Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
1531. adymelinda (válaszként erre: 1530. - Baguster)
2012. szept. 13. 08:16
Alig várjuk a sikertörténetedet! :) Akár már előre meg is írhatod;)Hatásos!
1530. Baguster
2012. szept. 12. 13:35

Köszönöm szépen a segítségeteket!!:)Találtam youtube-on egy Domján Lászlós alapgyakorlatot,azzal kezdem aztán láttam,hogy 35% kedvezmény van ebben a hónapban az édesvíz kiadónál így meglepem magam egy vonzás törvénye könyvvel :)

Remélem megoszthatom majd veletek az én sikertörténetemet is! :))

Szép Napot Nektek! :)

1529. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1526. - Baguster)
2012. szept. 12. 06:57
ha megteheted,menj el agykontroll tanfolyamra,ott begyakoroltatják veled a meditációt.Másoknak is elkalandoznk a gondolatai,de vannak segítő kazetták,amin mondják,hogy mit hogyan tegyél ,meditáció közben,szóval ez ne tartson vissza,meg lehet tanulni.
1528. b4d40997c0 (válaszként erre: 1526. - Baguster)
2012. szept. 11. 22:13

Javaslom tanulmányozd át ezt a fórumot is :)


[link]

1527. Dina2 (válaszként erre: 1526. - Baguster)
2012. szept. 11. 20:11

addig, amíg azt állítod hogy falakba ütközöl, falakba fogsz ütközni!

ez nem meditáció, nem agykontroll, ez egy másfajta gondolkodásmód, amire egyszerűen rá kell jönni, nem lehet megtanulni, vagy görcsösen akarni.

első lépésként gondolkozz el azon, miért vagy MOST ott és úgy, ahol és ahogyan vagy. TE akartad így. és ha átrágod a legislegbelső gondolataidat és érzéseidet, és teljesen őszinte vagy magadhoz, rájössz a dolgaid miértjére. akkor léphetsz tovább a jövőd felé!

1526. Baguster
2012. szept. 11. 19:50

Sziasztok!

Segítsetek nekem, ha valaki tud egy picit is.

A párom elhagyott a munkája miatt mentünk szét. érzem,hogy szeret, de nem vagyunk együtt.

Megnéztem a titok című filmet. Rájöttem,hogy valóban igaz lehet és sok sikertörténetet olvastam.

A kérdésem az lenne,hogy van esetleg valamilyen praktikátok amit otthon végeztek,hogy eltudjátok érni a célotokat?

Gondoltam elkezdem az agykontrollt (Silva féle) de már ott elakadtam,hogy meditálni sem tudok,mert egyszerűen az agyamat sem tudom kellőképpen kikapcsolni és így félek,hogy csak rosszat fogok bevonzani..Na ezt nem szeretném!

Teljesen kezdő vagyok, de nyitottá váltam a vonzás törvényére..elhiszem(!),de mégsem sikerül elkezdenem az egészet, falakba ütközöm.

Mit és hogyan kéne csinálnom?

Persze, a lényeg,hogy a páromat ne veszítsem el örökre, mert érzem és tudom is, hogy annak ellenére,hogy külön vagyunk még nem engedtük el egymást csak a munka messzire szólította.

Bármit elfogadok csak segítsetek!

Előre is köszönöm szépen!

Szép estét! :)

kérlek segítsetek, hacsak egy picit is

2012. szept. 8. 11:24

Ott tartok jelenleg,hogy blogot vezetek,melyben leírom,hogy mit hogyan csinálok,hogy halad nálam a vonzás törvénye.

Ha érdekel,írj privit,szívesen elküldöm a linket,bár még eléggé kezdetleges:)

2012. szept. 6. 20:46

Na,ki hogy áll?

Vannak sikerélmények? Sikersztorik?

Én már megírtam az enyémet,most várom,hogy beteljesüljön!:)

1523. Juca78
2012. szept. 3. 23:05
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget :-)
2012. szept. 3. 19:58
ajánlom esther és jerry hicks videóit a youtube-on,átfogóbb lényegét mondják a vonzás törvényének,nálam hatott,igaz,még csak most kezdem igazán megérteni és alkalmazni
2012. szept. 3. 12:35

Mindent be lehet vonzani amit csak akarsz!

Képzeld el azt munkát amit szeretnél,de nagyon részletesen.Élj együtt ezekkel a gondolatokkal,képzeld el sokszor,érezd át,hogy milyen lesz mikor ott fogsz dolgozni/azt fogod csinálni.Ne görcsölj rá,ne erőltesd!Örülj annak ami most van,mert ez vezetett oda,hogy még jobb helyre vágyj/mehess!Ez is egy fontos állomás.

Gondolom nem az utcán élsz és éhezel éppen ha ide írsz(legalábbis nagyon remélem!!!),úgyhogy csak kitartás,optimizmus,és hit abban,hogy eléred.A lényeg az,hogy beleéld magad,érezd úgy,hogy már a tiéd a munka,örülj neki!Ez így működik mindennel.

Remélem tudtam segíteni

1520. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1518. - Juca78)
2012. szept. 3. 12:11
Remélem,írnak neked majd mások,akik tudtak munkát is bevonzani,én sajnos ebben nemigen vagyok jó.
1519. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1517. - B4d40997c0)
2012. szept. 3. 12:09

nem tudom,ezt mért gondolod.

Csak azt az esetedet láttam egyértelműen kudarcra ítéltnek,és sajnáltam,hogy nem veszed észre,miután sokan megírtuk,hogy rosszak a kilátásaid.

Ha konkrétabban megírnád,hogy mit szeretnél bevonzani,akkor talán többen írnának/írnánk ötleteket.

1518. Juca78 (válaszként erre: 1516. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 3. 11:39

Ez sajnos így van, de akkor mit tegyek?

A vonzás törvénye kilőve, de akkor ez olyan mintha nem is hinnék benne, és tudjuk hogy az mihez vezet :-(

Vagy túl negatívan látom ezt?

1517. b4d40997c0 (válaszként erre: 1513. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 3. 10:08
Nem is kértem... nekem te már direkt azért se írnál pozitívat... egyébként sem ő az elsődleges célom, tudtommal a vonzás törvénye nem csak a párkapcsolatokra érvényes, hanem az élet egész területére. Szeretnélek megkérni, hogy nekem csak akkor reagálj bárhova is, ha pozitívat tudsz hozzáírni :) Köszi.
1516. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1515. - Juca78)
2012. szept. 3. 09:01
nem hiszem,hogy a munkát bárki is el tudja engedni,akinek elemi módon szüksége van rá,és az élete,vagyis megélhetése függ tőle.
1515. Juca78
2012. szept. 3. 08:19

Sziasztok!

Nagyon hiszek a vonzás törvényébe, írtam is ide már párszor.

Az is igaz, hogy nem szabad rágörcsölni arra mit szeretnék, hanem el kell engedni. Legalábbis ez a tapasztalatom.

Kérdésem lenne:

Ha munkát szeretnék, hogy tudnám elengedni a dolgot, hisz nagyon szeretnék. Nem tudok nem gondolni rá, és az érzéseim sem ezt súgják. Ami nagyon is lényegesen dolog.

Ugyanez van a lottóval is. Megveszem a sorsjegyet, tehát rá vagyok állva a dologra. Így képtelenség elengedni.

Ti ezt hogy csináljátok?

1514. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1512. - Csibe0122)
2012. szept. 3. 07:23

Szerintem azzal mész a legtöbbre,ha nem bűvészkedsz most,-az idő rövidsége miatt-,hanem őszintén megírod-megmondod neki,hogy nem szeretnéd,hogy elmenjen,mert úgy érzed,lehetne még köztetek valami.

Erre nagyon hamar fogsz választ kapni,mert vagy elmegy,vagy marad.

Nem érdemes játszani a dámát ilyen esetben.Fenn kell tartani a tartózkodó viszonyt,ha azt akarod,de úgy,hogy azért még normális beszélőviszony legyen,tehát találkozásnál normális köszönés,udvarias mosoly! a másik ember könynebben kezdeményez,ha ezt a normális hozzáállást látja.

1513. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1510. - B4d40997c0)
2012. szept. 3. 07:17
Hát ha arra vágysz,hogy beléd szeressen a srác akinél laksz..én nem tudok segíteni
1512. Csibe0122
2012. szept. 2. 14:13

sziasztok! én még viszonyleg friss titok rajongó vagyok, de annál nyitottabb. :) kb egy hónapja olvastam a Titkot, előtte a vonzás hatalmát, de az kevésbé tetszett. leginkább a magánéletemen szeretnék változtatni, az exemet visszakapni, amennyiben lehetséges. a mi történtünkről regényt lehetne írni (gondoltam is rá, h majd megteszem :), szóval sohasem voltunk egyszerű páros, de talán épp ebből kifolyólag hatalmas szerelem volt. már nem mostanában szakítottunk, de én azóta sem tudtam elengedni, és hiába próbálkozom másokkal, nem megy. a Titok elolvasása után folyton arra gondoltam, hogy írni fog nekem, és alig telt el egy hét, megtörtént a csoda :) szakítás óta először írt magától nekem, ráadásul azt kérdezte, nem megyek-e el arra a helyre, ahol nyaralnak. meghívott. majdnem kiugrottam a bőrömből, de büszke nő lévén úgy döntöttem, nem fogok az első füttyentésére ugrani. ezután két hétig semmi nem történt, de aztán egyik hétvégén összefutottunk egy szórakozóhelyen. sajnos nagyon elrontottam azt az estét, mikor elmentem mellette, nem mentem oda hozzá, hogy adjak két puszit, hanem csak odaköszöntem hűvösen és mentem tovább, mint egy dáma. ő sem jött oda hozzám, csak az egyik haverja, ő viszont össze-vissza beszélt neki is rólam, nekem is róla. végül beszéltem vele is azért, de semmi komoly nem történt. másnap beszéltem vele chaten, és akkor elmondta, hogy látott engem csókolózni este egy idegennel. persze, ez nem volt igaz, de kicsit azért örültem, mert úgy tűnt, féltékeny. én ezt a találkozást, és azt, hogy írt, mindkettőt a vonzás törvényének tudom be, és nagy előrehaladásnak tartom, de... szerettem volna vele ezen a hétvégén is találkozni, és úgy tűnt, ugyanott leszünk szombat este, ő azonban mégsem jött el. ez egy különösen fontos este lett volna, mert hamarosan kimegy külföldre, nem tudom, mennyi időre, még az is lehet, hogy végleg. ezért szerettem volna tőle elbúcsúzni, meg persze reménykedtem, hogy összemelegedünk, és a maradék időben sikerül vhogy visszacsábítanom és meggondolja magát :) de nem is találkoztunk, és most meg vagyok ijedve, mert kilátástalannak érzem a helyzetet. van esteleg vmi tippetek, hogy tud az ember újra szentül hinni a céljei megvalósulásában? azt hiszem, a vonzás azért nem működhetett tegnap, mert túlságosan rágörcsöltem erre az estére. a legnagyobb bajom most az időhiány. ha nem menne sehova, maradna a seggén, akkor könnyebb lenne pozitívan rezegni, de így, hogy félek, hogy kicsúszok az időből, így nagyon nehéz. arra szoktam gondolni, hogy mellettem fekszik, és arról beszélünk, hogy örül, hogy nem ment ki külföldre és boldog, amiért mellette vagyok. a vizualizációval nem is lenne baj, inkább azzal, hogy nem tudom magam igazán jól érezni és magasabb frekvenciára hangolódni.

húú most már attól megkönnyebbültem, hogy leírhattam, úgyhogy köszönöm, ha még el is olvassátok :) hát ha meg még tippetek is van, azt különös örömmel fogom fogadni :)

2012. szept. 2. 09:23

Tegnap másfél órán keresztül "ott voltam" a házban:) Nagyon jó volt!!:))Azt hiszem egész jól megy nekem ez a vizualizálás.

2hete vagyok ráállva erre a témára nagyon,várom a következményeket,kinyilatkoztatásokat.

A pénz vonzásával kapcsolatosan csak annyit írnék,hogy azóta 3db sorsjegyet vettem,1. nemnyert,2.300Ft ,3. 5000Ft, jó mi;) 4..??Innen már nincs megállás,csak hinni kell továbbra is

2012. aug. 29. 14:27

Hali,

Szépen lassan elolvasgatom ezt a fórumot, mert én is szeretnék valamit, de eddig hol közelebb voltam hozzá, hol messzebb, most nem tudom hogy állok. De akkor nem görcsölök rá, talán azért ilyen ingadozó a dolog.


Szóval akkor tényleg beválik ez a dolog? :)

2012. aug. 29. 13:23

Sziasztok!

Ami most nekem eszembejut az pár apróság,de akkor még nem voltam ebben annyira tudatos.

Jó pár éve áhitoztam egy peugeot 206-osra,az volt a kedvencem.De tényleg nagyon nagyon szerettem volna egy olyat,sokszor elképzeltem,hogy vezetem,de jogsim még nem is volt.Közben csináltam a jogsit,kaptam valahonnan egy lejárt peugeot-os naptárat,kiraktam a polcomra a 206-osnál kinyitva és csodáltam:) 1-1,5 évre rá meg is tudtam venni,pedig diákmunkába dolgoztam:) 1hétig keresgéltem,majd megvettem azt amelyik megtetszett:)Pedig előtte el se tudtam volna képzelni,és nem is gondoltam rá,hogy veszek egy autót,csak annyit,hogy szeretnék egy olyat.És meglett:)

A másik szintén a naptáros módszer,kiraktam a falra izmos pasis-naptárat(jó volt nézegetni azt is;)),ez is kint volt egy ideig,és csak később jöttem rá,hogy az akkori barátaim azért kezdtek el mind edzeni és gyúrni járni:)))

Most már kicsit tapasztaltabban,érettebben,idősebben sokkal nagyratörőbb vágyaim vannak,de többet is teszek érte.

Kiraktam a kívánság csekket,620millió forinttal,hogy még idén megkapom:) Kívánság falat is csináltam,napi többször is ránézek,elképzelem a házat amit kinéztem,hogy ot lakunk,milyen ott felkelni stb.(100milliós házról van szó,nekem egyenlőre semmi tőkém nincs hozzá).Már ott tartok,hogy teljesen komolyan tervezgetem,hogy mit csinálok majd a kerttel,mit hova rakok a házban,mit alakítok át,milyen lesz végre ott az élet.Egyszóval már várom,hogy megtörténjen.

Olyan érzés mintha most intéződnének az ügyek,szerződés esetleg átalakítás,hogy beköltözhessünk,várok a beteljesülésre:)

Szerintetek jó úton haladok a célomhoz?

1508. 82ff16c771 (válaszként erre: 1507. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 24. 19:35

Ha ábrándozok valamiről, akkor azt elég részletesen teszem. Szóval ezzel nem lesz gond. :)


És Neked is köszi! :)

1507. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1498. - 82ff16c771)
2012. aug. 24. 17:28

képzeld el részletesen,hogy mit fogtok együtt csinálni,amikor zsuzsi a barátnőd! Sokat gondolj erre,alaposan,részletesen ábrándozz el róla. Nekem elég reménytelennek látszó helyzetből sikerült,amit szerettem volna,és tényleg kb 3 hónap alatt:D ezt mondjuk nem tudom hová tenni.

Én nem hiszem azt,hogy mindenkinek mindenképp összejön a vonzás,de azt igen,hogy van értelme tenni érte.

1506. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1493. - 342402de6d)
2012. aug. 24. 17:26

:D érdekes ez..mért pont 3 hónap?

és igen:zsuzsi a barátnőm:)az enyém is:)

2012. aug. 24. 17:11
Vigyázni kell, mire gondolunk , mert az előbb-utóbb a sajátunkká válik. A sors nem tud különbséget tenni jó és rossz dolgok közt. Azt "teljesíti", amire többet gondolunk..azt vonzzuk be. A Vonzás Törvénye nagyon működik,,,
1504. 2c23c1599f (válaszként erre: 1500. - 02de97fdd6)
2012. aug. 23. 14:53

Túlságosan rápörögtél, azért nem jött létre. Mert már azon forgolódtál egyfolytában és tutibiztos, hogy felmerült a kétely. Tehát nem lazultál el és élted a mindennapjaidat, hanem a vonzás/taszítás alapján annyit gondoltál rá, hogy abból szenvedés lett. tehát negatív energiák is keletkeztek.


Egyébként meg vannak negatív gondolataink is. Ez alap. Csak tudni kell menedzselni a gondolatainkat. Kezd el kicsiben aztán folytasd növekvő sorrendben. Tehát ne a zöld elefánttal kezdd, hanem egy csokiszelettel.

2012. aug. 22. 21:04
1502. 02de97fdd6 (válaszként erre: 1501. - 342402de6d)
2012. aug. 22. 20:39

Ezt most nem feltétlenül értem.

Most, ha az eddigieket vesszük, akkor nem kellett szinte semmit tennem ahhoz, hogy megtörténjen a dolog. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy úgy terveztem, hogy felrakom a lábaim és várok, nyilván nem, de a vonzás nem arról szól, hogy különösebb erőfeszítések nélkül jutsz el dolgokhoz, dolgokig?

Most pl. ha rengeteg ideig keresek munkát, mindenhol mindent megpróbálok, tényleg...mindent, és kapok állást, akkor ebben, hol a titok? persze...igaz, hogy sokan, még így sem találnak, de valahogy ezt most nem értem :D

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook