Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zavaró szemölcsök fórum

Zavaró szemölcsök (beszélgetős fórum)


12. ba21036ade (válaszként erre: 8. - Ibcsi88)
2009. nov. 22. 07:52
Szia.A 3. vagy a 4. hsz-ben írtam egy kenőcsöt.Próbáld ki,nagyon jó.A lányomnak eltüntette a szemölcseit,és nem jöttek vissza.Egy kicsit drága,de hatásos.
2009. nov. 21. 18:53
Igen megmarad sajnos. A térdemen ami van 2 db az pl 2 éve már ott van. Hiába szedetem le egy idő után úgyis visszanő. Nincs bajom azzal hogy elmegyek a dokihoz és leszedetem hanem az a baj hogy utána visszanő. A számon ami most növekszik még nagyon pici nem látják mások de én tudom hogy az az!! Na attól fogok félni hogy azt hogy szedik le!! Nem fogom megvárni amíg akkora lesz mint amik a térdemen vannak. De igazából tényleg én sem hallottam hogy valakinek a száján hogy nőhet szemölcs. És nekem olyan van hogy nem tűnik el. Mindíg visszajön sajna.
10. 97b7a82d23 (válaszként erre: 7. - Ibcsi88)
2009. nov. 21. 13:20

Jah, a grapefruitról annyit, hogy nagyon sokáig szedtem.Iszonyatosan borzalmas ízű csepp,ez az ami megmaradt belőle...


De immunrendszer erősítő hatása van,ezért jó a szemölcsökre.A szemölcsök nagyrészt immunproblémától vannak,gyenge immunrendszer is okozza őket.


Nekem magas az AST-m(vérben lévő bacilusok magyarra lefordítva)és ezt a grapefruitot cseppet szedtem.800-ról visszaállt az AST-m a normál 150-re...de ha abbahagytam pár napra,már megint magas volt...Szóval nekem hatott,de csak ameddig szedem.Ha abbahagyom,nincs hatása.

9. 97b7a82d23 (válaszként erre: 7. - Ibcsi88)
2009. nov. 21. 13:16

Uhh szegény...de rossz lehet:(

És amik kinőnek azok el is tűnnek egy idő után?

Vagy ami megvan,azok meg is maradnak nálad?


Engem az riaszt,hogy ez vírusos dolog.

Szóval például ha hozzányúlsz valamelyik szemölcsödhöz,vagy épp kezeled valamelyiket,mindenképp moss kezet utána,mert simán átterjedhet máshova is,épp úgy mint a herpesz.

Lehet,hogy hozzányúltál a szádhoz kézmosás nélkül...:( , mert én még soha nem hallottam,hogy valakinek a száján lenne szemölcs.

2009. nov. 21. 12:13
Jaa és még valami. fokhagymát rakok a térdemen lévő szemölcsökre. úgy olvastam hogy jó rá. Mennyi ideig kell ezt csinálni? vagy egyáltalán hatásos? A számon van növekszik szerintem leszedetem dokival.
2009. nov. 21. 12:08
Sziasztok. Egy kérdésem lenne aki tudná a választ megköszönném. Nagyon nagyon makacs szemölcseim vannak a térdemen. Már többször leégettettem de ma már úgy vagyok vele hogy ott van kész és ennyi. Na már most az a baj hogy egy nagyon aggasztó helyen is növekszik egy... A SZÁMON ÉS KIVAGYOK MAITTA... És olvasgattam a neten hogy ez a bizonyos grapefruit csepp nagyon jó rá. És hogy van ebből több féle fajta. Nekem olyan kellene ami a Candida dolgokat is rendbe hozza belül és szemölcsre is jó lenne. Légyszi segítsen valaki hogy melyik lenne jó vagy mit próbáljak ki. Kísérletezni annyira nem tudok mert pénz szűkébe vagyok. Ezért kéne tudnom hogy melyik csepp jó mindkettő dologra.
2009. aug. 8. 20:42
Szia.Igen,vény nélkül kapható,kb. 1500 ft.Azért nem tudom pontosan,mert mást is vettem,de megjegyeztem a patikusnak,hogy milyen drága.De ez tényleg használ.
5. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 1. - 97b7a82d23)
2009. aug. 8. 16:04

Szia!


Nekem a fiamnak az ujján volt egy szemölcse, ami nagyon zavarta! A tv-ben reklámozták ezt a Wartner szemölcseltávolítót, lefagyasztja a szemölcsöt! Elsőre nem sikerült, de másodjára igen, és semmi nyoma nincs már a szemölcsnek! Nagyon egyszerű használni!

4. 97b7a82d23 (válaszként erre: 3. - Ba21036ade)
2009. aug. 8. 14:26
Ez kapható vény nélkül?Mennyibe kerül?
2009. aug. 8. 14:24
Szia.Én a lányomnak vettem a patikában egy tuti kenőcsöt.Sholl:Verruca removal gel a neve,és bátran ajánlom,mert neki használ.Eddig bármivel kentem,nem használt,de ez jó.A 3. használat után a kicsik eltüntek(8 db),a nagyok (3 db) a felére csökkentek.Majd írd meg,hogy használt e.
2009. aug. 8. 14:22
Ezüst kolloid oldat, egészségboltokban kapható.
2009. aug. 8. 14:19

Nagyon zavarnak a szemölcsök,amik rajtam vannak.

Voltam bőrgyógyásznál és azt mondta,hogy valószínűleg örököltem.

Vannak,amik eltűnnek,vannak,amik megjelennek.

A bőrgyógyász azt mondta,hogy ezek ártalmatlanok,és hogy lesznek újak is,de el is múlnak...na pfff...törődjek bele.

Mert el szerettem volna tüntetni őket,leszedetni vagy bármi módon,de azt mondta a doki,hogy mivel ártalmatlanok,addig felesleges.

Gondolom ettől függetlenül le lehet szedetni őket,jó kis pénzekért.Nincs valakinek valami ötlete,hogy mivel lehetne eltüntetni őket,mondjuk leszrítani őket valami krémmel vagy bármivel?Nagyon zavarnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook