Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » (Ki-)kapcsoltam fórum

(Ki-)kapcsoltam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: (Ki-)kapcsoltam

2009. aug. 20. 14:31

Én nem is értem, miről beszéltek. Útálok telefonálni. A mobilt szinte csak arra használom, hogy a családdal egyeztetünk ha nem vagyunk otthon, hol is találkozzunk.

A munkahelyemen használnom kell a telefont, de az csak munka, semmi csevegés.

12. fd8e423e9e (válaszként erre: 9. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 11. 18:00
Jah, és vigyázz rá, próbáld meg jó útra téríteni, bár nálam sem sikerült, se a férjemnek, se a szüleimnek. Édesapám már egy éve könyörgött, hogy hagyjam abba, nekem inkább már anyának kellene lennem...
11. fd8e423e9e (válaszként erre: 9. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 11. 17:58
:) én három és fél évig bírtam, de nekem a magánéletemben is besűrűsödtek a dolgok, így lehet, hogy tovább is fog neki menni (ha nem maximalista mint én, és tud lazítani, akkor szerintem egész sokáig...) de nagyon nem éri meg, én fiatalon kikészültem, most meg ezerrel építem fel magam...
10. syria
2009. aug. 8. 20:20

Nem volt véletlen, hogy kézzel-lábbal kapálóztam a mobil ellen. Eszembe nem jutott volna, hogy vegyek. Minek? Hogy pl. az önfeledt vásárlásomba belerikácsoljon egy kütyü?

Körülöttem már mindenkinek volt, csak nekem nem. Aztán elért a végzet: 2004 karácsonyára kaptam egyet. Vasárnap. Kedden már leejtettem, ripityára tört. Az ajándékozóra való tekintettel megjavíttattam, de a számomat azóta is csak néhány ember tudja. Finoman szólva: nem publikus.

Aki akar, a munkahelyemen, vagy otthon el tud érni, máshol meg ne akarjon.

9. fbb53e1d99 (válaszként erre: 7. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 8. 19:58
A lányom ugyanezt csinálja!:( Rossz nézni, komolyan! Nincs egy perc nyugta...nem tudom, meddig bírja még?
8. fd8e423e9e (válaszként erre: 7. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 8. 19:47
Szóval ennyit a függőségről, hagytam magamra rákényszeríteni túl sokáig, lehet, hogy túl későn ébredezek...
2009. aug. 8. 19:47
Sajnos a munkahelyem megköveteli a non-stop elérhetőséget. Amikor közölték, hogy szabadság alatt is legyünk elérhetőek, először fenyegetésnek vettem, de saját bőrömön tapasztaltam meg: görögországi nyaralásunk alkalmával is többször kerestek, mégpedig a főnököm, hogy s.o.s hívjam vissza! persze ezért plusz pénzt soha nem adtak, és nem voltak tekintettel a pihenésemre. Vasárnap este jön a kör-sms, hogy hétfőn reggel telefonkonferencia, ennyit a hétvégéről... nos egyéb dolgokat is hasonlóan kezelik a munkahelyen (államvizsgám, esküvőm, nászútam, gyakorlatilag mindegyikre beestem), eléggé kikészültem egészségileg, most épp táppénzen vagyok, talán nem véletlenül(?).
2009. aug. 8. 19:42
Már ki is kapcsoltam a mobilomat. :) (De tényleg!) Igazad van.
2009. aug. 8. 19:33

Nekem is nagyon tetszett a cikk!

Már annyiszor megfogadtam, hogy nem kapcsolom be hétvégén a számítógépet, de hiába...úgy tűnik, függő lettem!:(

Milyen szép is volt, mikor még nem volt net, meg mobil......

Ez már más világ.

4. knezsu (válaszként erre: 3. - Knezsu)
2009. aug. 8. 17:01
bocsi szal 10 napig, és nem is volt olyan rossz :o)
2009. aug. 8. 17:00

nagyon jó a cikk!


most nyáron szembesültem vele, hogy milyen 'meztelennek' érzem magam telefon nélkül. mintha valami hiányzott volna, pedig csak egy délutánról volt szó (szabad strandra nem akartam kivinni).

nyaralás miatt az internetet mellőztem 1

2009. aug. 8. 16:12

Nekem tetszett a cikked. Hasonlóan érzek.

Örökké a nyüzsgés, belefáradtam. Jó kikapcsolni, vidéken élek, így megtehetem, hogy "bezárkózom", ide úgysem jön senki:)

A net szerintem nagyszerű találmány, már nem szívesen vagyok meg nélküle. Ha egy napig nem ülök gép elé, már hiányzik az info-áradat:)

Így vagyok a mobillal is, bár ki lehet kapcsolni, ha nagyon zavaró:)

2009. aug. 8. 16:03
Vannak napok, amikor megtelik bennünk az a bizonyos pohár, és borítani kell...persze optimális esetben nem az asztalt. A legjobb azonban az lenne, ha tudatosan befolyásolhatnánk, hogy melyek azok a dolgok amelyekkel foglalkozunk, amelyeket meghallunk és mik azok amik semmilyen körülmények között nem érhetnek el hozzánk. Megtehetjük. Próbáld csak ki...zárd el egy pillanatra az információs csatornát, és pihenj.

Ugrás a teljes írásra: (Ki-)kapcsoltam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook