Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol végeznek H1N1 szűrést? fórum

Hol végeznek H1N1 szűrést? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
79. Ana888 (válaszként erre: 50. - Cand Ida)
2009. nov. 14. 18:06
Ha netán márciusig tart, akkor kiszámítható, hogy hányszor..
78. 49ca420470 (válaszként erre: 75. - 0ffd6bb340)
2009. szept. 27. 19:40

Én is tudok összesküvéselméleteket gyártani.Mi van ha azért beszélnek le mindenkit az oltásról hogy sok legyen a halott?Hiszen túllépte az emberiség a 6 milliárd főt,így veszélyben van.Szóval....

Na és a válságnak is jóüt tenne ha Európa lakossága megfeleződne.

77. 49ca420470 (válaszként erre: 74. - 0ffd6bb340)
2009. szept. 27. 19:39
A 15 ezer ft az indexen lévő cikkben volt ahol a tolnai srác rokonait akarták ennyiért megvizsgálni.Csak akkor ingyenes ha indokolt a vizsgálat de könyörgöm,ennél indokoltabb mi kell még mint a tolnai srác halála?
76. 49ca420470 (válaszként erre: 73. - Panka78)
2009. szept. 27. 19:37
Nem,ezt a hozzátartozója mondja az indexnek.
75. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 68. - Csabi4)
2009. szept. 27. 16:37
Van egy másik, legalább ennyire szórakoztató összeesküvés elmélet - no nem a tengeren túlról, hanem innen a szomszédból, Bécsből: egy Bürgermeister nevű újságírónő tett feljelentést az emberiség elleni bűntett miatt az Egyesült Államokban működő bizonyos szervezetek ellen. Gondolom rövidesen ezt is lefordítják, és majd megjelenik a fórumokon ugyancsak. De lehet, hogy magam is összehozok egyet.
74. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 59. - 49ca420470)
2009. szept. 27. 16:32
Pénteken megcsináltatta három amerikából egy napja érkezett rokonunk (az egyikük szakember, attól tartottak, hogy a repülőn töltött órák alatt elkapták a többi utastól - igazán csak azért gondolták megcsináltatni, mert van várandós a családban, nem szerették colna veszélyeztetni). A Korányi TBC Intézetben levő magánlaborban vették le a mintát délelőtt, este 6 körül meg volt az eredmény is, negatívak lettek. A vizsgálatok 4900 forintba kerülnek, így a három együtt volt annyi, mint amit írtál. A rokon szerint az alkalmazott technika rendben van. Azt tudom, hogy máshol is csinálnak h1n1 mérést, lehet hogy van olyan hely, ahol tényleg 15000, nem kétlem. Bea
73. Panka78 (válaszként erre: 72. - 49ca420470)
2009. szept. 27. 13:48
Ezt mondják, aztán ki tudja....
72. 49ca420470 (válaszként erre: 66. - Ekka)
2009. szept. 27. 08:23
A tolnai srácnak csak az orra folyt egy kicsit és kapart a torka.Nem volt láza sem más betegsége.A családtagja nyilatkozta hogy nem volt semmi tünet sem előzmény.
71. 0cec113ec4 (válaszként erre: 66. - Ekka)
2009. szept. 26. 22:03
Ez nem biztos!
70. tücsimücsi (válaszként erre: 68. - Csabi4)
2009. szept. 26. 18:31
Én már ezt régen is hallottam, csak nem ezzel az újfajta influenzával kapcsolatosan.
2009. szept. 26. 18:30

lemaradt: szóval ha megállapítja a mandulagyulladást akkor amit kiír jó influenzára is? Mi van ha a kettő együtt párosul?

És mi van ha valakinek nincs olyan magas láza és mégis ez a baja? Szerintem senki nem tud semmi biztosat csak találgatások mennek.

68. csabi4
2009. szept. 26. 18:28

Ezt most találtam egy forumon

Dr. Horowitz: Szándékosan szabadította ránk a H1N1 vírusát a gyógyszermaffia


Sejteni lehetett, hogy nincs minden rendben az oly hirtelen a nyakunkba szakadt "sertésinfluenza"-járvánnyal és a gyógyítására gyanúsan hamar előállított, hatalmas profitot fialó oltóanyaggal kapcsolatosan. Hiszen még egy olyan elismert, tekintélyes személyiség is, mint Dr. Leonard G. Horowitz (az egyik vezető amerikai egészségügyi szakértő, számos kiváló könyv és tanulmány írója) hasonló következtetésre jutott (egy Sherri Kane nevű újságíró segítségével).


Dr. Horowitz ügyvédei útján el is juttatta bizonyítékait az FBI részére. (A beadvány itt olvasható.) A dokumentumból kitűnik, hogy a "sertésinfluenza" vírusát egy New York-i székhelyű biotechnológiai cikkeket és gyógyszereket előállító óriáscégek urai szabadították rá az emberiségre, és ugyanezek a sötét gazfickók lennének felelősek a világméretű hisztériakeltésért, melynek célja, hogy minél több szerencsétlen embertársunk oltassa be magát az úgynevezett oltóanyaggal. Amely viszont - hangoztatja Dr. Horowitz - roppant veszélyes, komoly mellékhatásokat (például bénulást) okozhat, sőt, elősegíti a járvány terjedését. Édesanyja éppen egy sertésinfluenza elleni oltás következtében vesztette életét 1976-ban.

"David Rockefeller Wall Street-i érdekeltségei, számos médiamogul, mint Rupert Murdoch, Morton Zuckerman, Thomas Glocer és a New York-i székhelyű Federal Reserve Bank igazgatótanácsának egykori elnöke, Jerry Speyer is részesei ennek a globális népirtásnak" - írja a szókimondó Dr. Horowitz az FBI-hoz eljuttatott dokumentumban.

A továbbiakban leszögezi: "Ezek az emberek, akik a Partnerség New Yorkért program védőbástyája mögött végezték tevékenységüket, ellenőrzik a biotechnológiai kutatásokat a Földgolyó legnagyobb részén. És ugyanez az érdekkör szinte kizárólagos befolyással rendelkezik az úgynevezett fősodratú médiában, így képesek hatalmas reklám- és propagandakampányt kifejteni cégeik termékeinek népszerűsítése és a gyógyszermaffia céljainak előmozdítása érdekében" - fejtegeti Dr. Horowitz. Aki másokkal együtt azt is tudni véli, hogy a Larry Silverstein irányítása alatt álló cégbirodalom áll a 2001. szeptember 11-i merényletek hátterében éppúgy, mint ahogy a mostani H1N1-féle hisztéria felkorbácsolásában is kulcsszerepet játszott. Silverstein érdekeltségei ezer szállal kötődnek a gyógyszermaffiához, az egész bűnszövetkezet hátterében pedig nem más, mint David Rockefeller áll - véli a neves egészségügyi szakember.

"Ha ezek az emberek képesek voltak majd' 3000 ártatlan férfi és nő legyilkolásában közreműködni 2001. szeptember 11-én, akkor el lehet képzelni róluk, hogy nem fogják sajnálni azt a több millió áldozatot, akik a mostani járvány következtében életüket vesztik" - közölte Dr. Horowitz. "Remélem, bizonyítékaim hatására sikerül sok millió életet megmenteni, és egyre többen sürgetik majd Obama elnököt, követeljen hivatalos vizsgálatot a genocídium ügyében" - tette hozzá.

2009. szept. 26. 18:26

Fejezzétek már be ezt a pánikkeltést!!! Hanyadik fórum van már ebben a témában?


Kinek a környezetében van egyáltalán H1N1???

Ha valaki elmegy az orvoshoz azzal, hogy magas láza van akkor az orvos hogy állapítja meg, hogy mi az? Csak mert pl. tüszős mandulagyulladással is 39 fok fölé megy a láz.

66. Ekka (válaszként erre: 60. - 49ca420470)
2009. szept. 26. 15:01

Azért nem egészen:

A vérzéses tüdőgyulladásra általában köhögés, légzési nehézség, véres köpet és nem utolsósorban láz figyelmeztet.

65. 0cec113ec4 (válaszként erre: 64. - Spinneli)
2009. szept. 26. 12:53

Ez jó cikk!

Most olvastam végig. Én is így tudom, gondolom az oltás kérdést.

2009. szept. 26. 10:16

na, itt van mindenre a válasz:

[link]

63. spinneli (válaszként erre: 55. - 0ffd6bb340)
2009. szept. 26. 09:43
ha egyáltalán igaz.
62. 49ca420470 (válaszként erre: 52. - Cand Ida)
2009. szept. 26. 09:15

Aki átesett annak már nem kell oltás.


Lányok tudom hogy bennem van a hiba de b@szottul félek.

2009. szept. 26. 09:12
Minden épeszű ember beoltatja magát.Én is alig várom hogy meglegyen az oltás.Másrészt nem a második halálos áldozat volt a 34 éves férfi hanem a sokadik.Előtte egy hónappal Kaposváron esett össze egy hajléktalan akit szintén boncoltak és szintén ugyanez baja volt.
60. 49ca420470 (válaszként erre: 56. - Ekka)
2009. szept. 26. 09:10

Sajnos igen.

A saját immunrendszer öli meg a szervezetet.A saját immunreakció lyuggalja ki a tüdőt amiből ez lesz.Sajnos ez tényleg ilyen betegség.Hipp hopp és annyi.

Az oltást pedig kötelezővé akarták tenni és az is lesz aki olyan helyen dolgozik ahol elengedhetetlen hogy legyen ember akármi van.Rendvédelem,kórházak,közlekedés stb.

59. 49ca420470 (válaszként erre: 53. - 0ffd6bb340)
2009. szept. 26. 09:08
Én azt olvastam hogy 15 ezer ft a vizsgálat.
2009. szept. 25. 18:56

Állítólag van valami gyorsteszt, amit gyógyszertárban lehet kapni.

Ha valaki tudja a nevét, kérem írja meg!

2009. szept. 25. 12:27
Szerintetek akik forgalomba hozták az oltóanyagot azok beoltatták magukat és a családtagjaikat? Biztosra veszem, hogy nem!
56. Ekka (válaszként erre: 55. - 0ffd6bb340)
2009. szept. 25. 12:01

Szerinted a vérzéses tüdőgyulladás, csak úgy hippp-hoppp kialakul?!?!?! Mindenféle előzmény nélkül??????

Az eset egyszerű. Ez a férfi marhára nem vette komolyan a betegségét, elhanyagolta, és meghalt. Tudom ez így durva, de ne mondja már nekem senki, hogy ma kimegyek az utcára, holnap meg vérzéses tüdőgyulladásom lesz, term. észrevétlenül.

Erre bármelyik más influenza is képes, és ugyanúgy bele lehet halni, max. arról nem beszél senki!!!!!!!!!

..Ha ez az egész annyira veszélyes lenne, már rég KÖTELEZŐ lenne az oltás!!!!!

Felfújták mint egy nagy lufit, előbb-utóbb csak kipukkad, mert már unalmas ez a sok rémhír keltés.

55. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 54. - Szanád)
2009. szept. 25. 11:55
Gondolom ezt a véleményt a tegnapi hírekben szereplő 34 éves férfi már nem osztaná feltétlenül.
2009. szept. 22. 12:28

Szerintem ez az egész nagyon fel van fújva....ráadásul a hírekben össze-vissza beszélnek ellentétes dolgokat.

Ez csak arra megy ki hogy az oltóanyag gyártók jól járjanak, mesterséges hisztéria.

2009. szept. 22. 12:23
Amennyiben kíváncsi erre valaki, a H1N1 molekuláris vizsgálat térítés ellenében elérhető Budapesten. Az iskolában kaptunk erről tájékoztatót, a h1n1teszt pont com oldalon írják le a részleteket. Sok ez így, nem tudom miért nem jár annak, aki rendesen fizeti a tébét. Szerintem visszatetsző ezért most pénzt kérni. Bea
52. Cand Ida (válaszként erre: 51. - 49ca420470)
2009. szept. 18. 09:27
Jelentem a család átesett a víruson! Nem mondom, hogy semmi, de ami a médiában van ezzel kapcsolatban, az riogatás. A levihetetlen magas láz nagyon jellemző és az elesettség. Nálunk volt egy gyenge lezajlás és rá néhány napra jött a mutáns, ami az igazán durva. Aki ezzel el tud menni bevizsgáltatni, azt bizony megnézem, mert járni se tudtunk. Viszont egészséges szervezetet nem terhelnék az oltással, legyűri, beteget pedig főleg nem. Súlyos tüdőbeteg vagyok, rezgett a léc, saját felelősségre maradtam itthon, bizony többször imádkoztam, mint nem, de most is azt mondom, nem oltatnám be magam! De mindenkinek szerencsére saját döntése! Én a nagy dózisú C-vitaminra esküszöm és a csodacseppjeimre, amikkel a gyerekeim is átvészelték.
51. 49ca420470 (válaszként erre: 50. - Cand Ida)
2009. szept. 16. 21:54

Többször sajnos.Azt írják hogy ez a gyenge változat csak bemelegítés a vírusnak.

Én mindkét infli ellen kérni fogom az oltást a család minden tagjának.

Most fáj a torkom,ma kezdődött és herpesz jött ki a számszélén ami kizárólag infli előtt szokott,amúgy soha nem.Ha elkapta valaki azt sem nyújt védelmet állítólag.Az oltás is csak 1 évre nyújt védelmet többre nem.Én a mutálódásától félek.

Jobb lett volna ha elhalasztják az iskolakezdést november közepéig minimum.Egyáltalán nem lett volna hülyeség mert addigra meglett volna az oltás és az iskolásokat be lehetett volna oltani.

Most majd sokkal súlyosabb lesz a gazdaságnak ha minden m unkavállaló kidől,márpedig rettenetesen fertőz az országban mindenütt(ami külön döbbenet)

Tehát nem szépen megyeget mondjuk keletről nyugat felé vagy délről észak felé,hanem foltokban gócokban támad és egyszerre mindenütt.

2009. szept. 10. 20:47
Csak egy történet: 4-5 hete a fiamék két amerikai csapattal játszottak meccset. Utána a csapat nagyrésze kidőlt, beteg lett. Akkor még jobban riogattak, mint most, nagyobb volt a felhajtás. Gondoltuk jó lenne tudni, hogy tényleg a H1N1-es vírussal állunk-e szembe? Kiderült, hogy a körzeti orvos ad beutalót a László Kórházba, s csak azután mehetünk oda...Azóta eltelt egy kis idő, a csapat is felépült és újabb külföldi csapatokkal játszottak. Most ismét a fél csapat otthon fekszik, de már nagyon magas lázzal. Edzett, élsportoókról van szó, így az immunrendszerük könnyebben legyőzte első körben vagy nem lett kikezelve, mert rohantak edzésre és most ráfrtőződve leterített mindenkit, sajnos a családtagokat is! Vajon hányszor lehet megkapni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook