Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakorlati tapasztalatot várnék Green gold solar-lunar mikroalga porról fórum

Gyakorlati tapasztalatot várnék Green gold solar-lunar mikroalga porról (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. bjudit55 (válaszként erre: 61. - Gabinenje)
2017. ápr. 26. 13:43

Így újra olvasva emlékszem már. :))

Örülök hogy bevált neki, remélem neked is meghozza a várt hatást.


Én nem vagyok olyan fáradékony mint előtte, de majd kíváncsi leszek még a nyári nagy hőség milyen hatással lesz rám. Tavaly azért szereltettünk légkondit, mert előtte évben annyira lesúlytott a hőség, hogy naphosszat feküdtem, alig tudtam ezt a kis itthoni feladatomat ellátni. Kegyetlen volt. Biztos voltam benne ha ilyen lesz a következő év is, meghalok. A légkondival már könnyebb volt az élet, viszont tavaly is úgy éreztem mintha ólom súlyokkal lennék nehezítve. Most ha könnyebben viselem a nyarat, az Imune-nak tudom majd be. Ja, és szedem 5 napja a Maca kivonatot is, így lehet hogy nem tudom majd mitől fiatalodok és csattanok ki az erőtől. :D

61. Gabinenje (válaszként erre: 58. - Bjudit55)
2017. ápr. 26. 12:14
Itt írtam a 38. hozzászólásban.
60. Gabinenje (válaszként erre: 59. - Bjudit55)
2017. ápr. 26. 12:10
Tudom, nekem is ajánlották... de most is csak 2en voltunk.
59. bjudit55 (válaszként erre: 57. - Gabinenje)
2017. ápr. 26. 11:48
Ja, és ha már 3-an is szeditek és mindig te rendelsz, érdemes lenne a hálózatba belépned. Még olcsóbban kapnád. A face csoportban azt írták nekem hogy havi 3 dobozzal kell megvenni tagként. árakat is írt, és hogy mikor van szállítási költség, mikor nincs. vagy már leírtam ezt? Lehet. :))
58. bjudit55 (válaszként erre: 57. - Gabinenje)
2017. ápr. 26. 11:45
Bocsáss meg, nem valami fényes a memóriám. Ha újra kérdezem, azt jelenti elfelejtettem. :D
57. Gabinenje (válaszként erre: 56. - Bjudit55)
2017. ápr. 26. 10:07
A barátnőmről már írtam neked, a szomszéd hölgy még csak most fogja elkezdeni. De amint lesz miről beszámolnom természetesen írok majd. Én is kíváncsi vagyok, hogy beválik-e nálam is úgymint másoknál!?
56. bjudit55 (válaszként erre: 55. - Gabinenje)
2017. ápr. 26. 07:43
Ha csapatban fogyasztjátok, örülnék a többiek tapasztalatának is (ha majd dicsekednek).
55. Gabinenje (válaszként erre: 54. - Bjudit55)
2017. ápr. 26. 05:37
Igen, tudom... először csak magamnak vettem egyet, aztán a hármas csomagot rendeltem a barátaimmal együtt, most pedig csak a kettest a szomszéd nénivel, mert a többieknek még van tartalék.
2017. ápr. 23. 16:27
Ja, és egyesével veszed meg az Imune-t? Én 3-at veszek egyszerre, így olcsóbb.
53. bjudit55 (válaszként erre: 52. - Gabinenje)
2017. ápr. 23. 16:26
Ezt érzem én is, csak nálam 2.5 hónap után jelentkezett. Sajnos az alvásommal még mindig gondok vannak, az éjjel is talán 2 órányit ha aludtam több részletben. Túl gyakran van ilyen. És a rendkívül erős hőhullámokra sincsen hatással, de bízom a maca kivonatban. ma 4. napja szedem. Bizakodó vagyok, mert sok pozitív tapasztalatot is olvastam ennek kapcsán.
2017. ápr. 23. 14:55
Talán annyi, hogy nem vagyok annyira enervált.. Különösebbet még nem érzek, hiszen csak alig 1,5 hónapja szedem. Nálad változás?
51. bjudit55 (válaszként erre: 50. - Gabinenje)
2017. ápr. 23. 08:58

Én se róttam fel neki hibának a késlekedést, a véleményezésben nem is jeleztem. Mindenkivel előfordulhat hogy dolga akad. :)


Fogyasztása által érzel magadon változást?

50. Gabinenje (válaszként erre: 49. - Bjudit55)
2017. ápr. 23. 08:54
Én eddig kétszer rendeltem tőle, nekem utalás után 2 napra ide szokott érni.
2017. ápr. 13. 14:38
Tegnap 12.-én megkaptam az Imune-mat. 6.-án ért át a pénz neki, 11.-én adta fel, 12.-én kaptam meg. Nem kapkodta el, de volt még tartalékom.
48. bjudit55 (válaszként erre: 47. - Gabinenje)
2017. ápr. 7. 07:08

Köszönöm.

Én kb. 2 és fél hónap után éreztem a hatását, de ennek előtte egy ideig szedtem 3x3-at is, mert a facén azt írták hogy a 3x2 nagyon kis mennyiség mert ez nem étrendkiegészítő kivonat, hanem táplálék. Tehát maga az alga szárítva. Szóval össze-vissza szedem.


Újabban 3x2-t próbálok szedni de időnként elfelejtem, ezért következő napon többet veszek be. :)


Azt írta a srác tegnap, hogy ma adja fel a csomagomat. Hétfőn biztos megkapom. :)


Kíváncsi leszek, mikor érzel élénkítő hatását. Azt olvastam máshol is, hogy van akinek hasmenést, van akinek szorulást okoz, de ez rendeződik.

47. Gabinenje (válaszként erre: 46. - Bjudit55)
2017. ápr. 6. 19:46

Szia!

2×3 szedek, nekem pár napig hasmenésem volt tőle és nagyon sokat pisilek... igaz sokat is iszom. Különösebben még nem érzek semmit, de én még csak 1 hónapja szedem.

46. bjudit55 (válaszként erre: 45. - Gabinenje)
2017. ápr. 5. 17:19

Szia Gabika!

Most rendeltem tőle. Sajnos az utalásomat várakozóba tette a bank, Remélem holnap rendeződik. Ha a szállítást is hozzáadom, darabja 8.860 ft-ba kerül. ha ilyen jól érzem magamat tőle, meg is éri.


Képzeld el, olyan 3 hete körül szinte egyik napról a másikra hirtelen sokkal több energiám lett. Szerintem az Imune-től. Régebben borzasztó szorulásom volt tőle, de már megszűnt.


Te szeded? Mennyit? Hogy hat rád?

45. Gabinenje (válaszként erre: 41. - Bjudit55)
2017. febr. 28. 06:44
Nem látszik kamusnak az eladó, mert szinte csak pozitív visszajelzései van az eladásairól...most néztem utána.
44. Gabinenje (válaszként erre: 42. - Bjudit55)
2017. febr. 27. 19:04
Megkérdezhetem mi a csoport neve a facén?
43. Gabinenje (válaszként erre: 42. - Bjudit55)
2017. febr. 27. 19:03
Nem tudom mennyivel kezdte, de most hogy már 1 éve használja így csak napi 2 szemet szed.
42. bjudit55 (válaszként erre: 38. - Gabinenje)
2017. febr. 27. 12:13

Örülök hogy végre olyantól is hallok pozitív tapasztalatot, aki nem forgalmazó.

Barátnőd milyen adagolásban szedi az Imune-t, és mióta?

Én újabban 3x3-at szedek, mert azt mondták a face csoportban hogy ami rá van írva az kevés. de lehet hogy visszaállok a 3x2-re, mert erősen megfogja a hasam.

41. bjudit55 (válaszként erre: 39. - Gabinenje)
2017. febr. 27. 10:48

Szerintem úgy, hogy vagy forgalmazó és felszaporodott nála, mert havonta bizonyos mennyiséget meg kell venni neki. Biztos nem tudja rendes árán eladni, vagy csak a pénzed kell neki, és nem küld semmit. :)


Én ott vettem ahol 4 doboz vásárlása esetén darabonként 12.450 ft-ba jön ki az ára. Ez a hivatalos oldal webshopjában van. De ráakadtam az Imunéra a face-n is, és ott azt mondták nekem ha beregisztrálok, valami 8 ezer körül kapom darabját. Kérdeztem, ha regisztrálok kell-e adót fizetnem, mert az hittem forgalamzó leszek. Azt felelték nem, mert vásárlónak regisztrálok be, nem forgalmazónak. Tehát ha elfogy a meglévő készletem, lehet hogy regisztrálok, de vásárlóként is havi 3 dobozzal meg akarnak vetetni. Ez nekem sok. Itt a környéken már kerestem volna valakit akivel közösen vennénk meg, de nem kell senkinek, én meg nem postázgatok távolabbra, azzal is drágul.

40. Gabinenje (válaszként erre: 37. - Bjudit55)
2017. febr. 27. 10:11
Esetleg hamisítják ezeket?
39. Gabinenje (válaszként erre: 37. - Bjudit55)
2017. febr. 27. 10:08
Azt megkérdezhetem, hogy te hol és mennyiért veszed? Csak azért kérdezem, mert én találtam a neten egy forgalmazót aki a vaterán árulja nagyon olcsón. Jóval olcsóbban mint akitől én rendeltem. Ez szerinted, hogy lehet?
38. Gabinenje (válaszként erre: 37. - Bjudit55)
2017. febr. 27. 09:52
Én még nem szedem, most rendeltem először, a héten kapom meg. Kíváncsi vagyok rá nagyon! A barátnőm ajánlotta, neki is megdobta az energia szintjét rendesen és a gyógyszereit is elhagyta már.
37. bjudit55 (válaszként erre: 36. - Gabinenje)
2017. febr. 26. 12:55

Szedem bizony! Kb. 2 hete vagyok energikusabb. kevesebb ennivalót kívánok, és a tél folyamán 1-1,5 kg-ot fogytam kb.Tudni kell 62 éves vagyok egy csomó betegség után, és van azért pár most is, és leginkább vonszolni szoktam magam. Szoktak lenni jobb napjaim, de 2 hétig már nagyon régen nem tartott. Az algának tudom be.


A későbbiekben nem fogom tudni a pontos hatását, mert 2 napja elkezdtem a Grape Vitalt is, aminek szintén elég kedvező hatásokat tulajdonít mindenki, és elolvastam róla a feltalálója írását is. De az Immune bizonyított, így szedem továbbra is.

Te is szeded?

36. Gabinenje (válaszként erre: 35. - Bjudit55)
2017. febr. 26. 10:57

Kedves bjudit55!

Szeded még azóta ezt az algát? Milyen tapasztalatod van vele kapcsolatban???

2016. nov. 29. 17:44

Én ma kezdtem el szedni az Imune kapszulát.


A Solart és a Lunart szerintem már nem lehet kapni, de ugyanaz van az Imune-ban is. Ez a legújabb és van benne 4 féle alga.


Bár jó régen nem jár erre a kutya se, de azért be fogom írni a tapasztalataimat esetleges érdeklődők nagy megelégedésére. Mert hogy tapasztalatokat kizárólag csak forgalmazók honlapján lehet olvasni.

2012. aug. 1. 10:32
Sziasztok! Érdekelne, hogy másoknál is okozott mellékhatást solar-lunar por? Én 11 napja szedem és elképesztően fáradt vagyok tőle. És napközben többször leizzadok, el kezd folyni rólam a víz és olyankor majdnem összeesek. Nem tudom, hogy most abbahagyjam-e, vagy elmúlnak ezek a borzasztó tünetek?
33. Sade78
2010. ápr. 10. 21:34
Sziasztok!Engem a mikroalgás IMUNE tabletta érdekelne,hogy aki szedte már mik a visszajelzések,vannak-e mellékhatásai,mennyit fogyott tőle stb.???Köszönöm ha irtok erről is itt kicsit!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook