Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
1591. adymelinda (válaszként erre: 1573. - Jonatana)
2012. okt. 16. 19:05
Köszi;)
1590. korteforma (válaszként erre: 1587. - Sutoczkine)
2012. okt. 14. 14:42

Minden fejben dől el :)


Vegyél plusz órákat, éld át a sikert! Ha ez megvan, sokkal könnyebben fog az menni, hogy higgyél magadban :) Ha hiszel, akkor a vizsga is menni fog ;)

1589. sutoczkine (válaszként erre: 1588. - Kittus4)
2012. okt. 13. 18:33
Köszi a biztatást :-) Már sokszor elképzeltem, hogy a vizsgám tökéletesre sikerül. Minden feladat tökéletes sikerül és a vizsgabiztos mindennel tökéletesen elégedett. Remélem teljesül.
1588. Kittus4 (válaszként erre: 1587. - Sutoczkine)
2012. okt. 13. 18:00

Szia.


Huhh, feladtad a leckét:) Szerintem amit be kell vonzanod az a sikeres vizsga, így minden más elrendeződik, ergo menni fog minden tökéletesen. Egyébként ezek a dolgok amiket leírtál hosszabb idő alatt alakulnak ki az emberben, mire rutint szerez. Szinte az összes ismerősömnek a "néz de nem lát" szöveget felírta a vizsgabiztos. :) Ráadásul az oktatók is előszeretettel szeretnek plusz órákat vetetni ilyen olyan ürüggyel. Nyugi, biztosan ügyes vagy, meglesz a jogsid, a rutint meg majd idővel megszerzed. Engem jogsi után megtanított rendesen vezetni az akkori párom:)

2012. okt. 12. 21:31

Sziasztok!


Én is olvastam a könyvet és tapasztaltam is, hogy működik a vonzás törvénye. Viszont azt nem tudom hogy csináljam, hogy jobban menjen a vezetés, hogy mindenre oda tudjak figyelni. Most tanulom és már 16 órán túl vagyok, de még mindig elég sokat hibázok. A legfontosabb az lenne, hogy időbe észrevegyem a közeledő autót, hogy pirosra váltott a lámpa. Az oktatóm azt mondja, hogy november végére meglehet a jogsi. De segítsetek hogy csináljam. Az elmélettel nincs gond, a szabályokat értem.

2012. okt. 11. 20:07
Igen,mindig működik.Ez az Univerzum legnagyobb törvénye. Akkor is működik ha nem tudatos- de így olyan dolgokat vonzol amiket nem akarsz annyira,és akkor is ha tudatos - ekkor határtalan lehet a boldogságod és minden vágyad szinte azonnl beteljesül egy idő után!
2012. okt. 11. 12:37
Ez MINDIG mukodik?
1584. Kittus4 (válaszként erre: 1583. - B4d40997c0)
2012. okt. 10. 14:23
Így van, ezt csak te érezheted, te tudhatod, te gondolhatod! Viszont nem értem, ha ennyire biztos vagy benne, akkor miért kérdezed meg időről időre? Ezzel csak a negatív rezgést erősíted, teljesen felesleges. Csak pozitívan és sok sikert!
1583. b4d40997c0 (válaszként erre: 1582. - Kittus4)
2012. okt. 9. 15:22
Ha nem úgy kedvelne, és szeretne, akkor nem így állnánk... tudom hogy miért gondolja így, és érzem, hogy ezek megmásíthatóak, csak idő kell neki... az a baj, hogy nem ismeritek az embert, és bármit be lehet tudni a barátságnak, hisz a barátságot kevés választja el a szerelemtől...
1582. Kittus4 (válaszként erre: 1580. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 13:03

A Titok csak egy alap, hogy belelkesedjen az ember:) Lehet és kell is egy jobb könyvet találni, de végeredményben szerintem írtó egyszerű dolog. Nem egy bonyolúlt művelet, mint amit sokan gondolnak.


A lényeg, ahogy adymelinda is megírta, hogy csak pozitív érzések kísérhetik. Nem kételkedhetsz benne, mert akkor nem is sikerül.


Juderya:

Én még mindig azt tanácsolom, hogy ne erre a férfire koncentrálj, hanem próbálj vonzani egy olyan embert aki neked kell, mint külsőleg, mint belsőleg. Úgy nem tudsz sikeresen vonzani, hogy vagy vele vagy akkor mással aki jó lehet.

Lehet, hogy egyszerűen, csak félreérted a jeleket, mert mint embert szeret és kedvel téged, de nem úgy ahogyan te szeretnéd, ezért is van az életedben, mert így be tudod vonzani magadnak, de az érzéseit egyszerűen nem tudod megmásítani...

1581. b4d40997c0 (válaszként erre: 1580. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 10:02

Írtam privit :) Sokat adok a megérzésekre, és arra, hogy 2 éve kerülgetjük egymást, hol együtt-hol külön, és egyre szorosabb és szorosabb lesz a kapcsolatunk.


Nem gondolom, hogy a legjobb megoldás leülni egy fotelba, és várni a galambra. Tenni is kell érte, folyamatosan.

1580. michelle.r (válaszként erre: 1579. - B4d40997c0)
2012. okt. 9. 09:42

Igen, az a fontos, hogy ne görcsölj rá. A lényeg, hogy egy boldog, minden szempontból megfelelő kapcsolatban élj. És nem biztos, hogy ti egymásnak megfelelőek vagytok. Tudod én azt gondolom, ha valami ennyire nem megy, az nem működőképes. Főleg igaz ez a párkapcsolatokra. Persze, szeret ő engem, csak nem tud róla........ aha :o))


Tudod, ezért haragszom alapvetően erre az egész Titok jelenségre :/. Sokakkal hiteti el, hogy leül egy fotelba, elképzeli, megkapja.Ez nem ilyen egyszerű. A vonzás törvényét szerintem sokkal érthetőbben írja Esther és Jerry Hicks A vonzás törvénye c. könyvében.

1579. b4d40997c0 (válaszként erre: 1575. - Michelle.r)
2012. okt. 9. 08:49

Igen, ezt tudom :) Viszont ha úgy érzem ő is nyitott lesz rá egyszer (csak most az egész párkapcsolatra nem nyitott) akkor addig is rásegíthetek a vonzás törvényével... vagyis inkább úgy képzelem el, hogy vagy vele jöjjek össze, ha ő az igazi, akkor fejlődjön a kapcsolatunk, vagy hozzon a sors az utamba olyat, akivel boldog lehetek.


Szerintem ez így korrekt kérés, nem?

1578. adymelinda (válaszként erre: 1577. - Juca78)
2012. okt. 8. 15:37
Ha igazán szeretnél valamit nem lehetnek ellenkező érzéseid azzal kapcsolatban. Le kell tisztáznod magadban. Nem vonzhatod be amíg negatív érzésekkel is gondolsz rá! A vágynak tisztának kell lennie - vagyis csak pozitív gondolatok kísérhetik!
1577. Juca78
2012. okt. 8. 15:29

Azt mondják az érzések fontosak, és ezt minden alkalommal tapasztalom.

Mi van akkor ha szeretnék valamit, de ellenkező érzéseim vannak azzal kapcsolatban. Ami sajnos elég gyakori, és minden alkalommal az jön be :-(

Hogy lehetne ezt befolyásolni?

Egyáltalán lehetséges ez?

1576. 00301065a7 (válaszként erre: 1575. - Michelle.r)
2012. okt. 8. 15:19
Ez így van.
1575. michelle.r (válaszként erre: 1574. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 14:28
A szabad akaratot nem tudja a vonzás törvénye felülírni. Nem teremthetsz, nem vonzhatsz egy másik ember életébe semmi olyat, amit ő nem akar.
2012. okt. 8. 14:23

Sziasztok!


Írta itt valaki, hogyha két ember egymásnak való, akkor úgyis mindig lesz újabb lehetőség...


Ti mit gondoltok arról, hogy együtt élünk, 1x már kezdeményezett is együttlétet, de egyébként csak barátok vagyunk már fél éve. Ő azt mondja valószínű nem is lesz köztünk több, de egyébként én máshogy érzem...


A vonzás törvénye segíthet abban, hogy ne csak barátok maradjunk? Hiába, hogy ő 1 hónappal ezelőtt ezt mondta? Illetve most szombat este azt, hogy jobb lett volna, ha anno nem jövünk össze, csak barátok maradunk.

1573. jonatana (válaszként erre: 1525. - Adymelinda)
2012. okt. 6. 15:40

Köszönöm a linket, nagyon jó a blogod!!

Igazán hasznos és sok elgondolkoztató dologról írsz.

Bár még nem volt időm végigolvasni mind a 44napot,de igyekszem.

Végre egy napló ami nem csak az írójának hasznos és érdekes.

Sok sikert a továbbiakban is!

1572. Csibe0122 (válaszként erre: 1571. - Kittus4)
2012. szept. 28. 21:16

hát köszönöm szépen a tanácsokat :) természetesen nyitott szemmel járok, randiztam is már azóta, és van is még betervezve pár, mert úgy gondoltam, egy esélyt adhatok mindenkinek, aztán majd meglátom, hogy alakul. jelentkező akad bőven, szerencsére ezzel sosem volt probléma, inkább csak azzal, hogy nagyon tudok szeretni és ragaszkodni egy emberhez. és így nyilván, ha nem érzem magam késznek egy új kapcsolatra, akkor nem erőltetem magamra, mert a manapság egyre divatosabb 'nem szeretem, de vele vagyok, mert jobb, mint egyedül' nem az én világom. meg aztán nem is olyan rossz dolog a szinglilét, legalábbis most én nagyon élvezem az ártatlan kis flörtöket, amik az önbizalmam is erősítik :)szóval elkeseredve nem vagyok, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek rossz pillanataim. az viszont sikerélmény számomra, hogy egyre jobban kezelem ezeket a rossz napokat is, egyre tudatosabb vagyok.

azt viszont nem gondolom, hogy azzal, hogy a nyaralásos lehetőséggel nem éltem, elpackáztam volna az egészet. a vele való kapcsolatomban rengeteg olyan helyzet volt, mikor nem használtam/használtunk ki megfelelően egy helyzetet, egy lehetőséget, aztán az élet mindig úgy alakult, hogy kaptunk egy újat :)talán így a happy end lassabban következik be, mintha akkor nem a büszkeségemet választom, de azért én bízom benne, hogy bekövetkezik :) és ígérem, ha legközelebb kapok egy lehetőséget, 100%-osan kihasználom :)

1571. Kittus4
2012. szept. 28. 19:21

Szijjjjaaa! :)


Azt azért jó "látni", hogy nem vagy elkeseredve, nem is szabad!


Igazából én úgy gondolom, hoy egyszer már kaptál lehetőséget, mikor elhívott nyaralni(ha jól emlékszem), akkor lehetett volna bármi, de ezt te visszautasítottad. Nagyon sokszor észrevettem, hogy valójában ott volt az amit szerettem volna, csak nem azt mondtam és tettem amit valójában akartam, hanem vagy a "rosszat" vettem csak észre, vagy "taktikáztam". Ezzel csak arra aakrok utalni, hogy vonzani tudsz sikeresen! :)

Ebben igazad van, hogy ha kell úgy is együtt lesztek, ha két ember egymásnak való akkor mindig lesz újabb lehetőség az újrakezdésre.

Viszont én úgy gondolom, hogy ha valaki nem keres magától, nem érdeklődik irántam, arra sem az energiámat, sem az időmet nem pazarlom, hiszen ha valaki igazán akar, az kereses, aki nem keres annak nem hiányzol. Ezt már többször tapasztaltam:) Azért azt tanácsolom járj nyitott szemmel, hátha valaki más személyében megtalálod az igazit! :) És bocsi, ha sok a kéretlen tanács:)

1570. Csibe0122 (válaszként erre: 1539. - Kittus4)
2012. szept. 28. 15:26

kedves Kittus4 és bársonyosnyuszitappancs!

köszönöm a kérdést :) nem nagyon jártam erre mostanában, ezért csak most olvastam őket.

hát az az igazság, hogy már 3 hete nem beszéltem vele. (és persze nem is találkoztam, pedig nem sokon múlott...) lehet, hogy valamit nem jól csinálok, de jobban szeretem azt gondolni, hogy az univerzum tudja, miért nem találkoztunk még és abban a pillanatban, amikor a legmegfelelőbb, akkor sikerül.

nagyon kiakadtam rá 3 héttel ezelőtt, és megmondtam neki a magamét, nem túl finoman fogalmazva. azt csinálta ugyanis, hogy írt nekem egy üzenetet, hogy nagyon tetszem a munkatársának, és megadta a telefonszámát is, mert hogy találkozni akar velem. én ezt nem tudtam hova tenni, és nem tudom azóta sem... ha valakit szerettünk valaha, nem értem, hogy akarhatjuk mással összehozni... persze az is lehet, hogy provokálni akart, hiszen ahogy már írtam is, amikor legutóbb találkoztunk, féltékeny volt és rémeket látott.

ez nem egy pozitív fordulat, de van azért az is :) még nem ment ki külföldre, és van egy olyan érzésem, hogy nem is fog, mostanában legalábbis biztos nem. persze konkrétat nem tudok, csak a különböző bejegyzések engedtek arra következtetni, hogy marad. bízom benne, hogy valóban :)

2012. szept. 27. 18:50

A feltételes fogalmazást én sem szeretem. Példának okául el sem olvasom az olyan netes újságcikkeket, aminek a címében már feltételes módban fogalmaznak. Mondjuk azokat amúgy is rémhírkeltésre használják. :-)

A "mi lett volna ha..." kezdetű mondatokat pedig végképp elkerülöm, mivel nem vagyok időutazó, és más sem az. ;-) Lesz még másik alkalom is.

1568. Zelma68 (válaszként erre: 1567. - Adymelinda)
2012. szept. 27. 18:04
Igazad van! :)
1567. adymelinda (válaszként erre: 1566. - Zelma68)
2012. szept. 27. 13:39

Kérlek szépen, ezt most azonnal fordítsd át!

Nagyon boldog leszek, mikor beteljesül a vágyam/álmom/célom.És képzeld el ahogy beteljesült.Képzeld azt,hogy már meg is történt.

Nem pedig de jó lenne ha...!!!

;)

1566. Zelma68 (válaszként erre: 1565. - 2c23c1599f)
2012. szept. 27. 11:37
Köszi :) Jó lenne, ha sikerülne...
2012. szept. 27. 08:25
Sziasztok! Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok! :-)
1564. adymelinda (válaszként erre: 1562. - Hello Titti)
2012. szept. 26. 07:56
Az biztos!De ha hiszel benne és tudod hogy használd sokkal hasznosabb számodra mintha csak sodródnál az árral,ami sokszor a rossz irány,és a rossz gondolatok vezérlik.
1563. Zelma68 (válaszként erre: 1562. - Hello Titti)
2012. szept. 25. 22:38
Már csak meg kell tanulni használni :)
2012. szept. 25. 21:33
az az egy biztos,hogy működik...ha hiszel benne, ha nem...
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook