Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tehetetlenség, félelem és feladás fórum

Tehetetlenség, félelem és feladás (beszélgetős fórum)


2009. aug. 10. 12:37
köszi a biztatást
11. Christineee (válaszként erre: 9. - E799f80651)
2009. aug. 8. 22:55

Ne is tedd tönkre magadat semmiképpen!!!


Komolyan mondom hogy az a legjobb ha mielőbb elmész egy dokihoz kivizsgálásra! Ott nagyon hamar kideríthetik ha netalán valami gond van de ne legyen!!!


És segíteni is tudnak hogy minnél előbb jöjjön a baba.

És akkor nem idegelnéd magadat az állandó gyötrödéssel!!!

10. misz
2009. aug. 8. 22:43

Menj dokihoz minél előbb. ha gond van, segít. Ha nincs megnyugodhatsz legalább.

Én is a sikertelen hónapok után dokihoz mentem. Kivizsgáltak. Kiderült mi a baj, megkaptam a gyógymódot és következő hónapban már teherbe is estem.


Azt nem értem, hogy " hogy mond el a férjednek, ha bajod van". ha Ő életed párja nem hiszem, hogy félned kéne bármitől. Ő is elment kivizsgálásra, pedig a nőkkel szokták kezdeni.


Minden jót Nektek!

2009. aug. 7. 21:50
ne értsetek félre még mindig szeretnék babát csak nem szeretném magam tönkretenni emiatt
8. e799f80651 (válaszként erre: 6. - Novehaki)
2009. aug. 7. 21:49
lehet hogy igazad van
7. e799f80651 (válaszként erre: 4. - 49ca420470)
2009. aug. 7. 21:47
nem akkor szexelünk amikor kell hanem amikorkívánósak vagyunk, nem diétázok és nem tesztelek és nem mérek és semmit sem csinálok, az első 1 évben nem is gondoltam rá nem stresszeltem jöhetett volna
2009. aug. 7. 21:20

a feladás a legjobb amit tehetsz az fog segíteni hidd el, mert akkor nem fogsz annyit foglakozni a témával és akkor könnyebben fog sikerülni a babuci is


szorítok neketek

5. Christineee (válaszként erre: 3. - E799f80651)
2009. aug. 7. 20:59

Teljesen megértelek, mert én se vagyok egy türelmes típus!!

Ha valamit akarok azt ehetőleg azonnal. de vannak helyzetek mikor kell a türelem.


De ha stresszeled magadat azzal magadnak is meg a párodnak is ártasz!! És ez semiképpen nem tesz jót a babásodásnak!

Én is ugyanígy voltam vele, hogy jó lenne tudni mikor és kész! De ez nem így müködik.

Hidd el minnél előbb elmész egy jó dokihoz kivizsgálásra annál előb lesz baba.

És sok esetben ha nincs semmi gond akkor is csak 1-1,5 év utáán jön össze a baba.

4. 49ca420470 (válaszként erre: 3. - E799f80651)
2009. aug. 7. 20:59

Ha a szexet te is élvezed,azaz elélvezel és azért csinálod mert valóban kívánod és nem csak a gyerek miatt,akkor nagyobb a valószínűsége a teherbe esésnek.

Ha görcsölsz rajta,ha szorongsz ha diétázol ha nem kívánod annyira csak a baba miatt,akkor nehezen fog menni.

2009. aug. 7. 20:56

sajnos elég türelmetlen ember vagyok

inkább az nyomaszt hogy nem tudom hogy mikor lesz, ha valaki azt mondaná hogy ne izgulj mert pont 4 év múlva sikerülne akkor nem idegeskednék ennyit.

sokat stresszelek és ez se nekem se a férjemnek nem jó

2009. aug. 7. 20:52

Szia!


Ne add fel!!! Menj el dokihoz!! Kiderítí mi a gond és segít!!

De tényge jó ha nem görcsösen akarod ababát.


Nekünk 4-5 év után lett végül gyerek.

2009. aug. 7. 20:50

férjemmel szeretnénk egy babát, ő lenne az első baba, de már 15 hónapja küzdünk.

úgy érzem hogy nem bírom tovább, olyan tehetetlen vagyok, a férjem volt már kivizsgáláson, és makk egészséges, tehát én vagyok a hunyó. mindenki mondja hogy foglaljam le magam de nem megy, akármit csinálok,azért az agyam még jár.

nagyon félek hogy mi van ha kiderül hogy van valami bajom, hogy mondom el a férjemnek?

kezdem feladni, mostmár nemtudom hogy mit akarok

aki hasonló cipőben jár azzal beszélgetnék, hogy tartsuk egymásban a lelket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook