Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2013. okt. 26. 07:59
Ma is tízmilliószoros nap van szóval csak pozitívan :-)
2013. szept. 5. 14:32

Első sorban a fejben kell rendet rakni. Addig nem fognak működni a dolgok, mivel a tudat alattid tiltakozik ellene.

Mitől félsz ha beszélni kell? Nem tudsz hibázni ha nem akarsz. Hiszen arra gondolsz hogy te vagy az az ember aki nekik kell. Mivel szükségük van rád és neked is rájuk. Kell ettől több?

Képzeld el magadban azt a munkahelyet ahol - amit szeretnél dolgozni. Örömmel mész be dolgozni, és jól érzed magad.

Minden negatív dolgot törölj ki. Próbáld ki, hogy írj le 5 olyan dolgot ami nem okés. Majd írd le úgy hogy jó.

2669. sutoczkine (válaszként erre: 2668. - Robyn)
2013. szept. 4. 18:07
Igen, már én is sokszor igyekeztem tisztázni magamba, hogy nekem pont most pont itt van a helyem, de nem megy. A gyerekekkel is sokszor ok nélkül vagyok ingerült.
2668. Robyn (válaszként erre: 2667. - Sutoczkine)
2013. szept. 4. 17:59

semmi baj, ismerős én is voltam így. Aztán meg bezárkóztam és nem keltem föl napokig. Úgy éreztem h megrekedtem nem jutok előre sehová, nem olyan helyen élek ahol szeretnék és nem úgy ahogy azt elképzeltem.


Én változtattam az egész hozzáállásomon. Hagytam ezt a maszlagot. Átgondoltam, hogy nekem mindig ott kell lennem ahol épp tart az életem és hogy akkor pont ott kellett lennem. Majd érezni fogom az irányt amerre kifelé vezet ebből az út. Magyarul levettem a vállamról azt a terhet h ezzel foglalkozzak. 1 hónap után levizsgáztam van munkám párkapcsolatom ami ezelőtt 3 évig nem volt ja és egészséges is vagyok. Mert betegeskedtem is ... :S És végül is elértem a célomat megyek arra a helyre amiről már annyit álmodoztam. :)


Ha "gyakorlatokat" kell végeznem ez ügyben nem jutottam volna sehová. :S nem tudom miért. Elolvastam 4 vonzással foglalkozó könyvet. Mind valahogy máshogy közelítette meg a dolgot. Aztán rájöttem h az én módszerem jobb... ahhoz vagyok szokva. Csak azzal hogy elolvastam ezeket a könyveket jöttem rá hogy miket művelek az agyammal.

2667. sutoczkine (válaszként erre: 2666. - Annie1130)
2013. szept. 4. 17:44
Pontosan, mind a kettő igaz és még önbizalmam sincs. Sajnos már többször is bebizonyosodott, hogy figyelmetlen vagyok. Az egyik melóhelyről pont emiatt küldtek el, pedig nagyon igyekeztem szerintem. Ha idegenek előtt kell megszólalni teljesen leblokkolok és jó eséllyel vörösebb leszek, mint egy rák :-( Először ezeken kéne javítani.
2666. Annie1130 (válaszként erre: 2665. - Sutoczkine)
2013. szept. 4. 17:34
Meg kell keresni az okát, hogy miért bénít le. Félsz az elutasítástól? Esetleg lámpalázas vagy?
2665. sutoczkine (válaszként erre: 2662. - Robyn)
2013. szept. 4. 17:30
Az a baj, hogy már a munkakeresés gondolata is lebénít és rossz kedvem lesz tőle. Azt se tudom, hogyan fogjak hozzá. Ha esetleg erőt veszek magamon és összeírom, hogy milyen előnyei vannak annak, hogy dolgozok az segíthet, hogy ne görcsöljek be tőle?
2664. Annie1130 (válaszként erre: 2660. - B4d40997c0)
2013. szept. 4. 17:01
Életvitel-szerűen jó lesz?:)
2663. Robyn
2013. szept. 4. 16:49
hiába képzeltem hónapokig ugyanazt ha csak rosszul éreztem magam tőle. Amint hajlandó voltam változtatni a hozzáállásomon javult a kedvem szinte ragyogtam és nem kellett hozzá egy két hét máris bejött az amit csak úgy elképzeltem. Pontról pontra... a legapróbb részletekig.
2662. Robyn (válaszként erre: 2661. - Sutoczkine)
2013. szept. 4. 16:46
előbb érezd jól magad aztán képzelj. Legalábbis ez nálam így működik. Akkor viszont nagyon.
2013. szept. 3. 09:25

Szép napot mindenkinek!


Az jó, ha naponta többször elképzelem azt amit szeretnék, mintha már meglenne? Csak a jól érzem magam közbe dolog nem megy :-( Most beraktam egy csomó kari zenét, hátha ez segít jobb kedvet csinálni.

2013. aug. 30. 13:57
És itt van olyan, aki komolyabban foglalkozik a vonzással?
2659. Micimackó:) (válaszként erre: 2657. - Sutoczkine)
2013. aug. 30. 12:02
Vannak blokk oldási technikák. Energetikai tisztítás-feltöltés, stb.
2658. b4d40997c0 (válaszként erre: 2657. - Sutoczkine)
2013. aug. 30. 11:30

Köszi a választ, én pl a munkám is ennek tudom be.


Eleinte én se tudtam mit szeretnék... csak dolgozni... de semmi nem tetszett... majd megfogalmazódott bennem: itthon lehessek, de legyen szabadidőm, és maradjak a szakmámban. Jelenleg egy ilyen munkahelyen vagyok, igyekszem is maradni.


Szerintem te is gondolkozz... mikor éreznéd jól magad? Milyen munkában?

2013. aug. 30. 11:08
A kérdés végül lemaradt. Szóval, hogy oldjam fel a blokkot?
2013. aug. 30. 11:07
Nekem is lenne egy kérdésem. Most már nagyon sürgős lenne melót találnom, de még azt sem tudom mit dolgoznék szívesen. Ha csak rá gondolok, hogy munkát keressek úgy érzem teljesen leblokkolok, mintha kővé dermednék és szinte mozdulni se bírok. Tudom, hogy akkor jobban élnénk, megvehetnénk dolgokat amikre most nem futja, de szeretnénk, stb. De sajnos ezek a motivációk se tudják legyőzni ezt az erős blokkot. És még csak beszélni se vagyok képes róla senkivel. Illetve tudtam 1 valakivel itt a hoxán, de ő már sajnos meghalt :-( Ő tudott rólam mindent, ő volt (vagyis még most is az) az egyetlen igaz barátnőm.
2655. sutoczkine (válaszként erre: 2654. - B4d40997c0)
2013. aug. 30. 11:00
Szerintem lehet, kitalálod milyen testre vágysz és igyekszel olyannak is látni magad mikor tükörbe nézel.
2013. aug. 30. 10:29

Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy a mellemet meg tudom nagyobbítani az agykontroll segítségével?


Igazából nem is nagyobbítani, csak hogy onnan ne fogyjak, mert az az egy testrészem, ami jó így, ahogy van. Ez sikerült már valakinek? Lehetséges?

2013. aug. 19. 14:28

Nekem szerencsére megy a teremtés ezerrel. Munkahely,pénz, stb. Megvannak a módszereim, és követem, ja és persze akarom. Ez a leg fontosabb. Számomra nincs lehetetlen, és nem. Az univerzum ezeket a szavakat nem ismeri.

PL: A párommal együtt szükségünk volt bizonyos összegre, hogy mind ketten tudjunk menni tanfolyamra. Esti teremtés után elképzeltem milyen boldog leszek, hogy fogok örülni ha meg kapom a pénzt. Ezt naponta esténként erősítettem magamban. NÉGY nap mulva esett az eső, és az udvaron szépen összehajtogatva találtam 40 ezret. Ez csak az egyik volt a sok közül :)

Szinte folyamatosan minden nap van mit teremtenem.

Kocsiban van egy parkoló angyalka, aki a szabad parkolóért felelős :)

Megsimogatom, és megkérem gondoskodjon a parkoló helyemről. "Tudok parkolni"

2652. Juca78
2013. aug. 7. 14:59

Volt pár apróság ami teljesült.

Pl kinéztem egy krémet magamnak, és olyat kaptam ajándékba. Vagy gondoltam el kéne menni kozmetikushoz, kb 20 éve voltam, és megismertem valakit aki pont kozmetikus, és csinált ingyen nekem 1 arctisztítást, meg tanácsokat adott. Néha azon kapom magam, hogy ott van valami "előttem" amit nagyon szerettem volna, de már el is felejtettem.

De a nagyobb dolgokkal még mindig nem sikerült sehova sem jutnom. Vagyis vannak olyan helyzetek ami eddig csak álmaimba teljesültek,

de 2 dolog még mindig várat magára :-(

2651. Juca78
2013. aug. 7. 14:51

Én csak vagyogatok..

Most voltunk egy hossgú hétvégén a barátokkal a Balcsin. Nem úgy sikerült ahogy terveztük, mégis leszámítva felejthetetlen élmény volt.

2650. ittmost (válaszként erre: 2645. - Juca78)
2013. júl. 31. 20:05
És te?
2649. ittmost (válaszként erre: 2648. - Edetke)
2013. júl. 31. 20:05

Szerintem a legtöbb embernek van valami,ami jóval problémásabb,mint az élete többi területe.nekem a megfelelő munkahelyet nem sikerült ezidáig bevonzani.

Arra jutottam,hogy valószínűleg a gondolataimban még mindig nem járok ott,ahol én majd dolgozni fogok.

Lehet,hogy a te ideális férfid is teljesen másmilyen lesz,mint amilyennek vizualizáltad,ezért nem ért még oda hozzád.Türelem:)

2648. edetke
2013. júl. 30. 12:05

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni!

En egy 31 éves nö vagyok. Hiszek a vonzás törvényében, használom is mindennap, söt segíteni is szoktam embereknek hogy hogyan éljenek pozitívan, de úgy érzem most valahogy elakadtam! Kb egy éve vagyok egyedül, és egyszerüen nem sikerül a megtalálni a párom! Tény, hogy nagyon magasan van a mércém, de ugye aki hisz benne annak nincs akadály! 

Nem értem hogy hol ronthatom el. Vizualizálok, aztán csinálom tovább a napom. Alapvetöen egy pozitiv gondolkodású vidám személyiség vagyok! Többször segítségemre volt már a Titok a munkahelyemet is bevonzottam.  De most valamit rosszul csinálok. Esetleg van valakinek valami ötlete hogy mi lehet az? Elöre is köszönöm a válaszokat! Mindenkinek szép napot kívánok!

2647. ittmost (válaszként erre: 2646. - Ittmost)
2013. júl. 23. 07:21

és ha már vonzás törvénye topik..:

megnéztam,h mik a lelki okai a porckorongsérvnek.Ezen elgondolkodtam,eldöntöttem,h mit fogok változtatni és utána masszíroztam meg(persze a kialakulása óta-másfél hónapja- napi 4-5 ször masszírozom)..de MOST sikerült megjavítani,hogy megtanultam,mit akar nekem mondani ez a sérv

2646. ittmost
2013. júl. 23. 07:19
szia!gyógyítom a porckorongsérvemet.4 napja egy ihletett pillanatban megmasszíroztam,(közben Istenhez is fohászkodva segítségért),és azóta nem fáj.
2645. Juca78
2013. júl. 21. 10:50
Sziasztok, hogy vagytok?
2644. Juca78 (válaszként erre: 2642. - Sutoczkine)
2013. jún. 21. 20:19
Köszi a tippet rákeresek :-)
2643. Juca78
2013. jún. 21. 20:18

Ha nincs jó nincs mit se meló, és hiába vettek fel a tanfolyamra a doki ahova küldtek nem adta ki az alkalmassági papírt.

Szánalom Magyarország szégyenlem hogy itt élek!!

2013. jún. 21. 17:32

Sziasztok!


Már egy ideje sehol senki, de hátha mégis olvassa valaki. Szóval én most olvastam el a hová lett a sajtom című könyvet. Valahol a neten találtam és pdf-be töltöttem le, de meg is lehet venni, lehet rászánom a pénzt. Szóval a lényeg, hogy ajánlom mindenki figyelmébe, mert egy rövid, de nagyon tanulságos történet a változásról. Még 1 párszor biztos elolvasom.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook