Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
1261. globus (válaszként erre: 1247. - Kittus4)
2011. aug. 3. 07:18
Azért ezt elég nehéz átformálni abban az esetben, ha már igazolt rákos szövettanod van...
1260. Juca78
2011. aug. 3. 07:15

Ezt küldték nekem, és szerintem nyugodtan lehet alkalmazni a vonzás törvénye mellett. Csak azért másolom be, mert én is tapasztaltam.


Ami fontos, azt csöndesen ébren kell tartani magunkban napról napra; egy pillanatra sem szabad elengedni. Egy napon valóság lesz.

Akik erősek, tudják, hogyan tartsák rendben az életüket. Könnyekkel a

szemükben sikerül, azt mondják mosolyogva, Jól vagyok.

1259. Juca78 (válaszként erre: 1257. - Andika751)
2011. júl. 30. 13:51

Ez nálam is így van :)

...és azóta sokkal jobban értékelem az apróbb örömöket is :)

1258. andika751
2011. júl. 29. 10:30
egyébként még a könyveket sem olvastam végig, először azokat akarom jól megérteni, de nagyon tetszik és jó, szerintem.
1257. andika751
2011. júl. 29. 10:29
figyelgetem tudatosan a napjaimat, és sok apró örömöt tapasztaltam
1256. Kittus4
2011. júl. 28. 20:39
andika751, sikertörténet azóta? :)
2011. júl. 24. 21:05
Mondjuk én olvastam, bár a filmet is elkezdtem, de nem néztem végig.
2011. júl. 24. 21:05
Szerintem működik!:)
1253. Anyapocak
2011. júl. 24. 21:04
A kedvencem.....:-)))) Amikor rossz passzban vagyok nézegetem!! És azt kell h mondjam: MŰKÖDIK!
1252. 12hajnal
2011. júl. 24. 21:03
Probaltatok mar?Erosen hinni hogy sikerul minden,es elerni a tudatalattival hogy megvalosuljon?
1251. elszabadult hold (válaszként erre: 1249. - Andika751)
2011. júl. 24. 10:00
Ez tetszik. Magunknak sokszor nehéz összerakni a képet, levonni a következtetéseket - de neked sikerült (na jó, nekem is szokott, csak figyelni kell rá)
1250. Kittus4
2011. júl. 23. 21:59

No igen, amit elmeséltél az tipikus példája a negatív gondolatoknak.

Szerintem annyira egyszerű dolog, és pontosan ezért nem értjük meg legtöbben... Az orrunk előtt van a megoldás mégis bonyolult elméleteket képzelünk bele.

De a negatív gondolkodás és a szavak nem megfelelő használata, már a neveltetésünk és társadalmunk eredménye...

1249. andika751
2011. júl. 23. 14:32

Nagyon sok mindent olvastam már más könyvekben, de így átfogóan még nem, és olyan, mintha sok kérdésemre hirtelen választ kaptam volna, és összeállt volna a kép, a "hiányzó láncszem" (mondom már egy ideje keresem sok mindenre a választ és egy tucat könyvet végigolvastam az elmúlt időszakban.)


Mondanék egy példát a saját életemből, amit most értettem meg, és teljesen be tudható a vonzás törvényének.


Már nagyon régóta vágyódok külföldre utazni, jobban mondva valami egzotikusabb/tengerpartos helyre és repülővel, mivel még soha nem voltam sem repülőn, sem ilyen helyen. A nagymamám örökölt pénzt és adott minden unokájának belőle, akkor elhatároztam, hogy itt az alkalom, plusz pénz és befizettem Tunéziába egy útra, amit előtte nagyon vágytam, terveztem, szóval a vágy megvolt.


Majd miután minden össze jöttnek tűnt, el kezdtem ilyeneket mondani, hogy el sem hiszem, hogy megyek, olyan hihetetlen, meg hogy jó döntés volt-e, sok pénzbe van ez, meg a közbiztonság sem jó most (ami persze már teljesen jó) stb, szóval csupa negatív gondolat, szavak jöttek belőlem, nem telt el kb. 2-3 hét és felhívott az iroda, hogy a szálloda nem nyitott ki, és ilyen áron nem tudnak biztosítani utat, csak drágábban, meg az időpont is változik és visszautalják a pénzt, ez meg is történt.


Szóval, akkor ezt még nem tudtam, de most már összeraktam a képet, hogy annyira sok negatívumot generáltam magamnak, hogy végül a vágyam nem lett elfogadva és nem jött össze.


Utána bántam, de ez csak több negatívumot "rezegtetett" és már egy olcsóbb buszos-körutat is lemondtam, így végül most már az van, hogy sehova nem megyünk.


Ez egy példa a negatív oldalra !


Ja most már újjult erővel újra vágyam, hogy elutazzak , de teljesen más hogyan gondolok rá.


Még kell a könyvből olvasnom, mert még van mit tanulnom róla.

1248. andika751
2011. júl. 23. 14:22

egy hete gyakorlod csak?


Egyébként engem már jó ideje foglalkoztatnak ilyen dolgok, kb. 2 éve kezdtem el a pszichológiával, emberi lélekkel foglalkozni, azután most kötöttem ki a Vonzás törvényénél, és meg kell mondjam, le sem bírtam tenni a könyveket és ami fura, hogy én a Kérd és megadatik 1-2. olvastam/olvasom, meg a Titkot illetve még két hasonló könyvem van, és ezek közül 3 már egy ideje le van töltve, de nem olvastam bele, csak úgy leszedtem más témájú könyvek mellet, azután a héten, elmentem a könyvtárba és ott megakadt a szemem a Vonzás törvényén, egyből ki is hoztam, majd miután 1 nap alatt elolvastam, fogtam hozzá a másikhoz, ami mondom már egy ideje a "polcomon" volt.


Ja és így utólag visszagondolva, mikor mentem a könyvtárba arra gondoltam az úton, hogy valamire ráakadok, ami megváltoztat valamit és tényleg ...


Nekem a tudatosság nagyon tetszik benne, hogy odafigyeljél magadra.

1247. Kittus4
2011. júl. 23. 13:39
És a legfontosabb amit minden könyv ír, és nagyon nehéz át állni, az a NEM.(Nem akarok beteg lenni, nem fog fájni a fogam, nem szeretnék meghízni stb stb..) Ezeket mindig át kell formálni. Hiszen ugye ha: Nem akarok beteg lenni-átformálva-Nem leszek beteg, még mindig nem jó mert folyton a betegség szóra összpontosítunk. Ezért a legmegfelelőbb az hogy: Mindig egészséges vagyok, a közérzetem tökéletes. És annyira igaz, hogy a legtöbben folyton arra gondolunk amit nem akarunk, ahelyett hogy azt mondogatnánk amit szeretünk. Nagyon meg tudják ezek a kis dolgok változtatni az ember életét. Én nem vagyok szakértő, egy hete gyakorlom és tényleg nehéz mindig jó dolgokra gondolni, jót sugározni, de nem lehetetlen. Nehezen hiszem el magamról, hogy így át formált egy hét alatt egy-két könyv, mert alap esetben rám nagyon nem jellemző a pozitív gondolkodás és a türelem.
1246. Kittus4
2011. júl. 23. 13:26

Nem pont bibliai idézet volt ez, de lehet hogy úgy tűnt. A lényege az volt, hogy ha agyunkat ki tudnánk teljesen használni, csupán gondolatban meg tudnánk mozgatni egész nagy dolgokat. De ugyebár ilyen dolgokhoz, a kétely legcsekélyebb formája sem merülhet fel bennünk.

Pontosan nem is emlékszem, de egy szerdai vagy csütörtöki napon össze írtam milyen lenne az ideális munka helyem, jó érzéssel töltöttel ahogyan már arra gondoltam ezek meg is vannak, ha ezt nehéz is lenne elképzelni, akkor használd a: "Már elkezdtem...." mondatokat. Így könnyeben elhiszed, hiszen tényleg elkezdted a folyamatot, hogy mind ezek meglegyenek.És végül a lényeg, hogy egy csepp aggodalom, kétely ne legyen benned, el kell hinned, befogadnod és megengedned, hogy minden meg történjen. Nem szabad a "hogyan"-okon gondolkozni. És én mindig vizualizációval fejezem be, amit esténként csendben alvás előtt gyakorlok. És ezek után csörrent meg a telefonom egy csütörtöki napon, ami azt jelenti, hogy 1-2 nap alatt be vonzottam azt amit szerettem volna. És a legjobb az egészben, hogy 10 pontból(amit össze írtam, hogy szeretem) 8 ugyan úgy történt.(jó hangulat, kedves főnök, jól oktat) Tényleg olyan hihetetlennek tűnik, de igaz!

1245. Juca78
2011. júl. 23. 08:49
Hit, amely hegyeket mozdít
1244. Juca78 (válaszként erre: 1242. - Kittus4)
2011. júl. 23. 08:48
Nagyon jó volt téged olvasni bár én a bibliai idézetet kihagytam volna
1243. andika751 (válaszként erre: 1242. - Kittus4)
2011. júl. 23. 07:40

szia!


Én 3 napja olvasom ezeket a könyveket, és nagyon tetszik!


Te hogyan alkalmazod ezeket a gyakorlatban?

1242. Kittus4
2011. júl. 22. 20:28

Sziasztok.

Én pár napja olvastam és néztem meg a filmet is, ISMÉTELTEN. Valahogy tavaly nem sikerült sokáig alkalmazni, főleg nem teljes bedobással. Aztán újra fel éledt bennem a vágy, elkezdtem siker sztorykat olvasni. 4 napja alkalmazom a vonzást és el sem hiszem, de tényleg történtek velem, olyan dolgok amin előtte aggódtam, és most hogy másképpen gondoltam rá meg is történtek. A minap strandolni támadt kedvem, másnap barátnőmnél egész nap strandoltunk. Iskolához gyakorlati helyet kerestem ez volt a legreménytelenebb, majd egyik délután erősen elképzeltem mindent, és el sem hiszitek de csörgött a telefonom, hogy másnap mehetek is, mentem és minden olyan volt mint ahogy elképzeltem.:) Nagyon boldog vagyok! Csak sokszor alább hagy a rezgés szintem, mindig vissza esek, ilyenkor olvasom újra és újra a könyvet. De igen nehéz mindig fen tartani ezt az állapotot, és egyszerre több dologgal is foglalkozni(vizualizálni, rá gondolni, jól érezni magad). De tapasztaltam, hogy valóban minden megtörténik! Valahol egyszer azt hallottam, hogy ha az agyunk 100%-át ki tudnánk használni, hegyeket tudnánk mozgatni....:) ui.: Pinkstar: Hogy állsz a könyv olvasásával? :)

És mindenkitől bocsi, hogy hosszú lett.

2011. júl. 22. 14:47
Rámférne....
2011. júl. 22. 14:45
nagyon meg tudja lódítani az ember gondolkodását pozitív irányba - szerintem
1239. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1237. - Andika751)
2011. júl. 22. 14:43
Tényleg érdemes nekifogni?
1238. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1237. - Andika751)
2011. júl. 22. 14:42
Itt már leírtam a tapasztalataimat, élményeimet.
1237. andika751
2011. júl. 22. 14:34

Most olvastam el két könyvet a vonzás törvényéről, és nagyon megfogott!


Ha valaki szintén olvasta és esetleg megpróbálta alkalmazni ezeket, azoknak a véleményére lennék kíváncsi.

1236. 2f64521118 (válaszként erre: 1235. - Szabot.88)
2011. júl. 6. 10:00
Akkor jó.:))) Én rendeltem is,személyesen bemegyek majd érte,alig várom, nem is tudom mikor vettem utoljára könyvet (ami nem tankönyv) :$
1235. szabot.88
2011. júl. 6. 09:48
közben megtaláltam :))
1234. szabot.88 (válaszként erre: 1232. - 2f64521118)
2011. júl. 6. 09:45
melyik oldalon ennyi???
1233. Juca78 (válaszként erre: 1231. - Secret!)
2011. júl. 6. 09:31

DEEE

csak ez a 10 milliószoros nap nem szokott bejönni :(

2011. júl. 6. 09:03
Sziasztok!Ezt muszáj leírnom :) Most nem vagyok a topon semmilyen téren...persze tudom ez mindig átmeneti.A lényeg...most teljesen véletlenül megláttam ezt a fórumot és ismerem a könyvet,hallottam róla...belenéztem a topicotokba,olvasgattam.Gondoltam egyet,"á egye fene,holnap egy kis extra pénzre számítok, meglepem magam a Titok nevű könyvvel, és körbeadom olvasásra a családban is,ránk fér" Beírtam keresőbe a címét, hogy mennyibe kerül,és mit látok?! : "könyvszerda az Édesvíz összes könyvére júli 4-6 között 25% kedvezmény" Lehet hogy mások simán hülyének néznek de én úgy vélem ez egy jel.Megveszem a könyvet és elolvasom :D
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook