Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vékonyabb nők is hordanak egyberészes fürdőrucit? (vagy csak a ducik?) fórum

Vékonyabb nők is hordanak egyberészes fürdőrucit? (vagy csak a ducik?) (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 9. 17:21
Ízlés kérdése, miért ne hordhatnának?!
2009. aug. 9. 13:49
tilos nekik.
9. 656f03db60 (válaszként erre: 5. - Panka78)
2009. aug. 9. 11:39

Szerintem egyre gondolunk most, nekem van vékony pántos fürdőruhám, és kicsit szélesebb, popsi takaró is. Mindenképpen az utóbbi áll jól, mert van némi feleslegem derék tájon.


Szerintem az édesanyák is nyugodtan hordhatnak bikinit. Mindenképpen olyat, ami jól áll nekik.

Nem törvényszerű, hogy csak egybe részest hordjanak. :)


Nekem akármilyen az alakom, nem bírok bikinin kívül mást hordani. Szolid, kék színűeket hordok általában, meg amennyit én strandokra járok...:)

Van két fürdőrucim, oszt' kész is.


Láttam én már elég duci nőt, aki olyan 40-es lehetett, és bikiniben nyomta. ;)

2009. aug. 9. 10:47
Nekem trikinim van,és nem vagyok az a nagyon vékony csaj! :-)
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Panka78)
2009. aug. 9. 10:37
Szia:)Én 52 kg vagyok,és van egy 2 és fél éves kislányom,az egyrészes fürdőrucit szeretem.A baba előtt is 48 kilósan csakis egyrészes fürdőruhát viseltem a strandon.Nem vagyok az a mindent kipakolós tipus,feszélyezve érzeném magam csak bikiniben.
2009. aug. 9. 09:50
Szóval a kérdés onnan jött, hogy egyre több nőt látok egyberészes fürdőruciban, nem tudom, hogy divatból, v. mert az áll nekik jól:)
5. Panka78 (válaszként erre: 4. - 656f03db60)
2009. aug. 9. 09:49

Én pl. sok olyan bikinit látok aminek a bugyi része nem vékony pántos, hanem egészen vastag, és majdnem takarja az egész feneket. (nem sort, de majdnem az)

Nekem pl. nagyon tetszik, (már csak azért is, mert szülés után van mit taargatni deréktájon)de nem tudom hol vehetik, mert én még nem találkoztam hasonlóval...


Én attól kapok agybajt mikor kisgyerekes anyucik (pár hónapos baba a karjukon) ki a cici+ tangás bikini.. Nem tudom, nekem valahogy olyan furcsa.

Pl. találkoztam egy anyukával, bomba az alakja, de egyberészesben nyomja.. (szerinte neki már nem kell, nem illik mutogatni):))))))

2009. aug. 9. 09:43

Hordhatnak, de én ritkán látok ilyet. Szerintem most a bikini vagy a trikini jön divatba.


Amit nem néztem jó szemmel, hogy a két éves gyereken bikinit láttam meg a medencében. TÚLZÁS! o.O

2009. aug. 9. 09:36

Miért ne? Sőt mostanában vannak fazonok, amelyek kifejezetten a vékony alakon állnak jól.

Amúgy meg azt vedd fel, amiben jól érzed magad!!!

2009. aug. 9. 09:34

Persze

Miért ne tehetnék?!

2009. aug. 9. 09:29
Vékonyabb nők is hordanak egyberészes fürdőrucit? (vagy csak a ducik?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook