Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
1351. Scania
2012. ápr. 18. 11:10
zűr*
1350. Scania
2012. ápr. 18. 11:09
Nagyon nehéz a zőrből nyugalmat csinálni :( De én szurkolok Neked! Olvasd a Joe Vitale féle könyvet! Segít :)
1349. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 1346. - Padry)
2012. ápr. 17. 22:38
Nem úgy értettem, hogy elolvasom a könyvet és kész! Én is nézek mellette hasonló filmeket, olvasok róla neten, mindenhol rengeteget, hogy minél többet megtudjak róla, és tisztában vagyok vele, hogy attól, ha elolvasom a könyvet, még alkalmaznom is kell, csak meg kell tanulnom, mert sajnos elég zűrös az életem mostanság, és így bármennyire is szeretnék, nehéz a jóra koncentrálnom... de igyekszem!
1348. Scania
2012. ápr. 17. 21:40
Olvastam sokat.. pl így gyakorold a vonzás törvényét.. de én a titok olvasása után annyira eltökélt lettem, hogy nem igazán volt szükség rá. Mivel hatékonyabban és gyorsabban akartam mindent elérni, belehúztam a tanulmányozásba. És segített. 4 vizsgámon húztam azt a tételt amit akartam, az egyikből csak azt az egyet amit tudtam :) Hihetetlen.. senki nem tudja megmagyarázni, hogy ez nem működik. Most Joe Vitale könyvét kezdem: A Kulcs. Arról szól, hogy hogyan likvidálni a rossz gondolatokat. Szóval hajrá! Várjuk a további apró vagy nagyobb csodákat :) Szép estét!
1347. Shila (válaszként erre: 1346. - Padry)
2012. ápr. 13. 10:53

Nem lehet,hogy esetleg ez az elso lepes szamara az uton?

Nem irta szerintem,h ettol varna a megvaltast. Vagy tevedek?


Sok mindenkinek ez a "szemfelnyito" konyv,film es utana ratalal a tobbire. :)

1346. padry (válaszként erre: 1339. - CsokiCsillag:))
2012. ápr. 12. 13:18
Nem akarok ünneprontó lenni, de attól még, hogy elolvasod a könyvet, nem biztos, hogy tudod majd alkalmazni is a benne leírtakat. Én már több éve próbálom alkalmazni, ( általában mindig bejön, amit szeretnék) de újabb és újabb könyveket, filmeket kell megnéznem, és mindig újat kapok, ami még inkább előre visz. De szívből kívánom, hogy Neked elég legyen csak ez az egy könyv, és vonzd be, amit szeretnél!
1345. Shila (válaszként erre: 1343. - Scania)
2012. ápr. 11. 10:53

Igen scania,az segitene..nekem is kene,de meg nem igazan jottem ra,hogyan!

Bar elvileg egyszeru,csak el kell engedni magunkat es a legzesunket figyelni,kizarni minden mas gondolatot,de az a nehez.. :D

1344. Shila (válaszként erre: 1341. - Mazsinka)
2012. ápr. 11. 10:50

:DDD


Ok,szoval par pelda:


-Par napja arra gondoltam,jo lenne kicsit betegnek lenni,hogy ne kelljen semmire gondolnom,semmit csinalnom,csak magammal torodjek.

Hetfo ota beteg vagyok. No nem nagyon,csak eppen annyira,hogy itthon maradhassak. No ez nem szep,de kellett,mert sok volt a feszultseg,de errol kesobb!

Hat igy is mukodik,de ilyenre ne hasznaljatok :D


-Kislany korom ota tudom,hogy megtalalom a "hercegem" akivel tokeletes egyetertesben,boldogan fogunk elni. Mar majdnem 30 eves voltam,amikor elgondolkodtam. "Lehet az en hercegem sosem talal ram?" Nem igy lett!


- Kb 18 eves lehetem,mikor a Feng Shui-val talalkoztam. Olvastam,hogy hogyan kell berendezni a szobat a torvenynek megfeleloen (most mar itt is latom az osszefuggest a Titok es FS kozott).

Akkor nagyon vagytam Angliaba (ez talana zert alakult ki,mert az egyik baratnom novere oda ment ki. Igazabol gozom nem volt,semmit nem tudtam rola. Szepen atrajzoltam egy terkepet filctollal Irorszag,Anglia,Skocia es Welsz hatarait, ugyelve minden kis szigetre. Es beragasztottam kis terkepem a szobam Utazas sarkaba.

Par evvel kesobb, sorozatos "veletlenek hatasara" kijutottam Angliaba,ahol tobb evig eltem es ahonnan beutaztam az emlitett orszagokat (kiveve Irorszagot,oda a vegen mar nem vagytam)

Amig Angliaba laktam, ott is dekoraltam az aktualis szobam es ott is az utazas sarokba felkerult par kep ujsagokbol,ami tetszett orszag. Valami oknal fogva egy tengerjaro hajot is ragasztottam oda. (itt emlitenem,hogy akkor meg nem esett le az,hogy tulajdonkeppen az otthoni ragaszgatas is bejott,csak ugy bulibol csinaltam az egeszet)

Egy ev nem telt el es en egy tengerjaro hajon dolgoztam,bejarva vele "a fel vilagot" (Amerika,Alaszka,Canada, Karib szigetek,Afrika eszaki resze, Gibraltar, Portugalia,Spanyol orszag, Franciaorszag, Olaszorszag, Szardinia, Gorogorszag,Torokorszag, Nemetorszag, Oroszorszag, Lettorszag,Litvania, Dania, Svedorszag, Norvegia..no es itt alljunk meg egy pillanatra.)

Norvegiaban jartunk es nagyon megfogott az orszag szepsege. Ahogy csorogtunk be a nagy hajoval a fjordok koze,neztem a kis hazakat a hegyek labanal,a tengernel es amultam,hogy ilyen hely is letezik. Megszoltaltam: En is tudnek igy elni!


(ekkor mar azon gondolkoztam,hol kene elnem es nezegettem az aktualis orszagot,ahol eppen jartunk,hogy hol telepednek le szivesen)


Es most Norvegiaban elek,a fjordokban,a hegy labanal, 10 meterre a tengertol :)

Megtalaltam azt a ferfit,akivel csak ugy,mint kislany koromban gondoltam, egyetertesben,szerelemben elunk mar tobb mint 1 eve. Tudom,hogy csak egy ev. De nekem nem volt eddig tartos kapcsolatom,csak 1 ev.. Vele mar tobb mint 1 eve elunk egyutt. Es vegre megertettem,amit mindenki csak mondd,de megmagyarazni nem tudja. Ha megtalalod,erzed a szivedben! Csak "tudod".. Ezt azert macskakormoztem be,mert bizony nem az eszeddel kell tudnod. Az elejen o sem tunt nekem ugy,mint egy alompasi,par hettel talink utan ott akartam hagyni,de valami visszatartott. Most mar naon orulok neki,hiszen ha nem adtam volna eleg idot nekunk,sosem derul ki,milyen tokeletesen kiegeszitjuk egymast.


Most ott tartok,hogy hamarosan beindul az uzletem,amin szinten gondolkodtam mar egy ideje.


Mar csak az epitkezes es a baba van hatra,hogy kiteljesuljon az eletem. De mar azokrol is beszelgetunk. De meg nem jott el az ideje :)


Ezeket en mind akartam,nemelyiket tudat alatt,nemelyiket keszakarva,de egyik megvalosulasa sem tortent meg ugy,hogy ragorcsoltem volna. Kitalaltam,elkepzeltem es elengedtem.-Ugy,mint ahogy mondjak az okosok!!!


Roviden es tomoren ennyi.. Csak a nagyobb,latvanyosabb dolgokat irtam le, de teli van az eletem az aprobb "kis csodakkal" is..


En igy teremtek :)

1343. Scania
2012. ápr. 11. 08:16
Igen, nagyon nagy boldogságot okoz rájönni, hogy ilyen hatalom van a kezünkben. De nagyon nagyon nagy önfegyelem kell hozzá, és sokat kell tanulni. Az a baj, hogy tegnap nagyon rossz dolgok történtek velem, és nem tudok még kilépni a körből.. meg kéne tanulnom meditálni, vagy hasonló.. biztos sokat segítene.
1342. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 1340. - Shila)
2012. ápr. 11. 07:17
Mondjaaad:)))
1341. Mazsinka (válaszként erre: 1340. - Shila)
2012. ápr. 10. 18:37
Mondjaaad!
1340. Shila
2012. ápr. 10. 18:28

Sziasztok!


Nekem az egesz eletem vegigkiserte a "titok" ami eppen nem titok. Elegge kezenfekvo es egyertelmu.


Mar csak par lepesre vagyok attol,ami lenni szeretnek,amit el szeretnek erni az eletemben.

Eleg sok minden volt a fejemben,mit szeretnek csinalni es hogyan szeretnek elni,de ezek csak amolyan elhintett gondolatok voltak. Hat mit mondjak,bejottek.


Tovabb is van,mondjam meg? .... :D

1339. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 1338. - Scania)
2012. ápr. 10. 16:11
Szia! Én is új vagyok itt, és várom a siker-történeteket. Megvettem a könyvet, már majdnem végig elolvastam, és nagyon-nagyon szeretném alkalmazni a vonzás törvényét, mert teljes mértékben hiszek benne! Rájöttem, hogy egy-két jó múltbeli dolgot is a vonzás törvényének köszönhetek, csak tudat alatt vonzottam magamhoz. Most viszont szeretném tudatosan csinálni, mert nagy szükségem lenne most rá több okból is.
1338. Scania
2012. ápr. 10. 13:58
Sziasztok! Látom nagyon elült a téma! :) NEkem volt egy időszak amikor folyamatosan használtam, és akkor sok hihetetlen dolog történt velem. Most van valami amit mindennél jobban szeretnék, ezért kezdtem újra nagyobb mélységekben kutatni a dolgok után. Másrészről, meg túl nagy luxus lenne enélkül élni! Szerintem térjünk ide vissza, kis/nagy történeteinkkel erőt adni másoknak. Ugyan is a sikersztori pozitív! És célunk eléréséhez sok pozitivitásra van szükségünk! Én még új vagyok itt.. de szeretném, ha újra élne ez a csodás topic!
1337. Tündy74
2012. febr. 22. 19:34
Örülök,hogy mindenki pozitív!Én olyan fantasztikus vágyakat hozok létre a a való világban,hogy már néha csak rácsodálkozok a Világra.Lassan természetessé válik ez a teremtő erő!:)
1336. secret! (válaszként erre: 1334. - Tündy74)
2012. febr. 22. 12:11
De igen, szerencsére nap mint nap folyamatosan, kisebbek és nagyobbak is, szerencsés vagyok, hogy rátaláltam és alkalmazom.
1335. 9536810fa1 (válaszként erre: 1334. - Tündy74)
2012. febr. 22. 10:37

De igen, minden nap történnek! :)


Ajándék: :)


Várnai Zseni:


Csodálatos


Miért keresnék távoli csodákat?

hiszen, hogy élek, maga is csoda!

Csodálatos, hogy volt idő: nem éltem,

csodálni ezt meg nem szűnök soha.

Csoda, hogy látok, hallok és beszélek,

csoda, hogy érzek és gondolkodom,

képzeletemben képek szárnyasodnak

s betűhálómmal őket elfogom.


Hát nem csoda, hogy írok, egymagában?

Sejtelmem nincs, hogy honnan e zene?

Mért éppen én s nem ő, vagy tán a másik

e furcsa szellem titkos búhelye?

Csodálhatnám a napot és a holdat

s az Érthetetlen szót, hogy: Végtelen;

de mért szállnék a messzi csillagokra,

hiszen csoda az én kis életem.


És új életek szakadtak belőlem,

oly egyszerű és mégis oly csodás,

ahogy a rügyből a levél kipattan,

mégis mi hát egy új fogantatás?

Mi az a furcsa láz: szeretni, vágyni,

mi a remegés, mi a félelem?

S mily különös, úgy csüggni mindhalálig

egy idegen, egy másik életen.


A gyerekem az életemnek mása,

ő én vagyok, de mégis Ő maga.

Csodáltam őt, amikor járni kezdett,

mikor kibuggyant legelső szava,

s hogy egyre nőtt, akkor már félni kezdtem:

lehetséges, hogy Ő még Én vagyok?

s mikor benne is képek szárnyasodtak,

akkor éreztem, hogy már elhagyott.


Csodálatos, hogy mennyiféle kép van,

s ahány ember, megannyi képzelet.

Mindenki lát, csupán röptén elfogni

kevesen tudják ám a képeket,

művésznek mondják az ilyen varázslót,

aki szavakba, színbe, kőbe vés,

de honnan ez, én is miként csinálom?

Ez az, ami oly rejtelmes, mesés.


Csodálkozom, csodálkozom, hogy élek!

Azt sem tudom, miből, meddig, hogyan?!

Akár a mag, amely egy sziklacsúcson

gyökeret ver s kövek közt megfogan.

A szél a gyönge magvat elsodorja,

de erős az élet és megtapad...

Csodálatos az élet és hogy élek.

1334. Tündy74
2012. febr. 22. 10:35
Senkivel nem történnek mostanság "csodák"?
1333. Tündy74
2012. febr. 20. 11:45

Sziasztok!

Nem tudom jár e még valaki ide a fórumra,de azért leírom!A VONZÁS TÖRVÉNYE TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK!BÁRMIT EL LEHET ÉRNI,AMIT CSAK KÍVÁNUNK!:)

1332. TTomtom
2012. febr. 1. 11:20
a vonzás törvénye működik, és ne feledjük hogy a félelem erősen vonzza azt amitől félünk. egyszerü példa: lejár az autód forgalmija, ha nem tudod, eltelik pár hét v hónap mig észreveszed, simán közlekedsz vele, totál nyugodtan. ha észreveszed hogy lejárt, akkor kezdődik az "úristen csak most ne fussak rendőrbe" c. műsor a fejedben, és ráfókuszálsz a dologra. vagy rendőri ellenőrzésbe futsz, vagy minden létező helyen rendőrautók mennek majd el melletted ! 100% Ahogy az is, hogy "veszek egy lottót bár ugyse nyerek" igy kár is nekiindulni.
1331. wolf54
2011. dec. 15. 21:31
Szép estét!Tudna valaki segíteni,hogy hol lehet ehhez a "szakirodalom"-hoz jutni?Esetleg elküldené?
1330. 2808d81aae (válaszként erre: 1323. - Juca78)
2011. nov. 17. 19:54

Szia! Beleolvastam a hozzászólásokba, aztán megnéztem ezt a filmet, aminek a linkjét feltetted, köszönöm :-)

Úgy érzem, nagyon nehéz volt nekem eddig ez a 2011-es év, jó lenne változtatni, ha jobb idők jönnének...

Elkezdtem olvasni a Titok c. könyvet, sok mindenben egyet értek, vannak részletek, amikben nem. De lehet belőle hasznos dolgokat meríteni.

1329. padry
2011. nov. 17. 16:29

Nemrég gondoltam arra, h télre milyen jó lenne Adrikámnak egy szánkó.

Ma megkapta a nagypapától. :))

2011. nov. 17. 11:39

[link]


Én még "kiscipőben" járok, de örülök, hogy megtaláltalak Titeket! :)

1327. padry
2011. nov. 17. 11:34

Nem sikersztori ugyan, de egy újabb bizonyíték, h működik a vonzás.

Feladtam a múlt héten amit fel szoktam adni, de hazaérve mondtam a páromnak, h most nem érzem, h nyerni fogok. És nem is nyertem. :)

Így is működik. :D

De nem szomorít el, inkább megerősít, h tényleg bármit be lehet vonzani. :)

Szép napot Mindenkinek!

1326. 486f159516 (válaszként erre: 1321. - Padry)
2011. nov. 8. 21:02
én majd legközelebb, most te vihetted:-)
1325. Juca78 (válaszként erre: 1324. - Padry)
2011. nov. 8. 07:59

Szívesen :)

Remélem hamarosan szinkronizálva is fenn lesz :)

1324. padry (válaszként erre: 1323. - Juca78)
2011. nov. 7. 22:42
Nagyon-nagyon köszönöm!
1323. Juca78
2011. nov. 7. 11:51
1322. Juca78
2011. nov. 7. 11:50
❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook