Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valutapénztárosi tanfolyam.. fórum

Valutapénztárosi tanfolyam.. (beszélgetős fórum)

21. barbidu76 (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2009. szept. 16. 22:00

milyen a biztonság? manapság egyre több rablásról,támadásról hall az ember..

azért más egy egyszemélyes váltóban v. egy bankfiókban a helyzet..

2009. szept. 16. 21:59

igazság szerint úgy tudom,hogy mindenhol más és más..pl. valahol kártyával is lehet fizetni v. utazási csekkek vannak vagy..vagy..

szóval különböző a munkakör..nemcsak váltás van,aztán jónapot:)


a hamis pénzeket gondolom nem könnyű kiszűrni..

ill. az anyagi felelősségtől való félelmet,hogyan lehet csökkenteni,hogy ne legyen az embernek gyomoridege nap mint nap..?

2009. szept. 9. 13:34

Igen, arra gondoltam, hogy általuk elhelyezkedni. Én is azt gondoltam, hogy nincs és a végkifejletben még is volt:)


Mi érdekel a munkáról? Bár sosem csináltam, de hátha:)

2009. szept. 8. 21:42
munkáról is érdekelnének vélemények
17. barbidu76 (válaszként erre: 16. - A0c1361e44)
2009. aug. 30. 10:59

nálam ugyanez a helyzet,engem is mindig fiatalabbnak néznek,nem hiszik el,hogy 30 elmúltam:))

ennek mondjuk örülök:)


igen sok mindentől függ a dolog,ahogy tapasztalom.

az ismerősöket úgy érted,hogy általuk elhelyezkedni??

igen a kapcsolat nagyon fontos,de az sem garancia..:(

nekem sajnos jelen pillanatban nincs olyan ismeretségem ami által el tudnék helyezkedni.

16. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Barbidu76)
2009. aug. 29. 18:14

Hogy őszinte legyek nem tudom kit vesznek fel. Én csak ismerősökre tudok gondolni. A 30 feletti korosztályt több dolog miatt nem veszik: kiforrt egyénisége van, így már nem tudják olyanra formálni, ami nekik tetszik, elmehetnek szülni, gyerekeik vannak, igen nem fotogén. A fiataloknak sem egyszerűbb, mert nekik meg nincs tapasztalatuk, vagy legalább fél éves szakmai ismeret, stb.

Nem rég a TV nyilatkozott egy kb. 23 éves lány, hogy a 40-es korosztályt a következők miatt nem szeretik, van családjuk és gyerekük, és sok a szabadságuk. A kishölgy is lesz 40 éves, kíváncsian várom, hogy gondol majd erre a kijelentésére vissza....A sulis fiatalokat azért szeretik alkalmazni, ha jól tudom, mert a járulékok kevesebbek utánuk.

Amikor munkát kerestem, én is a legjobb fotót tettem fel magamról.

Ami felháborított az volt, hogy egyértelműen kiderült hány éves vagyok, behívtak ennek ellenére, és szemtől szembe közölték velem, hogy fiatalabbra gondoltak. Pedig kb. 10 évvel nézek ki fiatalabbnak a koromnál. (ezt nem én mondom, hanem idegen emberek). Ja és az önéletrajzba bármit beírhatok. Volt egy olyan munkahelyem, ahol belépésnél el sem kérték a bizimet, és középvezető voltam ott:)

2009. aug. 29. 15:59
tisztelet a kivételnek..
14. barbidu76 (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2009. aug. 29. 15:45

csak az a probléma,hogy egy önéletrajz alapján csak a fényképarcra lehet hagyatkozni és ha valaki nem fotogén,akkor megette a fene!


engem az bosszant,hogy esélyt sem adnak,inkább felveszik a fiatalokat mindenhová..miközben még iskolába járnak és csak ugródeszkaként tekintenek a munkahelyükre,aki meg idősebb az biztos elmegy szülni..

2009. aug. 29. 14:57

A papír számít, de nem érdekel senkit, hogy milyen Diploma legyen.

Majdnem leírtam, hogy nekem is gimis az érettségim, de rájöttem, hogy egyébként közgazdász vagyok:)


Tehát: semmi nem számít, sem a papír, sem a tapasztalat, csak a szimpátia!

12. barbidu76 (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2009. aug. 29. 14:44

hát igen..

a hiányt meg a dolgozónak kell fizetni..

aztán életem végéig eladósodom:(

mert mint tudjuk vannak jóindulatú emberek,akik próbálkoznak ahol csak lehet..

2009. aug. 29. 14:42

kicsit fáradt vagyok,de ezt most nem értem..:)

most akkor a tapasztalat v. a papír számít?

vagy egyik sem,csak mennyire van jó fényképarcom,akkor behívnak, és legyek fiatal mondjuk 22 ??

2009. aug. 29. 14:40

sajnos elég sok helyen "betanított" munkára is kérnek közgáz középfokú végzettséget.

nekem hiába van tapasztalatom,nem közgáz szakközépbe jártam,inkább felveszik a pályakezdőket,mondván,hogy biztos kevesebbet kérnek.

pedig nekem már nincs nagyon fizetési elvárásom,már ott tartok..

9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Barbidu76)
2009. aug. 29. 14:39

Ezt mondom:)

Amikor állást kerestem senkit nem érdekelt a tapasztalatom:)

8. barbidu76 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2009. aug. 29. 14:38

igen azt biztos,hogy kell egy valutás végzettség,meg gondolom nem árt ügyféltapasztalat sem..

én 10 évig dolgoztam bankban,és semmire sem megyek vele,hiába van tapasztalatom:(

2009. aug. 17. 15:21

Szerintem meg manapság nem a papír számít:)

Én 15 éve banki vonalon nyomulok és senkit nem érdekel szinte a végzettség. A legtöbb bankba a pénztárosokat érettségivel+valutapénztárosi végzettséggel veszik fel. Nem kérnek egyéb képzettséget. A diplomát ha kérik, akkor nem számít milyen, lehetsz tanártól kezdve bármilyen diplomás felvesznek, ha szimpatikus vagy.

2009. aug. 11. 21:57

Engem a tanfolyamok (is)érdekelnének!

Van valakinek ezirányú tapasztalata?

5. barbidu76 (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2009. aug. 11. 21:57
szerintem ez a végzettség még kevés ahhoz,hogy bankba menjen az ember dolgozni.mondom én,aki sokáig dolgozott ott..viszont nincs bankügyintézői papírom..
2009. aug. 11. 10:46

Én nem végeztem ilyen tanfolyamot, és nem is dolgoztam ilyen munkakörben, de a közelében igen.

A valuta pénztárosi munka épp olyan, mint egy pénztárosi munka, csak valutával foglalkozik. Nagy figyelmet és alaposságot igényel. Ha meg van ez a végzettség, akkor könnyen el tudsz majd helyezkedni bankban is, hiszen ezt a végzettséget kérik oda is. A fizetés banktól függően egész jó.

2009. aug. 11. 10:42
??
2009. aug. 8. 21:35

Elég nagy árkülönbségek vannak?

Most filózom,hogy érdemesebb a drágábbra menni,aminek jó híre van??

2009. aug. 8. 21:34

Sziasztok!


Tapasztalatok érdekelnének,azoktól akik elvégezték a tanfolyamot.

Bolla,Kreatív útkereső,és Penta a kiszemeltek..

Ill.magáról a munkáról is..minden érdekel!

Várom a hozzászólásokat!

Akár priviben is:)

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook