Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? fórum

Mi volt a legégőbb, legcikibb helyzet életed során? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. febr. 14. 01:45
nem tudom,ki emlekszik mindenre?
2015. jan. 29. 20:18
Végigolvastam,rommá röhögtem az agyam:DDD
93. Csigusz 79 (válaszként erre: 50. - 42959a623e)
2015. jan. 29. 20:00
:-DDDD
92. Csigusz 79 (válaszként erre: 88. - 47e1558c02)
2015. jan. 29. 19:28

Hasonló eset velem is megesett :D

Rám kissé szűk volt a blúz,de siettünk a vendéglőbe ezért már nem volt időm átcserélni.

Nagyba kávézom,ismerősöm meg valamit bütykölt a telefonján,lényeg hogy arra lettem figyelmes hogy mindenki engem bámul.El nem tudtam képzelni mi olyan érdekes rajtam,aztán megpillantottam hogy a blúzomat alul csak 2 gomb tartja,szóval ott ültem a kávémmal és majdnem teljesen kigombolt búzzal,mégha volt is rajtam melltartó,vártam hogy nyíljon meg alattam a föld :D

2015. jan. 29. 19:22
De kár,hogy nincs több ilyen fórum!:D
2010. aug. 12. 21:16
Szaladtam a városban délelőtt,tömegnyomor mindenhol és akkorát estem mint a ház csúsztam a járdán hason!a nadrágom mindkét térdemen kiszakadt!!nagyon égő volt
89. b892d196e8 (válaszként erre: 88. - 47e1558c02)
2010. aug. 12. 19:47
:)
2010. aug. 12. 19:44
Én pl. egyszer ültem a buszon, egy négyes ülésben. Velem szemben egy 40 év körüli fickó ült. Rajtam egy vállpántos top volt, de melltartó nélkül, és egy kicsit nagy volt rám a blúz. Volt vagy 40 fok a buszon, izegtem-mozogtam össze-vissza kínomban. Egyszer csak lecsúszott a blúz jobb pántja a könyökömig, és kibuggyant a jobb cicim. Először észre sem vettem, csak azt, hogy a pacák nagy szemekkel bámul. Odanéztem, észrevettem, hogy virít a cicim, mire egy hanyag mozdulattal visszahúztam a vállamra, ránéztem a pasira és annyit mondtam egy vállrándítás közben: Hm, bárkivel megeshet. És néztem ki tovább az ablakon. Nem vagyok szégyenlős, szóval tényleg nem zavart, de szerintem a pacák irtó zavarba jött.
2010. aug. 11. 21:21
strandon csúszdáról bikini felsőt elhagyva érkeztem le..
2010. ápr. 20. 10:15

Tavaly előtt télen a korcsolyapályán egy kis kölyök lökdöste a kicsi barátnőmet...én meg leszidtam a kölyket..és mivel összetévesztettem valakivel rákiabáltam, hogy ismerlek én téged jol "... ...." mire végig mondtam a nevét, rájöttem, h mnem is az a gyerek...

A kis barátnőm meg döbbenten nézett, hogy mi lett velem? "Erika ő nem ".... ..." :))" isteni volt..azota is ha szembe megyek a kölyökkel a pofámrol a bör sül le.. :))

85. e5bfff55e3 (válaszként erre: 80. - Tira Misu)
2010. ápr. 15. 18:21
:DDDD Én is ilyen vagyok.
2009. okt. 12. 17:13

1-2 hete..elmentem vásárolni. Piros-napok jöttek, igy bevásároltam a kellékekből. Kifele már vártak rám.. "Kicsit gyere velünk" ekkor már tudtam baj van. "Ugy láttuk elemeltél valamit, kipakolnál?" én persze ketyegtem az idegeségtől, remegtem belé..de minden szépen kipakoltam.. esőernyőt..telefont..egy csomag tampont..

Végülis nem loptam el semmit..csak fére látták. de mindent megért, ahogy láttam mindenki elszőrnyedve néz rám, mint egy tolvajra.. a végán már annyira kellett kacagjak, hogy allig értem ki az üzletből.


Másik eset. Kényszergondolataim vannak, ami miatt sokszor kerülök kellemetlen helyzetbe. Állok az orvosi rendelőbe..körülöttem egy csomo, komor képü alak.. egyszercsak beugrott valami hülye gondolat. valahogy visszafogtam magam, s nem röhögtem. De a gondolatok egyre csak jöttek..én már nem birtam tovább, fuldokolni kezdetem, majd harsényan felkacagtam, kifutottam a rendelőből..lenyugottam, és visszamanetem a rendelőbe..mindeki ugy nézett rám, mintha "elemebeteg" lennék..remek volt.


Mikor még suliztam, sokszor törtek rám ilyen kényszergondolatok. Felkellett olvassak valami elemzést..jött egy sor gondolat, ugy elkezdtem röhögni..h már mindeki éngem nézett és kacagott, h "na ez megbolondult" a tanárnő szolt, h mikor ugy érzem vége..akkor folytassam..hát kinos volt. Folyatom az olvasást. Egyszer csak torkaszakadtábol kezdett üvölteni a telefonom. Mivel addig Sa*em telom volt és a mostani No*ia igy másképp kellett feloldani a billenytyüzetet. Nem tudtam elhalgattatn..a telefon üvöltött, az osztály röhögött én meg össze-vissza kapkodtam s közbe mondtam "jajj nem halgat el, nem tudom lezárni" :))

Szerencsére nem vágtak ki óráról..biztos látta a tanárnő, h kicsit kiakadt napom van :))

2009. márc. 25. 18:12

:-) Igazán cikis helyzetben még nemnagyon voltam ,de a kislányom már egypárszor beégetett. Persze ezt senki nem veszi fel annyira mondván hogy gyerek.

-egyszer nyári nagy melegben elment mellettünk egy tényleg jó nagy hassal megáldott úriember csupasz felsőtesttel,- mire a lányom "anya, azt nézd mekkora dugibácsi. Hát ezen a bácsi is csak mosolygott, a másik ami így hirtelen eszembe jut mikor a boltban álltunk a pénztárnál sorban szintén nyári meleg és a drága kiscsajom megszólta az előttünk állót miért olyan büdös a bácsi?

2009. márc. 25. 12:08
Egyszer azt hittuk a parommal hogy csak 2esbe vagyunk,es a szoba ajtot be se zartuk,hanem egybol a lenyegre tertunk:)De nagy meglepetesunkre az "akcio"kellos kozepen beallitott a parom nagymamaja,es mivel nem vette eszre a helyzetet a kuszobon nekifogott magyarazni hogy vmiert nem tudja bekapcsolni a tv-t,lehet nem megy a taviranyito,:)
2009. márc. 25. 10:58

Más,ez már nem pókos:Ez is régen történt már..diszkóban voltam barátnőimmel,de hamar eluntam a bulit és úgy döntöttem,haza megyek.Egyedül indultam.A helység,amelyben a kabátokat lehetett felakasztani és ahonnan egy keskeny kis lépcsősor is vezetett az utcára, rettentő sötét és szűkös helyiség volt.Tapogatózva lehetett csak közlekedni,de mivel erről rövidebb lett volna a hazafelé út,ezért ragaszkodtam hozzá,hogy itt megyek keresztül.Ahogy mentem lassan lefelé a sötétségbe vesző lépcsőn,egyszer csak valami puha dologra léptem,ami megingott a lában alatt és síron túli hangot hallatott.Szerencsére nem estem el mert erősen fogtam a korlátot.Ahogy lassan haladtam tovább lefelé,elégedetlen morgolódást és nyafogást hallottam és ekkor rájöttem ,hogy bizonyára letapostam egy szerelmespárt,akik ostoba módon pont ezt a sötét és nyilván nem a legkényelmesebb lépcsősort választották ki egyepetyézés helyszínének.Persze azért sajnáltam is őket.És igyekeztem gyorsan eltűnni a tetthelyről.Soha többé nem mentem át azon a helyen.


Váratlanul támadó röhögő görcsök miatt is kerültem már cikis helyzetbe.Egyszer mikor egy tömött buszon utaztam,egyedül.Eszembe jutott valami vicces dolog és efogott a röhöghetnék.Egy ideig próbáltam türtőztetni magam,köhögésnek,fuldoklásnak álcázni a röhögést,de végül mégiscsak kitört belőlem a sátáni kacaj.Nagyon égő volt,ahogy az öreg nénikék felháborodott tekintettel méregettek,a fiatalok meg vigyorogva összesúgtak.De sajnos még ez sem tudta elvenni a jókedvem.Magamban azon imádkoztam,hogy érjük el minél hamarabb akövetkező megállót.Ott aztán szinte menekültem lefelé a buszról.És továbbra is röhögéssel küszködve szedtem a lábam hazafelé.


A másik ilyen eset suliban történt,dolgozatírás közben.Volt nagy csodálkozás,mikor hirtelen belenyerítettem a síri csöndbe.A jókedv ragadós,és pár másodperc múlva már az egész osztály visítva röhögött.Páran nem tudták abbahagyni,akárcsak én,minket ki is küldött a tanárnő a folyosóra,hogy ott röhöjünk,amíg jólesik.Ő valamiért nem volt humoránál,a jegyünket expressz meg is kaptuk.1-est,természetesen.Az enyém ,a nyomatékosság kedvéért két vonallal alá is lett húzva.

2009. márc. 25. 10:57

A pókok,ezek a fránya kis dögök!Már kétszer kerültem cikis helyzetbe miattuk.Először akkor,amikor a barátommal sétálgattam a városban.Tavasz volt,az idő gyorsan felmelegedett én pedig levettem a kabátkámat és a karomra terítettem,így sétáltunk tovább.Egyszercsak megláttam,hogy mászik egy pók a kabátomon.Velőtrázó sikoly kíséretében elhajítottam a kabátot,ami egy velem szemben haladó pasi lába elé esett.Szegény,azt sem tudta,nagy gyorsan hogy ugorja át.Zavartan,csodálkozva rámnézett,aztán sietett tovább.A barátom meg egész nap ezen röhögött.


A másik eset:Nálunk nyaralt egy kedves fiú barátom.

Wc-re kellett mennem,akkor még ilyen fedeles wc papír tartónk volt.Amint kivettem belőle a tekercset és megfordítottam,a gurigából kiesett egy nagy,fekete pók.A combomra esett ,aztán villámgyorsan haladt lefelé a lábamon igyekezett befele,a nadrágom szárának rejtekébe,én pedig sikítozva téptem le magamról a hófehér nacim.Aztán ugrálni kezdtem rajta,mert a pók meg volt bújva a nadrág redői között én meg agyon akartam taposni.De hamar úgy döntöttem ,inkább hagyom a francba.A nadrágot magam mögött hagyva,egyszál bugyiban,ijedtségtől remegve rohantam ki a fürdőszobából.A fiú valami leírhatatlan arckifejezéssel bámult rám.De rendes volt,mert átnézte a nadrágomat és eltüntette a pók maradványait.

2009. febr. 27. 18:37

nem velem történt:


Általános iskola, 8. osztály, irodalom óra. Bejön az irodalomtanár, és mögötte a szakfelügyelő, akit én nem vettem észre, mert éppen a másik padsorban álló lánnyal voltam elfoglalva. A szakfelügyelő beült mögém, és én még mindig nem vettem észre. Volt egy osztálytársam, aki mindig azzal szórakozott, hogy hátulról rugdosott - pontosan mögöttem ült, aznap nem, mert a másik oldalon ült. A rohadt dögöt ez nem akadályozta meg abban, hogy ezt akkor is csinálja, amikor a szakfel. ott ült mellette. Gondoltam, megfegyelmezem egy kis Axe dezodorral. Egy határozott mozdulattal benyúltam a tornazsákomba, előkaptam a dezodort, hátrafordultam, és teljes gázzal pofán fújtam a szakfelügyelőt! Akkor még nem volt botrány. Ellenben a harmadik órán bejött az igazgató és vészjósló pofával lehívott az igazgatóiba. Ott ülésezett a válságstáb. Igazgatóhelyettes, a szakfel. és az igazgató. Kiderült, hogy a szakfel. a budapesti főfőfőfő irodalom szakfel. és rendkívüli mód fel van háborodva. Szerencsémre az igazgatóhelyettes mellém állt, mert azzal védett az igazgató szitokáradatától, hogy "szegény gyerek nem is tudta, hogy mögötte ül". Ebből persze még nagyobb botrány kerekedett, hogy miért nem tudom, hogy bent van a szakfelügyelő. Végül megúsztam egy igazgatói figyelmeztetéssel.

2008. okt. 25. 12:13
vagy mikor kiállitáson a hatalmas táskámmal levertem egy bronz szobrot...:( égett a fejem..(azt meg nem is mondom hogy a hulye osztálytársaim mit irtak a vendégkonyvbe:DD-a szemetek.. )
2008. okt. 25. 12:10
fuu,ilyen sok volt:D például elso randin..augusztusi éjszaka,dunapart,hullocsillagokat mentunk nézni mert aznap éjszakára mondták hogy sok fog hullani..romantika ezerrel..kézenfogva álltunk a toparton,a srác megcsokolt-mire én hirtelen fellángolásbol azt kérdeztem: "ugye itt nincsenek csiklok?" (a csiklot mondtam a siklok helyett...) kicsit se volt ciki:D
2008. okt. 25. 11:22
Polg.Hiv. épületében siettem le a lépcsőn /mhelyem/,éppen fogadóórás időszak...sok ügyféllel...megcsúszott a cipőm sarka a lépcső szélén /ami egyébként se mai kivitelezésű/...lecsúsztam hirtelen 3-4 lépcsőfokot, majd még gyorsabban felugrottam,nehogy meglássanak...aminek persze esélye sem volt...segítségemre sietett 2 idős hölgy,akik elkezdtek hangosan sajnálni...szóval nemcsak a közvetlen környezet látott,hanem még toborzás útján is jöttek...nagyon kínos volt...azokban a pillanatokban nem kellett arcpirosítót használnom...
2008. okt. 19. 09:47
Volt hogy ráköszöntem az egyénre, mert nagyon hasonlított az ismeretségi körömből valakire...
2008. okt. 14. 10:06
Amikor a kórházba a lépcsőn lefele jövet megcsúsztam és seggest ültem. Párom meg majd bepisilt a nevetéstől, meg még az a pár ember aki ott volt. Volt égés javából.
2008. okt. 1. 11:37
A fiamat vittem controllvizsgálatra bokája kificamodva lábra nem tudott állni fásli a lábán,betolom tolószékkel orvos ránéz és így szól"tekerd le a lábadról a kötést öcsi" én ezen úgy meglepődtem ,hogy azt mondtam a fiamnak -utána pedig meg is vizsgálhatod magad.Kitört belőlünk a nevetés annyira,hogy szinte sírtunk alig néztek hülyének
2008. okt. 1. 11:11

Páros látogatásra jött a főnököm,és azt mondta menjek elöl a falucskákon keresztül,ő majd követ.Ezüst Toyotával volt legutóbb.

Na,én elindultam,lekanyarodtam-autó sehol.Leálltam oldalt,indexet kitéve,mire egy barom WV-es megáll mögöttem,dudál-én visszadudálok;megint dudál,megint visszadudálok.Ez így ment egy darabig,míg nőiesen-elegánsan be nem intettem,majd hátranéztem,ki az az idióta,-hát a FŐNÖK-új kocsival...

71. 70a5a27405 (válaszként erre: 70. - G.)
2008. szept. 17. 11:06
Akkor volt meglepődés, mindkét részről! :DDDD
70. G.
2008. aug. 20. 09:19
69-es póz,anyós ránknyitott....
2008. júl. 26. 11:06
Még 53 évesen most is az Qszinteség.. na nem bántón, de ugyanúgy magammal szemben is, de magammal keményebben..
68. Tia75
2008. márc. 19. 08:07
14 évesen volt életem legeslegelső randija. A szitu:álltunk egy jó mély árok szélénél. A srác meg akart puszilni,én meg csak mentem hátra és hátra, egészen addig, amíg el nem fogyott a lábam alól a talaj....
67. muci5
2008. márc. 19. 00:43

eszembe jutott megegy!

kb 10 eve, gimi bol mentunk haza abaratnommel es allunk a zebran a pirosnal, es doltunk a rohogestol... annyira rohogtem hogy rahajtottam a fejem a baratnom vallara, es bele akadt a fogszabalyzom a baratnom kotott pullcsijaba, es kozben zold lett es baratnommel nagy hevvel elindult, es rantott maga utan... ez csak olaj volt a tuzre... ekkor mar sirtunk a rohogestol es kulso segitseg kellett hogy kiszedjek a pullcsijat a fogszabalyzombol

66. muci5
2008. márc. 19. 00:40

anno tobb honapnyi remenytelen szerelem utan sikerult az exemtol kicsikarni egy randevut! elegansan kicsiptemmagam, o is, oltony, en is tusarku draga etterem satobbi... kaja utan indulas elott gyors elszaladtam a mosdoba, teljesen vegig kellett menni az ettermen, az asztalok kozott

elmegyek wcre, kis ruzsozas, parfum, stb... sietek vissza az asztalunkhoz, exem ramnez es kitor belole a rohoges!

ugyanis a talpamra ragadt a wc papir es egy olyan jo tizenmeteres darabkat huztam magam utan vegig az ettermen

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook