Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2011. szept. 18. 17:54

Nagyon köszönöm Padry,


de jó Neked!

Nem ismerem ezt a könyvet, utána nézek:)

1290. padry (válaszként erre: 1289. - Beatrix083)
2011. szept. 18. 16:41

Igazából nálam úgy szokott működni, hogy akkor jön amikorra én meghatározom.:)

De ha láttad a filmet, Te is tudod, hogy bizonyos dolgoknak több idő kell.

A negatív gondolatokra pedig tudom neked ajánlani Joe Vitale: A Kulcs c könyvét. Abban le van írva egy pár módszer, hogyan tisztíthatod meg az elméd a negatív gondolatoktól.

Kívánom, hogy teljesüljön bevonzanod tartósan azt a párkapcsolatot!

2011. szept. 18. 11:46
Nem azért írtam ide, hogy a kétségeimet erősítsem! Tudom, hogy elérem amit akarok, mert mindig sikerül!!! Csak azt szeretném,ha amikor éppen bevonzom akkor az tartós legyen és jó lenne ha nem sok időt kellene már várnom rá!Kezdek kicsit türelmetlenné válni. Nem értem az miért van, hogy egy-egy dolog azonnal sikerül, más dolog pedig csak nagyon sokára!!!!Az univerzumnak van időérzéke? ha konkrétan meghatározok egy időpontot dátumot az is működhet?(ha pl. ráírom a céltáblámra?)Lehet, hogy amit a legjobban szeretnénk arra kell a legtöbbet várni?
1288. c098dde44c (válaszként erre: 1287. - Beatrix083)
2011. szept. 17. 23:43

Szia, egyszerűbb a válasz, mint gondolnád. A másik embernek is van önállósága, önálló személyiség világa és ha a vonzódása más irányú, akkor ez kétséges próbálkozás.

A negatív gondolatokat tudatos pozitív gondolattokkal lehet megállítani, mint ahogy a sötétség csak fényforrással tüntethető el, de azzal teljes biztonsággal:)

2011. szept. 17. 21:55

Sziasztok,

szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek, és nagyon megköszönném, ha ellátnátok néhány jó tanáccsal:-)

Nagyon erős a hitem, iszonyatosan kitartó vagyok bizonyos dolgokban és rendszeresen alkalmazom a vonzás törvényét..Képzeljétek, tavaly csináltam egy táblát és már majdnem minden teljesült, amit ráírtam...Viszont amiben a segítségeteket szeretném kérni az az, hogy annak mi a titka hogy ha bevonzol vmit, akkor az tartós legyen? Konkrétan álomba illő dolgokat vonzok be ideig-óráig...Ami jó is...Viszont ezek a dolgok a későbbiekben sok bosszúságot és szomorúságot is okoznak nekem...Nem akarok itt részletekbe merülni!

Igazából egy konkrét személyt szeretnék bevonzani társként az életembe...Ami már sikerült is néhány hónappal ezelőtt, viszont kicsúszott a kezeim közül, de én erősen azon vagyok, hogy ismét visszakapjam őt és tartóssá tegyem ezt a dolgot...Erre esetleg van vmi praktika? Illetve arra vmi jó kis gyakorlat, hogy a negatv gondolatok amikor jönnek...na azokat hogy lehet gyorsan megállítani?:-)

Lehetséges azért nem sikerül egyelőre ezt a dolgot teljes egészében bevonzanom, mert kísért a múlt? Na ez a másik? Ettől hogyan szabaduljak meg? Mostanában nem sikerül...Talán mert görcsösen akarom?


egy szó mint száz, egy boldog szerelmi párkapcsolatot szeretnék bevonzani ezzel a bizonyos személlyel:-)

1286. Juca78 (válaszként erre: 1285. - Snido)
2011. szept. 12. 12:16

ilyen velem is elő szokott fordulni

ha eszembe jut valami amit már régen láttam vagy hallottam, 24 órán belül tuti hallok róla a tvbe rádióba :)

1285. Snido
2011. szept. 12. 08:40

Kerestünk egy zeneszámot.

Annyit tudtunk, hogy magyar előadó, milyen a stílus, milyen témáról énekel. Gyakorlatilag lehetetlennek látszott a dolog. Kb. 5 perce keresgéltünk, amikor a férjem bekapcsolta a rádiót.

Igen, működik! Pont az a szám szólt! :)

1284. padry
2011. szept. 4. 21:47

Hazafelé jöttünk nyaralásból, és mondtam a páromnak, hogy álljunk meg lottót feladni, mert most tuti nyerünk. 14:00-ig lehet feladni lottót szombaton, és meg vmikor egy után adtam fel.

Szerintetek? :) Hát persze hogy nyertünk! Nem sokat, de nyertünk. :)

Újabb bizonyíték, h működik!

Köszönöm!

2011. aug. 28. 20:33
én megnyertem egy pályázatot és két hétig az állam költségén tengettem az életemet Angliában:-)
1282. padry
2011. aug. 19. 21:21

Megosztok veletek egy sztorit, ami ismét azt bizonyítja, hogy a vonzás törvénye mindig mindenkor működik!

Tegnap voltunk egy játékboltban, vettünk a 9 hónapos lányomnak egy-két új játékot.

Aztán mikor kijöttünk a boltból, ott sorakoztak kint ezek a kis 3 kerekű biciklik, tudjátok, amit tolni is lehet. Odamentem az egyikhez, és nézegettem, hogy majd Adrikámnak ilyet veszünk, mert milyen jó lenne neki egy ilyen.

Aztán hazamentünk azzal a pár játékkal, amit vettünk neki, a biciklis téma szóba sem jött.

Aztán ma mentünk a nagypapához, aki vett ajándékot Adrikámnak. És mi volt az? Az a kis bicikli! :)Nem hasonló, hanem ugyanolyan, amit tegnap néztem!

Így is be lehet vonzani. :) Ez teljesen tudat alatt ment, mert nem is gondoltam utána arra a kis bicóra. :)

Van amihez több idő kell, van,amihez kevesebb.

És ami fontos, érezd, hogy már megvan!

1281. Kittus4 (válaszként erre: 1279. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 19. 18:35
Igen, elképzeltem mit akarok és mikor 2 óra után megcsörrent a telefonom és meg is kaptam a vágyam akkor lesokkolódtam, mert alig hittem el hogy ennyi az egész! És azért nem is tudsz semmit elérni, mert kételkedsz saját magadban, abban hogy te ezeket el tudod érni az életben. Álmodozni pedig nem szégyen és igen hasznos.
2011. aug. 19. 12:21
Igen, de az előttem szólókhoz hasonlóan tudom mondani, hogy tettem is érte. nem vártam otthon ölbe tett kézzel, hogy na mikor már?
2011. aug. 19. 12:02
Nektek már sikerült ezzel a módszerrel bevonzani, amire vágytatok nagyon?
1278. énisfutok (válaszként erre: 1277. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 19. 11:57

Ha ide leírod, hogy lehetetlen, akkor annak is tartod. Ne csodálkozz, hogy nem jön össze.

"Lehetetlen nem létezik, csak tehetetlen ember"

1277. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1275. - Kittus4)
2011. aug. 19. 11:56

Tudod...olyan megfoghatatlan....hiába akarok valamit nagyon, hiába csak az jár az agyamban, elképzelem....és nem történik semmi, mert egyszerűen lehetetlen.....

Vagy én vagyok pesszimista? Nem tudom.:)

1276. d43485a76e (válaszként erre: 1274. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 18. 22:26
Igen. Higgy önmagadban és nyersz!
1275. Kittus4 (válaszként erre: 1269. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 18. 22:14
Nem magában a vonzásban, titokban (vagy nevezzük bárminek)kell hinni, Csupán csak magadban, hogy képes vagy arra amit elterveztél, itt nem otthon ülve az ölünkbe pottyanó dolgokról van szó, tenni is kell mindenért. Én mindig akkor tudom, hogy valami sikerül, ha maga a gondolat is egy iszonyú jó érzéssel tölt el, boldogsággal mikor valaminek nagyon örülök, aztán tudom hogy meg is van, már az enyém, aztán pedig álmodozok róla mint egy kis gyerek és sikerül is elérnem, ezzel a kezemben minden adódó lehetőségre kapok ami elérhetővé teszi a célomat, ennek hiányában lehet hogy elszalasztanám... Szóval tesztek én is érte, csak sokkal gördülékenyebb minden. Elhiszed, ha magad is látod, hogy sok mindenre képes vagy TE! és nem pedig a csoda vagy varázslat!:)
1274. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1273. - D43485a76e)
2011. aug. 18. 22:01
Jó. Magyarázd meg légy szíves....Mindenképpen jobb annak, aki valamiben hisz....:)
1273. d43485a76e (válaszként erre: 1272. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 18. 21:31

Értem.

Azt dumálták belénk, hogy a hit ereje végtelen.

A hit az egy olyan "technika", amit "hit nélkül" meg tudsz csinálni.

Ez magyarázatra szorul és meg is fogom magyarázni.

1272. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1270. - D43485a76e)
2011. aug. 18. 21:10
Na, ez az, hogy nem hiszek, de szeretnék! Érted Te ezt? Vagy ez már a hülyeség biztos jele?:))))
1271. d43485a76e (válaszként erre: 1269. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 18. 21:09

Azért nem kell hinni, mert ez a mechanizmus másként működik.

Még ennyit hozzá akartam fűzni.

1270. d43485a76e (válaszként erre: 1269. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 18. 21:03

Egyszerű.

Nem kell hinni benne!

Most mosolyogsz? Tedd azt.

Az agyunk egy rendkívül szigorú törvény szerint működik.

Ez a törvény úgy működik, hogy a külvilágból jövő információkat elfogadja igaznak, és annak megfelelően "lép" tovább.

Ha te pozitív gondolatokat, pozitív gondolati képeket valósítasz meg, akkor azt az agyad külső, VALÓS információként kezeli és aszerint lép tovább.

1269. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1252. - 12hajnal)
2011. aug. 18. 19:47

Ez a bajom nekem, is, hogy hiába szeretnék hinni benne....nem megy...

Hogy tudják vajon ezt elérni, akik elérik?????

2011. aug. 18. 19:40

Sikertörténetekre kérdeztek rá?

Ez jó ötlet.

Nekem az a sikertörténetem, hogy nincs sikertelen történetem.:) Nem azt mondom, hogy időnként nem kerülök kellemetlen helyzetekbe,nincsenek megoldandó kemény feladataim, de a gondolkodás módom MINDIG megoldja.

"Mindazt, mire szükségem van, megkapom.

Mindaz, mit tudnom kell feltárul előttem.

Mindahhoz, mihez szükséges, az erő és a képesség bennem van."

Én alapból ezzel a három megerősítéssel kezelem a dolgaimat a sok egyéb gondolati kép mellett.

1267. Kittus4 (válaszként erre: 1263. - Liaeverglot)
2011. aug. 18. 19:29

Szia

Nagy vonalakban mégis le tudnád írni, hogy mit csinálsz pontosan? Csak így tudok segíteni és talán mások is rájöhetnek, hogy mit is rontanak el... Konkrétumok nem kellenek csak, hogy hogyan alkotod a mondatokat, vizualizálásnál mire gondolsz stb...

1266. padry
2011. aug. 13. 21:36
Sziasztok! Nálam már millió éve működik a vonzás törvénye, még mielőtt ismertem volna a könyvet vagy a filmet. :) Amióta láttam, és olvastam, próbálok mindent tudatosan bevonzani. Van, amikor sikerül, van amikor nem. De attól még működik a vonzás törvénye! Egy csomó könyvet olvastam a témában, és tántoríthatatlan a hitem ebben a dologban.
1265. liaeverglot (válaszként erre: 1264. - Andika751)
2011. aug. 9. 10:33
Ha nem baj, privátban írom meg :)
1264. andika751 (válaszként erre: 1263. - Liaeverglot)
2011. aug. 8. 18:39

szia!


írnál arról, hogy hogyan alkalmazod pontosan?


Hátha sikerül meglátni, hogy mi lehet a baj?

2011. aug. 7. 02:25

Sziasztok!

Már lassan 3 éve ismerem a Titkot, próbálom sikeresen alkalmazni, ám gyakran megakadok. Szeretnék tanácsot kérni, hogy mit tegyek, hogy sikeresen alkalmazzam, és ne adjam fel egy rövid idő után sem. Legtöbbször csak a bajban alkalmazom, majd amikor nem sikerül gyorsan orvosolni a bajt, felhagyok egy időre az alkalmazásával...

Szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik sikeresen alkalmazzák a Titkot, sajnos a környezetemben nagyon ritka az ilyen ember :(

előre is köszönöm :)

1262. Kittus4 (válaszként erre: 1261. - Globus)
2011. aug. 3. 20:23
Senki nem mondta, hogy könnyű lenne, de nem is lehetetlen. Meg lehet próbálni, láttunk más csodás gyógyulásokat...
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook