Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2911. Lèlek2
nov. 14. 23:46

Sziasztok. Nagyon kicsi voltam amikor meg foggalmam sem volt a vonzasrol… de kiskoromba amikor barbiztam mindig azt jatszottam hogy keson este ment dolgozni a barbim es hajnalba jott haza es mindig fazott ( foggalmam sincs hogy miert jatszottam ezt) es a lenyege az volt hogy mindent maganak vett meg hazat kajat stb es Ken semmit nem segitett neki es sokat dolgozott 😂😂. Na most felnottkent ejszaka jarok dolgozni hajnalba jovok haza es mindig szetfagyok es miota ez a munkam van azota emlekszem erre h en ezt jatszottam Barbizas kozben viszont ennek a munkamnak koszonhetek mindent amit elertem az eletemben.


14 eves voltam amikor kozoltem a szuleimmel hogy en Amerikaba fogok lakni… kinevettek. Nagyon szegeny nem igazan jo csaladbol jottem. 17 evesen a kutyammal es 80 dollarral kikoltoztem Amerikaba ugyh 21 evesen koltozhettem volna csak.

Anyukam mindig szeretett volna egy kisfiut de harom lany gyereke lett. Kicsi voltam mindig mondtam neki hogy majd a hugom szul neki mert noverem es enis mindig azt mondtuk hogy nem akarunk gyereket ezert mondogattuk hogy majd hugunk szul neki egy fiu unokat…. Hat Hugom szult es fiu lett . Nekunk azota sincs gyerekunk pedig mostmar szeretnenk.

Rengeteger tudnek meg meselni ha erdekel leirom . Koszi aki elolvassa.

2910. nengel
nov. 14. 19:55
Van egy kis piros Twingom. Imádom a kisautómat. Most volt műszakin, előtte szerelőnél volt, hogy rendben legyen. Nyáron munkaból hazafelé kavicsfelverődésünk volt, cserélni kellett a szélvédőt. Előtte meg cserélve lettek a gumik. Szerettem volna ülés huzatot, de mindig beelőzte fontosabb. Láttam is, hogy piros-fekete színű lesz egyszer. Az egyik oldalon első vásárlás extra kedvezménnyel tudtam rendelni teljes szettet 868 Ft-ért! Ma megérkezett! Valóra vált. 🙂
2909. jennyvagyok (válaszként erre: 2908. - Jennyvagyok)
nov. 4. 08:11

Elméleti = emeleti

😀

2908. jennyvagyok (válaszként erre: 2902. - Atompocok)
nov. 4. 08:09

A vonzás törvényét nem érdekli, hogy te ki nem állhatod! 😀😜

Az épp olyan törvény, mint a gravitáció. Ha kilepsz az elméleti ablakon, le fogsz esni. Nem fogsz közben sétálgatni. Vagy egy tárgyat elengedsz a levegőben, az le fog esni.

Szeretem, nem szeretem, igy működik az univerzumban.

Ez a mágneses erő tartja a palyájukon a bolygókat.

Ezzel vonzzuk vagy taszitjuk egymást, mint a mágnes két pólusa.

Bármi történik veled, minden téged tükröz. Akivel kaocsolatba kerülsz, ő is a tükörképed. Nem tetszik amit látsz? Nézz magadba. Igazítsd meg a frizurád vagy a sminked. 😍

2907. jennyvagyok (válaszként erre: 2904. - Nengel)
nov. 4. 07:59
Van. 🥰
nov. 3. 21:28
Van egy lámpa ami mindig piroson🔴 van, nagyon nehezen vált át. Épp siettem, mondtam nem bírok ki egy ilyet, váltson zöldre, és zöldre🟢 váltott! 👍
nov. 3. 21:25
Múlt héten akartam venni Inka kávét, vettem is, mondom 2 tasak legyen, pont annyit hagytak ott a polcon, természetesen Nekem! 😊👍
2904. nengel
nov. 3. 21:04
Van itt még valaki?
2903. vigyefene (válaszként erre: 2902. - Atompocok)
2023. febr. 8. 01:32
Nekem ez most nagyon elgondolkodtató.
2902. Atompocok
2023. febr. 8. 01:30

Én nekem sok negatív dolgot adott a vonzás törvénye.


Például, hogy sokat gyűlölködtem és emiatt vonzottam magamhoz zsidókat.


Amit gyűlölsz azt vonzod magadhoz. Mert a gyűlölet egy erős negatív gondolat.


Mikor megismertem a vonzás törvényét, elkezdtem megpróbálni nem gyűlölködni. És ez megváltoztatta az életemet.


Pozitív dolgot eddig nem sikerült vonzani.


Pl: arra gondoltam sokáig, hogy nincs pénzem, ami rossz érzés volt végülis.

És vonzottam azokat a lehetőségeket ahol elveszíthetem a pénzem és rossz körülményeket vonzottam.



Ki nem állhatom a vonzás törvényét. A vonzás törvényének köszönhetően történnek velünk rossz dolgok.

2022. dec. 4. 09:35
Amikor először hallottam én sem hittem hogy létezik a vonzás törvénye de amikor egy olyan férfit sikerült bevonzanom az életembe akit korábban elveszítettem és kb semmi esély nem volt hogy újra egymásra találjuk akkor nagyon megdöbentem hogy tényleg létezik.Persze valóban nem eggyik pillanatról a másikra.
2900. Juca78
2021. aug. 29. 11:31

Olvastam egy nagyon jó mondatot:


Ha nagyon szeretnél valamit, gondold azt, hogy ez már tény, és így nem lesz kérdés a megnyilvánulása.

2899. Juca78 (válaszként erre: 2898. - Nikike3)
2021. júl. 16. 11:39

Hát igen. A körülmények számítanak a legjobban.

Pl valamelyik félnek (vagy lehet mindkettőnek) párkapcsolata, vagy családja van.

Ha egy kicsit is bennünk van, hogy ezt nem szeretnénk felrúgni, már hiába az ábrándozás, nem fog osszejönni.

2898. Nikike3
2021. jún. 28. 16:53

Mondják h konkrét személyt nem lehet bevonzani ugye a szabad akarat miatt..

De mi van ha mind2-en szeretik egymást csak a körülmények miatt nem lehetnek együtt. És az ember sokat gondol arra h együtt vannak mintha már egymasei lennének, akkor mi fog történni? Ad valamilyen lehetőséget az univerzum h megvalosulhasson?

2897. jennyvagyok (válaszként erre: 2894. - Juca78)
2021. jún. 17. 09:25
Köszönöm!
2896. Juca78 (válaszként erre: 2895. - Nikike3)
2021. jún. 17. 07:42

Én úgy gondolom, hogy lehet rá gondolni. Egy ideig.. és nem görcsösen.

Aztán el kell felejteni.

Tudom nehéz, de nálam, (ugyan csak a kis dolgokban) de bejött.

Időt kell hagyni neki, lehet pár nap, vagy hetek múlva jön össze.

Ha tényleg akarod. Mert ha kis kételkedés is van benned, akkor nem jön össze.

2895. Nikike3
2021. jún. 1. 17:58

Arra tudtok esetleg választ adni hogy pl minden nap gondolok a vágyott dologra. Az már görcsölesnek számít? Vagy pont h nem kell minden nap gondolni rá, azaz teljesen el kell engedni?

Mert nem értem hogy most akkor el kell engedni vagy sokat kell rá gondolni mintha az enyém lenne.

2894. Juca78 (válaszként erre: 2893. - Jennyvagyok)
2021. ápr. 20. 17:54

Rhonda Byrne

A legnagyobb titok


[link]

2893. jennyvagyok (válaszként erre: 2892. - Juca78)
2021. ápr. 19. 06:00

Melyik sz új Titok könyv?

Szerző? Cím?

2892. Juca78
2021. ápr. 13. 10:10

Sziasztok!

Kinek van meg az új Titok könyv?

Vélemény?

2891. Arille
2020. jún. 10. 17:58

De jó ezt olvasni.

Jó lenne,ha a fórum egy kicsit felpörögne, most én is nagyon padlón vagyok.

2890. Nita197
2020. jún. 10. 17:33

Sziasztok, habár úgy látom, hogy már nem aktív a fórum, de azért leírom az én tapasztalatomat is, hátha aki utánam ide téved az elolvassa :)

Kb. Egy évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy teljesen végem van. Az otthoni családi életem káosz volt, mondhatni maga volt a pokol. Költözni akartam, de nem jött össze, és a húszas éveim közepén még soha nem volt kapcsolatom. Aztán mégiscsak elkezdett érdekelni valaki, de vele mondhatni, lehetetlen lett volna egy hosszútávú boldog kapcsolat kételyek nélkül, ugyanis ő kapcsolatban volt már valakivel. Még ha nagyon akartam volna is a dolgot, és ő vevő volt rá, akkor sem tudtam volna megbízni benne, mivel mindig az lebegett volna előttem, ha értem elhagyott valakit, akkor másért engem nem fog félre dobni?

A legnagyobb hiba bennem volt. A gondolkodás módom volt a legnagyobb baj. Mindig azt néztem, hogy mi nincs meg nekem és mit nem kaptam meg úgymond a sorstól. És emellett egy gyárban dolgoztam, 12 órába, 0 megbecsüléssel, tele olyan kollégával, akikkel egy normális beszélgetést sem tudtam megejteni.

De utólag belegondolva mindig is az álmaimnak éltem. Mindig arról ábrándozotam, hogy egy napon lesz egy csodás párom, aki törődő, támogat és szeret engem. Arról is ábrándozotam mindig, hogy egy szép lakásban élek, ahol pazar a kilátás. A munkahelyemet úgy tudtam elképzelni,ahol telefonos munkát végzek, 8 órába, és közben azt tanulom, ami gyerekkorom óta érdekel.

Erre fel egy év múlva összeköltöztünk a párommal, aki minden pontban olyan, mint amilyennek elképzeltem. Egy szép albérletben lakunk, ahol gyönyörű a kilátás. 8 órába dolgozok telefonos ügyintézőként :) és nemrégiben elkezdtem egy kurzust is ingyen, ahol azt tanulhatom, amit mindig is akartam :) És még hab a tortán, hogy a családommal is javult a kapcsolatom :)

Szerintem ezek után nem kérdés, hogy hiszek a vonzás törvényében. Csak mindent szívből kell elgondolni. Mindig amikor én gondoltam ezekre a dolgokra, állandó boldogság kapott el.

2020. márc. 12. 12:59

Habár úgy látom a fórum már "kihalt", de elmesélném mi történt velem, hátha valaki még erre jár.


Apróság történt velem, de megosztanám. Épp az előző kérdésem arról szólt, hogy hogyan vonzzak be egy férfit.

Közbe van egy srác akit régen sűrűn láttam és napok óta eszembe járt, hogy mostanában miért nem látom. Erre ma azt hiszem őt láttam. Apróság, de azért érdekes nem lehet véletlen:)

2020. febr. 27. 22:56

Sziasztok!

Van köztetek olyan aki betudott olyan férfit vonzani magának, amilyenre vágyott? Szóval, nem egy konkrét férfit, hanem egy férfi típust?



Sokat olvasom a napokban a fórumot, bár még csak a feléig jutottam. Nagyon jól esik ezt a sok sikersztorit hallgatni:)

2019. júl. 17. 20:58

Kedves tagok be másoltam nektek egy másik fórum címét.

Ha nem jártatok ott olvassatok bele mert ott is vannak érdekességek amik a segítségetekre lehetnek.


Vonzás Törvénye - Miért akkor kapom meg az adott dolgot, amikor már nem abszolút nem is gondolok rá?

2886. Kittus4
2019. júl. 16. 06:09

Annyira jo ilyen torteneteket olvasni! :)


En rendszerint munkat vonzottam, de olyat amit szerettem volna, penzt, de szinten nem munkaval, lotton volt harmasom, tobbszor kapartam otezret a kaparos sorsjegyen. A jelenlegi paromat is sikerult bevonzanom(ugy nez ki ahogy elkepzeltem, motorja is van ahogyan elkepzeltem). Es rengeteg mindennapi kis aprosag tortenik, amivel konnyebbek a hetkoznapok. A parom peldaul egy nagyon szerencses ember, sosem olvasott a vonzassal kapcsolatos konyveket, egyszeruen o zsigerbol tudja mukodtetni, igazan pozitiv szemleletu!


Szuper lenne, ha feleledne a csoport, tudnank egymast biztatni, osztonozni a sikerekkel, tapasztalatokkal.

2885. klenca
2019. júl. 3. 14:07

Később, ha érdekel valakit írok a sikeremről.

Már újra a tanult szakmámban dolgozom. S bár ezt akkor választani, amikor nem fizették meg, elég nagy bátorság volt. A bevételem hirtelen a felére esett vissza. De a szabadidőmet a gyerekeimmel akartam tölteni. Kirepültek. S addigra rendeződtek a bevételek is.

Szerintem ez is sikersztori.

2019. júl. 2. 06:07

Igen a siker sztorik motiválóan hatnak az emberre.

Én is örömmel olvasom ha valakinek teljesült egy álma hiszen azért vannak hogy megvalósuljanak. :)

2883. malcsika22 (válaszként erre: 2882. - Prometeus87)
2019. júl. 1. 19:24
Kedves Prometeus, nem tudom ki hogyan van vele, de nekem nagyon nagy orom ilyen siketstorykat olvasni :) Még konnybelábad a szemem is :)
2019. júl. 1. 11:08

Üdv mindenkinek! :)

Jó hogy rá találtam erre a fórumra mert nagyon sok helyen nem tud erröl az ember beszélgetni.

Én mindig is egy pozitív ember voltam és vagyok is. A vonzás törvényével évekkel ezelött találkoztam a neten. Videókat néztem és el is olvastam sok könyvet és cikket a témában.

Az első tapasztalásomat megosztanám veletek mert ennél egyértelműbben nem bizonyítható a vonzás létezése.

Kb 10 év történt hogy munkahelyemről szabadságra mentem egy maszek munka miatt. A munka 20 kmre volt a lakhelyemtől. 5nap munkáról volt szó.Akkor még nem a szülői házban laktam, édesanyámnak egy fillérje sem volt már és nekem se. Az első nap még elment de a másodikon már tudtam hogy harmadnap szinte zsíros kenyeret sem tudtam vinni a munkába.se kaja se cigi. Mi lesz itt? - gondoltam.

Mivel buszra sem volt pénz a munkába vezető utat kerékpárral tettem meg minden nap oda-vissza. Remek alkalom volt ez hogy próbálkozzam a vonzás törvényével.

Kedden elkezdtem mantrázni egész úton.

-5ezer forintot találok itt a kerékpár úton, kérek és megadatik, szükségem van 5 ezer forintra.

Haza felé menet szintén ezt mantráztam.

Szerdán megint, csütörtökön megint de akkor már kicsit kedvetlen voltam hiszen az égvilágon semmi kaját sem tudtam volna vinni pénteken.

Csütörtökön már a munkában voltam és bőven d.e 10 körül járt az idő amikor csörög a telefonom. Anyám hívott szinte visítva hogy képzeljem el mi történt!

Ahogy rá gurult kerékpárjával a bicikli útra talált egy pénztárcát. Valaki elhagyta.

Az égvilágon semmi nem volt benne csak 5ezer ft és egy kis feszület.se irat se igazolvány semmi.

Nem tudtam ezt hova tenni de nagyon hálás voltam érte.

Ezzel kezdődött.

Sokszor találtam pénzt de csak is akkor amikor tényleg szükségem volt rá.

Akartam egy számomra tökéletes társat. Meg kaptam.

Akartam egy faja öltönyt. Megkaptam.60ezer ftos öltönyt 2500ftért.Pont a méretem bár bő szabású így nem tetszik annyira de azért örültem neki.

Most juni 22én fel írtam egy cetlire a pénztárcámba hogy találok 15db 20 ezrest. 1 héttel később párom és anyósom talált a földön egy 20ezrest.

Az utóbbi pár hónapban 2 nagy álmom született. Az egyik az anyagi függetlenség a másik egy 7es bmw. Azóta mintha mindenki 7es bmw-vel járna.

Vonzom őket lépten nyomon.

A lépcsőházunk elött cigiztünk párommal és rá mutattam a szembe lévő parkolóra. Szivem, amikor meg lesz a 7esünk ott fogok parkolni. Erre 1 hete valaki vett egy 7es bmw-t, olyat amiről álmodom és pont ott parkol vele ahova mutattam.

Nem tudom hogy be tudom e vonzani de nagyon jó lenne mert kísért lépten-nyomon :D

Szivesen olvasnék olyan siker sztorikat amiben valami nagyobb dolgot értetek el.

Áldott napot mindenkinek!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook