Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2401. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2400. - Márta82)
2013. márc. 20. 18:02
Dehogy nem. :) Mindenki fél - ki jobban, ki kevésbé - fejest ugrani az ismeretlenbe, mert nem tudja elképzelni, hogy akár minden nagyon jól is alakulhat. Mert mindig ott van a kisördög, a korlátozó hiedelem. Ezért szerintem csak lépésenként lehet ezen az úton haladni, ha belejöttél a kisebb dolgokba, nagyobbat is kívánhatsz (ami SZERINTED nagyobb dolog, az univerzumnak mindegy). Csak akkor kapod meg, amit szeretnél, ha teljesen el is tudod hinni, hogy megjelenik az életedben. :)
2400. Márta82
2013. márc. 20. 12:57

Én is hiszek ebbe a dologba, de őszíntén megmondom néha elbizonytalanodok, van már olyan köztetek akinek ez úgy istenigazán bejöttm, nem kis apróságok hanem akinek teljesen megváltozott az élete? Nekem kis dolgokkal mondjuk bejött egyszer kétszer, de vagy nem csinálom jól az utóbbi időben vagy nem tudom mi van. Tény hogy nem vagyok mostanság pozitív valahogy mindig tartok valami rosztól, nem vagyok boldog a mostani helyemen a világba de nem merek változtatni mert félek belevetni magam az ismeretlenbe, az ingatagságba és hiába próbálok hinni abban hogyha elhiszem hogy minden jó lesz akkor tényleg jól is lesz, de a realitásom mégsem enged fejest ugranom.

Ti nem éreztétek ezt?

2399. Juca78 (válaszként erre: 2398. - Bandi35)
2013. márc. 20. 12:38

Igen, sokszor az ember szemébe néznek bele.

Nekem ez furi

2398. bandi35 (válaszként erre: 2392. - Juca78)
2013. márc. 20. 12:22
Ezt én is észre szoktam venni, hogy bámulnak az emberek. Megyek az utcán, boltban és egyszerűen nem értem mit néznek rajtam, és nem a ruhámat vagy a cipőmet nézik, hanem bele a szemembe. Indulás előtt mindig belenézek a tükörbe, szóval tudom, hogy nincs rajtam olyan "elváltozás" ami felkelthetné más érdeklődését. De akkor vajon mit néznek? :))))
2397. Juca78
2013. márc. 20. 08:32

Úgy döntöttem, segítséget kérek ezzel az egésszel kapcsolatban. Nem fizikai, hanem angyali :-)

Már jobban érzem magam. Könyvet is elkezdtem olvasni.

Berente Ági: Angyalok könyve

Vannak olyan részek benne, amik kapcsolódnak a témához. :-)

2396. Juca78 (válaszként erre: 2395. - Vic66)
2013. márc. 20. 08:28

Én nem láttam hogy vigyorogtak volna :-)

Volt, mikor egy barátnőm észrevette hogy megbámultak, és azt mondta irigyel érte. (pláne mikor a sokkal fiatalabb fiúk tették ezt. Ha nők teszik, az az még jobb.) De komolyan, nincs rajtam semmi extra, aki látott az tudja :-) )

2395. Vic66 (válaszként erre: 2391. - Juca78)
2013. márc. 20. 02:46

Szerintem sem butaság! Az egyik pozitívum hozza majd a másikat!

De őszintén megmondom amikor én jártam úgy, hogy melóból (éjszakaiból) hazafelé hárman is megbámultak az utcán és kettő ezek közül vigyorgott az engem felidegesített. Azt hittem van rajtam valami amin mosolyognak. De én is belenéztem gyorsan egy kirakatban lévő tükörbe és nem találtam magamon semmi extrát! :)

2394. Vic66 (válaszként erre: 2390. - Ittmost)
2013. márc. 20. 02:42
Köszönöm!!! Már az is nagy dolog számomra, hogy jól vagyok, nyugodt vagyok, és nincs bennem az az állandó szorongás, nyugtalanság!
2393. miss x (válaszként erre: 2391. - Juca78)
2013. márc. 19. 11:25
nem butasag. mosolyogj es a vilag is visszamosolyog rad, vagy hogy van :) a pozitiv gondolkodas, eletszemlelet pozitivat vonz, ugyhogy csak igy tovabb :)
2392. Juca78 (válaszként erre: 2391. - Juca78)
2013. márc. 19. 09:10

1 órán belül 2 idegen is rámköszönt, és páran érdekesen megbámultak

(belenézzem a tükörbe semmi extrát nem fedeztem fel magamon)

Bocsi az untatást, csak annyira nem mindennaposak ezek :-)

2391. Juca78
2013. márc. 19. 08:13

Mostanába nem 1x előfordult, hogy idegenek rámköszöntek. Tudom ez nem olyan ritka, mással is előfordult már.

DE

Mi van akkor, ha én ezt úgy fogom fel, mint valami pozitív változást, hogy valami jó elkezdődött az életembe.

Tudom butaság, de az, hogy pozitívan fogom fel, akkor jobban érzem magam, és könnyebben bevonzom a jót. Mint egy első lépés a jó felé.

Szerintetek butaság?

2390. ittmost (válaszként erre: 2389. - Vic66)
2013. márc. 19. 06:25

Nagyon jó ezt olvasni:)

Azt hiszem,ez az elengedés,ami veled történt,hogy egyszercsak már nem érdekelt.Egy kattanása fejben.

Én is kb így voltam néhányszor.

Ezt sajnos nem könnyű tudatosan megcsinálni(mert közben úgy érzi az ember,hogy:de még tenni kéne valamit..és hogy mire fel vagyok nyugodt,mikor egy csomó mindent még nem oldottam meg?),csak akkor,ha valójában nem is olyan fontos,amit be akarunk vonzani,tehát simán el lehet élni nélküle.

Hajrá továbbra is:) Tényleg meglepő módon képesek dolog megoldódni az ember életében,ebben nyugodtan bízhatsz,hogy bármikor történhet valami olyan,amire nincs ésszerű magyarázat,és neked a hasznodra van.

2389. Vic66
2013. márc. 19. 01:12
Sziasztok! Még évekkel ezelött néztem meg a Titok filmet, talán 2009 elején és próbálkoztam a vonzással, nem sok sikerrel. Aztán feledésbe merült, néha eszembe jutott megint próbálkoztam vele de sosem jártam sikerrel. Nagyon nehéz évek vannak mögöttem sok stressz, sok gond, probléma. Hitelek, felszólítások, válás, 3 gyerek, munka mellett iskola stb. Szóval nagyon ki voltam már bukva, depressziós lettem, szorongás miatt is szedek gyógyszereket. Kb január közepétől(talán) egyik napról a másikra elegem lett mindenből és "bevettem a leszarom tablettát". Nem volt tudatos csak úgy jött, fel sem tünt egy ideig. Egyszerűen semmiből nem voltam hajlandó gondot csinálni pl.este nem volt már otthon kenyér, megrántottam a vállam: majd lesz valahogy. Elfogyott a wc-papír: van papírzsepi majd holnap veszek. Jöttek a csekkek : félredobtam: majd fizetéskor befizetem stb. Kb 1 hónap telhetett el mikor észrevettem, hogy egyre jobban vagyok, nincs reggelente már egyfolytában a szorongásom, a párom 10.000 forinttal több fizetés kapott mint ahogy számítottunk rá, a lányomnak felajánlottak egy bébicsősz munkát délutánonként (iskolás). És eszembe jutott a vonzás törvénye, ahogy nem voltam hajlandó tudomást venni a problémákról szépen alakultak a dolgok. Február vége felé ahogy felismertem, hogy mi is történik kezdtem el tudatosan használni a vonzást, a vizualizációt. És azóta olvasgatom is ezt a forumot. Megnéztem már többször a titkot, minden nap hallgatom Balogh Béla meditációit. Lelkileg egyre jobban vagyok, a szorongásom teljesen elmúlt, nem volt depressziós tünetem hetek óta, végre nyugodt vagyok!!! Márciusban én kaptam 5.000 forinttal több fizut mint számítottam rá, egyik nap a kenon nyertem 1200 forintot, másik nap a skandin volt egy szelvényen 2 négyes találatom, vagy a melóhelyen kaptam egy ezrest stb. Tudom, hogy ezek kis dolgok de én nagyon örültem neki és pozítívan értékelem! Nem tudom, hogy meddig fog tartani ez az állapot, de remélem, hogy nagyon sokáig! Én eddig is hittem a vonzás törvényében csak nagyon nehéz volt a gondolataimat kordában tartani. Egyfolytában görcsöltem és aggódtam! Na meg rohadt nehéz elhinni, hogy gazdag vagyok több milliós adósággal a nyakamon! De mostmár nem adom fel, mostmár tudatosan tudom alkalmazni a vonzást, ki tudom zárni a rossz dolgokat! De tudom azt is, hogy ezt úgy sikerült elérni eddig, hogy jött magától! Remélem hosszútávon sikerülni fog úgy is, hogy mostmár tudatossan csinálom!
2388. michelle.r (válaszként erre: 2371. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 18. 20:52

Valószínűleg van is. Van egy barátnőm, iszonyúan negatív, mindenre van egy katasztrófa forgatókönyve :).

Két hónapja azt kértem tőle, rakjon ki egy pozitív tartalmú képet a laptopja asztalára, kinyomtatva ugyanazt otthon ott, ahol a legtöbbször látja, kicsiben a naptárába.

Letöltöttem neki Bagdi Bella Imádok élni c. dalát a telefonjára, kértem, naponta legalább háromszor hallgassa meg, este és reggel mindenképpen.

És Louis L. Hay éld az életed c. hangyanyatát (kb. 1,5 óra) minden nap. Amikor stressz helyzet jön, felidegesíti magát, vagy valaki éppen negatív dolgokat próbál a fejébe tölteni, mondogassa magában, hogy "minden rendben".


Elmondása szerint két hétig prüszkölt, a pokolba kívánt, aztán elkezdett a dolog érdekes lenni és a napokban azt fedezte fel, hogy valahogy minden könnyebben jön.


Próbáld ki ;)

2387. ittmost (válaszként erre: 2381. - 7fbb0788f7)
2013. márc. 18. 20:09
Ez jó szempont.De ehhez,hogy vki ezt el tudja hinni magáról,nagy önbizalom kell.Viszont ha vkinek rendelkezésére áll a nagy önbizalom,az nem él egy ilyen romboló kapcsolatban,hanem megoldja,vagy kilép...
2386. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2385. - Juca78)
2013. márc. 18. 20:07
Nálam nem ugyanolyan. A hit valamiben és a vallás teljesen más. Sok dologban hiszek, azokban, amikről itt írunk, de szerintem a Istenben való hithez sincs feltétlenül szükség vallásra. Az sok mindenben korlátoz, megszab, megtilt... persze utat is mutat, erkölcsileg megtámaszt. :)
2385. Juca78 (válaszként erre: 2383. - 7fbb0788f7)
2013. márc. 17. 17:41

Sajnos.

PL Hiába látja hogy a gyerekünk hittanra jár néha templomba, próbálunk példát mutatni, de hiába

pedig anno bérmálkozó is volt

Azért írom ezt, mert sztem kb ez is ugyanolyan


:-(

2384. Juca78
2013. márc. 17. 17:38

Ezt a Buddha idézetet az előbb találtam, szerintem ide nagyon illik:

„ Az vagyunk, amit gondolunk. Mindaz, ami vagyunk, a gondolatainkból táplálkozik. Gondolatainkból építjük fel a világunkat.“

2383. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2382. - Juca78)
2013. márc. 16. 18:54

:D


Nem kell, hogy a férjed is higgyen ezekben. Hidd el, elég, ha te teszed. :)

Mindenkihez akkor jut el a vonzás törvényének üzenete, amikor megérett rá lelkileg. :)Erőltetni, rábeszélni nem lehet...

2382. Juca78 (válaszként erre: 2381. - 7fbb0788f7)
2013. márc. 16. 18:48
Köszönöm szépen a biztatást, :-)
2381. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2380. - Juca78)
2013. márc. 16. 18:28

Jaj, dehogy felesleges!! Pont azért kell nyugodtnak maradnod,és bíznod benne, hogy minden megoldódik. Szögezd le magadban, hogy a te pozitív gondolataid százszor erősebbek mindenfajta negatív gondolatnál.

Ki tehetné meg, ha nem te? :DD

2380. Juca78 (válaszként erre: 2379. - 7fbb0788f7)
2013. márc. 16. 10:00

Az a baj a férjem annyira negatív, annyira nem bisz ezekbe, felesleges megemlítenem is neki.

Én meg itthon tehetek bármit, mellette felesleges a pozitív gondolkodás.

Azóta sem beszél velem :-(

2379. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2378. - Juca78)
2013. márc. 16. 09:50

:(

Látod, én ilyen helyzetekben mondom, hogy leteszem a gondot, mert megoldani nem tudom, oldja meg az Uni. :) És, ha nem gyártok negatív forgatókönyvet, meg is oldja. Ellenkező esetben az én forgatókönyvem jön be. Hiszen úgy tűnt, én jobban tudom, minek kell bekövetkeznie.

Remélem, megoldódik a problémád. :)

2378. Juca78
2013. márc. 15. 14:31

Volt egy régi mosógépünk

férjem állandóan mérgelődött el fog romlani mondjam anyunak vegyen (na persze könnyű mondani, állandóan élősködne)

hiába mondogattam magamba a gép tökéletesen működik, nem volt elég, az a harag erősebb volt

már azt ordibálta életem végéig kézzel moshatok

szegény gyerekkel is kiabált

pfff

2377. Juca78 (válaszként erre: 2369. - 7fbb0788f7)
2013. márc. 14. 10:16
Neked is köszi ennek is utánanézek :-)
2376. Juca78 (válaszként erre: 2370. - Ittmost)
2013. márc. 14. 10:14
Köszi, rákeresek :-)
2375. Juca78
2013. márc. 14. 10:14

A „my secret az én titkom“ nincs meg valakinek?

Boltban beleolvastam, az még érdekelne

nem találtam oldalt ahol le lehetne tölteni :-(

2374. ittmost
2013. márc. 14. 10:08

Arról is beszél,hogy nagyon fontos,hogy pontosan megtaláljuk,mi az,amit szeretnénk,mi tenne minket boldoggá.

Egyáltalán nem biztos,hogy egy ház,vagy egy autó(bár nem akarom egyiknek sem vitatni a fontosságát)vagy munka.Ezt meg pláne nem,én is ezen cincogtam több évig.

A munkának is utánagondolva,az én fejemben:

1. megközelítés:Munkát akarok,hogy meg tudjak élni

2.szeretek dolgozni,hasznosnak érzem tőle magam

3.függetlennek érzem magam,ha el tudom magam tartani


Ha csak ezeket tartom fontosnak,akkor lehet,h lesz munkám,csak nem tudok belőle megélni,hanem éppcsak peremszinten.Vagy lesz munkám,de olyan ganyé,hogy beleszakadok,vagy belehülyülök,vagy lefoglalja az egész életemet. Ezeket nem akarom.

Következő lépés:bár szeretek dolgozni,de nem volna jó az,ha a munkámtól,és pláne a keresetemtől függne a megélhetésem(nekem olyan szakmáim vannak,amit nagyon alulfizetnek).

Felfedezés:dolgozhatok úgy is,és attól is hasznosnak érzem magam,ha ezért nem fizetnek.Tehát bennem külön lehet választani a munka= hasznosság-ot a Munka= megélhetés-től.

Jó,akkor nézzük tovább:megélhetés kell,létbiztonság.Nem biztos,hogy munkából(mert azt már megpróbáltam,mindenfélét,csak külföldön nem voltam).Ezt nagyon nehéz volt elképzelnem,elfogadnom máig is. Majdnem 40 éves sztereotípiámat kell felülvizsgálni.

Most meg tudok élni,ezt az alapot bevonzottam(és tetem érte).De jó ez így nekem?Most már minden oké? Nem egészen.Feszültséget,és nyugtalanságot érzek,mert számomra szokatlan módon élek meg.

Tehát mi kell nekem ahhoz,hogy valóban boldog legyek? Nyugalom.Megnyugvás abban,ami van.

Nekem erre kell fókuszálnom,hogy ezt elérjem.

2373. ittmost (válaszként erre: 2370. - Ittmost)
2013. márc. 14. 09:55

A pár hasznos dolog mellett mond egy olyat is a csaj,ami,azt hiszem,akadály lehet a vonzás előtt.

Gondolom,akiknek minden vonzás sikerül(?).azok majd azt mondják,h akadály nem létezik.

Azt mondja:csak úgy lehet teremteni,ha az ember boldog tud lenni anélkül is,amit teremteni,vonzani készül.Félelemből nem lehet vonzani:ha úgy éljük meg,hogy ha nem kapjuk meg azt,amit szeretnénk,akkor rossz lesz nekünk.Úgy kéne csinálni,hogy :ha megvan ,jó,ha nem,akkor is.

(ezt már csak magamról mondom:ha jó,akkor nem állok neki teremteni,örülök,hogy végre JÓ. Ha jól érzem magam,akkor nem hiányzik semmi,nem érzek vágyat arra,hogy még több legyen)

Bár közben mégiscsak igaz,hogy az elengedés valami ilyesmi:békében elviselem azt is,ha nem valósul meg a vágyam,tehát nem kell rettegnem,hogy mi lesz,ha nem jön össze.

Közben meg sokan már akkor fordulnak a vonzás,mint módszer felé,amikor a béka hátsója alatt vannak,és nem találnak semmi más megoldási ötletet,onnan pedig nehéz az ilyen hozzáállás,érthető módon:mikor vkinek ez látszik az utolsó szalmaszálnak,hogy valami megoldást találjon.

2372. ittmost (válaszként erre: 2371. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 13. 17:37
Sajnos lehet,h ott is van.Ha gondolod,mesélj...
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook