Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2611. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2610. - Ittmost)
2013. máj. 6. 21:37
Hat te ismered a storyt,es te is úgy látod kívülállóként hogy ez lehetetlennek tűnik,es a tudatim épp ezt mondja:(((
2610. ittmost (válaszként erre: 2608. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 6. 21:26
csak így,ezt?Azt nem"mondja",hogy miért?hogy mi az akadálya?Vagy ez csak egy erős érzés?
2609. Xdgrfzhz
2013. máj. 6. 19:54
Jaaa május 25 en tizmillioszoros nap lesz :)
2608. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2604. - Ittmost)
2013. máj. 6. 19:53
Azt mondja hogy úgyse jon ossze :S
2013. máj. 6. 19:45

Sziasztok!

Légyszi küldjetek nekem egy kis teremtő energiáét arra, hogy ma kapjak egy e-mailt egy konkrét személytől... jót tenne megtoldani az én képzeletemet és vágyamat az Univerzumban.

Köszönöm! :)

2606. Vic66 (válaszként erre: 2603. - Ittmost)
2013. máj. 6. 19:38
Köszönöm! A válaszodból ítélve nagy gáz nem lehet vele!!! :)
2605. ittmost (válaszként erre: 2595. - Aniella)
2013. máj. 6. 18:45
Mifélék azok a rossz dolgok?
2604. ittmost (válaszként erre: 2600. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 6. 18:45
Mit mond a tudatalatti?
2603. ittmost (válaszként erre: 2599. - Vic66)
2013. máj. 6. 18:44
Nem tőlem kérdezted,de szerintem ezt az izgatottságérzést felesleges elemezni.Csak csináld szépen a dolgokat,hadd menjenek előre,a célod felé.
2602. ittmost (válaszként erre: 2590. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 6. 18:42

Kicsit pontosítok:arra "gyúrtam",hogy jól érezze magát a társaságomban,és akarjon velem lenni minél többet.

De a te eseted bonyolultabb jóval,úh.ezzel a tanáccsal nem sokra mész:)

2601. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 2600. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 5. 23:12

..ez nem baj.. és ez nem is annyira a TT-id mid a tudatosságod.. elösször legyél rendbe ezzel.. utána ráérsz foglalkozni még a másik éneddel..



de ha a tudatalattidat megszeretnéd érteni.. ö olyan mind a te kistestvérd, aki benned van.. és akit soha sem tudtál elfogadni...

2600. Xdgrfzhz
2013. máj. 5. 23:01
Nekem annyi csak a bajom,hogy nagyon erősen rajta vagyok,de a tudatalatti az ott van,es az mást mond:S Ez a nehez!! A tudatalattit meggyőzni az ellenkezorol,,,Na ezt hogy???
2599. Vic66 (válaszként erre: 2594. - 7fbb0788f7)
2013. máj. 5. 21:56
Szia! Na ebben segíts nekem Yenn! Mert van, hogy nem tudok külömbséget tenni pozitív és negatív rezgés között. Pl. Nyaralás, tök rendben minden, le van foglalva, már mindent megvettem ami kell, szabi lefixálva stb. Mégis ha eszembe jut izgatott leszek és nem tudom eldönteni, hogy ez a lelkes várakozás miatti izgalom, vagy félelem valamitől. Vagy ha egy találkozásra gondolok és izgatott leszek ott sem tudom eldönteni, hogy most azért mert nagyon várom már és tolnám előre a napokat vagy inkább aggodalom-e ami bennem van! Szerinted, hogy lehet ez között külömbséget tenni?
2598. aniella (válaszként erre: 2597. - Juca78)
2013. máj. 5. 17:15
Köszönöm.Igyekszem:) csak valahogy fél éve semmi jó nem történik amit szeretnék és ezáltal elfogy az erőm.Ha történne valami jó tényleg valami pici dolog már annak is örülnék:)
2597. Juca78 (válaszként erre: 2595. - Aniella)
2013. máj. 4. 18:19
Az a baj, hogy az érzéseid negatívak, és ilyenkor ez a mérvadó. Próbálj pozitívan hozzáálni a dolgokhoz. Először kicsivel kezd, aztán jöhetnek a most úgy gondolod nehezebbek is.
2596. Juca78
2013. máj. 4. 18:17

Teljesen el voltam délelőtt keseredve

az osztálytali szervezése egyik napról a másikra szinte rémálommá vált. Valakinek ez valakinek az nem tetszik. Voltak elég durva viták is. Arra gondoltam hagyom a francba sőt el sem megyek

de itt mondtam magamnak egy álljt

jó gondolom mindenki kedvébe nem lehet járni, de mivel elmondták az elképzelésüket (akik nem akarják ahogy elgondoltam) asszem megtaláltam az arany középutat, legyen az ő kedvükbe de nem csak, mert bele fogom csempészni az én (és akik mellettem vannak) elképzelésemet is.

2595. aniella
2013. máj. 4. 12:04
Sziasztok! Új vagyok itt,az utóbbi időben folyton csak a rossz történik velem.Azt mondják a sok rossz után a jóóó jön ,de valahogyan én nem érzem.Régebben láttam a A titok filmet....de akkor minden "szép és jó" volt,úgyhogy nem foglalkoztam vele.Most olyan helyzteben vagyok,ogy már nem tudok mibe kapaszkodni talán csak ebbe.Elolvasok pár sikertörténetet.Az utóbbi időben folymatosan gyakoroltam a pozitív gondolkodást....voltak jobb napok,de utána megint jött valami rossz...biztosan én csinálok valami rosszul.Ezáltal elfogy az erőm, hogy kitartsak megint összeomlok mert nem jön a várva várt jó dolog.Szerintetek mit csinálok rosszul,mit próbálhatnék ki?
2594. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2593. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 4. 09:43
A rezgésedet értelmezi. A rezgésedben negatív vagy a találkával kapcsolatban, tehát nem jön össze. :)
2593. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2592. - Juca78)
2013. máj. 3. 20:01
:(((( igen van benne valami....sokszor van hogy gondolunk valakire es az felbukkan,vagy felhív...Értem amit mondasz,de azt nem értem hogy ha azt gondolom nem jon ossze úgyse pl a találka akkor miért nem jon ossze? Hisz nem értelmezi az univerzum a nem"et...
2592. Juca78 (válaszként erre: 2574. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 3. 19:02

Erre mondok egy példát

Szerdán elmentünk bicajozni a családdal. A gyerkőcöm ügyesen bicajozik, de akkor mégis az jutott eszembe jaj nehogy elessen. Nem telt el fél perc sem, volt egy nehezebb kanyar, ahol elesett. Aztán még jobban volt bennem egy félelem, a köv lejtőnél kiment az útra az apja után, és beleesett az árokba. Nem történt semmi baj vele, de ezután inkább eltereltem a gondolataimat, ezután minden rendben volt.

2591. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2581. - Vic66)
2013. máj. 3. 16:48
Örülök,hogy neked sikerült:) Azon leszek en is:)) Most elolvasom a Vonzás hatalma c könyvet:) Arról is jókat írnak
2590. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2589. - Ittmost)
2013. máj. 3. 16:47
Igazad van,de azért nem arra osszpontositok,hogy találkozzon velem,mert talizni azért talizunk:)
2589. ittmost (válaszként erre: 2570. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 3. 06:30

Az "enyémet" sztem nem érdemes képzelni,mert lehet,h neki nem az a sorsa,ha te párod legyen.

Én anno csak arra gyúrtam,h szóba álljon velem a ffi,aki érdekelt nagyon,mert köztünk még ez sem volt:tudható ok nélkül húzódott vissza csigaházába,láthatóan össze volt zavarodva.

Szerintem ennél többet nem szabad elvárni,minthogy legyen egy jó beszélőviszony,a többi úgyis megtörténik,ha az van a sorsotokban.

Gondolj bele:ez most csak a te egyoldalú elképzelésed,reményed,h összejössz vele.lehet,hogy nagyban másnak kell történnie.

2588. ittmost (válaszként erre: 2586. - Ittmost)
2013. máj. 3. 06:26

ja,ha szépítkezni akarsz a pénzből,akkor ez rád nem érvényes.

Ez alapgondok megoldására való.

2587. ittmost (válaszként erre: 2583. - Grizus)
2013. máj. 3. 06:26
igyál nagyon sok,jó vizet,az alapból is javítja a bőrt,és minden kortynál mond el magadban,h ez a korty javítja az életedet,az egészségedet,és egyre fiatalabbnak érzed magad tőle.
2586. ittmost (válaszként erre: 2582. - Grizus)
2013. máj. 3. 06:24

Ne a pénzre koncentrálj,hanem arra,hogy nyugodt életed van.Be vannak fizetve a csekkek,és mindig van kaja a hűtőben.

Pénzt vonzanom nekem sem sikerült-magamnak. Hanem a körülöttem élőknek lett egyre több..amiből én is kapok:S nem így képzeltem,de az univerzum ezt akarta úgy látszik,hogy most mások adhassanak nekem-tán azért,mert az első 35 évemben főleg én adtam.

ja,mégiscsak sikerült pénzt vonzanom..kicsit érdekes módon:elkezdetem nagyon takarékoskodni a vizzel,inkább lelkiismereti,mint agyagi okból,és kiderült,h tavaly 5 hónappal többet fizetetm be,mint amit elhasználtam..úgyhogy van most még 2 hónapra előre vizem:D

2585. Vic66 (válaszként erre: 2582. - Grizus)
2013. máj. 3. 03:40
A tudatalatti okozza a blokkot. Nagyon sokat olvastam erről az elmúlt 2 hónapban! Én kb. 2hete csinálom, hogy programozó mondatot mondok magamban " arra születtem, hogy jólétben éljek, hogy sikeres, boldog és gazdag legyek és tudom, hogy ezt meg is érdemlem! " Naponta legalább 300x elmondom. Az agykontrollal kapcsolatos témák között olvastam, hogy hónapokig is eltarthat, hogy átprogramozzuk a tudatalattinkat. Ha egyáltalán sikerül. Meditációban hatásosabb! Van egy másik programozó mondatom a "bízok magamban " Ez nagyon bevállt, 2 nap eltelte után éreztem az eredményét! A mai napig mondogatom ezt is kb 2-300x már 1 hónapja. Álltalában menet közben mondogatom magamban de van, hogy otthon leülök beállítom a telefont , hogy 20 perc múlva csörögjön és addig mondogatom magamban! Nem baj ha elkalandozik a gondolatod mert itt a tudatalattira hatunk! Én ajánlom mindenkinek mert nagyon jó!
2584. grizus (válaszként erre: 2555. - Juca78)
2013. máj. 3. 01:06
Szuper! Ne izgulj. Most csak attól félsz, hogy összejön és béna leszel. De nem leszel az, vagy ha igen, nem számít. Sok sikert!
2583. grizus
2013. máj. 3. 01:05
Én megfiatalodni szeretnék a vonzás törvényével. Szeretném ha szebb lenne a bőröm. A környezetem szerint hülye vagyok, ilyen nincs, én azonban rendíthetlenül hiszek benne, hogy de van. Csak még nem jött össze... Ezért kéne a pénz, hogy abból sikerüljön. Talán ki kéne nyitni belül egy ajtót, a hála ajtaját és azon át áramlana a pénz... meg még lefogyni szeretnék programozással, meg a pattanásokat eltüntetni meg a menzeszemet meghozni. Hát csak ennyit. De hol a kulcs? Valami áramló életszeretet, szenvedély, életöröm hiányzik belőlem, azért nem megy):
2582. grizus (válaszként erre: 2578. - Vic66)
2013. máj. 3. 01:01
De hogyan lehetne a bőségre koncentrálni? Állítólag úgy, hogy hálát adsz azért, amid van és a vágyadat is úgy kezeled, mintha már meglenne. Nekem ez nem nagyon megy... Pedig szeretnék több pénzt. De hogy, ha van bennem egy gondolat, hogy nem érdemlem meg? Pedig senkitől se venném el, az Univerzum adná! A vágyaim vonzzák, de ez nem elég. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy mentálisan vagy érzelmileg vagyok-e blokkolva.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook