Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
2101. Karolinna (válaszként erre: 2099. - Sutoczkine)
2013. febr. 8. 08:54
Ahogy ezt olvastam, egyből eszembe jutott, hogy fiatal koromban mindig Bp-en szerettem volna élni, amit el is felejtettem, de Bp.-en élek már régóta.:-)
2100. ittmost (válaszként erre: 2098. - Karolinna)
2013. febr. 8. 08:50

Egyszerűen csak felületesen olvastam,azért írtam "kis"-t,bocs:) nem akartam lebecsülni


Az én életemben kevés "nagy" probléma volt,vagyis nagy feladat:mondjuk 2: lakáshoz és munkához jutni.A többit azt kisebbnek,tehát könnyen elérhetőnek értékelem,és amint írtam,azok működnek is egész jól.

2013. febr. 8. 08:45
Anyunak én adtam kölcsön a titok című könyvet meg a megerősítések cd-t utóbbit nem kölcsön, hanem neki. És most jött rá, hogy pontosan abba a házba lakik amit 30 évvel ezelőtt megálmodott magának és folyton lerajzolta. És, hogy miért kellett neki erre 20 évet várni? Mert nem volt tudatába a negatív dolgok visszatartó erejébe. Sok rossz dolog érte és nem ismerte fel, hogy az gátolja az elképzelését, a vágyait. De úgy gondolom, hogy sohasem késő és még bőven van lehetősége javítani az életén. Szóval csak hajrá, mert a képek a fejünkben valóra válnak. És még valami amire csak tegnap este jöttem rá: Nekem nagyon rossz volt a tömblakásból kertes házba költözni (anyu megálmodott házába), tiszta szívemből azt kívántam, hogy megint abba az utcába lakjak, ahol felnőttem, tömblakásba. És megtörtént, pár háztömbbel arrább, de ott lakok, pont ott ahol lakni akartam, minden ahova sűrűn, napi szinten járunk 5 perces sétával elérhető. Pedig akkor még én sem tudtam a vonzásról.
2098. Karolinna (válaszként erre: 2096. - Ittmost)
2013. febr. 8. 08:19

Miért gondolod, hogy 3 kis dolog teljesült?


Szerintem azzal, hogy valamilyen problémáról megállapitjuk azt, hogy "nagy dolog" vagy "nehéz", máris valóban nehezebbé tettük a dolgunkat. A titoknak pont az a lényege, hogy bármi könnyen teljesülhet.

Még egy dolog ami eszembe jutott ezzel kapcsolatban, hogy nekem az vált be, amikor az energiáimat a kívánt dologra összpontosítottam. Ha a munka volt fontos, akkor arra szántam az időm nagy részét, ha a magánélet, akkor minden másra fordított energiát minimalizáltam a lehetséges mértékre. Mérlegeltem, hogy erre vagy arra a dologra feltétlenül szükségem van-e.

2097. ittmost (válaszként erre: 2093. - Kittus4)
2013. febr. 8. 07:47

Köszi:) Hát persze,én főleg ezért imádok ajándékozni,nekem öröm.


Most jöttem rá,ahogy írtad:hozzám sem dől a pénz,de talán én akadályozom meg. Pl.életemben nem vettem lottót,se nyereményszelvényt. Nekem az van a fejemben,hogy azért akarok pénzt kapni,amiért megdolgoztam.(Van ilyen sok minden,szakmáim vannak,kézműveskedek,festek.Szóval volna lehetősége az univerzumnak,hogy valamimbe belekapaszkodjon:) )

Ez biztosan gátol,de ezzel együtt ez az elv olyan mélyen van bennem,hogy még a legnagyobb kakiban sem gondoltam soha arra,hogy vegyek egy sorjegyet,mert hátha nyerek.Nem gondolom azt,hogy én nem nyerhetek,egyszerűen idegennek érzem magamtól a dolgot,hogy így jussak pénzhez.

2096. ittmost (válaszként erre: 2090. - Karolinna)
2013. febr. 8. 07:41

Remekül csináltad,és klassz,hogy még 3 más dolog is rendbejött.

A kisebb dolgok nekem is szinte simán mennek(mert ugye arra nincs mit görcsölni,mert azt is ki lehet bírni,ha nem jön össze),szinte csak annyira veszem észre,hogy ha valami jól sül el,akkor mondok egy hangos "köszönöm"-öt a fentieknek,akik ezt szervezik.

De azt meg tudom érteni,hogy nagyon nehéz nem rágörcsölni pl.a munkakeresésre,ha az embernek már a villanyát akarják kikapcsolni,vagy a bank rázza az öklét a feje fölött.

2095. ittmost (válaszként erre: 2087. - Dolorex)
2013. febr. 8. 07:37
Ez igen:) szépen ível felfelé az életetek,és valóban pozitívan látod a dolgokat,további sok sikert,és örömet kívánok.
2094. 70a7798ba2 (válaszként erre: 2093. - Kittus4)
2013. febr. 7. 21:39

Te nagyon okosan beszélsz.

Szinte mindent elmondtál, ami ennek a lényege.

Ösztönösen jött ez neked, vagy nagyon megtanultad a leckét?

2093. Kittus4
2013. febr. 7. 21:32

Az akarás inkább csak nem jó szó, mert olyan "erőszakos" a hangzása és túl görcsös. Valóban nem kell és nem is szabad egész nap a vágyott dolgon rágódni, hogy jajj de szeretném, mivel ezzel is csak azt erősíted magadban, hogy nincs! Én pl. nem akkor nyertem mikor izgultam, görcsöltem és néztem a számokat, hanem mikor teljesen meg is feledkeztem róla.

Kérni talán nem is szoktam, nekem a legerősebb fegyverem a vizualizáció, ott pedig nem kérek, nem akarok, nem szeretnék, hanem egyszerűen eljátszom a helyzeteket, elképzelem a tárgyakat, környezetet, és az VAN, nem pedig lesz... Ezek után próbálok mindent derűsen látni, jó érzéseket megélni, boldognak lenni, a kicsinek is örűlni, mosolyogni és persze nyitott szemmel járni, mert a lehetőségek általában jönnek, de nem mindig veszi észre az ember, vagy nem mer lépni.


Érdekes viszont, hogy miss x hez hasonlóan nekem is volt már olyan szitum nem egy, hogy mikor megkaptam amit szerettem volna elkezdtem analizálni, "mégsem olyan ez a pasi, ez se az se tetszik benne, a meló se olyan jó, a főnököm mégse olyan kedves, folyton velem pakoltat el" bla bla bla és láss csodát, nem is tartott sokáig a siker, mert nem azt láttam hogy: Na igen, ez már majdnem tökéletes és milyen közel vagyok az eredeti célhoz! Hanem jött a negatív érzelem és a panaszkodás! Hamar át tud fordulni minden, nagyon oda kell figyelni!


ittmost!

Nagyon tetszettek az ötleteid/tanácsaid és teljesmértékben nagyon szimpatikus, hogy az ajándékozást ilyen fontosnak tartod! :) Hozzátenném, nem csak ünnepnapokon esik jól a léleknek, és nem csak annak aki kapja, hanem aki adja annak is, így is lehet erősíteni a pozitív hozzállást, ez nagyon jó ötlet! :)

2092. Karolinna (válaszként erre: 2091. - Miss x)
2013. febr. 7. 20:32
Valóban ez a legnehezebb, hogy olyan dolgot akarjunk elérni, ami tényleg előre visz minket, szükségünk van rá. Az érzésekre, amit kelt én is szoktam figyelni, remekül jelzi, ha egy kívánság teljesülésére nem értünk meg vagy egyáltalán nincs is rá szükségünk.:-)
2091. miss x (válaszként erre: 2090. - Karolinna)
2013. febr. 7. 20:27

a nagyon akaras alatt en sem a gorcsolest ertem, hanem, hogy tenyleg vagyjunk a dologra es ne legyen bennunk bizonytalansag es ne legyen az, hogy mikor ott van megijedjunk, hogy a ez megsem kell. :)



de igazad van, a lazasag a legfontosabb :) es orulok, hogy megoldodott mar harom dolog, csak igy tovabb :)

2090. Karolinna (válaszként erre: 2084. - Miss x)
2013. febr. 7. 19:00

Nekem pont ez a nagyon akarás nem működött sosem, csak az, amikor teljesen lazán kívántam valamit minden görcsölés nélkül.


Sok minden miatt feszült voltam az elmúlt hetekben. Tegnap viszont változtattam! Elengedtem az összes problémát és teljesen rábíztam magamat az univerzumra, hogy oldja meg őket, ahogy akarja.:-) Ma 3 olyan problémám oldódott meg teljesen, amire nem is számítottam. Szóval szuper napom volt!! :-)

2089. Biabig
2013. febr. 7. 16:26
Bocsánet, most látom, hogy ez nem az a fórum amire rákerestem.........elnézést
2088. Biabig
2013. febr. 7. 16:24

Sziasztok

Olyan régen olvasgatok itt és most muszáj elmondanom az ismeretleneknek ami történik velem. Sajnos nem bízom eléggé magamban, így egy kis megerősítést szeretnék (vagy bármit)

Boldog házasságban élek férjemmel és 2 kislányommal 14 éve. Dolgozunk, éldegélünk, imádjuk a gyerekeinket stb, mint egy "mintacsalád". A gond sajnos az anyukám. Mivel egyedfül nevelt fel , valahogy egész életemben rám volt "tapadva" olyan igazi mérgező szülő! Napi 4-5 telefon, gyerekek ettek-e, ittak-e stb. Eddig jól toleráltam, de pár hónapja elkezdte hívogatni az EZO TV-t és ott meggyőzték, hogy az én férjemnek van még egy családja. Csúnya veszekedésekbe folyunk bele 1-2 hetente, de tegnap amit művelt az már több a soknál. A kislányom előtt (7éves) kezdte el szidni csúnyán a férjem, hogy hazug stb. igazán csúnyákat is mondott. Most úgy döntöttem, hogy befejeztem vele, nem tűröm tovább a viselkedését, hogy én és a férjem a szemébe állandóan egy senkik vagyunk. Itt megjegyzem, hogy vállalkozunk , mellette én alkalmazott irodai vezető vagyok, estin csinálom a másoddiplomát , saját ház, kocsi és hasonló. Ezt csak azért írtam le, hogy nem egy élősködő semmittevők vagyunk, hanem tesszük a dolgunkat egymásért, a gyerekeinkért. Megtehetem, hogy nem engedem oda a gyerekeket?

2087. Dolorex (válaszként erre: 2086. - Ittmost)
2013. febr. 7. 15:26
itt is találkozunk:) Nekem ez A Titok volt az ami segített és csatlakoznék hozzád. Pontosan ugyanezen alapon tettem rendbe a pénzügyeim, minden forint ajándék ma! Ráadásul egy pár hónapja szugeráltam hogy fel tudjuk újítani a lakást, erre a férjem mondta hogy 2 hét és kap 300ezernyi forintnak megfelelő ajándékutalványt amiből a legfontosabbak kitelnek.Addig is örülni kell annak ami van és hálát kell adni érte, mert már az is csoda hogy élünk és a természet milyen szép. Pár éve még egy lyukas vályogházban laktunk, víz nélkül, vécé nélkül, mini fatüzelésű kályhával. Minden nap hálát adok hogy a budapesti panellakást bár hitelre, de akkor is meg tudtuk venni (még törlesszük), tudok hol mosni főzni takarítani,van mosógépem, tűzhelyem, elborít a sok cucc de inkább lomtalanítok mintsem azon szenvedjek jaj de rossz nekem. Munka is lesz ha lejár a gyedem, mert tudom hogy rám vár egy munkahely ha lejár (bár nem az ahonnét eljöttem), de kell legyen egy ahol rám várnak:).
2086. ittmost (válaszként erre: 2078. - Rockcica)
2013. febr. 7. 14:31

Megértem a dühödet,manapság pont ez a 2 legnehezebb dolog,munkát találni egyáltalán,és lakást eladni.Az ember nagyon nehezen tud valóban teljes szívvel hinni benne,hogy sikerülni,fog,miközben a statisztika nagyon rossz.

A munkakereséssel,és ennek programozásával én is megküzdöttem,és nem mondhatnám,hogy sikerem volt.De közben rájöttem,hogy ezt lehet,hogy hiába kérem,mert objektíve sok akadálya van.Viszont arra koncentráltam,hogy elég pénzem van arra,hogy megéljek.nekem ez volt a cél,és ez sikerült.Igaz,hogy ehhez eléggé le kellett redukálni azt,hogy mit nevezünk megélhetésnek,de úgy gondolom,nekem elég ez a minimum,a többi meg ráadás ajándék,ha valami összejön.

Fontos még elmondanom,hogy nekem akkor kezdtek el sikerülni a dolgok,mikor már nagyon szorult a hurok.Akkor tudtam eléggé intenzíven vágyni arra,hogy bekövetkezzen a javulás.Gondolom,mindenkinél máshol van ez a pont

2085. ittmost (válaszként erre: 2082. - Juca78)
2013. febr. 7. 14:24
borítsd csak:D van még itt üres hely,elbírja a papír:)
2084. miss x
2013. febr. 7. 14:04

ahhoz, hogy sikerüljön a vonzzás, nagyon kell, hogy akarjuk azt a dolgot. nekem nem egyszer volt olyan, hogy kértem valamit és amikor megkaptam, megijedtem és a gyomromban volt egy furcsa érzés, én ezt úgy hívom, hogy nemakaromeztadolgot érzés :) na amint megéreztem, már integethettem is az éppen megkapott dolognak. volt ilyen pasinál de álláslehetőségnél is.


szóval figyeljétek magatokat, hogy ne legyen semmilyen rossz érzés

2083. sutoczkine (válaszként erre: 2082. - Juca78)
2013. febr. 7. 12:44
Miért? Dehogy is ütünk.
2082. Juca78
2013. febr. 7. 12:33
Üssetek már le !! :-P
2081. Juca78
2013. febr. 7. 11:53

Na igen nehéz dolog ez.

Van ami bejött, volt, hogy alig kellett valamit is tenni

Nekem 2 dolog van, amit tényleg szeretnék, ha azok összejönnek több nem is kellene. De csak nem akaródzik :-(

Más minden könnyebb lenne

2080. sutoczkine (válaszként erre: 2078. - Rockcica)
2013. febr. 7. 11:21

Szia!


Lehet ott a baj, hogy miközben beszélsz róla, hogy mondjuk eladjátok a lakást, közbe nem érzed át az ezzel járó boldogságot és hálát, nem engeded el hanem rágörcsölsz. A párod biztos sokat panaszkodik a munkájára (legalább is gondolom, bocsi, ha nem így van) Szedjen össze mondjuk 10 olyan dolgot amit szeret benne és adjon őszintén hálát érte és ezzel a jó érzéssel induljon dolgozni. Biztosan javulni fognak a dolgok, esetleg minden nap írjon a listához új dolgokat. Az is jó lehet, ha leírja milyennek is képzeli az ideális munkahelyet. Ilyeneket próbáltatok már?

2079. rockcica (válaszként erre: 6. - 49ca420470)
2013. febr. 7. 10:49
Ja még annyit, a pasi bejöt nekem is, de a többi nem akaródzik..
2078. rockcica (válaszként erre: 1. - Babapiskotaa)
2013. febr. 7. 10:48
Melyik másik? Egy csomó ember erről beszél, hogy "meg kell rendelni, akarni kell, el kell képzelni hogy már a tiéd" Hát qrvára nem úgy veszem észre sem én sem a párom hogy működne,pedig mi minden nap ezerszer elmondjuk mi az amit szeretnénk, sőt úgy is mintha már abban a helyzetben lennénk,(kb tavaly október óta.És mégis ugynúgy sz..unk, sőt...A páromnak nem hogy jobb lenne a melója, inkább egyre gázabba helyze, az enyémről nem is beszélve.Van egy lakásunk amit MUSZÁLY lenne eladni, nem sikerül.. Miről beszáélünk itt segítőkről, égiekről, titokról? Azoknak bejön, akiknek amúgy sem nagyok a problémái, szerető család veszi őket körül, van pénzük, stb. A kis dolgok lehet teljesülnek, de a létfontosságúak nem.Ha tudtok tippet adni szívesen fogadom, mert már nagyon elegünk van...
2013. febr. 7. 10:31

Most már semmi kétségem afelől, hogy amit elképzelek megvalósul :-) Most értem haza a boltból, az elsőbe, gyorsan haladt a sor a pénztárnál, eddig mindig sokat kellett várni, de most elképzeltem, hogy hamar végzek. A másodikba kaptam amit akartam és nem volt senki a pénztárnál. A harmadikba pedig szintén óriási szerencsém volt pedig eredetileg be se akartam menni. Kell vinni az oviba labdát a tornához, a fiam pirosat kért fehér pöttyökkel. Indulás előtt elképzeltem, hogy délután milyen boldog lesz, hogy holnap már viheti is. Hazafele pont útba esett a 100 Ft-os bolt és valahogy jött 1 szikra, hogy menjek be, hátha maradt nekik tavalyról, de igazán nem bíztam a dologba csak gondoltam 1 próbát megér. Néztem a polc tetejét láttam is 3-4 labdát, de nem olyat. Már éppen kifele indultam azzal, hogy nincs mikor még 1x felnéztem és láss csodát ott volt egy oldalára fordított kosárba félig elbújva :-) Úgy megörültem neki és megint előjött a kép, hogy Nándikám mennyire boldog vele.

Ezt most így hirtelen muszáj volt leírni.

2076. Juca78
2013. febr. 7. 10:24

nalsütés=napsütés

ugyanis 7ágra felhő sehol

2075. Juca78
2013. febr. 7. 10:22

A nalsütés bevonzás részben bejött

csak az 1 napot késett

persze mert tegnapra akartam aztán lemondtam róla, szval elengedtem

Jó lenne ha a többi is ilyen egyszerű lenne. :-)))

2074. Juca78
2013. febr. 7. 10:20

Köszi az ötleteket bár varrásban nem jeleskedem

a gyerkőcöm nagy origami rajongó

a saját készítésű mesekönyv ajándékba szenzációs

2073. ittmost (válaszként erre: 2070. - Sutoczkine)
2013. febr. 7. 09:35
aranyos:) Igaz,hogy nagyon elanyagiasodott világban élünk,de azért sokaknak megrezdül a szíve mélye,ha valami kedves,saját készítésű ajándékot kap.
2072. ittmost (válaszként erre: 2066. - Juca78)
2013. febr. 7. 09:34

Olvasd el,amit sutoczkine-nak írtam.

A saját leselejtezett ruhákat ne dobd a konténerbe,hanem varrj belőlük.A díszpárna klassz dolog,nagyon megemeli az ember komfort-és gazdagságérzetét.A kidobandó kötött,meg polár anyagok jók töltésnek,huzatnak meg jöhet valami szebb anyag,vagy patchwork,több kisebb darabból.

A meseírás nagyon klassz dolog,készíthetsz saját mesekönyvet,rajzokkal,ezt sokszorosíthatod is,és ajándékba adható.

Gyűjtsetek teatasakot,otthon,és ismerősöktől,abból nagyon szép lakásdekorációt lehet hajtogatni és ragasztani,napszimbólumszerű köröket,koszorúkat,ami szintén javítja a bőségérzetet.1--1 szebb darab ajándékozható is.

Ha ilyen ügyes kezű vagy,akkor az origamit is ajánlom.Azok kívül,h szép,meg olcsó,még javítja a térlátást is az elkészítése.Gyerekeknek egész állatkeret lehet,meg azon kívül karácsonyfadíszt,amit akkor majd ajándékozni is lehet,meg gyerekszobába madaras girlandot.Azt mondják, a darumadár a boldogság jelképe,nekem van is belőle egy ,vagy 20 db-os girlandom.

Hirtelen ennyi,ha még jut eszembe vmi,írok.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook