Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dominik - azaz egy új élet születése fórum

Dominik - azaz egy új élet születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dominik - azaz egy új élet születése

2009. aug. 10. 15:37

Köszönöm a gratulációkat!:)Hát nem volt könnyű az biztos,de sztem egyik szülés sem az..

Mokizsu!Micsoda összefüggések vannak.:))Azóta kiderült hogy Domi dédi papája is április 19-én született.Tényleg hihetelen!

2009. aug. 8. 11:05
Szia Gratula a babához !
2009. aug. 8. 10:12
SZia. Gratulálok a babához. Sok boldogságot nektek!
2009. aug. 8. 06:28

Szia!

Először is: gratulálok a babádhoz!

Nem szoktam igazán a fórumokba írni, de most megteszem. Ennek oka, hogy hihetetlen, milyen véletlenek és hasonlóságok vannak: én is április 19-én születtem, az én párom is Tibi, ráadásul az ő nagyfia és a mi kicsi fiunk egy napon született 10 év eltéréssel. :-)

Sok boldogságot kívánok a családodnak!

2009. aug. 7. 18:10

A kedvenc fiúnevem :)

Gratulálok!

2009. aug. 7. 17:27

Gratulálok Nektek!!! :0)

Nos amit az állva vajúdásról írtál..........igen valóban elviselhetőbb ,legalábbis nekem jobb volt állva,de csak kb. 5percet hagytak állva vajúdni még a 3 perceseknél aztán folyamatos fekvés és nst......borzalamas volt kegyetlenűl fájt,pláne mikor már oldalt kellett feküdnöm hogy beilleszkedjen a baba feje váltakozva 3 -3 fájás jobb és bal oldalno.

Nem értem miért nem hagyják úgy vajúdni a kismamát ahogy kevésbé fáj .......


Jó egészséget!!!

2009. aug. 7. 16:12
Hm .Elpityeredtem.Az én kisfiam 2008.10.20-án született,és őt is Dominiknak hívják!Gratulálok,jó egészséget,és sok örömet,boldogságot nektek!
2009. aug. 7. 16:03
Történetünk öt évvel ezelőtt kezdődött. Már két éve voltam magányos, amikor betoppant életembe a nagy ő, az események peregni kezdtek - melynek eredményeképpen megszületett a mi kis csodánk, Dominik! Szülése napját és történetét szeretném megosztani veletek.

Ugrás a teljes írásra: Dominik - azaz egy új élet születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook