Cyntia)
2009. aug. 30. 16:40
Csinálom?:) Inkább tanulgatom egyelőre....nem olyan régen amúgy, szerintem még egy hónapja sincs, hogy először hallottam róla....azóta már rengeteg infót magamba szívtam innen-onnan, nagy is a káosz a fejemben, de letisztulóban vagyok:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook