Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1981. ittmost (válaszként erre: 1979. - Juca78)
2013. jan. 30. 15:12

A tanfolyammal még mázlid is van,hogy egyáltalán lesz olyan,amit szeretnél,és használni is tudsz.Főleg,ha be is választanak,és elvégezheted.

(süni72 egy másik topikban a minap leírta az ezzel kapcsolatos kálváriáját)

A férjed miben makacs?nem egészen értettem.Egy fél hónapig azért nem katasztrófa,ha kézzel kell mosni.

Gondolom,azt belátja,hogy mosógép,az kell.

A fura hang lehet attól,hogy az ékszíj meglazult,azt meg pár ezerért kicserélik.És miféle az a fura hang? sikításszerű?

1980. ittmost (válaszként erre: 1978. - Juca78)
2013. jan. 30. 15:06
Ez nem panaszkodás,hanem probléma megoldásának keresése.A panaszkodás olyan,hogy újra és újra ugyanazt elszajkózod,és semmiféle megoldást nem fogadsz el,vagy nem vagy hajlandó megtenni.
1979. Juca78
2013. jan. 30. 12:25

Á viszont azt nem tudom a férjem negatív hozzáállásával mit kezdjek

bevonzhatom, de olyan makacs

merthogy fura hangja van a mosógépnek tuti elromlik, és akkor moshatok kézzel..

Fizu előtt lesz ez meg az olcsó, de nem tudjuk megvenni, mert addigra elfogy a pénzünk.. :-(


Akartam jelentkezni tanfolyamra a munkaügynél, be is jött a vonzásom, mert sok indul, de viszont legtöbb pasiknak van, vagy olyan amit már elvégeztem.

1 lenne jó, a szakmámhoz még köze is lenne de júniusig kéne várnom.

Összejön nálam a vonzás, de olyan, mintha egy vékonyka madzag mindig elszakadna. Összejön, de valami mindig megakadályozza.

1978. Juca78
2013. jan. 30. 11:20

Tül sokat panaszkodtam. Panaszkodni nem jó.

Most befejezem, és csak a jóra gondolok :-)

1977. Juca78
2013. jan. 30. 10:32

Igen ez lesz köszi szépen.


Ám arra jutottam, hogy én azzal hogy hálás voltam és vagyok is nem rontottam el semmit, hanem ez az egész összeveszés az ő érdekébe történt, hogy elgondolkozzon a viselkedésén, Vagyis remélem hogy így van.

Én mindenesetre továbbra is hálás vagyok :-)

1976. ittmost (válaszként erre: 1975. - Juca78)
2013. jan. 30. 10:25

Írd meg neki a véleményed szép összeszedetten,egy emailben. Aztán írd meg,hogy ettől függetlenül te az ő szerető testvére akarsz lenni,és szeretnél vele jó kapcsolatot ápolni. Ennek érdekében,mivel már most elmondtad a véleményedet,többször ezt nem fogod szóvá tenni,ő meg azt tesz az életével,amit akar.

Persze azt is kikötheted,hogy viszont panaszkodni ne neked jöjjön majd,mert te nem vagy erre alkalmas,és abból csak összeveszés lenne,te pedig ezt nem akarod.

1975. Juca78 (válaszként erre: 1974. - Ittmost)
2013. jan. 30. 10:12
A következő napokba biztosan kerüljük egymást, de kiváncsi vagyok az ötletedre. Nem vagyok haragtartó
1974. ittmost (válaszként erre: 1973. - Juca78)
2013. jan. 30. 10:05

Kényelmetlen helyzet..de ha nem akar elmenni hozzátok,akkor biztos fél a kritikától,vagy nem akarja a kedvét rontani ezzel,hanem a pillanatnak él.

ha mindenképp jóban akarsz lenni vele,akkor írok még 1 ötletet.

1973. Juca78
2013. jan. 30. 10:02

A másik rossz hogy itt lakik tőlünk 2 percre. Közelebb van mint eddig. Hívott minket hozzájuk, ami tart 2 hónapja

Amikor írtam neki jöjjenek el hozzánk ők, arra már egyáltalán nem reagált.

1972. ittmost (válaszként erre: 1971. - Juca78)
2013. jan. 30. 09:53

Akkor nagyon úgy néz ki,hogy"le kell tenned" erről a húgodról.

Rossz érzés,ha az embernek a testvére szinte idegenként viselkedik.Én is megéltem ezt,és évekbe telt tudomásul vennem és nekem is eltávolodnom tőle:S

1971. Juca78 (válaszként erre: 1969. - Ittmost)
2013. jan. 30. 09:44

Mesélt nekem milyen jó neki, tudom így is van. Egy csepp megbánás sincs benne :-(

Hát, barátnők sose voltunk. Teljesen más a természetünk.

Én lelkizős vagyok, ő hideg mint a jégcsap

1970. Juca78
2013. jan. 30. 09:41

Ja a férje meg nagyon szenved, az sem nagyon érdekli.

Semmi. Van valami vállalkozásuk ami a hugom nevén van de mivel az ország másik felén így apósa csinálja.

A vállakozás a csőd szélén van. Az sem érdekli de ha meglesz a baj akkor sírhat. Egyetemet végzett okos nő teljesen kifordult magából. A kisebbik hugom azóta szóba sem áll vele. Sőt...

1969. ittmost (válaszként erre: 1968. - Juca78)
2013. jan. 30. 09:41

Akkor ti sose voltatok igazán jóban a húgoddal?


Ez a "happy" lehet,hogy csak kifelé látszik,lehet,hogy belül ő is tudja,hogy nem jó az amit tesz,vagy nincs jövője,tehát tulképp nektek van igazatok,csak ő most ezzel nem akar szembenézni,inkább szórakozni kicsit.

1968. Juca78 (válaszként erre: 1965. - Ittmost)
2013. jan. 30. 09:35

Kiborulva? Á élvezi az életet

Buliznak wellness-eznek szval happy nála minden.

Sőt anyu elmondta neki jogy rosszul lettem, de egy cseppet sem érdekli.

Az az előzmény hogy anyu hatására is mert ő is sokat panaszkodott rá beszóltam neki, mert amit művel nem normális.

Erre ő is beszólt nekem és ezután lett a baj.

2013. jan. 30. 08:49

Én is nagyon rossz passzban vagyok, nem tudom vonzás törvényével mit tehetnék ellene... Mert már csak azzal tudok... ha tudok egyáltalán a gondolat erejével hatni az ilyesmire :(


Akit érdekel, írjon privit, nem igazán szívesen fejteném itt ki...


Juca, nem lehet, hogy ebből tanulnotok kell valamit? Neki mindenképp...

1966. 52fd553855 (válaszként erre: 1953. - Sutoczkine)
2013. jan. 30. 08:08
Elküldtem a cimem.Köszi
1965. ittmost (válaszként erre: 1964. - Juca78)
2013. jan. 30. 07:13

Nem lehet,hogy a húgod nagyon ki van borulva-hiába ő hagyta el a férjét-és most saját magán kívül senkire nem tud,nem akar figyelni?

Ehhez nem kell neked semmit elrontani.

1964. Juca78
2013. jan. 29. 22:48

Velem nagyon rossz dolog történt

A hugom elhagyta a férjét és összeállt 1 pasassal. Nagyon ritkán találkoztunk és azt hittem hogy ezzel a másikkal van többet talizunk majd. Azóta szinte mindennap hálát adtam hogy újra lesz hugom.

Tegnap úgy össze vesztünk, lelkileg úgy megviselt hogy rosszul lettem. A köv rossz, hogy ez őt egy cseppet sem érdekli :-(

Mit rontottam el? :-((((

1963. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 1960. - Sutoczkine)
2013. jan. 29. 15:11
Örülök. :) Akkor ez egy ilyen nap. :)
1962. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 1961. - B4d40997c0)
2013. jan. 29. 15:11

Mindig a végeredményt képzelem el. Tehát elképzelem, hogy örülök annak, ahogy alakul a dolog. Mert persze úgy alakul, ahogy én szeretném. :)

Ha nem tudom, hogy kellene valaminek alakulnia, akkor azt kívánom,hogy minden a számomra lehető legjobban alakuljon.

és igen, abban a tudatban, hogy meglesz, amit szeretnék, nem foglalkozom vele többé.Ha eszembe jut mégis, akkor tudatosítom magamban, hogy mi fog történni, és kész. :)

1961. b4d40997c0 (válaszként erre: 1959. - 7fbb0788f7)
2013. jan. 29. 14:43
És semmi mást nem csinálsz? Csak rágondolsz, és kész? Utána mással foglalkozol? Vagy többször rágondolsz? Elképzeled milyen jó érzés lenne?
1960. sutoczkine (válaszként erre: 1959. - 7fbb0788f7)
2013. jan. 29. 14:30

De jó :-)


Ma nekem is úgy alakulnak a dolgaim ahogy terveztem :-)

2013. jan. 29. 14:27

Ja, és arra is gondoltam hazafelé, hogy kapok egy megnyugtató e-mailt.

Így is lett. :D

2013. jan. 29. 14:08
Picike siker ma: Pluszmunkám lett volna reggel, én pedig inkább haladni akartam azzal, ami már a nyakamon van. A kocsiban arra gondoltam, minden úgy alakul, hogy bár jelen leszek, ahol kell, de közben szépen csendben csinálom azt, amit én szerettem volna. Így is lett. És jó nagyot haladtam az elmaradt dolgokkal...:D
2013. jan. 29. 13:26

Erősen kell akarni azt a valamit, amit szeretnénk megkapni, vagy elérni. Ez az első lépés. Majd utána (f)elengedni. És utána megvalósul. Ennyi a t.i.t.o.k.

Nekem "szerencsére" nem nagyon volt még olyan az életemben, hogy amit szerettem volna, azt ne kapjam meg. Ha mégsem kaptam meg, akkor nem csüggedtem, hanem beláttam, hogy jobb, hogy így alakult. Tehát fő a pozitivitás, és az általunk rossznak titulált dologban is megtalálni a szépet és a jót.

2013. jan. 29. 13:19

Azt hiszem "értem" -sikertörténetem még nincs talán majd egyszer nekem is sikerül vmi ebbe az életben...



"Vonzás módszertanák alapja kommentbe ágyazva ( kérdésekkel):


" a módszert nem kell elmondani senkinek, igazán csak akkor működik ha saját módszert használsz"


Ez így van, de csak az elején nem kell elmondani semmit! Amíg nem vagy elég erős az alkímiába!

Mivel a környezeted, szkeptikusok trollok lehúznak a dumáikkal. Átverés stb..


A vonzás tekintetében senkire se hallgas ( még rám sem, amit mondok azt nem hinni kell hanem megtapasztalni)


és ne érdekeljen mások véleménye sem!


Csak a saját tapasztalataidra hallgass!


Miért?


Azt kell megérteni, hogy az emberek többsége egy téves csorda szellembe él.

A tudásuk 90%-a a tv-kből van, az iskolából, a munkahelyükről, a saját környezetükből stb.


Azt hiszik a téves közhelyes dumák amiket állandóan lehet hallani mindenhol, az a ő saját gondolatuk... közbe mint egy diktafon visszamondják azt amit beléjük vernek, csak ezt nem veszik észre.

Tehát az emberek egymást tartják szellemi "rabságban" a téves közhelyes felfogásukkal.


Egyébként ha az emberek többsége valóban öngondolkodó-mindentudó lenne ( ahogy képzelik sokan magukról) akkor, az emberek többsége boldog lenne és az álmaiknak élnének. De nem így van!

Akkor érdemes hallgatni az átlagra, szkeptikusokra, trollokra?


Ezt mindenki döntse el maga!


De a módszer "ignorálását" csak a tanulási folyamat elején érdemes alkalmazni.


Ha már sziklaszilárd vagy az "alkímiába" akkor érezni fogod, hogy bárkinek szívesen elmondod a módszeredet és tapasztalatodat.


Valaki kérdezte nagyon tévesen, hogy minek mondaná el a módszerét az aki már sikeresen használja a vonzást törvényét...


Ilyen kérdésből látszik, hogy nem értette meg az alapját sem a vonzásnak, vagy a szeretett törvényének ami egy és ugyanaz!


Ha elkezded ténylegesen használni a "dolgot" akkor rájöhetsz, hogy igazából nem arról szól, hogy lovéd legyen és ajándékokat kapj, hanem arról, hogy személyiség fejlődsz.

Emelkedni fog a tudatod és őszintén-szeretetteljesen gondolkodik majd az ember. Ilyenkor önzetlenül segíteni akarsz másokon méghozzá ezt az őszinte érzést viszonozza a szerettet törvénye is.


:Az agy egy nagyon érdekes "dolog" könnyen befolyásolható és irányítható. Olyan mint bármelyik alkatrész az emberi testben.

Csak az emberek nem veszik észre, hogy a saját agyukat önmaguk is irányíthatnák. Pontosabban nem képesek legyőzni a saját agyukat és persze ilyenkor elbuknaka módszer sikerében. De attól, hogy nem képesek rá vagy nem akarják, attól még a

vonzás törvénye tény akár hiszed akár nem! Akkor is hatással lesz az életedre! A gravitációt sem tudod kikerülni és ezt sem tudod!

De nem is kell mert ez egy jó "dolog"!

Ahogy az univerzum mindentátható energiája is tény!


Csak sokan szellemileg fejletlenek főleg mesterséges butítás által, és a testi és a szellemi állapot is nagyban befolyásolja a hatékonyságot.

Bár ezen sokat segít az őszinte hála egy felsőbbrendű erőnek, diéta. edzés.


A másik probléma szokott lenni, hogy a módszer alapjait sem értik sokan.


Igaz, hogy van egy alap módszer, amit lehet a titok könyvben és filmben olvasni és nézni de az ember saját maga tudja igazán, hogy mit szeret, mi motiválja, mi gátolja, milyen gondolatok után hiszel el valamit stb. Egyszóval azért akarnod kell, hogy saját magadat legyűrd úgymond.


Pont ezért nincs sablon módszer és nem a pozitiv gondolatok a lényegesek. Az őszinte érzések a fontosak. Ha valamit kivánsz akkor azt jelen időben kell kérni, ténykét kell venni, hogy már megtörtént, és őszintén örülni kell neki kétségek nélkül! Ez után megköszöni egy felsőbbrendű erőnek a segitséget.

Ez a minimum! A többire neked kell rájönnöd!


Szóval a vonzás törvénye tény! Mivel ez egy olyan dolog mint a gravitáció. Nem látod még is létezik....


Akinél nem működik csak a negativ szivatos része az nem értette meg a módszertanát az egésznek, vagy nem elég kitartó. És ha túlságosan "agymosott" fázisba van az ember( érds: túlságosan bedől a megtévesztett világnak) az ne várjon azonnal "csodákat"


Például a szeretet kifejezést sem értik sokan.

Azt hiszik szent fazékká kell válni, hogy működjön a dolog. Közbe elég azt csinálni amit ténylegesen szeretsz. Ha szeretsz zenét hallgatni akkor hallgass számokat ezerszer és közbe álmodozz és kívánj egy felsőbbrendű erőtől és hálával köszönd.

Bármit is kívánsz a jó érzések révén idővel észre veheted, hogy elkezded szeretni az életet, a kis dolgokat is elkezded értékelni, nem haragszol és nem irigykedsz az emberekre és szeretnél másokon is segíteni. Őszintén, magadtól és nem erőltetve színlelve.

Azt hop jöhet a semmiből egy olyan lehetőség amivel elérheted az álmodat úgy, hogy közben másnak is segítesz. Erre a "szerencsére" mások majd azt mondják, hogy véletlen esemény de kicsit sok lesz majd a "véletlenből" ha egyszer beindul... De lyenkor szokott a többség elbukni mert általában nem veszik észre, hogy az a lehetőség az lenne amit kértek. És az első bukás után feladják.


Tehát ez nem arról szól, hogy kigondolsz valamit és a kezedbe lesz, hanem tenni kell érte minimum két lépést.


De az a legcsodálatosabb benne, hogy az ember rájön arra, hogy ez az erő az igazi élet alapja, ami mindig is gyerekkortól kellet volna tanulni és megtudni. Megváltoztat jó irányba, kitölti az űrt a szívedben


"Hogy az emberiség képes lesz e valaha is tudatosan követni a szeretet törvényét, azt nem tudom. De nem is kell tudnom. A lényeg az, hogy a törvény működni fog, ahogyan a gravitáció törvénye is működik függetlenül attól, hogy hiszünk benne vagy sem."

Gandhi


"A szeretet a leghatalmasabb, és mégis a legkevésbé ismert energia a világon"


"A szeret olyan elem, ami fizikailag láthatatlan, mégis épp olyan valóságos, mint a levegő vagy a víz Cselekevő, élő mozgásban lévő erő... hullámok és áramlatok formájában terjed, akárcsak az óceán."


Használjátok számokat is! ( ez a módszer nem külön álló a vonzástól) ha bölcsen figyelsz észreveheted, hogy amit más elméletnek vagy tudásnak hittél az valójában ezekben sok egyezés van, vagy kiegészitő tudás.


Nagyon jó megerősítés tud lenni amikor visszaigazolásként kapsz számokat, vagy kérdésedre a választ megkapod számokban.

[link]


De ne csak gondolatban kérj számokat, hanem figyelj a környezetedre is.

Az órán, tv-ben, villamoson, barátaid beszédét stb.

És jegyezed meg azt a számot, amit sokszor tapasztalsz és nézd meg mit jelent.

Nincsenek véletlenek!


Ebben a tekintetben jó "dolgok" még a klipek, filmek.

Érdemes oda figyelni a film igazi mondandójára és a szövegekre. Meglepő, és egyben csodálatos, hogy rengeteg segítséget kap így is az ember.


És végül azt javaslom a világot egy illúziónak fogd fel ( az is)


" ennek megtanulására rengeteg idő kell. Szimpla materalista felfogású szorgalom és dolgozás elég."


A "tanulási idő" ember függő és sok mindentől függ.


Egyébként alkimia tudás nélkül dolgozni mint egy örült az több okból sem lehet célravezető.

Például hány ember stresszel a munkája vállalkozása miatt? A mások elvárásai miatt?

És ha nem éri el a célját akkor azon stresszel miért nem éri el...

Észre sem veszik, hogy ezzel a "stresszel" (negativ frekvenciák) miatt maguk alatt vágják a fát. Tehát nem a munka mennyisége a lényeges hanem hogyan használod a tudásodat, érzéseidet, erőidet.


Egyébként valakinek az a útja, hogy nem tudatosan tapasztaljon ebben a világban.


Tehát nem lehet elítélni aki nem akarja használni az erőt. Mindenkinek saját magának kell eldőntenie ezt.


A vonzás (erő) ugyanis nem arról szól, hogy csak önbizalmat ad és csak ezért alakulnának jól a "dolgok".

Hanem olyan "véletlen" eseményeket generál, ami minden csak nem véletlen.

Mert ha oda figyelsz láthatód, hogy pontosan, vagy hasonlóan úgy alakulnak az események ahogy te kérted, vagy te gondolod, te érzed.


És egyszer a "véletlen" már nem lesz "véletlen" hanem tény. És tudni fogod a varázsló titkát, ami többé nem titok :)


Az ilyen ember már tudatosabban használja a természeti és természet feletti erőket. Ami valószínűleg az életútjába is belevág.


Ez az írás nem mindenkinek szól!


Sok sikert."

1955. b4d40997c0 (válaszként erre: 1954. - Sutoczkine)
2013. jan. 29. 10:29

Akkor is, ha ő a konkrét barátom? Bár állítólag konkrét személyt is be lehet vonzani, ha azonos rezgésen vagyunk.


Viszont... mivel én úgy kértem, hogy boldog szeretnék lenni valakivel, ha vele, akkor ő is változzon, ha mással, akkor találjak olyat, aki megfog... ezek szerint mindkettő lehetséges?

1954. sutoczkine (válaszként erre: 1948. - B4d40997c0)
2013. jan. 29. 09:45
Szerintem az lehet a baj, hogy egyszerre kívánsz két egymásnak ellentmondó dolgot. Próbálj egyszerre csak az egyikre koncentrálni, arra amelyikre tiszta szívből vágysz.
2013. jan. 29. 09:43
Aki küld címet annak elküldöm szívesen :-)
1952. sutoczkine (válaszként erre: 1950. - 52fd553855)
2013. jan. 29. 09:42
Nekem magyarul van meg :-)
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook