Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógynövény szaküzletet nyitnék, mik a feltételek ehhez?Van köztetek olyan akinek ilyen üzlete van, vagy ilyenben dolgozik? fórum

Gyógynövény szaküzletet nyitnék, mik a feltételek ehhez?Van köztetek olyan akinek ilyen üzlete van, vagy ilyenben dolgozik? (tudásbázis kérdés)

8. e80d733f80 (válaszként erre: 5. - Kiskesztyű)
2009. aug. 10. 09:01
köszike,rendes vagy
7. e80d733f80 (válaszként erre: 6. - Lehoagi)
2009. aug. 10. 09:00
igen én is Forgalmazó vagyok,csak mivel falun élek így a sok ember közül néhány a kivétel és arra gondoltam,ha lenne egy ilyen bolt akkor akik 50-60km-t utaznak el hogy hozzájussanak a dolgokhoz miért ne inkább helyben vennék meg és ismeretség által tudom az aloét is ajánlani.ez csak egy ötlet azért kérdezősködöm,hogy felmérjem ezt a lehetőséget is.azért köszike
2009. aug. 9. 13:00
én is akartam, de találkoztam a Foreverrel. nem kell bolt, engedély, ellenőrzés és állandó termékek, amiket tiszta szivvel tudok ajánlani!!!! kötetlen és nem kell egy helyen állni!!!!! korábban akartam kenyérboltot, virágboltot,...sorban jöttek a problémák. Most nincs....imádom!!!!
2009. aug. 9. 08:32
Engem érdekel,erre már én is gondoltam.Nagyon szép dolog ha valaki gyógynövényeket és bio termékeket ajánl tovább az embereknek.Igaz,sokan azt mondják,hogy drága.De mi nem drága?A cigarattára nem sajnálják a pénzt,pedig milyen káros saját magukra,embertársaikra és a környezetre is.Utána kérdezek,hátha tudok segíteni momoka!
2009. aug. 8. 18:18
senki sincs akit érdekel a dolog?
3. e80d733f80 (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2009. aug. 8. 13:04
nyugi én a viharsarokban lakom,úgyhogy nem vagyunk konkerenciák.sok sikert hozzá neked.
2009. aug. 8. 12:07

Szia!

En is iyet szeretnek! Engem is erdekelnenek az ezzel kapcsolatos infok.Te hol laksz, nehogy egymas konkurenciaja legyunk?:-)

2009. aug. 8. 11:35
Gyógynövény szaküzletet nyitnék, mik a feltételek ehhez?Van köztetek olyan akinek ilyen üzlete van, vagy ilyenben dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook