Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újrakezdés, komoly elhatározással fórum

Újrakezdés, komoly elhatározással (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2006. márc. 31. 11:47
No, szegedi-Szeged környéki lánykák, hogy is állunk a klubbal? Én május közepéig eléggé el leszek havazva munkával, de addigra kitalálhatnánk valamit. Jó lenne legalább havonta egyszer talizni.
145. veronitas (válaszként erre: 144. - Halacska)
2006. márc. 19. 13:27
Oké.
144. halacska (válaszként erre: 143. - Veronitas)
2006. márc. 19. 11:55

Szia


Ásotthalom :)

143. veronitas (válaszként erre: 142. - Halacska)
2006. márc. 17. 12:42

Szia, oké, akkor már hárman vagyunk!


Várjuk a többieket. Szeged mellett hol?

142. halacska (válaszként erre: 141. - Veronitas)
2006. márc. 16. 18:51

Szia Veronitas


Én Szeged mellett lakok és nagyon örülnék neki,ha lenne egy "klub". :)

141. veronitas (válaszként erre: 139. - EriAnyó)
2006. márc. 16. 17:39

Szia!


Fogalmam sincs, ki még a szegedi, de én is örülnék egy "klubnak". Ezzel is erősítenénk egymást, gondolom.

2006. márc. 16. 17:20
én akupunkturával szénhidrátmentes étrenddel és mozgással kombinálom az ujabb fogyokurámat sajnos fogyókura után több lesz a sulyom mint elötte de most máskép lesz mert elegem van a feladott diétákból most teljes életmódváltást csinálok
139. EriAnyó (válaszként erre: 134. - Veronitas)
2006. febr. 15. 11:51

Hali!

Kik még a szegediek? Jó lenne valami igazi kis klub, néha összejönni, stb.

138. veronitas (válaszként erre: 137. - Edit)
2006. febr. 13. 12:47

Szia. Először is gratulálok az első kilóhoz! :-)


A ködös agy szindróma ismerős, de már a múlté...!


Apropó éhes-nem éhes témakör: tegnap egész nap nem sokat ettem, mert nem kívántam, elég volt a kevés is, és estére viszont már úgy éreztem, mintha éhes lennék. De becsapós ám ez. Mert lézengtem kicsit a konyhában, és rájöttem, hogy nem is vagyok éhes, csak ennék valamit. És tulajdonképpen ha ettem volna, sokat, rengeteget is tudtam volna magamba tömni - annak ellenére, hogy nem voltam éhes!!! Hát ez a veszélyes.

Végül tehát nem ettem semmit, még Atkinses kaját se, hanem készítettem egy borsmentateát, és vártam, hogy elálmosodjak, és reggel boldogan és jóízűen megreggeliztem - lelkiismeretfurdalás nélkül! :-)


Kitartás! :-)

137. edit
2006. febr. 13. 11:45

Lement az első kiló!

Éhes éppen nem vagyok, de az agyamat elég ködösnek érzem - és szerintem szénhidráthiánya van.

Ezenkívül úgy tűnik,valami pótrostot (pl Husk) be kell iktatnom az étrendbe - a jó kis teljes kiőrlésű kenyereknek volt azért pozitív hatása is. Nem szeretnék mályvateára "szorulni", az nekem túl brutális.

136. veronitas (válaszként erre: 135. - Shephard)
2006. febr. 13. 10:55

Szia.


Akkor sok sikert neked is!

2006. febr. 13. 10:35

Sziasztok!


Ma kezdtem el ismét az Atkins-t! Amióta abbahagytam, sok féle másik fogyit is kipróbáltam, de valahogy mindig arra jutottam, hogy nálam mégiscsak az Atkins volt hatásos, úgyhogy újra nekivágtam :-)))


Sok sikert mindenkinek :-))

Shephard

134. veronitas (válaszként erre: 133. - EriAnyó)
2006. febr. 13. 10:28

Szia EriAnyó.


Te is szegedi? :-) Üdv. a klubban.


Én az elejétől kezdve (január 9.) két nap zabáláson kívül elég szigorúan csinálom az Atkinst, de csak azóta érzem, hogy megindultak a kilók, amióta mindenhova gyalogosan járok, és kiiktattam egyelőre a sajtot is, vagy csak ritkán eszek. És igyekszem este hat, hét után már nem enni. Egyelőre ennyi.

És a mérlegelés nekem nem jött be, mert nem a kilóimon látszik az eredmény, hanem a centikben.


Kitartást kívánok minden kezdőnek és újrakezdőnek, mert amikor már eltelik kis idő, valami fantasztikus érzés, hogy olvadnak le a zsírpárnák. Én ráadásul minden fürdés után bőven kenekszem, úgyhogy egyre selymesebb is.


Sziasztok.

2006. febr. 11. 19:02

Sziasztok!

Kissé hűtlen lettem Hozzátok, de amióta újra dolgozom, alig van időm fórumozni.

Sajnos kissé "bestagnáltam", de ez a múlt hét végi 40. szülinapom ünneplésének köszönhető. Nem is mondom el, miket ettem. (Bűnöztem egész hétvégén.)

Viszont, végre találtam olyan kihordásos ebédszállítót,a Gastroyalt, amelyik alacsony ch tartalmú ebédet is kínál itt, Szegeden is. Finom és elég nagy is az adag, bár megkérik az árát.


Mindeninek további sikeres diétázást kívánok! Igyexem gyakrabban jönni.

132. EriAnyó (válaszként erre: 128. - Elinor)
2006. febr. 11. 18:57

Elinor!

Ezer bocsi, régen jártam erre. Itt a cím:

[link]

131. 4726e582cf (válaszként erre: 129. - Edit)
2006. febr. 10. 07:28

Szia Edit!


Üdv egy régi motorostól :-). Émis a régi Hoxás fórumba mászkáltam és úgy 2 évvel ezelőtt szintén...

De ne add fel, így másodszorra kínseservesebb. Na most aztán megnyugtattalak. Nagyon nyögvenyelősen mennek a kilók, ha egyáltalán lefele mennek... :(

De azért nem adjuk fel, ugyebár... Éhesek nem vagyunk és nem is igazán fogyókúra, hanem életmód váltás :-)).


Nos lesz eredmény, bízznk benne :-)

130. En26
2006. febr. 9. 18:11

Sziasztok!

Kb. négy hónap lazítással ( zabálással!!) 8 kg plusszal, - én is ujra kezdem.

Sajna, mindig ez a vége.

129. edit
2006. febr. 9. 10:50

Talán néhányan még emlékeztek rám az első hoxa oldalról.

Két éve csináltam először a diétát.

Most újra kellett kezdenem - mégiscsak ez az, amit leginkább el tudok viselni a diéták közül.

Gondoltam az újrakezdés örömére megint jelentkezem nálatok.

Eddig még eredményem nincs semmi.

128. Elinor (válaszként erre: 109. - EriAnyó)
2006. febr. 3. 18:58

Sziasztok!



Hol találom meg azt a másik lowcarb-os oldalt?

127. Elinor (válaszként erre: 110. - 4726e582cf)
2006. febr. 3. 18:52

Szia!


Én kéthetes Atkinsos vagyok. Hogyan tudom megnézni a képedet?


Ui: egyébként -4,5 kg

126. chewy (válaszként erre: 125. - Veronitas)
2006. jan. 27. 15:31

Szerintem nagyon klassz dieta az Atkins.En nagyon sokat szenvedtem a reflux betegsegemmel,de miota Atkinsezek egyaltalan nem jott elo.

Orulok,hogy ujra belevagtam.3 het alatt a 600 kaloriaval 3 kilot fogytam.Na es 600 kalorian lezengeni tenyleg veszelyes es egeszsegtelen.Feltem a valtastol,mert az Atkins alatt 1200 kaloria korul biztosan vagyok.De mar az elso negy napban lement 1 kilo es raadasul sokkal jobban erzem magam.Sok sikert es kitartast mindenkinek!

125. veronitas (válaszként erre: 122. - Zse pi)
2006. jan. 24. 20:58

Teljesen egyetértek: jól vagyok!


(kivéve, végül is a beszélgetés azzal az okossal onan indult, hogy fájt a gyomrom, szóval néha fáj a gyomrom, és fel vagyok fúvódva, valószínűleg a karalábétól szerintem)

124. 93a74b44ea (válaszként erre: 123. - Zse pi)
2006. jan. 24. 20:20

Szerencsére nem vagyok nagy dohányos,azt hiszem,ez a része még viszonylag könnyen fog menni.Nehezebb lesz a sok "szemét kajáról" leszokni meg a mozgásnak nekiállni.

De biztosan szólni fogok,ha bármivel kapcsolatban kérdésem lesz,előre is köszi!!

123. zse pi (válaszként erre: 115. - 93a74b44ea)
2006. jan. 24. 10:31

Szia Letty26!

Én január3.-án kezdtem a leszokást, azóta is sikeresen csinálom. Igaz nekem már elég sok tapasztalatom van erről, azt hiszem ez már a negyedik próbálkozásom:))) A leghosszabb idő, amit bírtam 11hónap volt. Nikotintapaszt használtam eleinte, sokat segített. Ha segíthetek valamiben, kérdezz nyugodtan. :)))

122. zse pi (válaszként erre: 116. - Veronitas)
2006. jan. 24. 10:27

Sziasztok.

Annyira útálom, hogy mindenki olyan okosnak tartja magát az egészséges táplálkozás-, és a diéta-témában. Szinte semmit nem tudnak az Atkinsről, csak a negatívumot tudják belőle megjegyezni. Persze, hogy vannak olyanok, akiknek bajuk lett belőle, de ők biztosan ész nélkül csinálták... A másik meg az,hogy sokkal egészségesebben táplálkozunk, mint aki kenyeret, pizzát, tésztát eszik egész nap. Az atkinszesek rengeteg zöldséget, így vitamint is fogyasztanak, nemúgy mint az átlagember...

Legalábbis én így érzem, saját tapasztalatomból, hogy mióta Atkinsezek, sokkal egészségesebben táplálkozom, sokkal több folyadékot fogyasztok. Jól vagyok!


A múltkor én is találkoztam egy ilyen pasival, aki csak fújta a magáét, aki a vércsoportdiéta híve. Egyszerűen nem lehetett még beszélni sem vele, szidta az atkinst, és bizonygatta, hogy nem ehetek csirkét, meg paradicsomot, meg sok mást... Na persze... Ez a 2 kaja az, amit imádok, akkor miért ne ehetnék??? Ha ezt kívánja a szervezet, akkor ezt kell enni! Nem azért kívánja, mint a ch-kajáknál, hogy leesik a vércukorszint, hanem mert a szervezetnek szüksége van rá! Na mindegy, ez csak egy példa volt a kritizáló emberről.

Nem kell foglalkozni velük! Az a lényeg, hogy mi jól érezzük magunkat. :))))

pusz

121. veronitas (válaszként erre: 120. - EriAnyó)
2006. jan. 23. 20:51
Köszi, ezek nagyon finomak lehetnek, ki is próbálom (bár az utóbbit már csináltam, csak darált sertéshússal).
120. EriAnyó (válaszként erre: 118. - Veronitas)
2006. jan. 23. 20:05

2 kicsontozott csirkecombból csináltam tejszínes szaftos husit (a sózott-borsozott húst vajon megsütöttem kevés hagymával, fokhagymával,bacon kockával, zöldpaprikával, majd felöntöttem főzőtejszínnel), hozzá görög saláta. Ez 2 napra elég.

A másik: pulykacombból készült székelykáposzta. (Pörköltnek csinálom meg a húst és teszek bele savanyúkáposztát, amit a párom mesterien savanyít kőedényben.)Ez annyira népszerű, hogy kb. 4 adagot csináltam, tegnap ez volt a vacsi, így kb. 2 napi ebédrevaló maradt.

119. Brill
2006. jan. 22. 21:04

Sziasztok!

Én is megfőztem keddig.:) MA kibírtam! És lépegetőztem is 10percet. Ami ugyan nem sok, de nem bírtam tovább, bele kell jönnöm.

Csináltam különböző zselés dolgokat, zöldségeseket és húsosakat is. Kipróbáltam a karfiolpürét is póréhagymával- nagyon finom lett, de látjátok ez a baj velem, csak egy bajom volt vele, hogy nem ehettem hozzá egy kis krumplit. Na sebaj, megy tovább a kerék, most már csak kibírom, nem igaz, hogy nem.

Holnap sült padlizsán a menü.

Gyerekek, ez a legnehezebb, amikor még nincs eredmény.

Jó éjt, holnapra bűnözés- mentes szép napot mindenkinek!

Brill

118. veronitas (válaszként erre: 117. - EriAnyó)
2006. jan. 22. 20:18

KÖSZI!


Én is így gondolom.


Majd írd le, légyszi, mi finomat főzöl, és mi lehet az a finom, amit egy fél hétig tudol enni?

:-)))

117. EriAnyó (válaszként erre: 116. - Veronitas)
2006. jan. 22. 17:22

Sajnos sokszor tudatlanságból reagálnak úgy az emberek, ahogy. Én is megkaptam, de kitartottam. Most meg amikor újrakezdtem, akkor azt mondtam, ha 21 kilót le tudtam fogyni anélkül, hogy belebetegedtem volna, akkor csak nemolyan rossz ez a módszer.

Tarts csak ki, megéri. :)


Én is visszatérek az Atkinshez, mert a zsemlekívánás szerencsére nem tartott sokáig. Nem híztam a múlt héten, bár nem is fogytam. Most készül a jövő hét első felére az ebédem.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook