Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2731. pomponlány (válaszként erre: 2730. - PhoenixLibera)
2014. jún. 24. 13:32

Nagyon tanulságos történet. Köszönöm, hogy megosztottad.

További sok sikert, és még több sikeres vonzást:))

2014. jún. 23. 21:58

Íme a sikertörténet folytatása, hogy nektek is erőt adjon és lássátok, működik :)


Nagyjából október környékén határoztam el, hogy a diplomám megszerzése után nem maradok tétlen, nem szeretnék a létfenntartásért küzdeni, minimálbéres munkák után talpalni vagy itthon unatkozni a szüleim nyakán, hanem azonnal Londonba költözök. A nyelvtudásom miatt ez adott volt, más városban nem is gondolkodtam. Mikor megszületett ez az elhatározás, még nem tudtam, mégis hogyan fog ez kinézni. Honnan lesz kezdőtőkém rá, mégis mennyi kellene, hogy fogok ott egyáltalán elboldogulni egyedül,hiszen az egyetlen, akit ismerek, a párom is dolgozik, nem foghatja minden nap a kezem, ráadásul pont erre a hónapra utazik el meglátogatni a nővérét, amikor én megérkezek,szóval egyedül kell albérletet találni, munkát találni, stb. De az elhatározás az olyan szilárd volt, hogy más lehetőség meg sem fordult a fejemben. Egyszerűen tudtam, hogy minden meg fog oldódni időben. Az univerzumra bíztam a mikéntjét. És lám, most ott tartok, hogy mostanra úgy látszik,minden meg van oldva.A hónapok alatt összecsordogált az a minimum kezdőtőke, amivel már el lehet indulni, a párom, aki már ott volt,segített nekem elintézni a szükséges papírokat, amikor kint voltam nála. Aggodalomra adott okot, hogy rendben van, van egy havi pénzem, papírjaim és egy repülőjegyem, de hol fogunk lakni (párom is egy haverjánál húzta meg magát) és hogy találok munkát egy hét alatt. De továbbra is tudtam, hogy nem kell izgulni, mert minden rendben lesz. Azt is tudtam, hogy elsőre, akik kimennek, max 800-900 fontot keresnek az első munkájukkal, és nem kellene többről álmodozni...de én úgy döntöttem, hogy 1200 fontos fizetésem lesz már elsőre. És hirtelen megismertem valakit, aki véletlenül egy olyan helyen dolgozik, ami most nyílik meg és ezerrel keresik az új munkaerőt. Véletlenül pont 1200 fontot fizetnek :) És véletlenül alig várják, hogy menjek és felvegyenek. Egy percet sem töltöttem munkakereséssel...a munka jött hozzám :) A szoba hasonló módon talált meg, elkezdtem nézegetni a hirdetéseket, de mindenki azt mondta, annyi pénzért, amit szánok rá, azon a környéken, ahol szeretnék, nem fogok szobát találni. Na de én nekem van valamim, ami nekik nincs :D Hitem és pozitív hozzáállásom. Szóval egy nap alatt megtaláltam a tökéletes szobát a megfelelő áron és helyen.


Egy hét múlva repülök :) Szorítsatok nekem és leírom majd a további sikereket is, amiket a vonzás és a pozitív hozzáállás segít elérni.

2729. Aubrey (válaszként erre: 2728. - Pomponlány)
2014. jún. 17. 06:46
Igen, utólag én is így látom: meg szerencse, hogy ennyivel megúsztuk.
2728. pomponlány (válaszként erre: 2727. - Aubrey)
2014. jún. 14. 12:29

Nézzd pozítivan. Szerencs, hogy nem lett nagyobb baja.

Szerintem meg jó, hogy mentőt hívtál. Jobb megelőzni a nagyobb bajt.

2727. Aubrey
2014. jún. 14. 10:05
Nálunk nem jött össze a tegnapi nap. A kisfiam elesett a cumisuveggel a kezében (jarolapon), szetvagta a száját a törött üveg, totál bepanikoltam, életemben először mentőt hívtam, aztán persze kiderült, hogy túlságosan megijedtem, nem volt olyan komoly a dolog, a mentősök picit csovaltak is a fejüket.....
2014. jún. 13. 22:20
Úgy értem a mai NAPOM
2014. jún. 13. 22:20
Én pedig ma államvizsgáztam :) 5-ösre. Nem is tanultam halálra magam, mindent elolvastam egyszer és kész. A mai napok a sikerről és a beteljesedéről szólt, remélem, a tízmilliószoros nap miatt nagy hatással lesz a jövőmre :)
2724. pomponlány (válaszként erre: 2722. - Csibe3137)
2014. jún. 13. 12:02

Én is köszönöm, hogy emlékeztettél erre a napra:)))

Majdnem elfelejtettem.

2723. Aubrey (válaszként erre: 2722. - Csibe3137)
2014. jún. 13. 10:27

Huu! Nagyon köszi, hogy ezt leírtad, nem is tudtam!

Egy barátomnak nagyon fontos eseménye van a mai nap, ezzel is (remélem) tudtam Őt erositeni, hogy sikerüljön az, amit el szeretne érni!

2722. csibe3137
2014. jún. 13. 08:21
Nem utolsósorban ma van a Tízmilliószoros Teremtő Nap egyike (ebben az évben a második).
2721. csibe3137
2014. jún. 13. 08:20
Egyébként pont így jártam én is valamelyik este amikor vizualizálni akartam mit is szeretnék.Megvolt hogy anyagi bőség,egészség,béke,szeretet.De mikor arra került a sor,hogy pl a házunkat elképzeljem,hát fogalmam sem volt milyen is lenne a jó. :)Így most sokkal-sokkal apróbb dolgokra koncentrálok,mint pl a munkám kapcsán bizonyos dolgok,mert majd abból jön a többi is.
2720. csibe3137
2014. jún. 13. 08:18
Nem tudom ismeritek-e Kevin Trudeau "A Te kívánságod,a Te parancsod" hanganyagát.Abban van egy ilyen gyakorlat,hogy írd le amit szerinted szeretnél.Mindent.Ha kész vagy,mindet egyesével vizsgáld meg,mit érzel amikor arra gondolsz.Ha nagyon boldog vagy közben és HISZED?TUDOD,hogy megvalósul,meg tudod tenni akkor az az "ideális ponton" belül van,azon kell tovább dolgozni.Ha a hiányát érzed,akkor még nem vagy kész,hogy az Univerzum eléd tegye.
2719. Aubrey
2014. jún. 12. 23:12

pomponlány:


Igen, és mivel a szívem legmélyén nem is vágyom rá, ezért nem is teljesül, hiszen legbelül ez egy totális ellentmondást szül.


Vajon önismeretet lehet "kérni"? :) ("Kérd és megadatik!" c. könyv)

2718. pomponlány (válaszként erre: 2717. - Aubrey)
2014. jún. 12. 12:55

" (Nem tudom pontosan mit akarok, így meg sem érkezik hozzám.)"


Na ezzel, én is pont így vagyok.

Mert sokszor csak azt hiszem, hogy akarom, valójában pedig a szívem legmélyén nem is vágyom rá...mert valójában, nincs is rá szükségem.


Viszont amire tényleg tiszta szívemből vágyom, azt előbb vagy utóbb megkapom/megkaptam... Csak ki kell várni. Igaz, néha elég(nagyon) nehéz türelmesnek lenni...

2717. Aubrey
2014. jún. 12. 11:00

Sziasztok!

Pénzre volt szükségunk, arra koncentraltam, hogy pénzt találjak, közben 'A Titok' szövege zakatolt a fejemben, amit napi szintén hallgattam.

Séta közben találtam egy több mint háromszáz eves érmet. Végül is azóta sem adtuk el, és ez a történet annyira abszurd szerintem, hogy én magam el se hinném!


Viszont: egy jó ideje elvesztettem a "hitemet", nem megy a pozitív gondolkodás 'gyakorlása'.


Általában türelmetlen vagyok, ha egy idő utan nem jön a siker, csalódok, feladom. Illetve a konkrét kérdés megfogalmazásával kapcsolatban is gondom van. (Nem tudom pontosan mit akarok, így meg sem érkezik hozzám.)


Ti is vagytok így ezzel...?

2716. csibe3137 (válaszként erre: 2703. - PhoenixLibera)
2014. jún. 11. 23:06
Ezt nagyon jó hogy leírtad.Mármint a pénz részére gondolok.Nálunk hasonló a helyzet,hónap végére,nincs pénzünk,kölcsön kell kérni.A gond csak az hogy 4 gyereket nevelünk.Ha csak mi ketten volnánk a férjemmel,nem idegelném magam annyira rajta.Nagyon nehezemre esik nem arra gondolni,hogy nincs pénzünk.Volt olyan amikor sikerült,egyszerűen nem érdekelt,tudtam,hittem megoldódik és akkor mindig úgy lett.Pl: 20 forint van a péntzárcámban,a kamra gyakorlatilag üres,aznapi étel még megvan,másnapra nincs.Meg lesz oldva-gondoltam és neki álltam pakolni.És tadammmm...egy kissé elfelejtett táskában találtam 1500 ft-ot.Másik eset:szintén hó vége,szintén nincs pénz.Nem görcsölök,megoldódik.Telefon:egy internetes portálon hirdettem a terméket,azonnal jöttek-vitték.Szóval,tudom,hogy működik,de néha nagyon nehéz elengednem.
2715. PhoenixLibera (válaszként erre: 2714. - Sylvee12)
2014. máj. 29. 18:37
Köszönöm :D Egyébként majdnem végeztem a vizsgáimmal is, már csak egy van hátra...semmiből nem kellett újramennem :D
2714. Sylvee12 (válaszként erre: 2712. - PhoenixLibera)
2014. máj. 29. 18:01

Nagyon tetszik a 2703. hozzászólásod.


Big like. :DDD

2713. Baby18 (válaszként erre: 2707. - RoliX)
2014. máj. 28. 10:02
Köszönöm!
2014. máj. 27. 23:01
Megy ez mint a karikacsapás :D
2711. Sylvee12
2014. máj. 27. 17:11

Sziasztok!

Pont ezt a fórumot olvasgattam, miközben arra gondoltam, milyen jó lenne arra a munkahelyre bekerülni, ahova nemrég jelentkeztem. (Közben hallottam, hogy felvettek két embert.)

Szólt egy ismerős, hívjam fel az ottani főnököt. Eredmény: holnap megyek felvételi elbeszélgetésre. :)))))

2014. máj. 27. 14:47
Én arra gyúrtam, hogy a próbaidő letelte után elküldenek és helyette felveszek az oviba ahol nagyon szeretnék dolgozni. Erre ma közlik, hogy jó eséllyel maradok a próbaidő után. Mondjuk ez még nem végleges. Pedig minden nap elképzelem, hogy ott dolgozok és azt amit akarok dolgozni és közben olyan boldogság fog el, mintha már a valóság lenne.
2709. sutoczkine (válaszként erre: 2708. - PhoenixLibera)
2014. máj. 27. 14:43
Nagyon ügyi vagy :-)
2014. máj. 21. 16:59
Újabb sikerélményemet osztanám meg veletek. 6 éve szenvedek az egyetemen, igaz, nem is vagyok valami szorgalmas tanuló...őszintén? Utálok magolni. Tanulni szeretek, új dolgokat felfedezni, izgalmas új élményekkel gazdagodni, tanulni a világról. De az egyetem nem erről szól(legalábbis az én szakom). Ott csak az a lényeg, hányezer évszámot, nevet,helyet,fogalmat tudok bemagolni. Na ez az, ami nekem nem megy...és minhogy nem ment, nem is haladtam sehová. Ebben a félévben eljutottam odáig, hogy felvettem az összes hiányzó tantárgyamat és azt mondtam, végezni akarok. Azzal viszont nem számoltam, hogy több mint 10 vizsgát kell majd letennem cirka 2 és fél hét alatt a záróvizsga előtt, mikor addig 5-6-ot sikerült 6 hét alatt... Na gondoltam akkor vonzzunk.... És vonzok. És úgy siklok át a vizsgákon, minimális magolással, mint kés a vajon. Egyet sem buktam el, tökéletesen tartom az ütemtervet, és még 4-esek is születtek (pedig csak ketteskékre gyúrtam). Remélem, kitart a záróvizsgáig :) Ja, és a nyelvvizsgámra nulla tanulással mentem el, 100% lett...
2707. RoliX
2014. máj. 20. 19:05

Sziasztok!


Elkészült a rövid "ebookom" sokszor átdolgozott és javított "kiadása".


Témái:

- Célkitűzés profi módon

- A gondolatok ereje

- Időgazdálkodás és hatékonyság

- Pénz és gazdagság

- Energiaszintünk maximalizálása

- Problémamegoldó és kreatív technikák


Akit érdekel, ingyen letöltheti weboldalamon, az elmeprogramozas.hu-n. Remélem sokan olvassátok és sokaknak fog segíteni! :)


Igyekeztem minden lényeges dolgot összeszedni, úgyhogy nem volt könnyű rövidre fogni :)


Ha valakinek esetleg észrevétele lenne, várom a levélben, vagy akár fórum üzenetben is :)


Remélem hasznosnak találjátok!

Szép napot Nektek! :)

2706. sutoczkine (válaszként erre: 2705. - PhoenixLibera)
2014. máj. 19. 14:40
Köszönöm, hogy válaszoltál. Amikor bemegyek abba az oviba, mindig olyan, mintha dolgozni mennék, pedig csak a srácaimért megyek. De mégis minden nap elképzelem, hogy ott dolgozok.
2705. PhoenixLibera (válaszként erre: 2704. - Sutoczkine)
2014. máj. 18. 16:35
Nem muszály nem gondolni rá, csak ne görcsölj rajta, hanem gondolj rá úgy, hogy már tényleg ott dolgozol, annyira,hogy elhidd
2014. máj. 15. 19:42
Én azt képzelem, hogy egy konkrét óvodába dolgozok dajkaként, de valahogy nem tudom elengedni, nem rá gondolni. Hogy csináljam? Pedig sürgős lenne a dolog, mert ahol jelenleg dolgozom jó eséllyel megszűnik 3.-ával.
2014. máj. 13. 19:57

Sziasztok!


Már egy ideje gondolkodtam rajta, hogy valahol meg kellene osztani a sikereimet, hogy bizonyítsam, igenis működik a vonzás, csupán nehéz megtanulni a gondolatok, érzelmek kontrollálását. Onnan tudom, mert a saját bőrömön tapasztalom, hogy az igazán komoly dolgokban, ahol sok bennem a félelem, nem, vagy csak nehezen jön össze, de amikor félvállról veszem és csak szórakozásból vonzok dolgokat, szinte varázsütésre megérkeznek. Tehát a titok nyitja valóban az, hogy teljesen el tudd engedni a félelmeidet, azt az érzést, hogy valami mindenáron kell és szükséged van rá.A kulcs az elengedés, a könnyedség, a lazítás. Tudom, sokkal könnyebb ezt mondani, mint megtenni, nekem is vannak olyan dolgok az életemben, amikkel kapcsolatban képtelen vagyok felhagyni az aggodalommal. De csak idő, és gyakorlás kérdése...kis dolgokkal kell kezdeni, és minél több a sikerélmény, annál magabiztosabb leszek és annál nagyobb dolgokban alkalmazhatom.


És akkor a konkrét történések. Világéletemben köszködtem a pénzzel, sosem volt elég, kölcsönkéregettem, ha több volt, akkor többet kellett költenem, a vége mindig az volt, hogy nem lesz elég. Megváltoztattam a gondolkodásom a pénzről, elképzeltem, ahogy a bankjegyek szinte üldöznek engem, hogy a már amúgy is tömött zsebembe ugráljanak, mert annyira szeretnek :) Sikerült elérnem egy olyan érzelmi állapotot, hogyha éppen nem volt egy fillérem se, akkor is tudtam, hogy jön. Valahonnan jön és jut mindenre. Nem reméltem, hanem biztos voltam benne. És akkor tényleg jött... az első ilyen élményem az volt, amikor forgalomszámlálóként dolgoztam és kint dideregtem a hidegben már lassan 8 órája, éhezve, merthogy pénzem nem volt, még kajára sem. Akkor azt mondtam magamnak: ma valahonnan az öledbe pottyan egy ezres és jól fogsz lakni belőle. Ez a gondolat csak úgy jött a semmiből, biztos voltam benne, majd elfeledkeztem róla. Kb. egy órával később arra sétált egy barátom, akivel már fél éve nem találkoztam, véletlenül pedig még sosem futottam össze vele... eszébe jutott, hogy jön nekem egy ezressel és visszaadta. Ilyen véletlen szerintem nem létezik...Onnantól kezdve a pénz mindig jött. Mindig jött mindenre, amire kellett...mindig felbukkant egy adakozó kedvű családtag, egy klassz alkalmi munkalehetőség, egy nem várt ösztöndíj, stb. Mára már ott tartok, hogy kedvemre repkedek a páromhoz Angliába, és barátokhoz más országokba, a saját pénzemből...ami egyébként szintén egy régi vágyam volt, hogy repüljek...rendszeresen. Mindig is ilyen utazóként képzeltem el magam, ha "nagy leszek" és lám, az lettem.


Sokszor vonzok nem konkrét dolgokat, hanem azt az érzést, hogy mindig minden értem történik, úgy, hogy az nekem a legjobb legyen. Egyfajta szerencsés érzésről van szó, ami rendre meg is hozza a szerencsém... sokszor nem úgy történnek dolgok, ahogy én azt elterveztem, és a végén kiderül, hogy így sokkal jobban sültek el, mint ahogy én terveztem.


Személyek bevonzása szinte percek kérdése néha. Eszembe jut valaki, de jó lenne vele beszélni, és felhív/ír/összefutunk.


És a legfrissebb élményem egy pizzéria nyereményjátéka. Sosem nyertem még semmilyen nyereményjátékban.... de mindig azzal az érzéssel regisztráltam, hogy úgyse... Ezúttal azzal az érzéssel regisztáltam be, hogy úgyis nyerek...az jutott eszembe, mihez kezdjek egy bögrével meg 20 ezer forintnyi pizzával (mintha már megnyertem volna). Utána el is feledkezdtem a játékról és most fedeztem fel, hogy a napi, és a heti sorsoláson is én nyertem...Tényleg nem tudom, mit kezdjek vele, mert a fődíjért csináltam (amit még mindig megnyerhetek), de a tudat, hogy ilyen könnyen nyertem, egymás után kétszer, valami állati felemelő :D Kívánok mindenkinek hasonló sikereket!

2702. rhajni2 (válaszként erre: 2701. - Scania)
2014. ápr. 15. 16:12

Köszönöm a jó kívánságaidat! Sokat vizualizáltam,aztán elengedtem,és valahogy mindig jól alakult minden.Igazából oda sem figyeltem sem a gondolataimra,sem a tetteimre.Olyan volt,mintha tudat alatt jött volna minden...Biztosan a könyvek és a filmek így jöttek vissza :)

Úgy éltem,hogy akárhová mentem,éreztem,hogy minden az enyém.A boltban sem az jutott az eszembe,hogy azért nem veszek meg valamit,mert nincs rá pénzem,hanem mert most nincs szükségem rá.Pedig visszagondolva persze,hogy nem tudtam volna mindent megvenni azért milliomos nem lettem :)

Találtam egy nagyon jó kis videót a YouTube-n Halász Alexandra Hogyan tedd át az ezoterikus tudásodat a gyakorlatba címmel.

Ha van időd nézd meg.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook