Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újrakezdés, komoly elhatározással fórum

Újrakezdés, komoly elhatározással (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2006. jan. 5. 13:11

Halihó!


Folyik itt az élet rendesen. Annyira elmerültem a tanulásban, hogy észre sem vettem, hogy ebédidő van. Sült husit csinálok és egy kis gombát párolok (remélem az ehető az 1. szakaszban) más nincs itthon.


Én is 160 cm vagyok és most 66,3 - ról szeretnék legalább 60 lenni, de inkább 50-nel kezdődő. Bár nem vagyok már tini, és 60 alatt csak tini koromban voltam azthiszem.


Mindenkit csak bíztatni tudok, mert rájöttem ,ha az élet valamilyen területén sikert érünk el, az pozitívan hat ki a többi dologra is. (és a kudarc szerintem nem az egy-két napos zabálás, hanem a teljes lemondás, elhízás, eltunyulás)

Ha valaki nem törődik magával, hogy törődhetne másokkal.

Aki ezen a fórumon van, az már fél sikert elért!

Á.

2006. jan. 5. 12:57

Nahát milyen bamba vagyok!

Meg sem köszöntem az üdvözléseteket.

Végre egy csapat, ahol mindent meg lehet beszélni.

Gondolok itt a pasikra, akik ugye legyintenek a fogyira (nagy részük), mondván nem kell annyit zabálni. így velük nemigen társaloghat erről az ember.

24. EriAnyó (válaszként erre: 21. - Cicavirág)
2006. jan. 5. 12:53

Üdv köztünk!

Én a 168 centimhez szeretnék 65 kilós lenni újra. Ha belegondolok, hogy 2004 márciusában 96 kg-ról indultam! Uhhhh!!!!

(Nem régen, 98-ban voltam már 65 kiló és már akkor sem voltam tini lány.)

2006. jan. 5. 12:52

"Sajna" nem. Másfél hónapja rendszeresen edzőterembe járok. Valamivel feszesebb lettem, persze kiló semmi nem ment le, mert nem diétáztam. Gondolom az edzésnek köszönhető, hogy "csak" 2 kg ment föl. Szóval a teremnek van egy edzője, vele mértünk testzsírszázalékot, meg összeállított nekem egy edzéstervet. És láss csodát fejlődöm, mármint fizikailag erősebb vagyok. Ő ajánlotta a 63 kg-t. Viszont én csípőből rávágtam, hogy ha 65-ig lemegy, már jó vagyok. Beszéltem erről egy dokival (dietetikus), vele is megcsináltuk ugyanezt. Egyetértett.

2 éve voltam 62, és jól éreztem magam. Szerintem mindenki maga határozza meg, hogy neki milyen kg mennyiséggel jó élni. Nekem ez akkor bevált, azóta viszont nehéznek érzem magam. De nem akarok elszállni, mivel az egészség a legfontosabb. Csak szépen lassan.

Különben tegnap kezdtem újra. Eddig bírom, de még érzem az éhséget, és néha kapásból lenyomnék egy csokit. De ki kell bírni, mert ez elmúlik!!!

22. molntak (válaszként erre: 21. - Cicavirág)
2006. jan. 5. 12:30

Hát naná hogy csatlakozhatsz!

62??? 170 centihez??? Nem kevés az egy kicsit? Vagy én tettem alacsonyra a mércémet? 62kg 160cm hez???

2006. jan. 5. 12:28

Sziasztok!


Először írok a fórumba. Nagyon jók vagytok. Eddig is nézegettelek benneteket. Le is nyomtam három hónap Atkinst, de ugye jött a Karácsony, és tessék: + 2 kg. Az elhatározásom komoly. Én 75 kg-ről indulok (170 cm-hez egy kicsit sok), és 62-63 kg szeretnék lenni.

Jobb lenne nekem is, ha így egymást erősítve haladnánk a cél felé.:-)))


Csatlakozhatok???

20. molntak (válaszként erre: 19. - EriAnyó)
2006. jan. 5. 12:25
Oké akkor írok: éppen bőg mert letettem aludni és ő most nem egészen úgy gondolja, mint ahogyan én. Egyébként pedig szerintem nagyon ráérzett a gyerek, hogy nem nagyon van több dobása a tegnapi nap után. Ma olyan mint egy kisangyal. Tök jól elvan persze azért ma is sikerült rosszalkodni, mert elkezdte lebontani a szőnyeg szélét mondjuk legalább csendbe csinálta hát naná majd hülye lesz elárulni magát hangoskodással. Rászoltam és elkezdett menekülni olyan drága volt megtudtam volna harapdálni, no de hát ilyenkor mégiscsak komoly szülőnek kell lennem.... Hát elnyeltem a mosolyomat és elmagyaráztam neki, hogy nem szabad (amiből természetesen csak annyit érthetett, hogy haragszom rá) erre ő elővette az "úgyis megfőzlek anya" mosolyát és hát megnyerte a csatát, de már nem engedtem, hogy visszamenjen a szőnyeghez.
2006. jan. 5. 12:06

Nálunk ma pulykacombból készült pörkölt lesz, olyan székelykáposztásra véve.


Molntak: egész nyugodtan írj a Babóról, nem zavar. Nem haragszom a babásokra, sem a pocakosokra, inkább féltem őket.

18. molntak (válaszként erre: 16. - B859fbf4de)
2006. jan. 5. 11:38

a legkönnyebb, ha veszel valami szárnyast meg egy kg sót. sót szord a tepsibe dobd rá a húst és mehet a sütőbe. nem kell se fűszerezni se semmit csinálni vele.

Vagy egyél főtt tojást majonézzel vagy tükörtojást. Vagy ha kedved van kicsit főzni de nem akarsz ott állni egész nap akkor király a pirított husi.Bármilyen húst csíkokra vágsz olaj a serpenyőbe bele husit ha már kifőtte a levét és épp kezd pirulni mehet rá só bors majoranna. ha teszel hozzá fokhagymát akkor olyan mint a giros husi, csak szerintem nem éri meg a fokhagyma azt a 0,9ch-t gerezdenként. De ha elmondod miből akarsz főzni, akkor könnyebb dolgom lenne. Ja a husikhoz egyél kínai kelt vagy brokkolit vagy bármilyen zöldséget párolva, főve vagy nyersen

17. zse pi
2006. jan. 5. 11:31

Sziasztok!

Én is csatlakoznék az újrakezdés témához.:)

Atkinst már szept. óta nyomom, de karácsonykor elszálltam az alkoholos finomságokkal, a cigarettával, amit december előtt már 11hónapja nem szívtam... Úgyhogy 3.-án indult az újabb leszokási projekt. Eddig még megy, csak félek, hogy többet fogok kajálni, nasizni...

Nálunk is van mindig valami édes: cóla light, norbi rúd,natur joghurt+édesítőszer, tejszín, ami felverve,édesítővel a kávéban isteni... :)))

Nasizni én is tökmagot szoktam, kevés benne a Ch, de kb 600kcal/100g. 1csomag 50g-os, amit simán elszoktam pusztítani.Hiába valami kell, pláne most a cigi helyett...

Sok sikert mindenkinek, drukkolok...

És nagyon örülök, hogy segítjük 1mást!

Zs.

16. b859fbf4de (válaszként erre: 11. - Molntak)
2006. jan. 5. 10:22

Szió!

Jó sokan lettünk mára!

Nem az almaecetet nem számoltam. Az mennyi?

Tavaly nekem mindíg volt otthon némi ehető édesség az ilyen kiborulós helyzetekre. Azzal vígasztaltam magam, hogy az legalab alacsony szénhidrát és cukor tartalmú. (Atkins csoki, zabkorpás túrógombóc, cola light stb. már nem is emlékszem. Ja és elég sok tökmagot ettem. Az olyan babrálós nasi, mire megeszel egy marékkal meg is unod a pucolást.

A tökösről meg nyugodtan írhatsz. Egy gyerek mindíg megdobogtatja az ember szívét azért is vágyunk rá annyira. Bennem legalábbis nincs irigység, se harag.

Valami jó első szakaszos ebéd ötlet?

Nekem ez a leg nehezebb kitalálni, hogy mit egyek. Ha valaki mindíg idehozná, simábban menne az egész. Á.

15. molntak (válaszként erre: 13. - EriAnyó)
2006. jan. 5. 09:49

Jaaaj drágám! Nem is tudom mit mondjak, tudom a sajnálom édes kevés ettől neked nem lesz jobb...

Megpróbálok minél kevesebbet írni ide tökiről, hogy ne fájdítsam a sziveteket. Tudom én a te helyzetedben mindenkire mérges lennék.

Kitartás lesznek még szép napok (bár ezt néha én sem hiszem el komolyan). És ne idegeskedj (bár szerintem e miatt fogytad le azt a 3 kg-ot.)

Remélem a bűntársaimat jó sokáig nem látom mostanság. Háát a kóla még ott van az asztalon és erre felé kacsintgat.... Majd mindjárt jól kiöntöm az egészet a francba. Csapba vele.

Zolii neked sok sikert mára!!

14. EriAnyó (válaszként erre: 12. - Zolii)
2006. jan. 5. 09:38
Kalappal, jó naggyal.
13. EriAnyó (válaszként erre: 9. - Molntak)
2006. jan. 5. 09:37

Molntak: bocsi, de megmosolyogtam a bűntársaidat. :) Rá se ránts, ma újrakezded. Az sokkal fontosabb, hogy a Baba ne érezzen semmi feszültséget benned.


Én ma reggel 80 kg voltam, lement 1 kiló! Hurráááá! Már "csak" 15 kiló van hátra. Ja, dec. 18. óta lement 3 kiló, de ez szerintem a sok sírás miatti vízveszteség. :(

12. Zolii (válaszként erre: 7. - EriAnyó)
2006. jan. 5. 08:28

Szia!!!


Neked is B.Ú.É.K!!!


Kb 2 óra múlva megyek vizsgázni, de szerencsére nem nehéz a tantárgy!!! Amúgy én is sokat gondoltam rád! Szoval én is írhattam volna! Na, de a köv héttől többet járok erre!!

11. molntak (válaszként erre: 3. - B859fbf4de)
2006. jan. 5. 06:35
Olvastam a naplód. Az almaecetet is beleszámoltad a ch ba?? Mennyit iszol egy nap?
2006. jan. 5. 06:33
Nem is tudom, lehet hogy nyomnom kellene egy májvateát,hogy minél hamarabb kitisztuljon a sok édesség.Vagy már mindegy??? Majd később mérek súlyt sikerült e híznom kicsit ettől a marha jó kis akciómtól.
2006. jan. 5. 06:22

Szép reggelt mindenkinek!

Na tegnap nagy volt a szám -már ami a kőkemény elhatározásomat illeti-tökösnek őrült napja volt. Én meg rájöttem érzelmileg függök a kajától. Ergo megvigasztaltam magam ráadásul este. A bűntársaim: 1 isler, 1 kókuszrolád, kóla(nem light)6 db túrógombóc cukorral, és még belekóstoltam a pörköltbe is tésztával, de nem ízlett úgyhogy legalább azt ott hagytam, na nem mintha az előbbiekért nem járne guiotin.

Szóval ma újra kezdem (megint).

8. EriAnyó (válaszként erre: 4. - Molntak)
2006. jan. 4. 20:58
Molntak: bocsi, az előbb elírtam a neved. :(
2006. jan. 4. 20:57

De jó, hogy ilyen gyorsan beindult a téma!


Vágica: sajnálom, hogy Veled is az történt, ami velem. Én is ma vagyok/voltam a 2. napos. Vizsgáidhoz nagy kalappal!:)Persze, hogy segítjük egymást, ezért (is) van a Fórum.


Montlak: gyere csak velünk! Pici babónak Pocakos Puszikat küldök! (Ezek a Pocakos Puszik egyszer mesefigurák lesznek!)


Zolii: ma annyiszor gondoltam Rád! BUÉK! Ezer éve nem hallottam felőled! Tudom, írhattam volna, de pocsék volt a karácsonyom. Majd írok emilt. Most vizsgázopl?

2006. jan. 4. 20:25
Én csak folytatom a titkos diétámat, még 2-3 kg-t kéne leadnom, de ha több, az sem baj. (holnap rakott krumplit készítek a családnak, lightosan, és ebből is enni fogok, még ha keveset is), nem atkinsezek, de gőzerővel szurkolok Nektek!!! Az én módszerem az egészséges étkezés, sport(most sajnos szünetel eü okok miatt pár hónapig) kb. 1300kcal, innen-onnan a legjobb ötleteket csípem el. Kis lopós... Azért ugye befogadtok??? :-))))
5. Zolii (válaszként erre: 2. - EriAnyó)
2006. jan. 4. 18:56
Üdv, Én jövő héttől kezdek!!! Adatokat még nem írok, majd csak később!!! Sok sikert!!!
2006. jan. 4. 14:45
Csatlakoznék hozzátok. Én is Atkinseztem leis ment jó sok kiló, majd jött a tökös és vissza hozta a sok sok kilót. Mostmár nem szoptatok és végre el is határoztam magam, úgyhogy január 2.-án elkezdtem megint az Atkins-t. Súly:74,5 Cél:62 (lehetőleg még az alá is mennék.)
2006. jan. 4. 14:17

Némileg sorstársként csatlakozom. Tavaly januártól fogyóztam. -13 kg.

Aztán júniusban teherbe estem. Kajálás, hízás de sajnos a baba nem maradt meg.

Most +10 kilóval kezdem újra. Eddig nem éreztem magam elég erősnek. A baba elvesztése.... de ez egy másik téma.

Segítsük hát egymást. Nekem ez most a 2.nap. Tök jól bírom, persze hozzátartozik, hogy itthon vagyok. Jövőhéttől munka és akkor nehezebb lesz, + vár rám egy szigorlat és egy kollokvium.

Most azt érzem erős vagyok, de örülnék, ha segítenénk egymást akkor is, ha elgyengülünk. Mindnekinek kell egy kis bíztatás nem?

Hajrá én szurkolok Neked mind két témában. Ági

2006. jan. 4. 13:25

Uppsz, a hozzászólásom eleje valahogy elmentődött. Itt a teljes hsz. Bocsika. :(


Igazából nem találtam olyan eddig elindított témát, amibe az ÚJRAKEZDÉS jól beleillene.

2004-ben Atkins-szel fél év alatt már leadtam 21 kilót. Élveztem a diétát, kiélhettem a főzési kreativitási őrületeimet. Aztán jött egy hosszabb baba project (lombikozás, majd várandósság), ami sajnos decemberben fájó kudarccal megszakadt. Összesen 8 kiló jött vissza.

Tegnap újra kezdtem az Atkins-t, most 16 kiló plusszom van, 81 kilóról indultam. A cél a 65 kiló, időbeli elhatározásom nincs. Ha fél év, jó, de ha egy év lesz, az sem fog zavarni. Magamért csinálom, hogy jobban érezzem magam a bőrömben.

2006. jan. 4. 13:16
Igazából nem találtam olyan eddig elindított témát, amibe az ÚJRAKEZDÉS
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook